isLAND ROVEREM 2015 ... Island - užitečné informace

Moderátor: Miky_CZ

Zpráva
Autor
azni
Příspěvky: 393
Registrován: 10 úno 2014 21:51
auto: Disko II TD5 r.2002

Re: isLAND ROVEREM 2015 ... Island - užitečné informace

#101 Příspěvek od azni » 27 čer 2016 14:39

Tomas K (tkala) píše:Kolik času tomu věnuju?
Já jsem na místě docela rychlej. Všichni už si zvykli na to, že občas zastavím, vyběhnu z auta, uteču 300m, vrátím se a oznámím, že opouštím tento námět... bez vyfocení. :-)

Pokud jezdíme sami, je úplná pohoda, pokud jezdím v bandě jezdím kvůli tomu poslední. Když zastavuju tak už mám v hlavě představu proč to dělám a jak by ta fotka měla vypadat. Takže samotná kompozice přímo s foťákem už je docela rychlá. Technické nastavení foťáku už dělám "podvědomě", takže taky rychle. Samozřejmě kdybych měl čas, vzal s sebou stativ.... tak bych z toho asi vymáčkl víc, ale to by mi neprocházelo dlouho.

Pomalý jsem když čekám na světlo. Třeba vím, že by té fotce hodně pomohlo, kdyby se posunul mrak. Tak dřepím a čekám co udělá. A dřepěl bych dýl, kdyby na mě ostatní nečekali. Takhle zanadávám a zmačknu. A pak vymažu. :-)

Tom
--------------
JJ, to znam, me jeste o neco vic cestou zdrzuji zviratka :) , tak to vzdycky resime nejakym dohodnutym mistem srazu na noc. Idealni by byla parta kde foti vetsina ale dnes je kumst sehnat vubec nekoho s sebou na cestu a tak si clovek nemuze moc vymyslet...

Jeste bych se rad zeptal, jaka je ted aktualne nejlevnejsi doprava auta + 4 lidi ? Porad 80 tis.? Nejak se v tom dobre neorientuju... Diky.
Teprve s nakupem LR jsem zjistil, kolik veci na aute se vlastne muze pokazit...

Uživatelský avatar
Tomas K (tkala)
Příspěvky: 1172
Registrován: 09 zář 2009 14:25

Re: isLAND ROVEREM 2015 ... Island - užitečné informace

#102 Příspěvek od Tomas K (tkala) » 29 čer 2016 08:59

azni píše:...
Jeste bych se rad zeptal, jaka je ted aktualne nejlevnejsi doprava auta + 4 lidi ? Porad 80 tis.? Nejak se v tom dobre neorientuju... Diky.
Netuším, ale asi není důvod aby ceny lezly dolu....

Tomáš

azni
Příspěvky: 393
Registrován: 10 úno 2014 21:51
auto: Disko II TD5 r.2002

Re: isLAND ROVEREM 2015 ... Island - užitečné informace

#103 Příspěvek od azni » 29 čer 2016 09:39

Tomas K (tkala) píše: Netuším, ale asi není důvod aby ceny lezly dolu....
Tomáš
Proc ne, porad vsechno leze nahoru i dolu. Jinak melo by to ted byt okolo 65tis...
Teprve s nakupem LR jsem zjistil, kolik veci na aute se vlastne muze pokazit...

Uživatelský avatar
Tomas K (tkala)
Příspěvky: 1172
Registrován: 09 zář 2009 14:25

Re: isLAND ROVEREM 2015 ... Island - užitečné informace

#104 Příspěvek od Tomas K (tkala) » 29 čer 2016 09:46

azni píše:
Tomas K (tkala) píše: Netuším, ale asi není důvod aby ceny lezly dolu....
Tomáš
Proc ne, porad vsechno leze nahoru i dolu. Jinak melo by to ted byt okolo 65tis...
Ono zaleží i na tom co to je. Za nás to byli 2 dospělí, dvě děti, kajuta s oknem a vysoké auto....

Odpovědět