Kecárna o ničem - aneb cokoliv co chcete sdělit okolí - jen tak

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
default
Příspěvky: 1260
Registrován: 19 úno 2007 12:53
tel.: +420775196109
auto: LR DII; Volvo XC90 -
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Kecárna o ničem - aneb cokoliv co chcete sdělit okolí - jen tak

#1 Příspěvek od default » 16 pro 2015 11:50

K založení tohoto (a asi zcela zbytečného) tématu mě přiměla dnešní zkušennost...
Ježto mi i v mém věku sem tam rostou zbytky vlasů (většinou na hlavě) vyrazil jsem do příslušné stříhárny.
Jda z kontrolního dne (taková opruzně stavební náležitost - neřešte to) byl jsem oblečen v montérkách. Upozorňuji že jsem magor a v autě mám kartáč na šaty a vždycky se opráším. Já totiž nesnáším zaprášené auto (jezdí tam i Tereza).
No a v kadeřnickém salónu mi sdělili že v tomto oblečení mě nemohou obsloužit. Seděl tam totiž nějaký pán v obleku (a i já mám oblek, takže vím o čem se mluví) a stěžoval si, že ho ten oblek stál 3500 a přece si ho nebude ničit na židli po nějakém dělníkovi.
K tomu mám následující komentář:
Milý pane zákazníku a zkurvená a zasraná stříhací obsluho (Praha 8 Karlín u metra Křižíkova)
- moje montérková bunda je http://www.profi-odevy.cz/bunda-xtr-a-p ... dolna.html
- kalhoty http://www.profi-odevy.cz/kalhoty-durat ... e-914.html
a to vše čistě vyprané, s tím že případně ulpělý prach z kontrolního dne jsem pečlivě odstranil kartáčem na šaty.
Tedy celkem jsem dorazil v oblečení za cca 13400,00Kč, pečlivě očištěném kartáčem za 320,00Kč (včetně DPH).
Toto jsem na místě a hlasitě sdělil jak obsluze tak zákazníkovi.
Načež jsem byl obsluhou vykázán.

Osobně si myslím že mají veliké štěstí, které spočívá v tom že jsem bezvěrec, bílé rasy, muž a nejsem homosexuál.
Případná žaloba by totiž připadala v úvahu pouze pokud bych splnil jednu (nebo více) z následujících podmínek (předpokládám):
- kdybych byl muslim
- měl jinou než bílou barvu pleti
- žena
- homosexuál

co vy na to?
:D

default
DiscoTRAKTOR II TD5 1999, MT, 2*sibr, 7mist, jenom jedna pritelkyne + Terezka
STC50134; STC50066; front facelift; EBC brakes;
Volvo XC90
Discovery 4 2002 HSE AT
tel. +420 775196109

Uživatelský avatar
petr pp
Příspěvky: 1328
Registrován: 19 zář 2013 16:06
tel.: 0903790668
auto: def 90
Bydliště: Moravske Lieskove

Re: Kecárna o ničem - aneb cokoliv co chcete sdělit okolí - jen tak

#2 Příspěvek od petr pp » 16 pro 2015 11:59

Oblek za 3500 to je super u nas zato mas mozno neake nohavce :wink:

Uživatelský avatar
default
Příspěvky: 1260
Registrován: 19 úno 2007 12:53
tel.: +420775196109
auto: LR DII; Volvo XC90 -
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecárna o ničem - aneb cokoliv co chcete sdělit okolí - jen tak

#3 Příspěvek od default » 16 pro 2015 12:02

petr pp píše:Oblek za 3500 to je super u nas zato mas mozno neake nohavce :wink:
vyprávěj mi o tom - mám je na sobě
DiscoTRAKTOR II TD5 1999, MT, 2*sibr, 7mist, jenom jedna pritelkyne + Terezka
STC50134; STC50066; front facelift; EBC brakes;
Volvo XC90
Discovery 4 2002 HSE AT
tel. +420 775196109

Uživatelský avatar
low
Admin fóra
Příspěvky: 4166
Registrován: 04 led 2007 10:39
tel.: +420 603462950
auto: def 110 + L322
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Kecárna o ničem - aneb cokoliv co chcete sdělit okolí - jen tak

