Zbraně...

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Lassard
Příspěvky: 744
Registrován: 03 lis 2010 19:26
tel.: 774191179
auto: RR P 38
Bydliště: Praha

Re: Zbraně...

#761 Příspěvek od Lassard » 27 led 2017 13:44

tak ještě něco, pro toho kdo neviděl včera večer
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... 1030520003
„Kdokoliv obeznámený s předmětem uzná, že je to jasné selhání.“

Uživatelský avatar
BeerRudolf
Příspěvky: 947
Registrován: 30 říj 2007 13:31
auto: Tak akorát

Re: Zbraně...

#762 Příspěvek od BeerRudolf » 30 led 2017 08:35

Lassarde Lucrezia Borgia neodpouští :twisted: Na teroristech by si smlsla :smoke
ČZ 150,Černá1951BABUŠKA/Ford Granada L MkI, 2,3V6 Automatic,SaturnGold1977PROFESOR/Simson S50 N,Červená1978MOPED/ Simca-Talbot Solara LS 1,3,ZelenáMetalíza1980TAŤKA/Simson S51 Enduro,Šedá1984SÍMA/Oltcit Club 11,Červená1988OLDÍK/Fiat Panda 4X4,Stříbrná2010

Uživatelský avatar
BeerRudolf
Příspěvky: 947
Registrován: 30 říj 2007 13:31
auto: Tak akorát

Re: Zbraně...

#763 Příspěvek od BeerRudolf » 30 led 2017 08:40

Toto mi dnes přišlo na mejla k té Jílkové:
Vážená paní Jílková,
malý příspěvek do Vaší včerejší diskuse o islámu.
Zdraví Jiří Valtera

