Land Rover Cup 2009

Moderátor: Miky_CZ

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
MOPADŽI
Příspěvky: 4295
Registrován: 08 zář 2007 22:35
auto: Def,Def a Def+Disco
Bydliště: Orlickoústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover Cup 2009

#121 Příspěvek od MOPADŽI » 22 čer 2009 22:09

Já nebudu "soudit". Jen konstatuji, že tam bylo hóódně nových lidí z kterých opravdu málo vlastní L.R. proto, že jsou to auta s duší...
Myslím tím, chybějící cestovalele, dobrodruhy, expedičáky, renovátory, offrouďáky a "starou gardu L.R." atd. Ti mně tam moc chyběli.....někteří přijeli (Ken, Karel S, eliott) až v sobotu po poledni a to já musel frčet do porodnice :Pohoda:
Přijeli tedy spíše lidé na "pouť". Tím ale nemám výhrad k organizaci, ono to "ukočírovat" není sranda ! Je pravda, že by se nemělo začít z pořadatelského hlediska jednat jen o řádný výběr startovného, ale již právě, při tom výběru, každého seznámit co a jak. No a časový harmonogram, dát včas na web...

Co mně zaujalo ?
1)Uplně nová bílá 300 Def, nazvedaná, s motorem 2,8 co chce Kangarro.
Škoda že jí má "kluk" co na fórum nechodí :cry: Pár foteček jsem ale stihl.
2)Lubošovi dopňky na Defendry. Přeji, ať se daří při vývoji dalších a ať se hlavně daří "bussines" již vyrobených kousků!!! Řemeslné zpracování je opravdu na vysoké úrovni.

Závěr akce byl pro mne, jak jsem již psal, v porodnici, kde mne má ženuška v neděli v 13,45 obarovala malým Mopadžátkem, což je to nej štěstí.
V pátek vás kluci čekám a výmluvy, se neberou !
Pozvaným, souřadnice akce posílám :Pohoda: :Pohoda: :Pohoda:
Čas a Land Rover, nezastavíš... www.mopadzi4x4.eu

david disco td5
Příspěvky: 154
Registrován: 25 dub 2007 10:00
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover Cup 2009

#122 Příspěvek od david disco td5 » 22 čer 2009 22:49

Chlapci, chlapci. Po bitvě je každý generál, obzvláště, když sám nebojuje.
Nic méně Vaše připomínky eviduji, s některými z nich i souhlasím.
Ano, pojal jsem to letos jinak, bohatý doprovodný program na úkor ježdění nemusel pásnout každému.
Možná snaha tak trochu o rodinnou akci, nic pro "akční typy" co?
Jen doufám, že jsem pro většinu účastníků připravil příjemný víkend.
Připravím i LRC 2010 a ne pro to, že je akce každoročně finančně významně v mínusu.
Váš pořadatel Land Rover Cupu- David.

Uživatelský avatar
Tatar
Příspěvky: 627
Registrován: 22 dub 2008 00:53
Bydliště: LITOMĚŘICE

Re: Land Rover Cup 2009

#123 Příspěvek od Tatar » 22 čer 2009 23:58

MOPADŽI píše:Já nebudu "soudit". Jen konstatuji, že tam bylo hóódně nových lidí z kterých opravdu málo vlastní L.R. proto, že jsou to auta s duší...
Myslím tím, chybějící cestovalele, dobrodruhy, expedičáky, renovátory, offrouďáky a "starou gardu L.R." atd. Ti mně tam moc chyběli.....někteří přijeli (Ken, Karel S, eliott) až v sobotu po poledni a to já musel frčet do porodnice :Pohoda:
Přijeli tedy spíše lidé na "pouť". Tím ale nemám výhrad k organizaci, ono to "ukočírovat" není sranda ! Je pravda, že by se nemělo začít z pořadatelského hlediska jednat jen o řádný výběr startovného, ale již právě, při tom výběru, každého seznámit co a jak. No a časový harmonogram, dát včas na web...

Co mně zaujalo ?
1)Uplně nová bílá 300 Def, nazvedaná, s motorem 2,8 co chce Kangarro.
Škoda že jí má "kluk" co na fórum nechodí :cry: Pár foteček jsem ale stihl.
2)Lubošovi dopňky na Defendry. Přeji, ať se daří při vývoji dalších a ať se hlavně daří "bussines" již vyrobených kousků!!! Řemeslné zpracování je opravdu na vysoké úrovni.

