smazano na zadost zakladatele konspirační teorie

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Zanzibar
Příspěvky: 1973
Registrován: 12 lis 2008 17:34
tel.: +420602286657
Bydliště: Běleč
Kontaktovat uživatele:

Re: VOLTE KARLA

#61 Příspěvek od Zanzibar » 16 led 2013 21:06

[quote="cyril"]Podle me sem na forum politika moc nepatri, protoze se muze uplne lehce stat, ze si diky zcestnym nazorum najednou prestanu vazit cloveka, kterej se mi az do ted zdal v pohode. :x

Cyril, naprosto přesně vystihl myšlenu, ale přesto si myslím, že "bohužel" politika do našich životů patří. :twisted:
Pokud nějak Bolšán jezdí v LR, tak by ho měl odevzdat do Kremlu v zájmu komunismu ke spálení a čekat, až vyfasuje třeba "Moskvich"
tři series, jedna devadesátka a jedno disco :-)

Uživatelský avatar
Maxsel
Příspěvky: 3654
Registrován: 23 zář 2007 19:49
auto: Land Rover
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: VOLTE KARLA

#62 Příspěvek od Maxsel » 16 led 2013 21:16

Navi píše:
cyril píše:Podle me sem na forum politika moc nepatri, ...
Podle mě jediný rozumný názor v celém tomto tématu.
Snažil jsem se možná zbytečně květnatě napsat to samé.
Naposledy upravil(a) Maxsel dne 16 led 2013 21:21, celkem upraveno 1 x.
Discovery 4 TDV6 HSE
Discovery 2 TD5

http://www.youtube.com/maxselcz

Uživatelský avatar
Tim
Příspěvky: 1793
Registrován: 16 kvě 2010 14:01
tel.: 736287666
auto: Free, Civic, Outback
Bydliště: Marjánky

Re: VOLTE KARLA

#63 Příspěvek od Tim » 16 led 2013 21:18

Martin T. - Ano, to je hezké. Já tu dobu nezažil, ale věř mi, že mít tu možnost, udělám v té situaci to samé...

Maxel - máš recht, však jsem to psal, že mě víc zajímají parlamentní volby, než člověk, kterého uvidím jen na známkách...

Všichni - Kašlete na to. Jak se říká. Není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Politika a sport jsou témata, která dokáží rozhádat i nejlepší přátele... Hlavně ať my všichni jsme zdraví, tak i naše rodina, ať se nám všem co nejlépe daří a ať jsme šťastní a spokojení. O to jde nejvíc, ne o to, kdo půjde na hrad! :Pohoda:
No, i'm not on fucking FACEBOOK!!!

Motivační motto pro dnešní den: Vykašli se na motivační motta. Nalej si dobrou whiskey a pust si pořádnej metal!!!

Uživatelský avatar
peppino
Příspěvky: 720
Registrován: 04 zář 2011 23:29
tel.: 606486252
auto: LR DII Td5
Bydliště: Chotěboř

Re: VOLTE KARLA

#64 Příspěvek od peppino » 16 led 2013 21:20

Maxsel píše:Stydím se za to, jaký má tahle země kandidáty prezidenta, stydím se za to, jaký je volební zákon a stydím se agitku Hokulili, která sem snad ani nepatří.

Je úsměvné, jak se lidi děsně angažujou v nejbezvýznamnějších volbách, co tu zatím byli, zatímco k volbám, kde se opravdu rozhoduje o tom, co budeme žrát a čím platit, nikdo nechodí.
Tohle podepíšu!
Pokud něco funguje,nebojte se použít kurvítko!

Uživatelský avatar
ssang
Příspěvky: 921
Registrován: 06 zář 2009 00:42
tel.: 733149044
auto: jen vzpomínky na LR
Bydliště: nad Prahou i v Praze

Re: VOLTE KARLA

#65 Příspěvek od ssang » 16 led 2013 21:23

Tim píše:Martin T.
Všichni - Kašlete na to. Jak se říká. Není člověk ten, aby se zavděčil lidem všem. Politika a sport jsou témata, která dokáží rozhádat i nejlepší přátele... Hlavně ať my všichni jsme zdraví, tak i naše rodina, ať se nám všem co nejlépe daří a ať jsme šťastní a spokojení. O to jde nejvíc, ne o to, kdo půjde na hrad! :Pohoda:
:yes
Skutečně známou osobností se stáváme, když Word přestane naše příjmení podtrhávat červeně.
http://www.remax-czech.cz/reality/re-ma ... av-bursik/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
hrabe
Příspěvky: 612
Registrován: 10 říj 2009 18:35
tel.: 00421903849869
auto: LR Discovery Td5
Bydliště: Púchov
Kontaktovat uživatele:

Re: VOLTE KARLA

#66 Příspěvek od hrabe » 16 led 2013 23:31

Aristokratické auto - aristokratická volba.......Karel

Každé téma má v hlavičce název!Pokud mě téma nezajímá, např: Kolik je nás tady myslivců,bikerů,kominíků atd. TAK DO NĚJ NEVSTUPUJU!Tím se úspěšně vyhýbám věcem které mě nezajímají........