Není tam šéfem města velkohubý, čoudící poslanec, či senátor, či co, ten KUBERA ? Dobrý den z Teplic. Když před léty hovořil teplický pan primátor o tom, že chce z Teplic udělat malou Paříž, nikdo netušil, co si pod tím skutečně představuje. Nikoho ani ve zlém snu nenapadlo, že stejně jako opravdová Paříž, se budou Teplice postupně měnit na euroarabské sídliště a z krásného města se stane zkušební laboratoř „multikulti“ společnosti.
Loni se v médiích propíraly špatné vztahy mezi arabskými hosty teplických lázní a místními obyvateli. Proběhla i demonstrace za účasti politiků, s velkou slávou se vytiskly informační letáky v arabštině a hovořilo se také o spektakulární úklidové akci arabských „starousedlíků“.
Jenže tito mediálně propíraní nepříjemní hosté vždy po čase odjedou a zmíněné problémy s nimi. Teplice jsou však postupně obsazovány snědými vetřelci a nenápadně zde v tichosti vzniká paralelní islámská společnost s vazbami na Saúdskou Arábii, Kuvajt, Jemen, Sýrii, Libanon, Palestinu, Turecko, Katar a další islámské země.
Arabové skoupili stavební pozemky v katastru obce Modlany u Teplic pro stavbu vlastní kolonie a pro své potřeby skupují domy přímo v Teplicích (např. dům na rohu Lipová / Chelčického, Laubeho nám. 14, domy v ulici J. V. Sládka, v lázeňské zóně okolo Hadích lázní a další).
Pro ilustraci jejich expanze se stačí podívat na lázeňské centrum Teplice - Šanov, ulice U Hadích lázní, Pod Doubravkou, U Kamenných lázní a U Nových lázní. V těchto ulicích má již 22 domů a pozemků arabského majitele. Na přiložené mapě jsou tyto domy vybarveny červeně. Kromě domů je zde i teplická mešita (v červeném kroužku). Mimochodem, skoro každý všední den dopoledne se skupina asi deseti Arabů (samozřejmě mužů) schází v domě Pod Doubravkou 1230. Někdy je s nimi muž s plnovousem v dlouhé košili, někdy je jich mnohem víc, někdy méně. Plánují tam naše další multikulturní obohacení?
Pozemky v Modlanech Arabům prodal Pavel Rajčan, bývalý zastupitel Modlan a místní podnikatel (firmy REAL EXECUTIVE, JIPAKU, Sterina, LOTE, GLOBAL ECONOMIC SERVICE). Hádejte, jestli na transakci s pozemky nebylo něco zajímavého … (anebo se ho můžete zeptat: 602404878, p.rajcan@seznam.cz).
Další objekty v Teplicích si Arabové pronajímají a otvírají v nich provozovny pouze pro své souvěrce – například realitní kancelář Masarykova 46 (na rohu s ulicí Kollárova), půjčovna automobilů na Laubeho náměstí nebo restaurace Samiramis také na Laubeho náměstí. V létě okolo této restaurace nemůže projít samotná žena aniž by na ni přítomní opálení mužové cosi nepokřikovali exotickou hatmatilkou.
Ve městě je v provozu arabská směnárna (Laubeho nám), turecká kebabárna (Krupská brána) a restaurace (U Císařských lázní). V Teplicích funguje i mešita (U Nových lázní 1224/10) a v lázních jsou islámské modlitebny.
V ulici U Hadích lázní najdete arabské obchůdky, arabskou půjčovnu aut, pronajímatele apartmánů a bistro – vše arabské a pro Araby. V létě si v této ulici připadáte jako na Blízkém východě.
Tento obrázek doplňují snědí mládenci v autech se středočeskými, jihomoravskými a pražskými registračními značkami, kteří se zde bez ohledu na naše předpisy prohání. Vůbec chování těchto okupantů je islámsky vybrané.
Pokud se potkáte, jste to vy, kdo musí uhnout z cesty. Pokud se rozhodnou kdekoli přejít silnici, jste to vy, kdo musí dát přednosti. A běda vám, pokud se vám to nelíbí. Dovolil jsem si zlehka zatroubit na tlupu asi sedmi osmahlých mládenců jdoucích po vozovce v Lipové ulici. Dočkal jsem se nesrozumitelného pokřiku a srozumitelných gest. Od vztyčeného prostředníčku přes hrozby pěstí až po naznačení podřezání.
Arabové si pronajímají byty na teplických sídlištích a vzhledem k jejich „kultuře“ se to neobejde bez konfliktů s místními. Tyto konflikty jsou výrazné zejména na sídlišti v Proseticích. Diskuse zveřejněná na stránkách stavebního družstva OSBD je jen chabým popisem skutečnosti. I když vlastně již není, část příspěvků byla smazána.
Pomůže poškozeným občanům někdo? Invaze vetřelců nezůstalo ušetřeno ani místní zdravotnictví. V nemocnici i v soukromých praxích působí několik arabských „lékařů“. Jak (nebo spíš za kolik) získal povolení k vykonávání lékařské praxe doktor, který láme češtinu? Kromě mizerné češtiny je specialitou těchto „lékařů“ arogantní a povýšené chování k českým pacientům.
Kromě Arabů je zde lékařem i Afričan. A mezi lidmi se ví, že je to „expert“ na slovo vzatý. I otec mediálně známé zahalené jemenské studentky gymnázia je lékař. Hádejte, kde MUDr. Mohammed Ghaleb vystudoval.
Také mezi místními podnikateli arabské obohacení funguje. V příloze je seznam (a určitě není úplný) 105 aktivních firem a podnikatelů, registrovaných u FÚ Teplice.
V nich figurují lidé z různých islámských zemí. Opravdu všichni vykonávají předmět své živnosti a platí daně? Arabští vetřelci se snaží dostat i do politiky. Kurdský tlumočník Khalil Rachid (kromě podnikání) kandidoval na kandidátce Zelených v krajských volbách 2016.
V západní Evropě jsou zelené strany osvědčeným bojovým kopím islámské invaze.
Všechny zde uvedené informace lze ověřit z veřejně dostupných zdrojů. Nejsou zdaleka úplné, je to jen nevelká ukázka toho, kam se Teplice za poslední léta dostaly. Je za tím naivita nebo ziskuchtivost? Kam to až dojde?? Zajímá to někoho???
Možná že my, starší, to tady nějak dožijeme. Ale co naše děti, vnoučata a celá evropská civilizace?

Jiří Valtera, rentiér (důchodce).
ČZ 150,Černá1951BABUŠKA/Ford Granada L MkI, 2,3V6 Automatic,SaturnGold1977PROFESOR/Simson S50 N,Červená1978MOPED/ Simca-Talbot Solara LS 1,3,ZelenáMetalíza1980TAŤKA/Simson S51 Enduro,Šedá1984SÍMA/Oltcit Club 11,Červená1988OLDÍK/Fiat Panda 4X4,Stříbrná2010

Uživatelský avatar
Lassard
Příspěvky: 744
Registrován: 03 lis 2010 19:26
tel.: 774191179
auto: RR P 38
Bydliště: Praha

Re: Zbraně...

