Servis disco II

Všeobecné rady a informace

Moderátor: Acon

Odpovědět
Zpráva
Autor
Paca
Příspěvky: 3
Registrován: 13 kvě 2020 08:01
tel.: 777020379
auto: Disco II

Servis disco II

#1 Příspěvek od Paca » 13 kvě 2020 08:08

Ahoj,
Jsem nový. ( Roční ) majitel disco II ,,, nějak mě to auto oslovilo natolik , že jsem se rozhodl ho dát do kupy . Hledám na Moravě , okres Olomouc někoho , kdo dělá komplet renovaci . Měl by prosím někdo z Vás tip ?? Děkuji Pavel :hmm: :hmm:

Uživatelský avatar
mikihran
Příspěvky: 464
Registrován: 18 lis 2008 19:21
tel.: 777029160
Bydliště: Dolní Těšice

Re: Servis disco II

#2 Příspěvek od mikihran » 13 kvě 2020 09:56

Pokud tě to auto oslovilo,tak nikoho nehledej a vrhni se na to sám!!Věř,že je to nejlepší rada,kterou můžeš dostat :grin: Založ si vlákno a věř,že ti zdejší pacienti rádi poradí.Pokud nemáš prostory,chuť a peníze,tak se na to vykašli a udržuj auto při životě!A užívej dokud jezdí :grin: .Asi si řekneš to je rada :? ,ale věř ,že léty a mnoha lidmi ověřená.Renovovat D2 u někoho,je totální znehodnocení peněz,není to defík,nebo dědek.Teď mně napadá,je otázka co si představuješ pod slovem renovace?Takže mou reakci ber jako odpověd na slovo" renovace" u mně znamená funglovka :grin: .Pokud hledáš jen základní servis,aby to jelo,řadilo,blikalo a nedělalo si to co chce,tak v Olmiku máš MadToma,možná už zprovoznil dílnu :grin: V Prostějově Cyrila.V Hranicích jsou myslím dva chlapi.Ale myslím,že v Olmiku najdeš spoustu lidí co se v tom trochu vyzná.Pokud ti nikdo neodpoví,tak hledej v příspěvcích ,kdo je z okolí Olomuce a napiš jim.Každý ti u rčitě odpoví.Né každý je tu od rána do večera jak Hanys :grin:

Uživatelský avatar
pojir
Příspěvky: 2547
Registrován: 20 zář 2013 12:29
tel.: 602727915
auto: D2
Bydliště: u Blanska
Kontaktovat uživatele:

Re: Servis disco II

#3 Příspěvek od pojir » 13 kvě 2020 10:14

Zrovna u D2 bych zvazil, jestli by nebylo lepsi to auto prodat a koupit jine v supr stavu odnekud z Italie.
Jakkoliv vysoko vyskocis, nikdy nepreskocis svoji prdel.

Uživatelský avatar
habakuk
Příspěvky: 2559
Registrován: 10 črc 2011 20:45
auto: Discovery II
Bydliště: Blansko

Re: Servis disco II

#4 Příspěvek od habakuk » 13 kvě 2020 10:36

Jak píše Pojír sentiment je hrozná věc, ale pokud se na to podíváš z druhé strany jsi schopen koupit nějaké auto z jihu které bude bez koroze a stačí běžná údržba než zachraňovat 20let starý vysolený exemplář. Ve kterém budeš mít na konci narvaných 400 litrů, ale to auto bude mít stále tržní hodnotu kolem 150t Kč.
Psal jsem to jinde D2 není legenda je to obyčejný dělník, bez valné hodnoty mimo komunitu co ty auto uznává. Tedy nikdy nedojde sběratel a neřekne chci Discovery 2 r.v.2003 protože je to legendární vůz stejně jako Serie II.
D II Td5 manuál + 2'' Lift a nějaký ty drobný úpravy
D II Td5 automat a nějaký ty drobný úpravy

Paca
Příspěvky: 3
Registrován: 13 kvě 2020 08:01
tel.: 777020379
auto: Disco II

Re: Servis disco II

#5 Příspěvek od Paca » 13 kvě 2020 11:23

Díky za tipy a rady,,je pravda , že některé jsem už zvažoval sám (udělej si sám ,,aspoň co dokážeš ) každopádně moc dekuji a nejspíš budu ještě dotazovat různé otázky zde na fóru,,,přeji pěkný den,,,Pavel
:beer

Odpovědět