smazano na zadost zakladatele konspirační teorie

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Rover
Příspěvky: 5244
Registrován: 10 říj 2006 15:56
tel.: 736173373
Bydliště: Podkrkonoší...

Re: VOLIL JSEM KARLA

#521 Příspěvek od Rover » 27 úno 2013 20:59

pablo.gs píše:Třeba tady: http://www.bbart.cz/katalog.asp?id=723
Když jsem ji sháněl já, tak ještě nebylo 2. vydání k dispozici.
Supr, díky za odkaz, zítra objednávám...
Country boy...

Uživatelský avatar
Tim
Příspěvky: 1793
Registrován: 16 kvě 2010 14:01
tel.: 736287666
auto: Free, Civic, Outback
Bydliště: Marjánky

Re: VOLIL JSEM KARLA

#522 Příspěvek od Tim » 27 úno 2013 21:10

Jenda píše: Zapominate borci ze valka je taky busines a nas narod na tom krasne profitval
Asi jak kdo žejo??? Ono je známá věc, že válka ekonomicky pomůže, ale já radši budu žrát suchej chleba, než čekat, kolik příbuzných se mi vrátí, Ty ne???
O předválečných vztazích USA a Německa... Dostala se mne nedávno do ruky kniha o vzniku a historii VW "brouka", kterého má svět díky našemu konstruktérovi z Liberce F. Porschemu a taky Hitlerovi. Tam je to vše krásně napsáno, spíše dějepisně než technicky. Pan Ford (ve své době velice vlivný člověk v USA) byl obrovským obdivovatelem A. Hitlera!!! Mimo jiné, víte, kdo navrhl nacistům uniformy??? Hugo Boss.(to je opravdu mimo, jen mne to tak napadlo) A to bylo v době, kdy už bylo dávno jasné, kam Hitler směřuje a čeho chce dosáhnout :!:
A kdy a po jaké události vstoupilo USA do 2 sv. války??? Jedna a jedna budou vždycky dvě :ty jeden...:

Jinak změna názvu vlákna... Trochu mimo...
No, i'm not on fucking FACEBOOK!!!

Motivační motto pro dnešní den: Vykašli se na motivační motta. Nalej si dobrou whiskey a pust si pořádnej metal!!!

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: VOLIL JSEM KARLA

#523 Příspěvek od eliott » 27 úno 2013 21:24

Jenda píše:. Zapominate borci ze valka je taky busines a nas narod na tom krasne profitval.
Jasně, naše rodina na tom vydělal také, děda zůstal v Osvětimi za podporu odboje při atentátu na Heydricha. Jendo, to je asi nejhorší ''výstřik'' co tady padl...
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

MadTom
Příspěvky: 14948
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: Eliottovy konspirační teorie

#524 Příspěvek od MadTom » 27 úno 2013 21:48

Patriku, bohužel to že válka je taky bussines, nebo po česku kšeft je pravda. Stačí se podívat, kolik se vráží peněz - na všech stranách, protože dvě už dávno nejsou, do vojenských rozpočtů. A jak velká část těchto vojenských sil se dá použít při něčem jiném, než je válka nebo podobné akce. Tohle nijak nesouvisí s morálkou, to je jenom o penězích. O velikých penězích.

A k Balkánu - v roce 1991 jsem v Praze chodil do školy s klukem, kterej měl to štěstí, že tady měl babičku a měli kam ze Záhřebu utéct - měli na to tak 2 hodiny, aby se sbalili a objeli. Takže nic moc. Když jsem byl trošku starší, tak jsem s kamarádama raioamatérama ze Slovinska a Chorvatska jako průvodcema projel velkej kus jejich vnitrozemí - a byly tam místa a věci, které mi oni sami a ani místní obyvatelé nebyli schopní vysvětlit. Vesnice, kam se nikdo neodvážil, protože nevěděl, co všechno je zaminované. Vesnice, kde lidi žili několik generací a najednou si chlapi v hospodě vzpomněli, že ten jeden co s nima jindy sedí u stolu není chorvat ale srb, a že mu teda vypálí barák, kterej mu předtím jako kamarádovi pomáhali postavit. Naštěstí v tomto případě ho aspoň někdo varoval, a stihl utéct, ale dost často to tak nebylo. Tohle mi nebyli schopní vysvětlit, asi je to tam hodně hluboko.
Stejně tak vloni v Albánii - paní kolem cca 60let, dělala nám v "restauraci" na severu v horách kávu a dětem dávala nějaké limonády a oplatky. Tak jsme se bavili a ona se smrtelně vážně zeptala, jestli jsme křesťané nebo muslimové. Po ujištění že křesťané, řekla, že v této vesnici jsou jenom křesťané, muslimové že jsou v té druhé. A to jak to řekla, nebylo moc hezké.
A předtím v Bělehradě - kousíček od hotelu, sídla vlády a dalších podobných jsou tam stále vybombardované budovy původního ministerstva obrany a generálního štábu - vypadá to dost hrozně. Ale na fotkách to nic není oproti pohledu naživo. Tohle zažít nechci.
Takže Balkám je pro mě svůj a problémy tam jsou hluboko v lidech, v tom jak se chovají a co mají zažité. A to se bude měnit hodně pomalu - ať už je to národnostní nebo náboženské.
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Eliottovy konspirační teorie

