Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Lvice Elsa
Příspěvky: 301
Registrován: 03 dub 2010 20:43
tel.: mám
auto: Discovery 4
Bydliště: Doma

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#141 Příspěvek od Lvice Elsa » 09 črc 2010 12:35

no teda Luboši: hodnej chlapec :skleb
dobře jsi udělal - teď máme s tvojí ženuškou stejný autí :inlove
tak šup ať už je tady mezi námi :party

Uživatelský avatar
Semetrika
Příspěvky: 27
Registrován: 24 kvě 2010 21:08
Bydliště: Praha 4

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#142 Příspěvek od Semetrika » 09 črc 2010 21:54

já se taky připojuju ke gratulaci landjirčatům :cake :F , předpokládám, že šťastný tatínek už shání šlapacího defíka : ))
jen mi tu trochu chybí takové ty klasické atributy .délka, váha :ty jeden...: :D.

ale přeju hodně zdraví mamince i mrňousovi :rofl
experiment by měl mít své hranice, ale fantazii se prý meze nekladou : )),

Uživatelský avatar
Lvice Elsa
Příspěvky: 301
Registrován: 03 dub 2010 20:43
tel.: mám
auto: Discovery 4
Bydliště: Doma

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#143 Příspěvek od Lvice Elsa » 09 črc 2010 21:56

sem: mně taky chyběli a tak jsem napsala novopečené mamině - no je to drobeček míry 46cm a váha2520g :inlove :heart :heart - ale je to krásnej klučina :sun

Heduš
Příspěvky: 43
Registrován: 18 lis 2009 10:10
tel.: někde v kabelce
auto: Freelander 1
Bydliště: u Úďánka

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#144 Příspěvek od Heduš » 16 črc 2010 13:33

Semetrika píše:já se taky připojuju ke gratulaci landjirčatům :cake :F , předpokládám, že šťastný tatínek už shání šlapacího defíka : ))
jen mi tu trochu chybí takové ty klasické atributy .délka, váha :ty jeden...: :D.

ale přeju hodně zdraví mamince i mrňousovi :rofl

Já se taky přidávám s gratulací! Jen ať se ta LandRoverácká rodina pořádně rozrůstá!! A kdo bude další? :rofl

Jinak my jsem zpět z Albánie. Holky, to Vám byla ale super dovolená. Tentokrát jsme pojezdili po severní části- to jsou víceméně hory. Až zpracuju fotky, hodím sem link, abyste se mohly pokochat. A i cestopis bude. Měli jsme zase malinko problém s autíčkem- tentokrát měchy. Takže už má péra a je po "ptákách". To by bylo, abysme ho nevyladili.

Jo a ještě jedna novinka! Taky už jsem šťastnou majitelkou autíčka se zeleným oválkem. Od středy mi říká pane (teda paní) Freelander. Sice starší a ojetý. Ale MŮJ LANDROVER. :party :drink :dance
Přílohy
Freelander 004.JPG
Freelander 004.JPG (225.8 KiB) Zobrazeno 5837 x

Uživatelský avatar
Lvice Elsa
Příspěvky: 301
Registrován: 03 dub 2010 20:43
tel.: mám
auto: Discovery 4
Bydliště: Doma

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#145 Příspěvek od Lvice Elsa » 18 črc 2010 18:08

no hooooj Heduš - už jsem si říkala kde jseš :hi

tak to je skvělý, že jste si užily dovču - na fotečky už se moc těším, ráda hodím očko :mrk
ty jo, jinak teda gratuluju krásný autíčko máš a to jako je černý, jo?????? :inlove :inlove - jsem chtěla já černý, ale bohužel - nebylo , se musím smířit se stříbrným :chuckle :blush

hele tak to by jsme mohli něco podniknout, ne????? nějakou pěknou dámskou jízdu:-))

Heduš
Příspěvky: 43
Registrován: 18 lis 2009 10:10
tel.: někde v kabelce
auto: Freelander 1
Bydliště: u Úďánka

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#146 Příspěvek od Heduš » 20 črc 2010 09:53

Lvice Elsa píše:no hooooj Heduš - už jsem si říkala kde jseš :hi

tak to je skvělý, že jste si užily dovču - na fotečky už se moc těším, ráda hodím očko :mrk
ty jo, jinak teda gratuluju krásný autíčko máš a to jako je černý, jo?????? :inlove :inlove - jsem chtěla já černý, ale bohužel - nebylo , se musím smířit se stříbrným :chuckle :blush

hele tak to by jsme mohli něco podniknout, ne????? nějakou pěknou dámskou jízdu:-))
Jo, jo, černé. Je na něm hned všechno vidět. Ještě jsem přemýšlela, že bych si ho, kromě offroaďáckých nálepek ještě nějak vylepšila. Tak trochu po holčičím- kytičkama, ale Uďa se na to moc netvářil. :nech Respektive poznamenal, že bych se teda měla naučit lepit samolepky, což jsem si přeložila, že on mi tam tento druh samolepek lepit teda nebude. Ještě si to nechám projít hlavou. Ale byla by to bomba, ne, kdybych přijela s okytičkovaným freelanderem! :clap
A s nějakou dívčí akcí souhlasím. Jen prosím žádné blátíčko, ten můj mazlík :heart bude asi holt leštěnka nebo voňavka nebo jak se jim to říká.
Už aby byl zase nějaký sraz!

