Zkušenosti s úředníky a policií

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Tomas K (tkala)
Příspěvky: 1172
Registrován: 09 zář 2009 14:25

Re: Novela zákona-nevyhovující technický stav = sebrání TP

#41 Příspěvek od Tomas K (tkala) » 07 úno 2015 09:51

stan píše:
Tomas K (tkala) píše:Ať mi klidně vezmou techičák, ale pokud prokážu, že to udělali neoprávněně, ať mi nahradí věškeré škody, které mi tím způsobili. Ze svého.. Pak by to podle mě bylo v pořádku.
To by bylo fajn, ale tak to bohužel nastavené není. Dokonce se teď uvažuje o tom, že když tě změří a pojedeš třeba o 30kmh rychleji, tak ti na místě odeberou řidičák a ty se v následném řízení budeš moct bránit. Takže ve výsledku můžeš být až rok bez řidičáku a na konci se třeba přijde na to, že jsi přestupek nespáchal... Docela fajn ne?
Jak prokážeš, pokud Tě změřili, že jsi překročil rychlost o 30 kiláků a zároveň nespáchal přestupek?

Ale z jiného soudku. Kolikrát vás neoprávněně - ale opravdu neoprávněně - buzeroval policajt za posledních 10 let? Mě ani jednou... A mé okolí taky ne.

Tom

Uživatelský avatar
stan
Příspěvky: 680
Registrován: 22 zář 2009 20:35
tel.: +420 603 499 869
auto: Discovery III - 4,4i
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Novela zákona-nevyhovující technický stav = sebrání TP

#42 Příspěvek od stan » 07 úno 2015 09:59

Tomas K (tkala) píše: Jak prokážeš, pokud Tě změřili, že jsi překročil rychlost o 30 kiláků a zároveň nespáchal přestupek?

Ale z jiného soudku. Kolikrát vás neoprávněně - ale opravdu neoprávněně - buzeroval policajt za posledních 10 let? Mě ani jednou... A mé okolí taky ne.

Tom
Já nemusím prokazovat nic, ale PaCh mi musí prokázat spáchání přestupku. To, že jedu rychleji, ještě neznamená, že páchám přestupek...
Land Rover Discovery III - 4,4i V8 HSE - LPG, automat, rok 2006
nafta je palivo satanovo :)

Uživatelský avatar
JakubDolezal
Příspěvky: 398
Registrován: 23 říj 2010 19:27
tel.: 702091816
auto: Discovery 2
Bydliště: Kostelec nad Orlicí

Re: Novela zákona-nevyhovující technický stav = sebrání TP

#43 Příspěvek od JakubDolezal » 07 úno 2015 10:08

Stane, a ty takhle jednáš při každé silniční kontrole, že hned strčíš policistovi před nos nahrávací zařízení, nebo až když začne řešit tvůj přestupek a nebo se chová nevhodně? A jak s tím policistou jednáš? A proč jim to oznámení nepodepíšeš, bojíš se toho, nebo jaký je důvod? Přeci si musím přečíst, kvůli čemu mě oznamují, mám možnost se do toho formuláře předběžně vyjádřit, byť bych tam napsal že se vyjádřím až u projednání a svým podpisem jen stvrzuji, že jsem se sám dobrovolně rozhodl pro řešení ve správním. Nezlob se na mě, nebo klidně jo, ale takové jednání pro mě vykazuje znaky arogantního blba. Myslím si, že většina poldů jsou slušní, tak proč s nimi taky nejednat slušně. Dělají svoji práci a je třeba, aby oni s lidmi jednali trochu ofenzivně a represivně. To hodně lidí nemůže ustát. A když já občan už narazím na toho PB - policejního blba, co si léčí mindrák, lepší to je v klidu přejít, případně pak si postěžovat, než se ze sebe udělat taky blba - stačí že je to on. Tím se Tě nechci nijak dotknout, neznám tě a opravdu nevím, jaký jsi ve skutečnosti člověk.
Na některých odděleních to tak chodí, že polda musí přitáhnout určitý počet pokut, jinak má problémy s nadřízenými. To je špatně, podle mě. U nás to tak není.