Závěr akce byl pro mne, jak jsem již psal, v porodnici, kde mne má ženuška v neděli v 13,45 obarovala malým Mopadžátkem, což je to nej štěstí.
V pátek vás kluci čekám a výmluvy, se neberou !
Pozvaným, souřadnice akce posílám :Pohoda: :Pohoda: :Pohoda:
tak to velká gratulace k novému novému přírůstku do rodiny a novému fandovi LR
SUPER KÁRA
Mob. 739 491 743

Uživatelský avatar
Luboš M.
Příspěvky: 3300
Registrován: 09 úno 2007 17:16
tel.: 608 969 607
auto: Defender 110
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover Cup 2009

#124 Příspěvek od Luboš M. » 23 čer 2009 00:43

Osobně jsem se této akce zůčasnil již od Pátku cca 16 hodin a odjížděl jsem v Neděli okolo 10hod. Akci jsem si náramě užil a celá moje rodina vč. synátora, který vyhrál soutěž v malování LR o cenu (pro děcko) velmi hodnotnou "DIII". Doprovodný program byl perfektní a omezovat ho, by byla škoda pro všechny, (sám jsem si zasoutěžil a přeřízl jednu kládu :lol: )
Ježdění jsem se letos nezůčasnil, jelikož jsem dělal tak trochu busines a poznával nové přátelé v našich řadách. Jediné co mi mrzí, byla o poznání menší ucast a hlavně chybějící kamarádi jako je přeba Jakub, Ivan, Rosomák a další. Nu což, příště to snad klapne a nebudem kempovat v tak malém počtu. Přesto jsem si akci užil jako nikdy předtím, i když mám lehký, páteční výpadek paměti:lol: :Ja blb: David odvedl zas kus dobré práce, a tolerujme mu jeho nápady, které realizuje. Doporučil bych si sednout ke stolu, vzít papír a tužku a naplánovat podobnou akci nebo třeba sraz, myslím že je za tím spoustu práce a odhodlání.
Davide bylo to fajn........

Pro Jardu: jak již jsem psal do SMS také přeji spoustu radosti, a holkám všechno NEEEEEEEEJJJJJJJJJJJJJJJ.
:wink:
ps: v pátek nemohu :( , v sobotu pořádám rybářské závody taky pro děti a za nepřítomnost bych byl linčován :lol:
http://WWW.I-DEFENDER.CZ" onclick="window.open(this.href);return false; vlastní výroba a prodej doplňků na offroady Tel: 608-96 96 07
Miluji život, protože mi dal Land Rover. Miluji Land Rover, protože je to můj život.

Uživatelský avatar
Jan Ikl
Příspěvky: 144
Registrován: 10 úno 2008 21:39
tel.: 608859665
Bydliště: Kopřivnice,Přerov
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover Cup 2009

#125 Příspěvek od Jan Ikl » 23 čer 2009 01:53

Ruda se směje...PHM....ale v současnosti není na pumpách benzín ani nafta za 22,-Kč...a ne všichni to mají to Přeštic pár kilometrů...plus ostatní výdaje...

petra
Příspěvky: 15
Registrován: 16 úno 2008 10:11
Bydliště: Hranice,Praha

Re: Land Rover Cup 2009

#126 Příspěvek od petra » 23 čer 2009 02:07

Mopadži-blahopřeji!!!!!!!!
Jen k tématu-když se chce někdo podívat na více vozů LR(a nechce se zůčastnit přilehlých akcí a soutěží),musí zaplatit vstupné(200,-Kč)....?Je to srdeční LR záležitost???

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11487
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover Cup 2009

#127 Příspěvek od eliott » 23 čer 2009 08:38

Luboš M. píše:sám jsem si zasoutěžil a přeřízl jednu kládu :lol: )
Přijeď mi pomoci dělat dřevo, a řízneš si víc než jednu kládu :mrgreen:
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11487
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover Cup 2009

#128 Příspěvek od eliott » 23 čer 2009 08:40

david disco td5 píše:akce každoročně finančně významně v mínusu.
:ty jeden...: :ty jeden...:
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
moon13
Příspěvky: 2478
Registrován: 06 dub 2009 12:15

Re: Land Rover Cup 2009

#129 Příspěvek od moon13 » 23 čer 2009 09:23

Jan Ikl píše:Ruda se směje...PHM....ale v současnosti není na pumpách benzín ani nafta za 22,-Kč...a ne všichni to mají to Přeštic pár kilometrů...plus ostatní výdaje...
Jo jo, mě přišel celej výlet na 770 km... 8)
Ex: Free II 2,2 TD4, Disco II 4,0 V8, Disco III 2,7 TDV6