#4 Příspěvek od low » 16 pro 2015 12:18

Ze se nestydis chodit po velkomeste jako socka v monterkach. Mel by ses nad sebou zamyslet a vozit na prevleceni oblek. Je mne z tebe blivno :)
http://www.cestoffka.cz expedice po celém světě, offroadskola, firemni akce, eventmanagement http://www.offroadskola.cz

Uživatelský avatar
Marcel1,8
Příspěvky: 174
Registrován: 22 zář 2013 16:50
tel.: 603310481
auto: LR freelander 1,8
Bydliště: Hluboké Dvory

Re: Kecárna o ničem - aneb cokoliv co chcete sdělit okolí - jen tak

#5 Příspěvek od Marcel1,8 » 16 pro 2015 13:46

To je síla!!!!
Já chodím v obdobných montérkách celí den,a ještě mě nikdy !!! nikde nevyhodily ani z banky,úřadů všeho druhu,a ani by mě to nenapadlo že to lze.
A to podotýkám že nejsem vždy okartáčovaný.
Sám moc dobře ani nevím jak bych reagoval.....ale asi v rukavičkách by to nebylo.
A ten jeho oblek za ty peníze .......je směšnej.

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6477
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: Kecárna o ničem - aneb cokoliv co chcete sdělit okolí - jen tak

#6 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 16 pro 2015 14:09

Na mne zas jednou uderila ochranka obi - myslím, že šlo taky o oblečení - prostě jsme defoulte grázlové a basta.., udeřili na ne podle ne uplne stylového oblečení, protože tam jsou monterky Ok, ale já měl zrovna nějakou vytahanou mikinu a natržený manžestráky, no zkrátka jsem byl na první pohled živel a tedy zloděj.

Nastoupili na mne pri odchodu mezi prodejnou a parkovištěm s tím, že ať jdu s nima někam do jejich kanclu, že věděj, že sem ukradl nějaký šrouby, že to maj na videu. Šlo o to, že jsem potřeboval do betonoveho panelu pověsit houpačku, takže jsem napřed v regálu našel set na věšení houpačky asi za pětikilo, pak jsem konečně našel dvě hmoždinky a dvě zkoucené zavitové tyče v celkovém součtu asi taky za pětikilo a ikdyž jsem chtěl dopřát potomkovi houpání, hanbou bych se propadl, kdybych něco tak předraženého koupil, tak jsem to všechno naházel zpátky do příslušných regálků a poliček a odešel s nepořízenou. Moji pečlivost při výběru a i při vracení věcí Colombové za monitory vyhodnotili jako jednoznačný důkaz o krádeži.

Řval na mne asi dvoumetrový dementní chlap a asi metrčtyřicet vysoká taktéž dementní dáma, že s nima někam musim jít, nebo že okamžitě volaj policii, tak jsem přikývl ať volaj. Za chvíli dorazili nějaké jejich posily s pípákem na kov a ať okamžitě vyndám všechno co mám v kapsách. No magoři, odmítl jsem a to už jsem se přiznávám začal bát, protože kolem mne byly tři pupkáči v černých kombinézách a asi dva v civilu (dámu nepočítám). Zkusil jsem argumentovat tim, že jim nic ukazovat nebudu, nikam s nima nepujdu ale marně, protože pípákem mi zabrousili na bricho mikiny kde jsem mel klíče a pípák začal pípat a to už zatínali pěsti a tahali mne za bundu zpět k budově. Pochopil jsem, že na obranu mám větší šanci mezi veřejností uprostřed parkoviště, ale už ve mne byla fakt malá dušička... Začal jsem teda řvát na dámu, jestli už volala tu policii a na to ona, že jí jde teda zavolat, zmizela v budově a vylezla asi za minutu, že znova prověřila kamerové záznamy a že z nich teda nevyplývá, že jsem něco ukradl. Nutno dodat, že pánové mne zatím venku nebili, ale myslim, že to bylo hlavně proto, že jsem tropil dost povyk a začali se zastavovat kolemjdoucí...