Jo, tadle diskuze je už někde jinde. Nebudu dál reagovat.
LR Discovery 2 TD5
ex Defender 110HT 300TDi
ex Defender 110SW TD5
ex Defender 110HT 200TDi
ex Freelander I 1.8i

"... bez legií by nebylo Československa!"
TGM

Uživatelský avatar
fugín
Příspěvky: 2271
Registrován: 13 lis 2011 21:56
tel.: 777001161
auto: ex free 1,8/Disco2
Bydliště: opatovice nad labem

Re: Novela zákona-nevyhovující technický stav = sebrání TP

#44 Příspěvek od fugín » 07 úno 2015 11:46

stan píše:
Tomas K (tkala) píše: Jak prokážeš, pokud Tě změřili, že jsi překročil rychlost o 30 kiláků a zároveň nespáchal přestupek?

Ale z jiného soudku. Kolikrát vás neoprávněně - ale opravdu neoprávněně - buzeroval policajt za posledních 10 let? Mě ani jednou... A mé okolí taky ne.

Tom
Já nemusím prokazovat nic, ale PaCh mi musí prokázat spáchání přestupku. To, že jedu rychleji, ještě neznamená, že páchám přestupek...


https://www.youtube.com/watch?v=pzbTYhOvbpA
:angel předem se omlouvám,ale mě to prostě nedalo :rofl :rofl :rofl
EX: Freelander 1 1,8 benz. 2002
Akt.: Discodvojka Td5 2004 Žoffka-strašně drahá

Uživatelský avatar
Frana
Příspěvky: 882
Registrován: 16 lis 2008 13:54
tel.: 608885886, OK3FJ
auto: Defender 130 HCPU
Bydliště: Podkrkonosi
Kontaktovat uživatele:

Re: Novela zákona-nevyhovující technický stav = sebrání TP

#45 Příspěvek od Frana » 07 úno 2015 11:58

Tenhle pristup je ted moderni - uplatnuje ho, bohuzel, cim dal vic lidi - JA nemusim nic, musite VY vsichni okolo, JA delam bordel, protoze JA muzu, ale nedej boze, kdyz ho zacne delat nekdo okolo. To jsem JA ten prvni, kdo bude vyuzivat vsechny dostupne prostredky na ktery pred tim tak nadaval.

Bohuzel tenhle pristup muze za to, jak to (nejen) v tehle zemi vypada a kam se tahle spolecnost celkove dostala.

Tim bych za sebe tuhle debatu taky ukoncil, protoze vazne nikam nevede.
Defender 130 HCPU 300Tdi AT, OME +2", BFG MT KM2 285/75 R16, navijak 6t, Hannibal, Maggiolina, Engel

KDB
Příspěvky: 458
Registrován: 27 říj 2009 20:25
tel.: 725722563
auto: P38 4,6
Bydliště: Křivoklátsko

Re: Novela zákona-nevyhovující technický stav = sebrání TP

#46 Příspěvek od KDB » 07 úno 2015 12:02

To Jakub,
osobně mám v podstatě dobrou zkušenost s policajty (poslední dokonce velmi dobrou - našli mě briskne ukradený přívěs), ale jsem obecně realista - čím víc se udělí a rozdá pravomocí a kulatých razítek v jakékoliv oblasti, tím je větší šance a prostor pro jejich zneužití.
Lidi by primárně měli řídit vlastní zodpovědností a nést si následky svých činů. Nikoliv, že stát, "preventivně" všechno zreguluje, omezí, nebo zakáže - říkám tomu kriminalizace běžného života.
Všimněme si, že to nakonec postihne normální lidi....debil vyjede i bez řidičáku, techničáku, nebo pojištění....
Technické závady, pokud si pamatuju dobře čísla z posledních statistik, zavinily asi 160 nehod (z toho 80 prasklá-píchlá pneu).
Jakmile se vyhlašuje boj o/za něco, jde vždy jen o peníze/moc.
Kdyby to mysleli se zlepšením provozu/úmrtími vážně, týkalo by se to stavu komunikací, logiky infrastruktury, značení....a ne prošlých lékarniček, naprasklých blinkrů a spol...

