Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Lvice Elsa
Příspěvky: 301
Registrován: 03 dub 2010 20:43
tel.: mám
auto: Discovery 4
Bydliště: Doma

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#121 Příspěvek od Lvice Elsa » 29 čer 2010 13:35

Hoj Lucc zdravíme:-))
nikdy není pozdě se k nám přidat - i když ono to tu není zase tak frekventovaný :D - landbaby na to prdí :chuckle

napiš nám taky něco o sobě - neb hod nějaké indície - páč já jsem mimo a nevím kdo jsi a ke komu patříš(i když možná trochu tuším) :sun


jo a kdo - že má co proti pejskařům?? já to určitě nejsem :heart

Uživatelský avatar
Lucc
Příspěvky: 35
Registrován: 21 říj 2009 21:03
auto: Disco l
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#122 Příspěvek od Lucc » 30 čer 2010 22:45

jj to je škoda, že landbab moc neni...přitom LR je auto pro ženský jak dělaný!!! teda aspon mě vyhovuje úpe čuprózně :Pohoda:
Počkej, počkej, to by mě zajímalo, co tušíš....páč než se tady o sobě trochu rozpovídam, bych to ráda věděla :angel

BlueJane
Příspěvky: 49
Registrován: 05 srp 2009 14:31

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#123 Příspěvek od BlueJane » 30 čer 2010 23:16

Landbab sice moc není, ale my už s Lvicí Elsou úspěšně pěstujeme další generaci ženiček od lendróvrů... že jo... a zvykáme je už od mala, protože co se v mládí naučí, to se jim pak za volantem jen šikne...

Jinak se přidávám ke chvále, na BLRM to bylo suprové, a naší Gabčulce se nejvíc líbil písek na dunách a u moře... většinu projížděk prospala, takže si těch zkušeností zase tak moc neodnesla, ale zvládla to úplně skvěle, i s tou dlouhou cestou a spaním ve skorostanu...

A proti pejskařům taky nic nemáme, sami jednoho chlupáče máme, pejsky máme moc rádi... :heart

Obrázek

Obrázek
Discovery II TD5 "Drobek"

Uživatelský avatar
Lvice Elsa
Příspěvky: 301
Registrován: 03 dub 2010 20:43
tel.: mám
auto: Discovery 4
Bydliště: Doma

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#124 Příspěvek od Lvice Elsa » 01 črc 2010 17:06

lucc: moc nenapínej, a hoď nějaké info - když tak koukám odkud jsi tak jsem asi vedel - já myslela tak Třeboň - to bych potom tušila - ale s tímto jsem plně vedle:-)) :D

jj, baby budeme muset něco uspořádat jak pro naše chlapi , tak dětičky - nejlíp nějaký pěkný místečko na poježdění a zároveň aby se tam děti vyřádili :inlove :kiss
tkže jestli máte nějaký pěkný tip hoďte ho do placu:-))

Uživatelský avatar
Lucc
Příspěvky: 35
Registrován: 21 říj 2009 21:03
auto: Disco l
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#125 Příspěvek od Lucc » 01 črc 2010 22:03

No my tady v krušných horách máme poježdění celkem dobrý :mrk ale vy všichni jste z daleka... :think Mě se líbila varianta si někde pojezdit, pobít paintballem a pak lehce zapařit...ale těžko se to asi organizuje...
A co by tě zajímalo konkrétně? jestli myslíš, ke komu patřim z fóra, tak k nikomu :cool

BlueJane
Příspěvky: 49
Registrován: 05 srp 2009 14:31

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#126 Příspěvek od BlueJane » 01 črc 2010 22:24

Lucc píše:No my tady v krušných horách máme poježdění celkem dobrý :mrk ale vy všichni jste z daleka... :think Mě se líbila varianta si někde pojezdit, pobít paintballem a pak lehce zapařit...ale těžko se to asi organizuje...
A co by tě zajímalo konkrétně? jestli myslíš, ke komu patřim z fóra, tak k nikomu :cool
Tak když k nikomu nepatříš, tak spíš, kde a kdy (a jestli vůbec) jsme se viděli, mluvili spolu, známe se, neznáme... no zatím to vypadá, že já tě teda vůbec neznám... ale to je nakonec ten nejmenší problém... chichichi...
Jinak bych řekla, že my všichni nejsme zdaleka, ale spíš že ty jsi teda zdaleka, když jsi krušnohorská... :D :D :D
Discovery II TD5 "Drobek"