Toliko k těm ,které tohle téma popudilo.....

Uživatelský avatar
erik
Příspěvky: 2869
Registrován: 16 říj 2006 19:00
tel.: +421905448329
auto: D90 td5,/D2-3/D4,D5
Bydliště: skalica
Kontaktovat uživatele:

Re: VOLTE KARLA

#67 Příspěvek od erik » 16 led 2013 23:37

:D
http://www.youtube.com/watch?v=xdgGWUq2ITo" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.youtube.com/watch?v=ojZ7ivLBrRU" onclick="window.open(this.href);return false;
Defender 90 Td5 171k Old Man Emu,Warn 8274, M 6000 ,ARB nárazník, Safari Snorkel,2xWebasto,Garmin nuvi 660, CB.MATADOR WISENTTA M/T 235/85 R 16 MP-75., Roll cage,retezy PEWAG,2xARB uzaverky,
Discovery 3 ,bez skrabancu

Safraporte
Příspěvky: 1341
Registrován: 03 zář 2009 12:01
tel.: 739634575
auto: noLR
Bydliště: jak to jde, tak na rybách

Re: VOLTE KARLA

#68 Příspěvek od Safraporte » 17 led 2013 06:29

To nám to v noci pěkně nasněžilo, že pánové? :mrgreen:

Uživatelský avatar
Tim
Příspěvky: 1793
Registrován: 16 kvě 2010 14:01
tel.: 736287666
auto: Free, Civic, Outback
Bydliště: Marjánky

Re: VOLTE KARLA

#69 Příspěvek od Tim » 17 led 2013 06:56

To jo, a ja sel do prace 7 km pesky v tom snehu ;->
No, i'm not on fucking FACEBOOK!!!

Motivační motto pro dnešní den: Vykašli se na motivační motta. Nalej si dobrou whiskey a pust si pořádnej metal!!!

Uživatelský avatar
bacyll
Příspěvky: 324
Registrován: 22 srp 2009 17:57
tel.: 737336028
Bydliště: Klatovy

Re: VOLTE KARLA

#70 Příspěvek od bacyll » 17 led 2013 07:47

Proč někdo kdo se o volbách bavit nechce kliká na tohle téma?
Taky nelezu do hospody když tam nechci. Většinou :chuckle

Jó kdyby Karel byl schudlý šlechtic, to by na něj hned někteří koukali líp :yes

Přidám jednu citaci pana Halíka z rozhovoru pro Parlamentní listy:

" Myslíte si, že se při volbě prezidenta chovají voliči dospěle a státotvorně?

Ano, první kolo tomu nasvědčuje. Rozhodující bude však to druhé. Každý svým hlasem napomůže tomu, jaká bude morální atmosféra v zemi (tu prezident vždy ovlivňuje) a jak si nás bude vážit demokratická cizina. A především, jak si my vážíme sami sebe a kultury demokracie, kterou jsme dostali jako dar i úkol. "

Celý rozhovor zde: http://www.halik.cz/rozhovory/k_prezidentske_volbe.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
hokulia
Příspěvky: 411
Registrován: 29 kvě 2008 08:05
auto: RR S'charged, 2x110
Bydliště: Benesovsko

Re: VOLTE KARLA

#71 Příspěvek od hokulia » 17 led 2013 07:57

hrabe píše:Aristokratické auto - aristokratická volba.......Karel

Každé téma má v hlavičce název!Pokud mě téma nezajímá, např: Kolik je nás tady myslivců,bikerů,kominíků atd. TAK DO NĚJ NEVSTUPUJU!Tím se úspěšně vyhýbám věcem které mě nezajímají........

Toliko k těm ,které tohle téma popudilo.....
:yes
Všechno je jinak.

Uživatelský avatar
hokulia
Příspěvky: 411
Registrován: 29 kvě 2008 08:05
auto: RR S'charged, 2x110
Bydliště: Benesovsko

Re: VOLTE KARLA

#72 Příspěvek od hokulia » 17 led 2013 07:59

bacyll píše:Proč někdo kdo se o volbách bavit nechce kliká na tohle téma?
Taky nelezu do hospody když tam nechci. Většinou :chuckle

Jó kdyby Karel byl schudlý šlechtic, to by na něj hned někteří koukali líp :yes

Přidám jednu citaci pana Halíka z rozhovoru pro Parlamentní listy:

" Myslíte si, že se při volbě prezidenta chovají voliči dospěle a státotvorně?