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

Re: Novela zákona-nevyhovující technický stav = sebrání TP

#47 Příspěvek od RudaK » 07 úno 2015 12:57

Nezlobte se pánové,ale mě to připomíná toto : https://www.youtube.com/watch?v=QEsVL9Lr80k ,boj chytrých a méně chytrých :chuckle
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Uživatelský avatar
stan
Příspěvky: 680
Registrován: 22 zář 2009 20:35
tel.: +420 603 499 869
auto: Discovery III - 4,4i
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Novela zákona-nevyhovující technický stav = sebrání TP

#48 Příspěvek od stan » 07 úno 2015 14:07

Frana píše:Tenhle pristup je ted moderni - uplatnuje ho, bohuzel, cim dal vic lidi - JA nemusim nic, musite VY vsichni okolo, JA delam bordel, protoze JA muzu, ale nedej boze, kdyz ho zacne delat nekdo okolo. To jsem JA ten prvni, kdo bude vyuzivat vsechny dostupne prostredky na ktery pred tim tak nadaval.
Pokud je mi známo, tak platí presumpce neviny. To znamená, že vina se musí dokazovat. Není to o bordelu, je to o boji se zkorumpovanou mocí, s PaChy, kteří si na silnici dokazují svou moc. Nic víc.
A ještě jedna věc - mám právo se bránit, to mi taky zaručuje ústava, tak proč bych toho neměl využít?
Kdyby PaChové kontrolovali na opravdu nebezpečných úsecích, tak by to bylo ok, realita je ale bohužel jiná...
Land Rover Discovery III - 4,4i V8 HSE - LPG, automat, rok 2006
nafta je palivo satanovo :)

Uživatelský avatar
stan
Příspěvky: 680
Registrován: 22 zář 2009 20:35
tel.: +420 603 499 869
auto: Discovery III - 4,4i
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Novela zákona-nevyhovující technický stav = sebrání TP

#49 Příspěvek od stan » 07 úno 2015 14:12

JakubDolezal píše:Stane, a ty takhle jednáš při každé silniční kontrole, že hned strčíš policistovi před nos nahrávací zařízení, nebo až když začne řešit tvůj přestupek a nebo se chová nevhodně? A jak s tím policistou jednáš? A proč jim to oznámení nepodepíšeš, bojíš se toho, nebo jaký je důvod? Přeci si musím přečíst, kvůli čemu mě oznamují, mám možnost se do toho formuláře předběžně vyjádřit, byť bych tam napsal že se vyjádřím až u projednání a svým podpisem jen stvrzuji, že jsem se sám dobrovolně rozhodl pro řešení ve správním. Nezlob se na mě, nebo klidně jo, ale takové jednání pro mě vykazuje znaky arogantního blba. Myslím si, že většina poldů jsou slušní, tak proč s nimi taky nejednat slušně. Dělají svoji práci a je třeba, aby oni s lidmi jednali trochu ofenzivně a represivně. To hodně lidí nemůže ustát. A když já občan už narazím na toho PB - policejního blba, co si léčí mindrák, lepší to je v klidu přejít, případně pak si postěžovat, než se ze sebe udělat taky blba - stačí že je to on. Tím se Tě nechci nijak dotknout, neznám tě a opravdu nevím, jaký jsi ve skutečnosti člověk.
Na některých odděleních to tak chodí, že polda musí přitáhnout určitý počet pokut, jinak má problémy s nadřízenými. To je špatně, podle mě. U nás to tak není.

Jo, tadle diskuze je už někde jinde. Nebudu dál reagovat.
Praxe mne naučila to preventivně zapínat. Ne vždy to ale použiji. Když se setkám se slušným policajtem, tak se domluvíme a rozejdeme se v míru. Ale takový většinou zná zákon a ví, co musí prokázat...
klidně si mne označ za arogantního blba, ale praxe mne tak naučila. Schválně jestli víš, co musíš všechno prokázat, když chceš někoho pokutovat třeba za rychlou jízdu?
Land Rover Discovery III - 4,4i V8 HSE - LPG, automat, rok 2006
nafta je palivo satanovo :)

MadTom
Příspěvky: 14912
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: Novela zákona-nevyhovující technický stav = sebrání TP