#764 Příspěvek od Lassard » 30 led 2017 13:54

BeerRudolf píše: 30 led 2017 08:35 Lassarde Lucrezia Borgia neodpouští :twisted: Na teroristech by si smlsla :smoke
Jojo, víc v sz
„Kdokoliv obeznámený s předmětem uzná, že je to jasné selhání.“

Uživatelský avatar
OC
Příspěvky: 1583
Registrován: 12 říj 2006 04:46
Bydliště: Nová Ves pod Pleší
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraně...

#765 Příspěvek od OC » 23 úno 2017 23:26

Myslím, že toto je asi vhodné šířit (bez ohledu na to, jaký na ten návrh nebo na naši kvalitní a léty prověřenou legislativu mám osobní názor):

návrh změny ústavního zákona č. 110/1998 Sb., o bezpečnosti České republiky, bude v pondělí 27. února 2017 projednáván na zasedání vlády. Proti tomuto návrhu, který je nejsilnější a možná jedinou reálnou možností odrazit nesmyslná omezení zbraní prosazovaná Evropskou komisí - a přitom naopak upevnit a zajistit náš stávající, dobře promyšlený a funkční systém držení zbraní - se staví mnoho ministerstev, zejména pak Ministerstvo obrany. Lze předpokládat, že příčinou je negativní medializace, kdy jsme byli veřejnosti vylíčeni jako militanti, kteří chtějí střílet lidi pro podezření z terorismu a zakládat vlastní vojenské jednotky.

Oslovte proto ministry a ujistěte je, že nic takového nechcete a návrh ani nic takového neumožňuje. Požádejte je, aby změnu podpořili a zajistili tím naši kvalitní a léty prověřenou legislativu proti neodborným a politicky motivovaným zásahům zvenčí.

Tomáš Trávníček - prezident LEX z.s.

Stav projednávání návrhu změny ústavního zákona: http://www.psp.cz/sqw/historie.sqw?o=7&t=1021
OC ~ http://www.ocs.cz/oc/RangeRover.html
Insured at Steyr&Mannlicher
Ostatně soudím, že registrace zbraní musí být zrušena: http://ocs.cz/Guns/halbrook/registrace.html

Uživatelský avatar
Lassard
Příspěvky: 744
Registrován: 03 lis 2010 19:26
tel.: 774191179
auto: RR P 38
Bydliště: Praha

Re: Zbraně...

#766 Příspěvek od Lassard » 25 úno 2017 08:01

další vysvětlovací video týkající se problematiky EU a zbraňové směrnice
http://gunlex.cz/domu/kratke-zpravy/265 ... -the-world
„Kdokoliv obeznámený s předmětem uzná, že je to jasné selhání.“

Uživatelský avatar
mesany
Příspěvky: 222
Registrován: 21 bře 2011 18:49
auto: DII, modely LR 1:10
Bydliště: Brno

Re: Zbraně...

#767 Příspěvek od mesany » 01 bře 2017 15:45

rc modely 1:10- 3x Defender, 1x Samurai, 1x Jeep, ve stavbě RRC 2door
Discovery II - Lojzík pro radost

Uživatelský avatar
OC
Příspěvky: 1583
Registrován: 12 říj 2006 04:46
Bydliště: Nová Ves pod Pleší
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraně...

#768 Příspěvek od OC » 12 bře 2017 19:56

Myslím, že tuto informaci by to chtělo šířit co nejvíc, ať už si o tom kdokoli myslí cokoli (já osobně tam nebudu), je myslím správné a důležité, aby o tom co nejvíce lidí vědělo.
OC ~ http://www.ocs.cz/oc/RangeRover.html
Insured at Steyr&Mannlicher
Ostatně soudím, že registrace zbraní musí být zrušena: http://ocs.cz/Guns/halbrook/registrace.html

marianh
Příspěvky: 401
Registrován: 06 zář 2016 07:34
tel.: +4369912287067
auto: Discovery 3 2.7 SE

Re: Zbraně...

#769 Příspěvek od marianh » 12 bře 2017 19:59

Keby som bol Cech tak som tam... ide o vela

Uživatelský avatar
Rover
Příspěvky: 5244
Registrován: 10 říj 2006 15:56
tel.: 736173373
Bydliště: Podkrkonoší...

Re: Zbraně...

