Smazat - děkuji

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
DiscoDrak
Příspěvky: 423
Registrován: 12 čer 2013 14:26
tel.: 607060684
auto: DiscoII

Smazat - děkuji

#1 Příspěvek od DiscoDrak » 30 bře 2019 09:03

Zdarec,
jelikož budu přeďelávat komplet spaní do své D4, kvůli tomu, že jsem přikoupil ledničku a ta se mi tam nevejde, tak sem házím udičku, zda by měl někdo zájem o spaní viz fota. Jedná se o dva moduly (na foto je jen ten zadní). Zadní modul má 4 velké zásuvky. Šířka tohoto modulu je 1m, hloubka je taky 1m a výška dle foto, to si nepamatuju. Tento modul lze vozit i když jsou zadní sedačky normálně obsazeny = 5 lidí v autě.
Pokud se zadní sedačky složí, tak lze namontovat i přední modul, který je širší a má dvě základní oblasti: poličky na oblečení zleva a zprava a dále "nečistý prostor" kde jsem vozil: kanystr, rýč, sekeru, motorovku když bylo třeba, boty do bláta a pod. Výhoda je, že jsem všechno naspal dovnitř D4 a nemusel jsem vozit zahradu... (Jacka jsem nevozil..)
Tyto dva moduly lze sešroubovat a dále ukotvit k podlaze D4.
Na obou modulech je dřevotříska a matračka - ale ty si nechám na další spaní, protože to se měnit nebude. Nicméně to je to poslední co lze udělat celkem jednoduše.
Celá konstrikce je udělaná a sešroubovaná z hliníkových profilů a plastových spojek, které jsem kupoval v Bauhausu a je to zavětrované + posvařované. nehne se to je to bytelné.
Šuplíky mi vařil kámoš z hliníkového plechu a výsuvy jsou kupované se zátěží na 60 kg jestli si dobře vzpomínám.
Cena - podle zájmu.
Celá konstrukce sloužila v Rumunsku v roce 2017, na Sedlecké Pustině 2017, na Ukrajině 2018 a v Albánii 2018. tedy celkem asi tak 20 nocí?? Hmm, to nesmím říct manželce, že jsem do toho investoval čas a peníze kvůli 20-ti nocem...:)
Jo a spal jsem tam vždy se synem (já měřím 192 cm a synovi je teď 10 let), Sedleckou Pustinu jsme dali s manželkou - prostě 2 lidi se vyspí bez problémů. Celková délka je tuším 190 cm a to přední sedačky nemusím nijak omezovat.
20170707_091212.jpg
20180711_074638.jpg
20180703_071845.jpg

Zamčeno