#50 Příspěvek od MadTom » 07 úno 2015 14:21

Tak jsem si to tady pročetl a lehce se nestačím divit, kam celá debata směřuje.
A bohužel PČR si za to často může sama - neprofesionalitou. Mě stačilo, kdy jsem se před pár lety otáčel v centru Brna - protože odbočit na křižovatce se kvůli provozu nedalo, tak jsem zajel o křižovatku dál, odbočil do boční ulice, tam byl nulový provoz, tak jsem se v klidu otočil a dojel ke světlům. Na zelenou najel na hlavní a tam mě v hustém provozu PČR zastavila - nejdřív co že jsem tam dělal - kousek dál je parkoviště ze zákazem vjezdu, takže jsem určitě jel z něj. To jsem odmítl, s vysvětlením. Tak chtěli vidět lékárničku a rezervu (buzerace). Když bylo vše v pořádku, tak sepsali to otočení, dali mi přečíst - dopsal jsem tam, že s tím nesouhlasím, že jsem do zákazu vjezdu nevjel a nepodepsal. Pánové na mě začali naléhat, že to podepsat musím. Když pochopili, že to nepodepíšu, tak mi vrátili doklady a při odjezdu jsem viděl ve zpětném zrcátku, jak papír co jsem nepodepsal v klidu mačkají a hází do koše. Prostě profesionálové. A tím to skončilo. Od té doby jim nepodepisuju nic tuplem.
Na druhou stranu, tohle byl doopravdy exces, většinou jsou podstatně profesionálnější a slušní.
A co se týče tématu - podle mě mají pravomocí až dost, jenom by je měli umět správně využívat. A když přestřelí, tak taky platit náhradu škody, kterou způsobili. Není důvod je rozšiřovat. Zatím jsem neviděl, že by někde byl konkrétní popis jednání, které je problémové a z důvodů omezených pravomocí ho nemohli postihnout. Vím že se to dobře říká - zpětně fůra věcí vypadá jinak, ale od toho jsou to profesionálové, kteří mají mít příslušné vzdělání a znalosti. A to je věc, co dost často kulhá. A která velice snižuje jejich autoritu.
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Uživatelský avatar
cervusl
Příspěvky: 137
Registrován: 16 led 2014 09:34
tel.: 732560183
auto: D 1 300

Re: Novela zákona-nevyhovující technický stav = sebrání TP

#51 Příspěvek od cervusl » 07 úno 2015 18:09

No zajímavé názory,mám štěstí a vždycky jsem se s policisty domluvil.Jestli má někdo odvahu jezdit s upraveným autem,které nesplňuje stk je jeho věc.Jestli že ho policista zastaví a dá mu pokutu za to že velká kola na to auto nepatří a že pevnosťák taky ne a upozorní dotyčného na následky při nehodě,která by někdy mohla nastat tak si myslím že to je správně.V případě nehody,která nastane a v případě že vám velká kola uklouznou a vy vaším pevnosťákem někomu vjedete do auta a tam někoho třeba zabijete a soudní znalec řekne jo ty kola kdyby byly ty co tam patřej tak to neuklouzlo a kdyby tam byl plast a ne pevnosťák tak ten dotyčnej přežil tak mi věřte že na toho policajta budete vzpomínat v dobrým.Všechny následky takovýho průseru jdou za váma a pojišťovna vám roztočí hlavu tak že se vám do smrti nezastaví :yes :yes

Nivák
Příspěvky: 18
Registrován: 14 lis 2014 18:54

Re: Novela zákona-nevyhovující technický stav = sebrání TP

#52 Příspěvek od Nivák » 07 úno 2015 18:31

Odstraněno autorem tématu
Naposledy upravil(a) Nivák dne 14 úno 2015 13:22, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Discovery1
Příspěvky: 783
Registrován: 21 srp 2009 15:11
auto: Dender 300 Tdi 110SW
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: Novela zákona-nevyhovující technický stav = sebrání TP

#53 Příspěvek od Discovery1 » 07 úno 2015 19:11

Niváku co nám tady plevelíš naše krásné a pohodové LR forum takovejma blbejma vláknama :D
Defender 110 SW 300 Tdi splněný sen :-)

Ex Disco 300 Tdi naviják 5,4t, trocha železa okolo, lemy, zahrádka nějaké světlo navíc a 255/85 R16 BF KM2

Uživatelský avatar
peppino
Příspěvky: 720
Registrován: 04 zář 2011 23:29
tel.: 606486252
auto: LR DII Td5
Bydliště: Chotěboř

Re: Novela zákona-nevyhovující technický stav = sebrání TP

#54 Příspěvek od peppino » 07 úno 2015 20:09

Já s policajtama problém nemám,ale mám problém s už probíranou novelou.Kolik z Vás například tuší,že podle novely pokud prodám auto,ručím jako prodávající za to,že kupující toto řádně přihlásí?.A sankce je až 50K ?
Pokud něco funguje,nebojte se použít kurvítko!