#770 Příspěvek od Rover » 13 bře 2017 10:06

Zajímavá časová shoda - ve středu 15. března 2017 budou v europarlamentu hlasovat o směrnici evropské komise, která chce odzbrojit a kriminalizovat legální vlastníky zbraní v ČR = slušné občany ČR.

Toto hlasování zřejmě nikoliv náhodou bude probíhat ve stejný den, kdy nás před 78. lety (15. března 1939) obsadila a odzbrojila vojska nacistické Velkoněmecké říše.
Country boy...

Skalik
Příspěvky: 74
Registrován: 22 led 2017 21:51

Re: Zbraně...

#771 Příspěvek od Skalik » 13 bře 2017 13:21

Rover píše: 13 bře 2017 10:06 Zajímavá časová shoda - ve středu 15. března 2017 budou v europarlamentu hlasovat o směrnici evropské komise, která chce odzbrojit a kriminalizovat legální vlastníky zbraní v ČR = slušné občany ČR.

Toto hlasování zřejmě nikoliv náhodou bude probíhat ve stejný den, kdy nás před 78. lety (15. března 1939) obsadila a odzbrojila vojska nacistické Velkoněmecké říše.
Už to hlasování přesunuli velmi nestandardně na úterý 14.3.17, takže krom toho, že nám chtějí diktovat tak nás ještě chtějí ojebat :puke

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6477
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: Zbraně...

#772 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 13 bře 2017 13:36

Ať je to jak chce, kdybyste někdo věděli o někom, nebo se samy chtěli zbavit nějaké zbraně bez dokladů, napište mi SZ nebo mi zavolejte telefonem, jestli nechcete, aby vás u toho odposlouchávali ti samí lidi co mne, počkejte na osobní setkání.

V případě vlastní obrany mám celkem jasný názor v tom, že není potřeba sledovat právní úpravu ve smyslu časové následnosti, že je naopak velmi vhodné, být o krok napřed.
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Uživatelský avatar
Lassard
Příspěvky: 744
Registrován: 03 lis 2010 19:26
tel.: 774191179
auto: RR P 38
Bydliště: Praha

Re: Zbraně...

#773 Příspěvek od Lassard » 13 bře 2017 13:56

Hanys_a_Kaca píše: Ať je to jak chce, kdybyste někdo věděli o někom, nebo se samy chtěli zbavit nějaké zbraně bez dokladů, napište mi SZ nebo mi zavolejte telefonem, jestli nechcete, aby vás u toho odposlouchávali ti samí lidi co mne, počkejte na osobní setkání.

V případě vlastní obrany mám celkem jasný názor v tom, že není potřeba sledovat právní úpravu ve smyslu časové následnosti, že je naopak velmi vhodné, být o krok napřed.
Podvratný živel :rofl :rofl
už tě mají v EU registru
„Kdokoliv obeznámený s předmětem uzná, že je to jasné selhání.“

marianh
Příspěvky: 401
Registrován: 06 zář 2016 07:34
tel.: +4369912287067
auto: Discovery 3 2.7 SE

Re: Zbraně...

#774 Příspěvek od marianh » 13 bře 2017 14:03

Odvaha napisat to na forum :)
Obavam sa ze "poptavka prevysi nabidku"

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6477
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: Zbraně...

#775 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 13 bře 2017 14:27

Páni politici by si měli všimnout, že ochota překračovat zákon, se nedá do nekonečna házet na nějaký zfetovaný kriminální živly a oturbanovaný atentátníky atd, aby nám někdo říkal, oni jsou ti špatní...

Ať si mě přijdou prohlídnout a zjistěj co sem zač: mám ženu, dvě malý děti, doktorát a živim se jako učitel za mizernej plat, za posledních mnoho let mám jednu pokutu za rychlost a jednu za parkování (to měl auto pujčený kamarád), nikdy mi nebyl strženej jedinej bod z řidičáku, nepiju atd....
A ano, říkám, jsem ochotnej se "podle nich nelegálně" ozbrojovat. Můžou mě zavřít do vězení OK, ale jestli zavřou mě, nevim jestli si pomůžou s tim, co zbyde venku... ? - !

Je na čase aby je s blbejma zákonama posílali do prdele "slušný lidi", za kterého se považuji.
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Uživatelský avatar
Lassard
Příspěvky: 744
Registrován: 03 lis 2010 19:26
tel.: 774191179
auto: RR P 38
Bydliště: Praha

Re: Zbraně...