#525 Příspěvek od eliott » 27 úno 2013 22:03

MadTom píše:Patriku, bohužel to že válka je taky bussines, nebo po česku kšeft je pravda. Stačí se podívat, kolik se vráží peněz - na všech stranách, protože dvě už dávno nejsou, do vojenských rozpočtů. A jak velká část těchto vojenských sil se dá použít při něčem jiném, než je válka nebo podobné akce. Tohle nijak nesouvisí s morálkou, to je jenom o penězích. O velikých penězích.
Ale to já Tome samozřejmě vím, akorát poznámka, že náš národ na válce profitoval, je trochu na hlavu, zajímalo by mne, jakou válku měl Jenda na mysli, jedině snad třicetiletou, ta nám přinesla nový kvalitní genetický fond z daleka...
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
Rover
Příspěvky: 5244
Registrován: 10 říj 2006 15:56
tel.: 736173373
Bydliště: Podkrkonoší...

Re: VOLIL JSEM KARLA

#526 Příspěvek od Rover » 27 úno 2013 22:08

eliott píše:
Jenda píše:. Zapominate borci ze valka je taky busines a nas narod na tom krasne profitval.
Jasně, naše rodina na tom vydělal také, děda zůstal v Osvětimi za podporu odboje při atentátu na Heydricha. Jendo, to je asi nejhorší ''výstřik'' co tady padl...
Babička přežila Ravensbruck a děda Mauthausen, oba byli zatčeni gestapem za aktivní účast v protifašistickém odboji... že to oba přežili byla asi obrovská náhoda, ale profit z toho teda moc nebyl... Fakt ne...
Country boy...

Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 3573
Registrován: 22 lis 2007 21:58
tel.: 775 391 907
auto: 110
Bydliště: Praha-Smetanova lhota

Re: Eliottovy konspirační teorie

#527 Příspěvek od Jenda » 27 úno 2013 22:27

...hosi to uz je demagogie a prekrucovani.Prestava se to zhoupavat z hospodskejch pindu do osobni roviny.
To ze tady probihala pseudodebata o tom jak satan(USA) vsechno okupuje a ovlada,me jenom dovedli k tomu ze v tom jedem taky(jako CR). Jsme i v malejch valkach velkym vyvozcem ruznych zbrani a techniky,takze se jen nevezem(to platilo i v minulosti).
Nevkladej mi do huby Patriku neco co jsem nerekl a ani nezminil. Jak jsem napsal, mele to tu dohromady a odvolavate se na pochybne zdroje. Seru na takovou debatu,dokud to bylo o volbach,jeste to slo ale uz to byl ulet. Ale tohle :?:
Honza
It´s not broken, it´s british !
http://www.christophermccandless.info

Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 3573
Registrován: 22 lis 2007 21:58
tel.: 775 391 907
auto: 110
Bydliště: Praha-Smetanova lhota

Re: VOLIL JSEM KARLA

#528 Příspěvek od Jenda » 27 úno 2013 22:40

Tim píše:
Jenda píše: Zapominate borci ze valka je taky busines a nas narod na tom krasne profitval
Asi jak kdo žejo??? Ono je známá věc, že válka ekonomicky pomůže, ale já radši budu žrát suchej chleba, než čekat, kolik příbuzných se mi vrátí, Ty ne???
O předválečných vztazích USA a Německa... Dostala se mne nedávno do ruky kniha o vzniku a historii VW "brouka", kterého má svět díky našemu konstruktérovi z Liberce F. Porschemu a taky Hitlerovi. Tam je to vše krásně napsáno, spíše dějepisně než technicky. Pan Ford (ve své době velice vlivný člověk v USA) byl obrovským obdivovatelem A. Hitlera!!! Mimo jiné, víte, kdo navrhl nacistům uniformy??? Hugo Boss.(to je opravdu mimo, jen mne to tak napadlo) A to bylo v době, kdy už bylo dávno jasné, kam Hitler směřuje a čeho chce dosáhnout :!:
A kdy a po jaké události vstoupilo USA do 2 sv. války??? Jedna a jedna budou vždycky dvě :ty jeden...:

Jinak změna názvu vlákna... Trochu mimo...