Uživatelský avatar
VencaZE
Příspěvky: 3564
Registrován: 17 kvě 2008 14:51
tel.: 602 550 993
auto: 110HT, S2A 88, G66
Bydliště: Brod nad Tichou, okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Re: Novela zákona-nevyhovující technický stav = sebrání TP

#55 Příspěvek od VencaZE » 07 úno 2015 20:19

Už jsem to Jakubovi psal do SZ- známky počínající totality. Nebo fašismu ?? Ale úředníci jenom dělají svou práci, to je jasný.... Osobně už delší dobu uvažuju o změně profese. Jako řidiče z povolání mě to všechno začíná dost lézt na nervy.
Mimochodem, policisty si nahrávám na záznamník při každé kontrole, i pár fotek udělám když musim. Některým se to nelíbí, hlavně městským. A zásadně nic nepodepisuju a to ani v Německu.
Jak psal Stan- mám na to ze zákona právo, stejně jako policista s radarem, nebo při kontrolní kontrole, ze zákona jen dělá svou práci.
Urbanovi Pneu&Cars- Servis Land Rover, diagnostika, autoelektro, pneuservis a jiné.. urbanovipneucars@email.cz
WWW: http://www.landroverforum.cz/forum/view ... 12&t=26864
Proč bychom se dřeli, když můžeme spálit trochu nafty. OK1LRD

lapkaradomil
Příspěvky: 127
Registrován: 12 kvě 2011 21:45
tel.: 602129312
auto: Discavery 2

Re: Novela zákona-nevyhovující technický stav = sebrání TP

#56 Příspěvek od lapkaradomil » 07 úno 2015 20:30

Fandím ti masar! Zvýšené pravomoce-naprostá kravina.STK má školené-zkušené
zaměstnance.Dát možnost policistovi který se blbě vyspal,nebo se rád předvádí,jelikož se rukama neuživí-tak razí heslo,teď vám ukážu.

Jezdil jsem jako řidič z povolání 30 let převážně v režimu ADR. musím upozornit
na to,že ze 100 kontrol policistů-celníků bylo 70 jenom buzerace!Nechci házet všechny do jednoho pytle.Proto zdravím profíky z Golčuv Jeníkov,kteří ukončili kontrolu slovy "až dojedete domů,tak si to opravte".Byla to banální závada vzniklá po cestě,ale podle navrhované novely bych odjel bez TP.

Zdravím masar.Měj se lapkyn,

Uživatelský avatar
default
Příspěvky: 1260
Registrován: 19 úno 2007 12:53
tel.: +420775196109
auto: LR DII; Volvo XC90 -
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Novela zákona-nevyhovující technický stav = sebrání TP

#57 Příspěvek od default » 08 úno 2015 21:30

Zkusím se (myšlenkově) vrátit na začátek.
V některých okolních zemích je zcela přípustné, že se na dopravních prostředcích provádí tuning. A kupodivu se tím nemyslí nasazení chromové koncovky na výfuk, ev. zakoupení nesmyslně předimenzované hudební aparatury.
Mění se motory, brzdové soustavy, karoserie, atd... a vše je to zcela legální.
Stačí se podívat za první západní hranici kde to fuguje od té doby co pan Daimler postavil první koloběžku...
Nevím proč se něco takového nesmí u nás. Ale jinak jsme v přenášení souborů Evropských omezení a Bruselských buzerací jistě na špici.
Zajímalo by mě jestli si nelze podobné věci nechat zapsat do TP v Německu... Oni jsou snad taky v EU ne? A podle platné legislativy máme přece stejná pravidla pro všechny občany a instituce...