Uživatelský avatar
Lucc
Příspěvky: 35
Registrován: 21 říj 2009 21:03
auto: Disco l
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#127 Příspěvek od Lucc » 02 črc 2010 14:10

Tak jo...přiznávam...já jsem z daleka - tadyten západ čech to je hrozná díra, kde se nic neděje :cry
Asi určitě se neznáme, protože mam diskošku teprve rok, a to se taknějak dávala dokupy a ták...na sraz do Přeštic jsem letos ject nestihla, ale příští rok jedu tutově, takže nejpozději tam se uvidíme určo, jestli tam pojedete někdo... :Pohoda:

BlueJane
Příspěvky: 49
Registrován: 05 srp 2009 14:31

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#128 Příspěvek od BlueJane » 02 črc 2010 14:20

Lucc píše:Tak jo...přiznávam...já jsem z daleka - tadyten západ čech to je hrozná díra, kde se nic neděje :cry
Asi určitě se neznáme, protože mam diskošku teprve rok, a to se taknějak dávala dokupy a ták...na sraz do Přeštic jsem letos ject nestihla, ale příští rok jedu tutově, takže nejpozději tam se uvidíme určo, jestli tam pojedete někdo... :Pohoda:
Z toho si nic nedělej, my ji máme taky tak nějak přes rok... do Přeštic asi nepojedeme, je to kapánek z ruky, ale určitě chceme jet zase na Valachy, do Jihlavy a tak dále, jestli to bude jako minule... škoda, že nejsi z Moravy, to bychom se určitě vídali časteji... a jestli bude zase sraz u Baltu, tak tam určitě nebudeme chybět... a tentokrát už doufám, že tam pobudeme déle...

Ale doufám, že jestli se zatím neznáme, tak se určitě někdy poznáme... ježíšmarjá, já jsem dnes vtipná... no asi mám z toho horka nějak vypnutej mozek či co... nebo přehřátej... :mrgreen:
Discovery II TD5 "Drobek"

Uživatelský avatar
Lvice Elsa
Příspěvky: 301
Registrován: 03 dub 2010 20:43
tel.: mám
auto: Discovery 4
Bydliště: Doma

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#129 Příspěvek od Lvice Elsa » 05 črc 2010 10:11

hoj baby :Pohoda:

lucc: ha, takže jsi úplně nová a ještě k tomu sama (teda jako landbaba sama) - no to by se líbilo určo všem chlapům z LRF :devil :chuckle

takže máš diskošku, plánuješ Přeštice příští rok - no tomy taky - ale uvidíme co a jak bude - přeci jen už máme prcka a to už je o hlídání, ale i tak se někam dostaneme :blush
jinak jestli tak rozhodně doporučuju a naplánuj si na příští rok s námi ten Baltic - já byla již podruhé a je to čím dál lepší - nehledě na tom, že letos tam bylo opravdu hodně čecho-slováků :F , většinou je toofiko od pá -do ne - ale na příští rok - už plánujeme minim. týden - je to u moře, takže podíváního, poježděního atd.... dosti :makeup

jinak si teda užíváme s mopadžikem sluníčka, chodíme se koupat a prostě tak relaxujeme...
vypadá to, že dřív jak na podzim nic nebude - tak to si tu budemeještě dlouho dopisovat :whew :P :D

mějte se krásně :drink

Uživatelský avatar
Semetrika
Příspěvky: 27
Registrován: 24 kvě 2010 21:08
Bydliště: Praha 4

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#130 Příspěvek od Semetrika » 05 črc 2010 22:39