Nejsem právník, ale myslím, že omezování osobní svobody není uplně prdel a to teda, když do vás vráží 4-5 chlapů, tak aby vás vystrkali za parkoviště někam do budovy, to podle mě uplně košér není....
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Uživatelský avatar
Tazik1992
Příspěvky: 1391
Registrován: 10 čer 2014 22:59
tel.: 602875958
auto: Defík
Bydliště: Holýšov,Kaznějov

Re: Kecárna o ničem - aneb cokoliv co chcete sdělit okolí - jen tak

#7 Příspěvek od Tazik1992 » 16 pro 2015 15:47

Tak já taky přidám jednu sockovou :grin: . Před lety mě taky vykázaly z restaurace, no hospody, kvůli oblečení. Bylo to v Dobřanech Na Růžku. Měřili jsme něco ve městě. První den to bylo OK, ale když jsme přišli na oběd druhý den, tak jsme zjistili, že ta výčepní dělnická část je narvaná. No tak jsme zatočili do té lepší části, taková vinárnovo-cukrárnová, žádnej nadstandard. Měl jsem na sobě čisté triko a čisté maskáče vzor 95. Kolega něco podobnýho, to už je taková úchylka geodetů se maskovat :-). Podotýkám, že i já když už někam musim vejít v pracovním, tak se stejně jako kolega default před vstupem řádně opucuju. Tady by to ani nebylo nutný, protože jsme neměřili žádný sračky. A navíc sem se i zásadně přezouval a nikam nelezl v pohorách nebo gumovkách od bahna apod. No stejně jsme přes číšnici neprošli. Prý jsme byli v pracovním a v tom se tam nesmí! Paradoxní bylo, že přímo naproti nám seděla u stolu ženská, co měla na sobě taky maskáče. A to vypadaly hůř než ty moje. Jenomže u ní to byla zřejmě móda. :D
Sloužim lidu! :-)
Land Rover Defender 110SW 300Tdi 1998
ex-služební Land Rover Defender 2,4TDCi Puma 2008

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6477
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: Kecárna o ničem - aneb cokoliv co chcete sdělit okolí - jen tak

#8 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 16 pro 2015 16:03

No a když už si tady tak hezky můžeme vysypat svuj kyblíček, tak ve mne teda dlouho leželo a leží, jak nás naše vlast přivítala po cestě po asii. Spali jsme na bejvalé celnici na Makově a tak první den "doma" v čr jsme někdy po ránu zklesali z hor a ve ValMezu jsme defa odstavili k benzince - shell. Vejdu dovnitř a po roce, jsem měl dojem, že jsem doma - paní za kasou jsem se hezky svým jazykem (kdo byl déle v cizině tak zná ten zvlášní pocit, jak vše samozřejmé, je jakoby nové...), no ptal jsem se, v pulce září, kolik stojí jaká dálniční známka, což byl první znak marťanství = podezření, a pak jsem se v pomačkané košili a gatích, ne uplně do růžova vyspanej s lehce zašlejma rukama (jo měnil jsem den před tim kardan) zeptal, jestli za roční známku můžu platit kartou - ano neměl jsem českou hotovost. Pani ale nepředpokládala, že bych mohl mít kartu, tou dobou do prodejny věhlasné benzinky shell vstupovala káča a paní, to celkem suverénně okomentoval směrem k sekuriťákovi slovy: "Dej pozor, de sem další!"
Sekuriťák zastoupil káče cestu v šoupačkách, což bylo samotné komické, protože jí tím ty dveře v podstatě otevřel a vyhrknul na ní: "Co tady chcete?" Káča, z asie celkem vytrénovaná na něj hrkla: "Co tady chcete vy?" On udělal krok stranou a ona prošla na záchod.
Paní stále, zcela přesvědčená, že se stali obětí nájezdu nějakejch feťáků dala najevo sekuriťákovi, ať aspoň hlídá mě, když mu káča prošla na záchod, kde jí tak nějak hlídat nemůže. Já mezitím civěl na stojan s denním tiskem, protože ani noviny v češtině jsem rok neviděl a přesvědčení dámy jsem jen zvyšoval. Nakonec jsem se rozhodl koupit dálniční známku na rok, tedy zbytek roku v pulce září. Zaplatil jsem kartou, protože jsem opravdu neměl ani korunu. Když jsme s káčou odcházeli dáma i sekuriťák nijak neskrývali své opovržení nad takovejma troskama, tak jsem si neodpustil poznámku nad regálem s nápisem Milka: "Nechceš čokoládu, podivej jakej tu maj výběr, to sme v krimu neměli ! "