#776 Příspěvek od Lassard » 13 bře 2017 14:48

Hanys_a_Kaca píše: 13 bře 2017 14:27 Páni politici by si měli všimnout, že ochota překračovat zákon, se nedá do nekonečna házet na nějaký zfetovaný kriminální živly a oturbanovaný atentátníky atd, aby nám někdo říkal, oni jsou ti špatní...

Ať si mě přijdou prohlídnout a zjistěj co sem zač: mám ženu, dvě malý děti, doktorát a živim se jako učitel za mizernej plat, za posledních mnoho let mám jednu pokutu za rychlost a jednu za parkování (to měl auto pujčený kamarád), nikdy mi nebyl strženej jedinej bod z řidičáku, nepiju atd....
A ano, říkám, jsem ochotnej se "podle nich nelegálně" ozbrojovat. Můžou mě zavřít do vězení OK, ale jestli zavřou mě, nevim jestli si pomůžou s tim, co zbyde venku... ? - !

Je na čase aby je s blbejma zákonama posílali do prdele "slušný lidi", za kterého se považuji.
Hanysi, fakt odvaha, klobouk dolů.
Ale radikalismus se vzděláním to je už fakt na " ARREST", a politik nepřijde, ale vrazí PČR.
„Kdokoliv obeznámený s předmětem uzná, že je to jasné selhání.“

marianh
Příspěvky: 401
Registrován: 06 zář 2016 07:34
tel.: +4369912287067
auto: Discovery 3 2.7 SE

Re: Zbraně...

#777 Příspěvek od marianh » 13 bře 2017 14:52

Hannys, pomozu si tym. Lebo cielom samozrejme nie je zvysenie bezpecnosti ludi ale posilnenie moci rezimu.
Ak dojde na odzbrojovanie, tak bude treba nejaky ten ukazkovy pripad ktory bude tvrdo potlaceny aby mali ostatni strach burit sa.

Uživatelský avatar
ondrush
Příspěvky: 271
Registrován: 15 lis 2012 20:56
tel.: 776026642
auto: DiscoII TD5 2003
Bydliště: ~Velka Bites

Re: Zbraně...

#778 Příspěvek od ondrush » 13 bře 2017 14:58

na odzbrojenie nepride, teda nie na priame vyvlastnenim. grandfathering, stavajucim zbrane zostanu, ziadne nove sa na trh nedostanu a za generaciu je to ciste. pokus o priame vyvlastnenie teda osobne berem ako ten lepsi pripad, pretoze odpor by bol vyrazne vyssi a prudke kriminalizovanie velkej casti obyvatelstva by bolo velmi ocakavatelne. osobne zatial nic nelegalne nezhanam a celkom rychlo plnim trezor legalnymi vecami, ale suhlasim s nazorom, ze stat nedokaze vyvlastnit to, o com nevie.
Martin Ondrušek, flákání všeho druhu
profesionální flákač a prokrastinátor

marianh
Příspěvky: 401
Registrován: 06 zář 2016 07:34
tel.: +4369912287067
auto: Discovery 3 2.7 SE

Re: Zbraně...

#779 Příspěvek od marianh » 13 bře 2017 15:01

To co pises plati na terajsie kolo.
Dalsie kola pojdu hlbsie.
Staci sa pozriet ako to prebiehalo napr. v UK kde sa momentalne zberaju noze.

Uživatelský avatar
Lassard
Příspěvky: 744
Registrován: 03 lis 2010 19:26
tel.: 774191179
auto: RR P 38
Bydliště: Praha

Re: Zbraně...

#780 Příspěvek od Lassard » 13 bře 2017 16:00

Skalik píše: 13 bře 2017 13:21
Rover píše: 13 bře 2017 10:06 Zajímavá časová shoda - ve středu 15. března 2017 budou v europarlamentu hlasovat o směrnici evropské komise, která chce odzbrojit a kriminalizovat legální vlastníky zbraní v ČR = slušné občany ČR.

Toto hlasování zřejmě nikoliv náhodou bude probíhat ve stejný den, kdy nás před 78. lety (15. března 1939) obsadila a odzbrojila vojska nacistické Velkoněmecké říše.
Už to hlasování přesunuli velmi nestandardně na úterý 14.3.17, takže krom toho, že nám chtějí diktovat tak nás ještě chtějí ojebat :puke
No ono i toto datum 14.3. roku 1939 má v naší historii význam :wring, tedy v historii Slovenska.
„Kdokoliv obeznámený s předmětem uzná, že je to jasné selhání.“

Odpovědět