Uživatelský avatar
Lvice Elsa
Příspěvky: 301
Registrován: 03 dub 2010 20:43
tel.: mám
auto: Discovery 4
Bydliště: Doma

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#147 Příspěvek od Lvice Elsa » 20 črc 2010 11:28

no to je jasná věc, že naše autí jsou za leštěnky :inlove - a ty našich drahých poloviček, stěma se může třeba do hnoje :rofl
ale na nějakej ten srazík to teda zatím vůbec nevypadá, teda co vím - se nic nija nechystá :envy
já nevím, že ty chlapi nic neudělaj, když vědí, že se potřebujeme vykecat :devil :heart

a propo, že jsem tak zvědavá - to jako to tvoje krásný autí (už má nějakou přezdívku?) - stojí před vaším domečkem??? :F

Heduš
Příspěvky: 43
Registrován: 18 lis 2009 10:10
tel.: někde v kabelce
auto: Freelander 1
Bydliště: u Úďánka

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#148 Příspěvek od Heduš » 20 črc 2010 13:26

Lvice Elsa píše:no to je jasná věc, že naše autí jsou za leštěnky :inlove - a ty našich drahých poloviček, stěma se může třeba do hnoje :rofl
ale na nějakej ten srazík to teda zatím vůbec nevypadá, teda co vím - se nic nija nechystá :envy
já nevím, že ty chlapi nic neudělaj, když vědí, že se potřebujeme vykecat :devil :heart

a propo, že jsem tak zvědavá - to jako to tvoje krásný autí (už má nějakou přezdívku?) - stojí před vaším domečkem??? :F
Jméno ještě nemá, zatím je to mazlik :inlove , ale to Peťova diskárna taky. Takže buď se přejmenuje disko ( a já už tip mám: zelená potvora s velkou hubou - docela často jsme si to vyslechli v Albánii) nebo budu muset popřemýšlet :doh

Stojí před naší garáží. Ne, že by se do garáže nevešel, protože je garáž malá, ale je teď plná jiných věcí. :x :x

Uživatelský avatar
Lvice Elsa
Příspěvky: 301
Registrován: 03 dub 2010 20:43
tel.: mám
auto: Discovery 4
Bydliště: Doma

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#149 Příspěvek od Lvice Elsa » 20 črc 2010 15:25

jo táák to jo :skleb
nějaký fotečky jsem právě shlídla na facu - no docela pohůdka - krásný fotečky :heart

Heduš
Příspěvky: 43
Registrován: 18 lis 2009 10:10
tel.: někde v kabelce
auto: Freelander 1
Bydliště: u Úďánka

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#150 Příspěvek od Heduš » 20 črc 2010 16:33

snad se mi povede do konce týdne dokončit i cestopis. Pak dám odkaz.

Heduš
Příspěvky: 43
Registrován: 18 lis 2009 10:10
tel.: někde v kabelce
auto: Freelander 1
Bydliště: u Úďánka

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#151 Příspěvek od Heduš » 22 črc 2010 09:01

Heduš píše:snad se mi povede do konce týdne dokončit i cestopis. Pak dám odkaz.
Fotky už jsou na rajče.cz - vzhledem k tomu, že se nám nepodařilo snížit počet fotek pod 500, tak to je rozdělené na 3 části:
http://uda-hedus.rajce.idnes.cz/2010_Al ... do_Fierze/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://uda-hedus.rajce.idnes.cz/2010_Al ... _Peshkopi/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://uda-hedus.rajce.idnes.cz/2010_Al ... ie_a_domu/" onclick="window.open(this.href);return false;

(nevím, proč to nefunguje jako odkaz. ASI NEUMIM NAVAZAT SPOJENI)

Uživatelský avatar
Václaf
Příspěvky: 602
Registrován: 30 zář 2009 11:35
tel.: 777 874 392
Bydliště: Dolní Přím 82
Kontaktovat uživatele:

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#152 Příspěvek od Václaf » 22 črc 2010 20:05

Omlouvám se dámy,že Vám sem lezu,ale ty fotky jsou nádherný :yes
http://www.zprimskehopodzamci.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.zednictvi.zprimskehopodzamci.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Lvice Elsa
Příspěvky: 301
Registrován: 03 dub 2010 20:43
tel.: mám
auto: Discovery 4
Bydliště: Doma

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#153 Příspěvek od Lvice Elsa » 27 črc 2010 14:38

hojda
Heduš: tak jsem projela všechny fotečky, musím říct, že teda jsou nádherný a v duchu vám závidím takovou dovču - snad jednou až bude malá větší někam taky takhle vyrazíme:-)) (zatím jí prostě nechci nechávat tak dlouho u rodičů) a tak se spokojím s nějakým tím srazíkem na víkend :inlove

václafe: :D - hezký, pochvala se bere :F - jinak pryč z dámský sekce :ty jeden...:

páč pokud nám sem furt polezou chlapi, tak nám sem nebudou chodit žádný baby!!!!!!!