Nicméně mi z toho bylo celkem smutno, jo dostali jsme facku od české reality, člověk je rok dost v prdeli, doslova jí a spí v prachu a špíně na zemi a má pak pocit, jak ho rodná vlast přijme s otevřenou náručí, ale pozná, že malý český člověk si hlídá svoje a šteká kolem jak pes u plotu a bojí se, aby nějaká špína nezkazila je blejskavou iluzi blahobytu.
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Uživatelský avatar
hifi
Příspěvky: 508
Registrován: 23 dub 2013 20:02
tel.: 0944542144
auto: D2 Td5 2004 automat
Bydliště: Púchov

Re: Kecárna o ničem - aneb cokoliv co chcete sdělit okolí - jen tak

#9 Příspěvek od hifi » 16 pro 2015 17:22

...hm je to fakt ubohe.
ja napriklad chodim v monterkach stale, keby mi to zena dovolila tak aj v nedelu :rock je sice pravda ze nerobim nejak spinavu robotu ze by som ich mal zaspinene, a mam (vdaka zamestnavatelovi ze si zatial cti nejaku uroven) velmi slusne a dost drahe svedske monterky Fristads co aj vyzeraju pekne a vydrzia dlho. ale nosia sa velmi dobre a mam v nich po kapsach vsetko co potrebujem a chodim v nich aj do banky aj do restauracie, vsade bez pardonu
Peter
Skôr než dáš do pohybu čelusť, uisti sa či máš zapnutý mozok. Keď hlava rozmýšla, ruky sa len hrajú.

G4 LE , Ashcroft HD TC , Ashcroft HD flexplate , Kokesek re-map , de-EGR , 2" lift

MadTom
Příspěvky: 14912
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: Kecárna o ničem - aneb cokoliv co chcete sdělit okolí - jen tak

#10 Příspěvek od MadTom » 16 pro 2015 17:28

Montérky, tedy přesněji pracovní oděv, nejlépe zachovalý, slušný a s velkým logem firmy na zádech. Nejlépe cizí firmy. To je úžasná věc, kam se v nich člověk dostane a vůbec se ho neptají, jestli tam má vůbec co dělat. A nejvíc se diví, když se takovej člověk přijde slušně ohlásit, protože to tam nezná. :grin: Ale hlavně že po něm nejdřív chtějí doložit všechna možná školení zaměstnanců, která dělá pouze spřátelená firma a nikdo jiný. :twisted:

A s tím příjezdem z ciziny zpět do ČR má bohužel Hanys pravdu. Nám na to stačily 3 týdny na Balkáně letos v létě. To že tady je žrádlo (schválně neříkám jídlo) v hospodě podstatně dražší komentovat nebudu, ale něco jako slušné a pozorné chování personálu k hostům by jeden pohledal, zvláště mimo větší města, kde ta konkurence není. V září, protože bylo ještě venku vedro, jsme si zajeli na výlet do jeskyní u Hranic, a potom jsme se zkusili podívat na pár místních vodopádů. Jeskyně byly prima, vodopády bez vody díky letnímu suchu už méně. No a dostali jsme hlad, tak jsme projeli několik větších vesnic. Většinou bylo zavřeno, a když jsme narazili na restauraci, kde venku stála cedule s poledním menu a vůbec jídelním lístkem, tak nás servírka uvnitř sjela, že je sobota, kuchař tu není, takže nevaří, a že přece kuchař má taky nárok na volno po 6 dnech práce. Odpovědí jí bylo dotaz, na co jsou venku ty cedule s menu, prý že tam žádné nejsou. :shock: Tak jsme hladové děti naložili zpět do auta a jeli dál. Vedle dálnice jsme narazili na motorest, objednali jsme si, docela jim to i šlo. Jídlo rozumné, ale bohužel to na co jsme si zvykli na Balkáně, tedy zeleninu co je čerstvá zelenina, tady bohužel neznali. Takže salát jsme jim vrátili, že takto doopravdy ne. Ani neprotestovali, asi věděli, ale zkusili to. :hmm:

A s tou ochrankou - na rozdíl od Hanyse, když se nechám ostříhat a zkrátit vousy, vypadám většinou jako člověk. A když se ke mě kolem 9té večer cestou z práce tehdy ještě v Carefouru v Brně přitočil takovej prcek z ochranky a mermomocí se mi chtěl dívat do batohu s pracovním notebookem, tak jsem moc nadšený nebyl. Když mi za ten batoh začal přímo u pokladny tahat, byl jsem nadšený ještě méně a začal jsem se bránit. Byl skoro o dvě hlavy menší, ale měl vysílačku, která mu dávalo pocit důležitosti, jistoty a síly. Jak později zjistil falešný. Policii jsem zavolal sám, s tím, že jsem byl napaden, je mi vyhrožováno, napadení stále trvá. A potom už jsem ho odstrkoval oběma rukama, tak abych mu ani náhodou neublížil. A on si furt nedal říct, když mě kopnul, tak jsem se naštval a vrazil mu facku. To už hlídka policie dorazila - byli poblíž a začala nás, kupodivu oba lustrovat. S hlídkou dorazili další 4 ochrankáři. Docela vytočenej jsem požádal policisty, ať je tak prolustrují, což kupodivu udělali. A po chvilce dohadování, že jediné co jim ukážu je obsah igelitky, která stále ležela s koupenou večeří u kasy, jsem začínal být docela hladovej a čím dál víc naštvanej. To byla ta chybějící večeře. Na upozornění že pracovní notebook který v batohu mám stojí zhruba 250 000Kč (i se softwarem) policisté zareagovali tak, že se zeptali po nějaké kanceláři, kde by to bylo možné zkontrolovat, ať to tam teda neskládám na zem. S tím jsem souhlasil, ale až po té, co se nejdříve podíváme na záznam z kamer, kterých tam měli několik. Tak jsem se odebrali do místního šmírovacího studia a prohlédli záznamy. Policisté s nich jednoznačně zjistili, že napadený jsem byl já, ochrankáři se omluvili a všichni mysleli, že tím to bude hotové. Já jsem požádal policisty o nějaký kontakt na ně, dali mi služební čísla, a šli jsme domů. Dohru to mělo za týden, kdy mi volali a magistrátu, že se chtějí domluvit termínu řešení přestupku :shock: . Policisté to totiž sepsali, předali, a ochrankáři měli problém. Tak jsem jim poslal písemné vyjádření, a tím to pro mě skončilo. Trpaslík dostal symbolickou pokutu. Naštěstí jsem začal jezdit nakupovat jinam. :hmm: Celé se to odehrálo hned u pokladem, takže další lidi se docela bavili. Já už méně, a rozhodně bych s ochrankářema nikam nešel.
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

Re: Kecárna o ničem - aneb cokoliv co chcete sdělit okolí - jen tak

#11 Příspěvek od RudaK » 16 pro 2015 17:50

Jeansy jsou v Americe pracovní oděv kovbojů a u nás vycházkový sportovně laděný oděv ..... :mrgreen:
Jelikož jsou u mě montérky pracovní oděv,tak v pracovní době se v nich pohybuji všude a zatím mě nikdo nevykázal ze žádného prostoru :nod A ani s bývalého Carefouru Brno - asi záleží též na osobním šarmu .... :rofl
p.s. Zrovna dnes jsem byl v montérkách u holiče a holička to hodnotila tak,že stavit se v pracovná době v pracovním oděvu je naprosto normální - prostě byznys je byznys a peníze za stříhání smrdí stejně od kohokoli ( Kadeřnictví na ul. Václavské v Brně https://www.google.cz/maps/search/kade% ... 4019,18.8z ) :Pohoda:
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

omar
Příspěvky: 2715
Registrován: 15 črc 2008 21:30
tel.: 736769704
auto: Discovery TD5,F2
Bydliště: kousek od Nového Jičína

Re: Kecárna o ničem - aneb cokoliv co chcete sdělit okolí - jen tak

#12 Příspěvek od omar » 16 pro 2015 18:27

Chodím téměř pořád v zelených laclových montérkách,a když se teplota začne blížit k nule tak si beru kajdu (to je kostkované řeznické sako),na nohách nějaké vysoké boty do lesa,mám plnovous a dost rozložitou postavu.Pokud si na mne někdo z ochranky v nějakým supermarketu troufne a začne něco plantat tak na něj vrhnu dost nevraživý pohled a okamžitě ho poučím o svých právech a jeho povinnostech.Až na jeden případ kdy jsem mu musel vysvětlit že sním spor (údajně jsem špatně parkoval na parkovišti před nákupním centrem a padalo mi z auta bahno) bud budu řešit bud za asistence policie,nebo někde za obchodem bez přítomnosti kamer.Prostě když si někdo hraje na šerifa a chce prudit,tak ho musíte okamžitě a nekompromisně srovnat.

