SERVIS "nielen" na ošetrenie podvozku

Všeobecné rady a informace

Moderátor: Acon

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bobo7
Příspěvky: 477
Registrován: 17 led 2017 08:54
auto: D2 Td5, D4 SDv6
Bydliště: Žilina

SERVIS "nielen" na ošetrenie podvozku

#1 Příspěvek od bobo7 » 25 črc 2017 15:55

Nazdar chlapi, riešim takú malú uchylácku dilemu. Mám nakúpené nejaké diely na výmenu na podvozku, konkrétne tlmiče, pružiny, silentbloky, čapy riadenia, zvislé čapy, tyčky stabilizátorov atď. Niečo by som si spravil aj sám, problém je však v tom, že mi moja uchylácka povaha nedovolí dať tam nový tlmič, kým nie je uchytenie vyčistené, ošetrené, nastriekané. A tak je to so všetkým. Takže keby som sa do toho pustil, tak to nedorobím nikdy, keďže v domácich podmienkach trvá všetko trikrát toľko. Už len povoliť niektoré veci je bez dviháku lopota na pol dňa, skúšal som :S Z nárokov ale upustiť nechcem. Takisto chcem pred zimou riešiť celkové ošetrenie podvozku, ktorý to už potrebuje.
Plán bol taký, že si to pomením sám a všetko čo budem mať rozobraté aj ošetrím :muscle ....hlavne preto, lebo odstrojovať to pri klasickom ošetrovaní podvozku nikto nechce (aspoň čo som sa pýtal). No ale pre vyššie spomenuté dôvody, to budem asi musieť niekomu dať spraviť :S No a ide mi o to, že by som rád našiel niekoho, kto sa aspoň na poloprofesionálnej úrovni venuje ošetrovaniu podvozkov (pieskuje pieskom, sódou, strieka kaučukom...drôtené kefy a plechovka bodyčka niee :tmi ) a zároveň je ochotný a schopný mi všetky tieto veci na podvozku pomeniť a ošetriť pri tom aj miesta, ku ktorým by sa bez toho nedostal. No a o zakrytí a ochranení citlivých podvozkových častí ani nehovorím. Všetko zaprplané načierno sa podľa mňa nerovná ochrane podvozku....

No takže otázka: Poznáte niekoho takého? :nerd Západné, stredné Slovensko a Morava. Land rover pozitiv je bonus, ale nie je to podmienkou. Hlavne, aby to boli pedanti :wasntme
Cesta vedie tadiaľ, kadiaľ sa vydáš.

Odpovědět