Ahoj holky, tak se po odmlce zase hlásím, a kam, že se to vlastně chystáte? A kdy? Já bych někam jela, až bych brečela :sad :Ja blb: :Sorry: :angry
mám dovolenou od začátku na 14 dní a zatím to moc na nějaké courání kdovíkde nevypadá.
Můj drahý se courá tam a zpátky po Slovensku -což je aspoň "nějaké" zahraničí a já sedím doma na zadku a kynu :angel . Heduš vy jste teď někde v Albánii,co? ale až se vrátíte, tak bysme mohly spáchat aspoň nějaké ježdění. Holka užijte si to, jak já ti závidím :cry .
A co lví smečka jak jste na tom ? kam se letos chystáte ?, stejně se tě ještě zeptám na pár věcí na soukromý vzkaz. Holčičí věci co nejsou pro zvědavý chlapy co sem občas lezou protože žízní po duchaplné konverzaci :D .

Semetrika
experiment by měl mít své hranice, ale fantazii se prý meze nekladou : )),

Uživatelský avatar
Luboš M.
Příspěvky: 3301
Registrován: 09 úno 2007 17:16
tel.: 608 969 607
auto: Defender 110
Kontaktovat uživatele:

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#131 Příspěvek od Luboš M. » 06 črc 2010 01:22

Vaz slova, vaz slova :mrgreen:
http://WWW.I-DEFENDER.CZ" onclick="window.open(this.href);return false; vlastní výroba a prodej doplňků na offroady Tel: 608-96 96 07
Miluji život, protože mi dal Land Rover. Miluji Land Rover, protože je to můj život.

Uživatelský avatar
Lvice Elsa
Příspěvky: 301
Registrován: 03 dub 2010 20:43
tel.: mám
auto: Discovery 4
Bydliště: Doma

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#132 Příspěvek od Lvice Elsa » 07 črc 2010 09:37

hojda, hojda
tak co podnikneme?????? s chlapama je to o ničem, nic nevymyslí :punch

semetriko: chjo, dovča a ty sama?????? - přijeď tedy k nám jsi zvána - :sun , půjčím ti naše lvíče a budeš vidět jak je hnedka veselo :chuckle
jina teda lví smečka :D letos nic nechystá - rodu král mám moc práce :cry - nevím jestli to je dobře nebo špatně (asi jak na co) - ale neva však i víkendíky jsou super :inlove



luboši: :ty jeden...: - raději sem k nám místo sebe pošli manželku :wait - ti ještě ukážeme společně co dokážeme :D :D :D :D :D :D :D

Uživatelský avatar
Dusan
Příspěvky: 1047
Registrován: 03 srp 2008 23:19
auto: LR Defender 110 TD5

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#133 Příspěvek od Dusan » 07 črc 2010 20:16

Lvice Elsa píše:


luboši: :ty jeden...: - raději sem k nám místo sebe pošli manželku :wait - ti ještě ukážeme společně co dokážeme :D :D :D :D :D :D :D
toho se lubos prave boji :cool
.... ALEA IACTA EST

Uživatelský avatar
Lucc
Příspěvky: 35
Registrován: 21 říj 2009 21:03
auto: Disco l
Bydliště: Karlovarsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#134 Příspěvek od Lucc » 07 črc 2010 22:29

Lvice: jj, tak tos řekla úpe přesně jsem landbaba sama :Pohoda: noo a na foru jsem taky nová....takže se teprv rozkoukávám...
Ten baltic asi nevyjde - mam smečku ale psí, takže se o ně musim postarat, a všechny s sebou fakt vzít nemůžu... :hmm: ale mocmoc vám to přeju, a doufam,že budou k viděění i náký fotky,videa :F

Uživatelský avatar
Lvice Elsa
Příspěvky: 301
Registrován: 03 dub 2010 20:43
tel.: mám
auto: Discovery 4
Bydliště: Doma

