Kysucke Beskydy 28. az 30.11.2008

Moderátor: Miky_CZ

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

#21 Příspěvek od RudaK » 02 pro 2008 09:04

ALF píše:
RudaK píše:Děkuji Janka,že si svým hodnocením nahrála mě,který tam bez řetězů na širokých MT moc šancí neměl.Mužská část to sváděla na jiný,ale se vlastně ukázalo,že na takových kolech i bez uzávěrek a bez řetězů,bych byl stracený.A vo tom to je. :D Měj se hezky Ruda
RudoK, přijeď za mnou, na sněhu to umím a naučím i na lyžích a snowboardu. :-)


Bych přijel,ale jak tě znám tak necháš deFeka na silnici a budem muset jít pěšo a mě už teď bolí nohy. :wink: Abys to vod sněhu nezamazal. :P
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Uživatelský avatar
MOPADŽI
Příspěvky: 4295
Registrován: 08 zář 2007 22:35
auto: Def,Def a Def+Disco
Bydliště: Orlickoústecko
Kontaktovat uživatele:

#22 Příspěvek od MOPADŽI » 02 pro 2008 13:38

Také já děkuji za super víkend, se super lidmi a za super erikův :wink: guláš Co bylo ale taky super, byly klobásy, uzené a jiné dietní pochutiny od Janky z "výrobny" :!: :!: :!:
Ach jo, zas to žrádlo :twisted:
A teď k ježdění... Vyjížďka byla parádní a jak psal Dano, vzhledem k rozdílnosti použitých pneu, jsme měli možnost, porovnat ve sněhu různé varianty. Já mám na zimu BFG AT 285/75x16 a můžu říci, že jsem byl s funkčností plně spokojen a AT pneu se plně vyrovnaly zimním pneu (těžší, středně mokrý sníh, s tvrdým ale na povrchu mokrým podkladem/hlínou, místy blátěný podklad). Kdyby ale bylo více "umrzlo" myslím, že by převaha výhody plně zimních pneu, vůči AT vzrůstala. Rád bych to někdy vyzkoušel, abych se v tomto utvrdil.
Co se potvrdilo je, že MT ve sněhu nefungují snad za žádných okolností. Proto MT na zimu ne :!: To už ale bylo mnohokrát zmiňováno na jiných vláknech.
Co jsme si také užili, bylo navijákování. V pernamenci byly navijáky na všech autech a to několikrát, včetně kladek. No prostě Off L.R. idylka :Pohoda:
Čas a Land Rover, nezastavíš... www.mopadzi4x4.eu

Uživatelský avatar
ALF
Příspěvky: 1025
Registrován: 26 pro 2006 10:07
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od ALF » 02 pro 2008 17:30

Bych přijel,ale jak tě znám tak necháš deFeka na silnici a budem muset jít pěšo a mě už teď bolí nohy. :wink: Abys to vod sněhu nezamazal. :P[/quote]

Klidně přijeď, sníh tady máme čistý, teda pokud je. :lol:

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

#24 Příspěvek od RudaK » 02 pro 2008 20:43

Malé ohlédnutí za prýma výkendem.
Přílohy
Kysuce 029.JPG
Účastníci výletu.
(119.25 KiB) Staženo 448 x
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Odpovědět