Uživatelský avatar
Miky_CZ
Příspěvky: 5714
Registrován: 29 čer 2008 13:47
tel.: 603 975 234
auto: DI, D3 V8, XK8
Bydliště: Ostrava

Re: Land Rover Cup 2009

#130 Příspěvek od Miky_CZ » 23 čer 2009 09:38

me neco malo pres 1000km ale spojili sme to s navstevou rodiny v plzni jinak bych se taky hodne rozmyslel jestli mam takovou dalku jet
DI 300 Tdi: 4"lift, bodylift 2,5cm, BFG MT 285/75 R16, pevnostní nárazníky, prahy, přídavné světla, snorchel, CB, 2 navijáky, roll cage, kryty dif., žebřík, nájezdový plech, axle lock, true track, bufík atd
RRC 3,9 V8: závodní speciál

Uživatelský avatar
Truck Rover
Příspěvky: 321
Registrován: 23 pro 2007 15:30
tel.: +421940860490
auto: LR 90
Bydliště: Hôrka nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover Cup 2009

#131 Příspěvek od Truck Rover » 23 čer 2009 09:42

Mna 950km a auto zostalo v Presticích :cry: :twisted:
LR 90

Uživatelský avatar
moon13
Příspěvky: 2478
Registrován: 06 dub 2009 12:15

Re: Land Rover Cup 2009

#132 Příspěvek od moon13 » 23 čer 2009 09:43

Miky_CZ píše:me neco malo pres 1000km ale spojili sme to s navstevou rodiny v plzni jinak bych se taky hodne rozmyslel jestli mam takovou dalku jet
Jo, my jsme koukli taky na Karlštejn, a do Prahy... jinak v pohodě výlet... cesta tam, to bylo na vodě... ale sobota už dobrý.
Těším se, kam pojedeme příště!
Naposledy upravil(a) moon13 dne 23 čer 2009 09:45, celkem upraveno 1 x.
Ex: Free II 2,2 TD4, Disco II 4,0 V8, Disco III 2,7 TDV6

Uživatelský avatar
Robik LR
Příspěvky: 139
Registrován: 28 led 2009 11:40
tel.: 602330478
auto: G4 Challenge
Bydliště: Stehelčeves
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover Cup 2009

#133 Příspěvek od Robik LR » 23 čer 2009 09:44

Ahojky, no nedá mě to také shrnout, vím, že pořádání takových akcí není snadná záležitost, nicméně tolik těch nadšenců do značky LR zase není, aby si pořadatel mohl dovolit lidi z akce vyhazovat. Chápu, že peněz není nikde nazbyt, ale udělat si z téhle akce živnost mě připadá trochu padlé na hlavu. Přijel jsem samozřejmě už v pátek večer, hudba hrála pěkně i když dost nahlas, takže se vlastně nikdo s nikým neslyšel. Guláš za 70 na čtyři lžíce pro chlapa co má 100 kilo je opravdu málo a na ráno raději nechci vzpomínat. Na bráně mě odchytil nevrlý tajtrlík v pořadatelském tričku a řval ať okamžitě zaplatím. Snažil jsem se mu v klidu vysvětlit, že ve frontě na střelbu stojí moji kamarádi a že se s nimi dohodnu, jestli budeme startovat nebo jestli půjdeme jen na mrkačku. Ten agresivní zrzek nebo co to bylo zač, na mě začal křičet, že jsem na soukromém pozemku a soukromé akci a jestli okamžitě nezaplatím, že tam nemám co pohledávat. Znovu jsem se mu snažil vysvětlit, že se chci jen domluvit s ostatními, ale nedbal na to. Výsledkem bylo, že jsem samozřejmě odjel. Jsem srdcovej LR, ale nemám zapotřebí, aby mě někdo vyháněl nebo na mě řval. Mimochodem se mnou odjelo 5 aut a už se také nevrátili.
Nakonec jsme si parádně a zadarmo zajezdili v Podbořanech a strávili jsme hezkou sobotu.

LRC je pro mě a mé kamarády jednou provždy TABU.