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#135 Příspěvek od Lvice Elsa » 08 črc 2010 15:58

lucc: neva, tak bude jiná akce :) - a jaký že máš pesany?????? závidím, my bydlíme v paneláku a tak si zatím nemůžeme žádnýho psíka dovolit - ale jen co se nám podaří (jednou snad) něco sehnat, hafan bude :inlove

chlapi jedny mizerný, pošlete sem vaše protějšky, vás nechceme :muscle - :chuckle :D

Uživatelský avatar
Lvice Elsa
Příspěvky: 301
Registrován: 03 dub 2010 20:43
tel.: mám
auto: Discovery 4
Bydliště: Doma

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#136 Příspěvek od Lvice Elsa » 08 črc 2010 16:26

:star :star Tímto jdu oficielně pogratulovat a zároveň popřát novopečené mamince (discoÁně) a samozřejmě tatínkovi (landJirkovi) k narození malýho LandJiříka - ještě jednou všechno nejlepší a hodně zdravíčka všem.
Přejí Mopadžíci :star :star

Uživatelský avatar
Luboš M.
Příspěvky: 3301
Registrován: 09 úno 2007 17:16
tel.: 608 969 607
auto: Defender 110
Kontaktovat uživatele:

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#137 Příspěvek od Luboš M. » 08 črc 2010 17:00

luboši: :ty jeden...: - raději sem k nám místo sebe pošli manželku :wait - ti ještě ukážeme společně co dokážeme :D :D :D :D :D :D :D[/quote]


Moje Land baba :lol: dostane svoje "Land" autíčko. Holky co říkáte? To jí mám rád že?
Přílohy
06072010042.jpg
06072010042.jpg (135.56 KiB) Zobrazeno 4091 x
06072010041.jpg
06072010041.jpg (133.29 KiB) Zobrazeno 4092 x
http://WWW.I-DEFENDER.CZ" onclick="window.open(this.href);return false; vlastní výroba a prodej doplňků na offroady Tel: 608-96 96 07
Miluji život, protože mi dal Land Rover. Miluji Land Rover, protože je to můj život.

BlueJane
Příspěvky: 49
Registrován: 05 srp 2009 14:31

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#138 Příspěvek od BlueJane » 08 črc 2010 23:22

Luboš M. píše: Moje Land baba :lol: dostane svoje "Land" autíčko. Holky co říkáte? To jí mám rád že?
NO tak už dost s vychvalováním auta a raději sem pošli svou ženu, ona už zvládne pochválit autíčko sama... nic se nemá přehánět, aby to nakonec nebylo jak u nás... táta dojede z práce a v tu chvíli zaparkuje své auto a vrhne se na mého Drobka a zase mě k volantu pustí v pondělí, když odjede do práce... chichichi...
Discovery II TD5 "Drobek"

BlueJane
Příspěvky: 49
Registrován: 05 srp 2009 14:31

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#139 Příspěvek od BlueJane » 08 črc 2010 23:24

Lvice Elsa píše::star :star Tímto jdu oficielně pogratulovat a zároveň popřát novopečené mamince (discoÁně) a samozřejmě tatínkovi (landJirkovi) k narození malýho LandJiříka - ještě jednou všechno nejlepší a hodně zdravíčka všem.
Přejí Mopadžíci :star :star
I já se přidávám s gratulací... už jsem jednu písla LandJirkovi k fotečce malého lanďátečka, a tak musím i sem, aby si to přečetla i maminka... tak všechno nej nej nej a nejlépe i malé LR jako hrkačku do kočárku... a jestli takové hrkačky ještě nevyrábí, tak nejvyšší čas, aby začali, že?
Discovery II TD5 "Drobek"

Uživatelský avatar
Dusan
Příspěvky: 1047
Registrován: 03 srp 2008 23:19
auto: LR Defender 110 TD5

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#140 Příspěvek od Dusan » 08 črc 2010 23:25

Luboš M. píše:
Moje Land baba :lol: dostane svoje "Land" autíčko. Holky co říkáte? To jí mám rád že?
To so bez tak Lubos koupil aby mel co lestit :-))))), pani to radsi ani nepujci. :D :D :D :D :D :D :D :D :Pohoda: :rofl :rofl
.... ALEA IACTA EST

Odpovědět