Uživatelský avatar
kryten
Příspěvky: 1874
Registrován: 11 kvě 2007 17:33
tel.: +420606042322

Re: Kecárna o ničem - aneb cokoliv co chcete sdělit okolí - jen tak

#13 Příspěvek od kryten » 16 pro 2015 20:24

Vzpomněl jsem si na dávnou historku,kdy jsem si koupil první zbraň a nesl jí z obchodu v tašce,ještě jsem neměl pořešený opasek a pouzdro.Stavil jsem se pak v Tescu nakoupit a za pokladnami se ke mně přitočil drsný šerif z ochranky a co že to mám v té tašce...po pravdě a ve vší slušnosti jsem mu odpověděl,že pistoli a jestli jí chce vidět.On odvětil že ne,že je všechno naprosto v pořádku a popřál mi hezký den :wink:

Uživatelský avatar
večerníček
Příspěvky: 35
Registrován: 07 říj 2007 08:31
Bydliště: Skoromorava

Re: Kecárna o ničem - aneb cokoliv co chcete sdělit okolí - jen tak

#14 Příspěvek od večerníček » 17 pro 2015 08:19

default píše:K založení tohoto (a asi zcela zbytečného) tématu mě přiměla dnešní zkušennost...
Ježto mi i v mém věku sem tam rostou zbytky vlasů (většinou na hlavě) vyrazil jsem do příslušné stříhárny.
Jda z kontrolního dne (taková opruzně stavební náležitost - neřešte to) byl jsem oblečen v montérkách. Upozorňuji že jsem magor a v autě mám kartáč na šaty a vždycky se opráším. Já totiž nesnáším zaprášené auto (jezdí tam i Tereza).
No a v kadeřnickém salónu mi sdělili že v tomto oblečení mě nemohou obsloužit. Seděl tam totiž nějaký pán v obleku (a i já mám oblek, takže vím o čem se mluví) a stěžoval si, že ho ten oblek stál 3500 a přece si ho nebude ničit na židli po nějakém dělníkovi.
K tomu mám následující komentář:
Milý pane zákazníku a zkurvená a zasraná stříhací obsluho (Praha 8 Karlín u metra Křižíkova)
- moje montérková bunda je http://www.profi-odevy.cz/bunda-xtr-a-p ... dolna.html
- kalhoty http://www.profi-odevy.cz/kalhoty-durat ... e-914.html
a to vše čistě vyprané, s tím že případně ulpělý prach z kontrolního dne jsem pečlivě odstranil kartáčem na šaty.
Tedy celkem jsem dorazil v oblečení za cca 13400,00Kč, pečlivě očištěném kartáčem za 320,00Kč (včetně DPH).
Toto jsem na místě a hlasitě sdělil jak obsluze tak zákazníkovi.
Načež jsem byl obsluhou vykázán.

Osobně si myslím že mají veliké štěstí, které spočívá v tom že jsem bezvěrec, bílé rasy, muž a nejsem homosexuál.
Případná žaloba by totiž připadala v úvahu pouze pokud bych splnil jednu (nebo více) z následujících podmínek (předpokládám):
- kdybych byl muslim
- měl jinou než bílou barvu pleti
- žena
- homosexuál

co vy na to?
:D

default
Proto si stříhám všechny své muže sama.......
a k montérkám -vezmu si černou dlouhou sukeň a nahodím krásný pracovní kabátec zelený bez nápisu, černý s nápisem, makeup,úsměv a frčím.....i v bance mně pan ředitel podá ruku