Rád se potkám se všemi dobrými a penězi nezkaženými lidmi kdekoliv u nás, v Rumunsku, Albánii, Makedonii nebo vůbec kdekoli.
Všem přeji hezký a "pořadateli" nezkažený den.
Toyota Hilux - Expedition
KTM 990 Adventure R
Moto Guzzi V7 Racer
Can Am Renegade 1000
http://www.blazius.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
moon13
Příspěvky: 2478
Registrován: 06 dub 2009 12:15

Re: Land Rover Cup 2009

#134 Příspěvek od moon13 » 23 čer 2009 09:48

Robik LR píše:Ahojky, no nedá mě to také shrnout, vím, že pořádání takových akcí není snadná záležitost, nicméně tolik těch nadšenců do značky LR zase není, aby si pořadatel mohl dovolit lidi z akce vyhazovat. Chápu, že peněz není nikde nazbyt, ale udělat si z téhle akce živnost mě připadá trochu padlé na hlavu. Přijel jsem samozřejmě už v pátek večer, hudba hrála pěkně i když dost nahlas, takže se vlastně nikdo s nikým neslyšel. Guláš za 70 na čtyři lžíce pro chlapa co má 100 kilo je opravdu málo a na ráno raději nechci vzpomínat. Na bráně mě odchytil nevrlý tajtrlík v pořadatelském tričku a řval ať okamžitě zaplatím. Snažil jsem se mu v klidu vysvětlit, že ve frontě na střelbu stojí moji kamarádi a že se s nimi dohodnu, jestli budeme startovat nebo jestli půjdeme jen na mrkačku. Ten agresivní zrzek nebo co to bylo zač, na mě začal křičet, že jsem na soukromém pozemku a soukromé akci a jestli okamžitě nezaplatím, že tam nemám co pohledávat. Znovu jsem se mu snažil vysvětlit, že se chci jen domluvit s ostatními, ale nedbal na to. Výsledkem bylo, že jsem samozřejmě odjel. Jsem srdcovej LR, ale nemám zapotřebí, aby mě někdo vyháněl nebo na mě řval. Mimochodem se mnou odjelo 5 aut a už se také nevrátili.
Nakonec jsme si parádně a zadarmo zajezdili v Podbořanech a strávili jsme hezkou sobotu.

LRC je pro mě a mé kamarády jednou provždy TABU.

Rád se potkám se všemi dobrými a penězi nezkaženými lidmi kdekoliv u nás, v Rumunsku, Albánii, Makedonii nebo vůbec kdekoli.
Všem přeji hezký a "pořadateli" nezkažený den.
Ahoj, no nezní to moc dobře. Já už jsem psal nahoře, že se mi to zdálo slabší... vydrželi jsme tam cca. 6 hodin. Škoda.
Budu dál sbírat zkušenosti, abych mohl porovnávat.
Ex: Free II 2,2 TD4, Disco II 4,0 V8, Disco III 2,7 TDV6

Uživatelský avatar
Tatar
Příspěvky: 627
Registrován: 22 dub 2008 00:53
Bydliště: LITOMĚŘICE

Re: Land Rover Cup 2009

#135 Příspěvek od Tatar » 23 čer 2009 10:07

Robik LR píše:Ahojky, no nedá mě to také shrnout, vím, že pořádání takových akcí není snadná záležitost, nicméně tolik těch nadšenců do značky LR zase není, aby si pořadatel mohl dovolit lidi z akce vyhazovat. Chápu, že peněz není nikde nazbyt, ale udělat si z téhle akce živnost mě připadá trochu padlé na hlavu. Přijel jsem samozřejmě už v pátek večer, hudba hrála pěkně i když dost nahlas, takže se vlastně nikdo s nikým neslyšel. Guláš za 70 na čtyři lžíce pro chlapa co má 100 kilo je opravdu málo a na ráno raději nechci vzpomínat. Na bráně mě odchytil nevrlý tajtrlík v pořadatelském tričku a řval ať okamžitě zaplatím. Snažil jsem se mu v klidu vysvětlit, že ve frontě na střelbu stojí moji kamarádi a že se s nimi dohodnu, jestli budeme startovat nebo jestli půjdeme jen na mrkačku. Ten agresivní zrzek nebo co to bylo zač, na mě začal křičet, že jsem na soukromém pozemku a soukromé akci a jestli okamžitě nezaplatím, že tam nemám co pohledávat. Znovu jsem se mu snažil vysvětlit, že se chci jen domluvit s ostatními, ale nedbal na to. Výsledkem bylo, že jsem samozřejmě odjel. Jsem srdcovej LR, ale nemám zapotřebí, aby mě někdo vyháněl nebo na mě řval. Mimochodem se mnou odjelo 5 aut a už se také nevrátili.
Nakonec jsme si parádně a zadarmo zajezdili v Podbořanech a strávili jsme hezkou sobotu.