BlueJane
Příspěvky: 49
Registrován: 05 srp 2009 14:31

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#154 Příspěvek od BlueJane » 23 srp 2010 22:22

Holky, kde jste? Nějak to tu vázne... tak pište, pište, musíme těm zdejším chlapům ukázat, zač je toho loket...
Discovery II TD5 "Drobek"

Heduš
Příspěvky: 43
Registrován: 18 lis 2009 10:10
tel.: někde v kabelce
auto: Freelander 1
Bydliště: u Úďánka

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#155 Příspěvek od Heduš » 30 srp 2010 11:53

Souhlasím, já sem občas nakouknu, teda vždycky když jdu na forum, a taky je to jak po vymření.... :S

jak se máte?
My se chystáme na další školní rok. Ale takových je nás asi víc. A nejraději bychom se taky chystali na nějaký sraz.
Tak doufám, že se nějaký brzy zadaří.

Uživatelský avatar
Lvice Elsa
Příspěvky: 301
Registrován: 03 dub 2010 20:43
tel.: mám
auto: Discovery 4
Bydliště: Doma

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#156 Příspěvek od Lvice Elsa » 30 srp 2010 20:41

Hojda, hojda :F
no jo nikde nikdo
když teda vidím venku to počasí, tak bych byla nejraději doma v teplíčku - ale takovej srazík , v ruce dobrej svařáček :sun , to nezní zrovinka špatně :inlove
Mopadžik povídal něco o tomto víkendu že je v Bratronicích, malou si zamluvili naši - tak by to i šlo :drink a co vy na to??????????

Uživatelský avatar
Dusan
Příspěvky: 1047
Registrován: 03 srp 2008 23:19
auto: LR Defender 110 TD5

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#157 Příspěvek od Dusan » 30 srp 2010 22:11

Luboš M. píše:
Moje Land baba :lol: dostane svoje "Land" autíčko. Holky co říkáte? To jí mám rád že?
Mno a neni tohle auto uz nahodou v dobrych rukach krale Miroslava? :ty jeden...:
.... ALEA IACTA EST

Uživatelský avatar
Luboš M.
Příspěvky: 3301
Registrován: 09 úno 2007 17:16
tel.: 608 969 607
auto: Defender 110
Kontaktovat uživatele:

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#158 Příspěvek od Luboš M. » 31 srp 2010 01:45

Dusan píše:
Luboš M. píše:
Moje Land baba :lol: dostane svoje "Land" autíčko. Holky co říkáte? To jí mám rád že?
Mno a neni tohle auto uz nahodou v dobrych rukach krale Miroslava? :ty jeden...:
No máš pravdu už jí przní někdo jiný :lol: . Ten automat jí neseděl, pak sedla do defa a zapoměla mačkat spojku :mrgreen:
PS: středa rozhodne :lol:
http://WWW.I-DEFENDER.CZ" onclick="window.open(this.href);return false; vlastní výroba a prodej doplňků na offroady Tel: 608-96 96 07
Miluji život, protože mi dal Land Rover. Miluji Land Rover, protože je to můj život.

Uživatelský avatar
Semetrika
Příspěvky: 27
Registrován: 24 kvě 2010 21:08
Bydliště: Praha 4

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#159 Příspěvek od Semetrika » 07 zář 2010 15:46

tak co holky, jak bylo v Bratronicích ?? byly jste tam nakonec nebo ne??,

Taky bych se někde docela ráda sešla, ráda bych se i "připila", ale to budu mít ještě pár měsíců zakázáno : )). Spíš mě tak napadlo iniciovat třeba zase nějaké "technické " školení ? Naposledy jsem vás viděla v Jihlavě, kromě Heduš tedy, no a nějaký drncání po výmolech se taky nechystá, tak doma zkusím nadhodit řeč. Co vy na to ?
experiment by měl mít své hranice, ale fantazii se prý meze nekladou : )),

Uživatelský avatar
Lvice Elsa
Příspěvky: 301
Registrován: 03 dub 2010 20:43
tel.: mám
auto: Discovery 4
Bydliště: Doma

Re: Alčo a holky přidej te se (téma pouze pro holky)

#160 Příspěvek od Lvice Elsa » 07 zář 2010 20:41

Hojda
Páč teda jste se na to všechny vyprdly, či co :ty jeden...: - tak jsem náši malou část jela zachránit do Bratronic - teda ještě tam byla Ála, Kačka, Lenka a Jarka :P jinak Sem????? takovej kousíček to máš , kde jsi byla ?????? Jsem myslela že hodíme řeč, povyprávíš o svatbiččce - ukážeš nějakou fotečku a zase nic...... :wasntme
Jinak teda bylo krásný počasí a akce byla fajná :beer
Jo a kde se toulala naše Heduš taky nevím :talk - já to měla pomalu nejdál a byla jsem tam!!! :punch

Tak doufám, že to brzy napravíte a přijedete - i když teda nevím kdy a kam :D :D :D

Odpovědět