Hlavu vzhůru, na to že je člověk pracovitý má být hrdý...
Jinak všem pohodové vánoce , hodně zdraví, štěstí a spokojenosti...frčím pracovat ,Zábřeh je jedno velké staveniště .
večerníček

lukes
Příspěvky: 455
Registrován: 14 zář 2010 18:29
auto: defender 110 300tdi
Bydliště: High

Re: Kecárna o ničem - aneb cokoliv co chcete sdělit okolí - jen tak

#15 Příspěvek od lukes » 17 pro 2015 08:22

ad Kryten.... jistě vše jde vyřešit s grácií nebo taky s požduchováním a dožadováním se svých práv... je to jejich práce (kontrolovat a hlídat v tom obchoďáku) stejně jako ty "nabízečky všeho možného" po telefonu co dnes a denně volají, taky jim to můžeš tipnout nebo je seřvat jak jsi strašně zaneprázdněn anebo jim můžeš v klidu odmítnout stejně jaoko každý jiný telefonát.... TAKE IT EASY.... proč si dělat vrásky malichernostma
...take it easy....

Uživatelský avatar
kupec18
Příspěvky: 1700
Registrován: 18 dub 2013 21:35
auto: D1 300tdi
Bydliště: Ova,Brno

Re: Kecárna o ničem - aneb cokoliv co chcete sdělit okolí - jen tak

#16 Příspěvek od kupec18 » 17 pro 2015 09:09

Tak ta Krytenova příhoda mi připomněla dědovo nedorozumění na polských hranicích.

Děda míval favorita v Lpg kdo zná, ví že v kufru po instalci nádrže zbude místo tak leda na troiuhelnik. Takže se děda takhle vrací z polska s nákupem, brambory zelenina atd vše na zadních sedačkách. Zastavil u celníka předal doklady, Pane řidiči co máte v kufru, A děda jen suše BOMBU. Celník vytřeštil oči položil ruku na kver, vystupte si a otevřete kufr,děda se odepl, šel otevřit kufr, celnik rudnul, Pak teda zjistil že je to nadrž a auto je na LPG, nalepky na zadnim skle si chlapec jaksi nevšiml. Pak následoval tupý úder to jak mu spadl kámen ze srdce a prohlídka skončila.

MadTom
Příspěvky: 14912
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: Kecárna o ničem - aneb cokoliv co chcete sdělit okolí - jen tak

#17 Příspěvek od MadTom » 17 pro 2015 09:17

Proto si stříhám všechny své muže sama.......
a k montérkám -vezmu si černou dlouhou sukeň a nahodím krásný pracovní kabátec zelený bez nápisu, černý s nápisem, makeup,úsměv a frčím.....i v bance mně pan ředitel podá ruku

Hlavu vzhůru, na to že je člověk pracovitý má být hrdý...
Jinak všem pohodové vánoce , hodně zdraví, štěstí a spokojenosti...frčím pracovat ,Zábřeh je jedno velké staveniště .
Už tomu rozumím, to bude tím makeupem. To je věc, kterou nepěstuji a snažím se spíše nazývat stěrkovým tmelem. Asi se budu muset nechat dovzdělat. A doufat, že to ostatní nepochopí úplně jinak. :mrgreen:
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Uživatelský avatar
snusmumrik
Příspěvky: 125
Registrován: 24 črc 2012 07:14
auto: Discovery II
Bydliště: Košice, Trenčín

Re: Kecárna o ničem - aneb cokoliv co chcete sdělit okolí - jen tak

#18 Příspěvek od snusmumrik » 17 pro 2015 10:59

Sranda.
Mne sa nikdy nič podobného nestalo.

Asi preto, že mám 1,90 m, 130 kg, hlavu ostrihanú na hladko, 10 cm bradu s fúzami a hrubý hlasný hlas?

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6477
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: Kecárna o ničem - aneb cokoliv co chcete sdělit okolí - jen tak

#19 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 17 pro 2015 13:04

tss, já mám taky 130 kg, když nesu padesátku pytel cementu a nějaký roxory k tomu.
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

MadTom
Příspěvky: 14912
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: Kecárna o ničem - aneb cokoliv co chcete sdělit okolí - jen tak

#20 Příspěvek od MadTom » 17 pro 2015 13:21

No jo, a co ten hrubý hlas? Jedině, že by jsi ten roxor nesl v zubech. :mrgreen:
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Odpovědět