LRC je pro mě a mé kamarády jednou provždy TABU.

Rád se potkám se všemi dobrými a penězi nezkaženými lidmi kdekoliv u nás, v Rumunsku, Albánii, Makedonii nebo vůbec kdekoli.
Všem přeji hezký a "pořadateli" nezkažený den.
já ti dám že máš 100 kilo :ty jeden...:
SUPER KÁRA
Mob. 739 491 743

Uživatelský avatar
Robik LR
Příspěvky: 139
Registrován: 28 led 2009 11:40
tel.: 602330478
auto: G4 Challenge
Bydliště: Stehelčeves
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover Cup 2009

#136 Příspěvek od Robik LR » 23 čer 2009 11:14

Tatare, ty kluku jeden pohublá, já měl 2 dny v kuse pořádnou a nefalšovanou hnačku, takže ta stovka tam fakt byla. Teď už je, ale vše jak má být.
Čao Robik
Toyota Hilux - Expedition
KTM 990 Adventure R
Moto Guzzi V7 Racer
Can Am Renegade 1000
http://www.blazius.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
DjALF
Příspěvky: 1805
Registrován: 26 dub 2007 02:34
auto: Toyota LC 100
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover Cup 2009

#137 Příspěvek od DjALF » 23 čer 2009 13:22

[quote="MOPADŽI"]


Závěr akce byl pro mne, jak jsem již psal, v porodnici, kde mne má ženuška v neděli v 13,45 obarovala malým Mopadžátkem, což je to nej štěstí.


Gratulace k novému přírustku do rodiny a přeji hlavně hooooooooooodně zdraví.
Discovery I 300TDI "Užovka" - lehka OFF kosmetika "už EX"
Toyota Land Cruiser 100 "želva"
http://www.djalf.cz/ http://sportrescue.cz/

Uživatelský avatar
MOPADŽI
Příspěvky: 4295
Registrován: 08 zář 2007 22:35
auto: Def,Def a Def+Disco
Bydliště: Orlickoústecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover Cup 2009

#138 Příspěvek od MOPADŽI » 23 čer 2009 13:45

petra píše:Mopadži-blahopřeji!!!!!!!!
Jen k tématu-když se chce někdo podívat na více vozů LR(a nechce se zůčastnit přilehlých akcí a soutěží),musí zaplatit vstupné(200,-Kč)....?Je to srdeční LR záležitost???
Díky moc Petro.

Tatar viz. SZ
Čas a Land Rover, nezastavíš... www.mopadzi4x4.eu

Uživatelský avatar
Kakanec
Příspěvky: 106
Registrován: 18 úno 2009 19:22
auto: Def110
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Land Rover Cup 2009

#139 Příspěvek od Kakanec » 23 čer 2009 16:05

Umí si někdo představit většího vola než jsem já!! :Ja blb: ...měl jsem to v plánu na další víkend...NO to snad né! :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb: :Ja blb:....neskutečný zklamání! Ach jo :cry:
tel.: 606 635 139 - Přemek
http://def110.rajce.idnes.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
miso
Příspěvky: 227
Registrován: 08 říj 2008 20:54
tel.: 00421 905 865 146
auto: def 110 300 tdi
Bydliště: ba tel 00421 905 865 146

Re: Land Rover Cup 2009

#140 Příspěvek od miso » 23 čer 2009 19:11

default píše:Já jsem si tedy AKCE užil docela dost. Předevím díky DEFENDERum. Opět jsem potkal pár neskutečných slováků (nebudeme jmenovat - aby se Mišo nedostal do řečí). Takže jsem moc neřešil pořadatele, ani doprovodný program. Měli jsme tak trošku vlastní :lol:

Nechal jsem tam deštník (velký od ČSOB - jestli se našel tak se pro něj stavím až pojedu do Plzně) a zapomenul jsem koupit tričko (taky bych ho vzal až pojedu okolo)...
diky za to ze si ma nemenoval zasa by ma ohovaraly a DELALY SI ZE MNE SPRTOUCHLATA,dazdnik si si zabudol u mna v aute tak si prenho budes muset prist do bratislavy. :ty jeden...:

chcem podakovat usporiadatelom za super akciu,je to skvele ze par ludi je ochotnych venovat svoj volny cas pre ostatnych.pridavam par fotiek http://www.miso1.rajce.net/lrc 09
Naposledy upravil(a) miso dne 26 čer 2009 17:41, celkem upraveno 1 x.

Odpovědět