Cesky konstrukter Hans Ledwinka byl rakusak pracujici a zijici v sudetch,nebyl to cesky konstrukter.To ja jen pro uplnost.

Nechapu proc mi porad vnucujete neco co jsem nenapsal a ani nezminil.A uz vubec nechapu jakou logikou jste dosli ke koncentracnim taborum a souvislosti k tomu co jsem napsal. To mi hlava nebere.
Honza
It´s not broken, it´s british !
http://www.christophermccandless.info

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Eliottovy konspirační teorie

#529 Příspěvek od eliott » 27 úno 2013 22:55

Zbraně jsme možná dodávali, ale za komoušů to bylo vždy na pokyn velkého bratra, tam je otázka, jaký zisk z toho byl, protože to obchodování mezi ''spřátelenými'' zeměmi mělo charakter různých barterových obchodů. No, a po Havlovo dohodě o předání žezla s komoušema šel průmysl do kopru, takže nám toho moc k nabízení nezbylo, navíc samozřejmě smíme dodávat jen tam, kam nám to je dovoleno. Mimochodem, postřehl jsi, že třeba i střelivo do Pandurů budeme dovážet, přestože máme kapacity na jeho výrobu? Není to přinejmenším podivné?
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: VOLIL JSEM KARLA

#530 Příspěvek od eliott » 27 úno 2013 23:10

Jenda píše:A uz vubec nechapu jakou logikou jste dosli ke koncentracnim taborum a souvislosti k tomu co jsem napsal. To mi hlava nebere.
Honza
To si dovolím vysvětlit. Tvá poznámka, že náš národ vydělal na válce přišla ve chvíli, kdy jsme probírali Druhou světovou. A asi jsi nevhodně zvolil výraz národ, měl jsi na mysli skupinku okolo Omnipolu, pokud se to týkalo současnosti.
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 3573
Registrován: 22 lis 2007 21:58
tel.: 775 391 907
auto: 110
Bydliště: Praha-Smetanova lhota

Re: Eliottovy konspirační teorie

#531 Příspěvek od Jenda » 27 úno 2013 23:17

...nic jsem nevhodne nezvolil, mylim ze jste tak rozpindoureny ze uz jste se chytali cehokoliv :roll:
Takze je to tak jak jsem to napsal, jen jste tam mleli cele minule stoleti, kosova ,staty a tak.Projed si to znovu :wink:
Honza
It´s not broken, it´s british !
http://www.christophermccandless.info

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Eliottovy konspirační teorie

#532 Příspěvek od eliott » 27 úno 2013 23:29

Jenda píše:...nic jsem nevhodne nezvolil, mylim ze jste tak rozpindoureny ze uz jste se chytali cehokoliv :roll:
Takze je to tak jak jsem to napsal, jen jste tam mleli cele minule stoleti, kosova ,staty a tak.Projed si to znovu :wink:
Honza
Jsi vzorný příklad poslušného občana, takové svět potřebuje.
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 3573
Registrován: 22 lis 2007 21:58
tel.: 775 391 907
auto: 110
Bydliště: Praha-Smetanova lhota

Re: Eliottovy konspirační teorie

#533 Příspěvek od Jenda » 27 úno 2013 23:45

...co to zase ma bejt :roll:
Hele tohle nema smysl,to uz neni diskuse ale tahani za slovo nema to uroven.
Jestli se potkame u piva , tak to muzem probrat ale tohle je vo nicem.
Honza
It´s not broken, it´s british !
http://www.christophermccandless.info

Uživatelský avatar
paramount2
Příspěvky: 756
Registrován: 24 dub 2010 16:19
tel.: 775958013
auto: LR DI 300, 200
Bydliště: Jihlava

Re: Eliottovy konspirační teorie

#534 Příspěvek od paramount2 » 28 úno 2013 00:00

Dva rusáci vlečou mrtvýho medvěda. Potká je američan a povídá: "Grizzly?"..."Nět...strelili"....

Radši budu 100x spojencem emerickýho "satana" než 1x ruskýho neobolševika... :?