Ono totiž provedení homologace podle obecných pravidel znamená že je do zkušebního ústavu potřeba dodat dostatečné množství vzorků pro provedení testů (včetně destruktivních). Bez této homologace se tady nesmí na trhu objevit nic.

Kdysi byly vyjímky. Kamarád Tichý dělal ve Výzkumném ústavu Jawa Strašnice a zcela legálně měl vlastníma rukama postavenou motorku. Ale pod hlavičkou VÚ...
DiscoTRAKTOR II TD5 1999, MT, 2*sibr, 7mist, jenom jedna pritelkyne + Terezka
STC50134; STC50066; front facelift; EBC brakes;
Volvo XC90
Discovery 4 2002 HSE AT
tel. +420 775196109

Uživatelský avatar
lumberjack
Příspěvky: 642
Registrován: 06 črc 2011 20:18
tel.: 732 808 469
auto: Defender TD5 110 HT
Bydliště: Benešov

Re: Novela zákona-nevyhovující technický stav = sebrání TP

#58 Příspěvek od lumberjack » 09 úno 2015 00:28

Ok, vrátim se k tomu začátku. Mě policie zastavalia už tolikrát, že nevim... Vždy jsem nadejchal nulu, párkrát musel ukázat lekárničku a po tom, co jsem na auto dal naviják a několik věcí navíc, všechno to byl problém. Vždy jsem odpověděl, že mám vše zapsané v TP a i skutečně mám. Jen kvůli tomu, že to nemám zapsané v malém TP, se mě zbytečně vyptávali a chtěli po mě, vlastně nevím co. Vždy jsem slušně pověděl, že všechny ty věci mám zapsané ve velkým TP a jestli nejsou v malém TP, tak to není moje vina, protože já nejsem paní, co mi ho vystavěla... Pokud mi pak přijde příslušník povědět, jaktože mám RZ tam kde mám a jestli tam má od výrobce být (ano může tam být, já to vím, on ne...), jaktože nemám zadní nárazník... Blabla. Jsem stále slušnej, jinak by mi něco našli nedělám si iluze, ale ať se na mě nikdo nezlobí, mě to jako buzerace přijde... Ten čas, kdy tam stojim zbytečně a lustrujou mě, ok, ale když je to 3x do měsíce na stejném místě.. Nikoho jsem nepřejel, moje auto je v hodně dobrém stavu i přes jeho věk a jsem za volantem vždy střízlivej... Po tom, co jsem byl na poslední technické, mi kamarád řiká, hele dej si pozor, teď po tobě budou chtít na všechno papír, jestli je to homologovaný... Řikám, hmmm papír k tomu doplňku nemám, tak mě holt zastavení od Policie bude trvat o několik minut dýl... Nevim, nepřijde mi to jako cesta správným směrem, když se snažím být slušný a poctivý řidič...

Uživatelský avatar
Johny R
Příspěvky: 1138
Registrován: 20 říj 2010 20:41
tel.: 730622097
auto: Defík 90 300Tdi
Bydliště: Ostrava

Re: Novela zákona-nevyhovující technický stav = sebrání TP

#59 Příspěvek od Johny R » 09 úno 2015 03:28

Je toho čímdál víc proti. Nedávno jsme tu řešili "bezpečnostní materiál", teď ho snad budou znovu řešit soudruzi v parlamentu, jinak příjde v platnost. Předtím "povinné ručení". Teď tahle "novela". Do budoucna na 100% příjdou soudruzi s "eko daní na provoz vozidel" a přibudou zákazy vjezdu do měst a obcí. Myslím že je těchto restriktivních opatření hodně, spíše čímdál víc a rozhodně to není dobře. Ale každopádně to soudruzi s námi myslí dobře!

Uživatelský avatar
sonorek
Příspěvky: 232
Registrován: 21 bře 2012 11:56
auto: FreeLander 2.0 TD4

Re: Novela zákona-nevyhovující technický stav = sebrání TP

#60 Příspěvek od sonorek » 09 úno 2015 10:57

Tohle je všechno o lidech. Stejně jako mezi četníky je procento magorů, pak je mnoho řidičů, co na tom jsou stejně, nebo hůř.

Odpovědět