Uživatelský avatar
ssang
Příspěvky: 921
Registrován: 06 zář 2009 00:42
tel.: 733149044
auto: jen vzpomínky na LR
Bydliště: nad Prahou i v Praze

Re: Eliottovy konspirační teorie

#535 Příspěvek od ssang » 28 úno 2013 00:08

Tohle vlákno je od samého začátku hádací a změny jeho názvu k tomu přímo vedou :Sorry: .
Jugoše uměl udržet Tito (obdoba Stalina) a po jeho odchodu bylo jasný, že to tam dobře nedopadne. Všude jde až v první řadě o peníze k tomu se používají všechny možné a z pohledu "normálního" občana nemožné metody a rozdílná náboženství jsou na to ideální. Obyčejný člověk je v těchto případech pouze odpad :( . Hovg.
Skutečně známou osobností se stáváme, když Word přestane naše příjmení podtrhávat červeně.
http://www.remax-czech.cz/reality/re-ma ... av-bursik/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Johny R
Příspěvky: 1138
Registrován: 20 říj 2010 20:41
tel.: 730622097
auto: Defík 90 300Tdi
Bydliště: Ostrava

Re: Eliottovy konspirační teorie

#536 Příspěvek od Johny R » 28 úno 2013 08:32

To je zase debata!
Mimochodem přejmenování vlákna je fakt blbina!
Poměry u nás za WW II. byly rozhodně lepší než v jiných okupovaných státech. Co by za to dali např. Poláci nebo Bělorusové. Nejvíce obětí (75%) za této války z občanů Československa byli židé v koncentrácích a přibližně 10% byli vojáci na obou frontách dohromady. Nejvíce civilních strát v protektorátu padlo bombardováním (zase ti zlí amíci). Odboj oproti třeba Francii byl dost slabý, to ale bylo spíše důležitostí našeho průmyslového území, což si samo němčouři dobře (velmi krutě) hlídali! Je dost zajímavé jak dobře fungovala válečná výroba u nás až do posledních květnových dní roku 45 :sad ! A když jsme u té techniky tak nejrozšířenějším lehkým tankem Wehrmachtu byl Škodovácký LT 35 o kterém se nedávno dost mluvilo! Prosťe Mnichov byl pro Adího velká výhra po všech stránkách :lol: ! A v tom odkud je hrozba největší, měli ještě před WWII nejvíc jasno Fini a radši se spojili s čertem proti ďáblovi !
A Amíky mám rád i přes to že zabili Vinnetoua :lol: !

Uživatelský avatar
pablo.gs
Příspěvky: 627
Registrován: 12 dub 2009 11:13
auto: ex DII TD5
Bydliště: Neupaka

Re: Eliottovy konspirační teorie

#537 Příspěvek od pablo.gs » 28 úno 2013 09:39

Johny R píše:A Amíky mám rád i přes to že zabili Vinnetoua :lol: !
Za smrt Vinnetoua může prokazatelně Karel May, takže je to opět německá práce :sun
To, že jsi paranoidní, ještě neznamená, že Tě nesledují.

Uživatelský avatar
peppino
Příspěvky: 722
Registrován: 04 zář 2011 23:29
tel.: 606486252
auto: LR DII Td5
Bydliště: Chotěboř

Re: Eliottovy konspirační teorie

#538 Příspěvek od peppino » 28 úno 2013 10:27

Docela se mi líbí "zasvěcené" komentáře událostí o kterých většina z nás ví jen zprostředkovaně.Tudíž vše beru jen jako názor,na který máme všichni právo.Ale nezdá se mi úplně košer posuzovat různé osobnosti na základě nějakého vyjádření nebo názoru na cosi.Například názory a postoje opěvovaného WCH ze začátku jeho politické kariéry-to by se mnoho lidí divilo.A taky netvrdím,že ho nemám rád.A pokud chci znát souvislosti,poslechnu si nebo přečtu pana Petránka.
Toť zas můj názor.
Pokud něco funguje,nebojte se použít kurvítko!

Uživatelský avatar
hokulia
Příspěvky: 411
Registrován: 29 kvě 2008 08:05
auto: RR S'charged, 2x110
Bydliště: Benesovsko

Re: Eliottovy konspirační teorie

#539 Příspěvek od hokulia » 28 úno 2013 10:28

[quote="Johny R"]To je zase debata!
Mimochodem přejmenování vlákna je fakt blbina!

Z pohledu ucastniku tehle "debaty" je zmena jmena mozna blbina ( i kdyz nevim, zda nektere mate, urazi nebo co jineho), ale jako zakladatel vlakna se nemuzu jinak branit, nez ho bud prejmenovat nebo nechat zavrit ( mimochodem uz jsem dal pokyn adminovi).

Co se tu odehravalo behem voleb jsem mozna mohl predpokladat a taky jsem k tomu prispel.....

Co se tu ale deje ted uz s puvodnim tematem nema nic spolecneho. Novy nazev tak lepe vypovida o obsahu debaty na vlakne.
Všechno je jinak.

Zamčeno