Ano, první kolo tomu nasvědčuje. Rozhodující bude však to druhé. Každý svým hlasem napomůže tomu, jaká bude morální atmosféra v zemi (tu prezident vždy ovlivňuje) a jak si nás bude vážit demokratická cizina. A především, jak si my vážíme sami sebe a kultury demokracie, kterou jsme dostali jako dar i úkol. "

Celý rozhovor zde: http://www.halik.cz/rozhovory/k_prezidentske_volbe.php" onclick="window.open(this.href);return false;
:yes :yes
Všechno je jinak.

Uživatelský avatar
sonorek
Příspěvky: 232
Registrován: 21 bře 2012 11:56
auto: FreeLander 2.0 TD4

Re: VOLTE KARLA

#73 Příspěvek od sonorek » 17 led 2013 09:23


Uživatelský avatar
hokulia
Příspěvky: 411
Registrován: 29 kvě 2008 08:05
auto: RR S'charged, 2x110
Bydliště: Benesovsko

Re: VOLTE KARLA

#74 Příspěvek od hokulia » 17 led 2013 09:39



kreativní, vtipné, věcné!
Všechno je jinak.

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7821
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: VOLTE KARLA

#75 Příspěvek od Sláma Karel » 17 led 2013 10:06

Možná zbytečně dlouhý ten úvodní titulek. Pak už rozhodně lepší než kdyby tam byly nějaké příšerné Zemanovi kecy. :mrgreen:

Karel má každopádně spoustu důvodů proč ho nevolit, ale máme na výběr prostě jenom mezi Karlem a Milošem. Takže jasně Karel :muscle

Je naprosto jasné, že lepší když Karel někde něco prospí (a média v zahraničí si z něj budou dělat srandu), než když si ožralý Miloš pustí někde hubu na špacír a pozuráží všechny kolem sebe (a média ve světě ho budou nenávidět, jako třeba na Slovensku (a vůbec se jim nedivím)). Podle mého pro nás může být Miloš při jednání a zastupování v zahraničí velmi vážná hrozba. :Ale fuuj: :moon (zase Miloš ale umí narozdíl od Karla velmi dobře Rusky :Ja blb: )

K :dance
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
sonorek
Příspěvky: 232
Registrován: 21 bře 2012 11:56
auto: FreeLander 2.0 TD4

Re: VOLTE KARLA

#76 Příspěvek od sonorek » 17 led 2013 10:18

Že je Miloš při jednání v zahraničí hrozba je nesmysl. Byl dost dlouhou dobu premiérem a těch návštěv absolvoval dost.
Vono to je celkem jedno kdo bude prezidentem, páč pravomoce mu nezvednou (asi).
Spíš mne štve, jak už napsal myslím Tim, že lidi prdí na parlamentní volby. Přitom jejich výsledek se jich dotýká nejvíc.
Já si pro srandu vyplnil předvolební kalkulačku a z 29% vyhrál Miloš, oproti Karlovi kde byla shoda na -20%.

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7821
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: VOLTE KARLA

#77 Příspěvek od Sláma Karel » 17 led 2013 10:51

To by mě zajímalo co jsi tam vyplňoval, že máš shodu 29% s Milošem? :shock:

Mě to vyšlo 5% pro Karla a -5% pro Miloše. Tam je vidět, že ani jeden z nich není mým ideálem, ale menší zlo je Karel . :dance

K :dance
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
hokulia
Příspěvky: 411
Registrován: 29 kvě 2008 08:05
auto: RR S'charged, 2x110
Bydliště: Benesovsko

Re: VOLTE KARLA

#78 Příspěvek od hokulia » 17 led 2013 11:14

Docela se tesim, az si autor tohohle vysoce kreativniho videa porovna to svoje s tim skutecnym Karlovym 1.ledna 2014 ( :clap ). pokud by snad precejen zaznelo to Milosovo, muze si pak pri chrapani natocit me ( :sleep).

P.S. Ty parlamentni volby resme az budou. I kdyz bych se dost divil, kdyby jejich vysledek ( na rozdil od techto presidentskych) tuhle zemi nekam posunul. Zatim se strida jedna parta zlodeju s tou druhou.
Všechno je jinak.

Ivan
Příspěvky: 91
Registrován: 19 led 2009 09:48
tel.: 608216507
auto: Defík
Bydliště: Praha 5, Pavrovského 2502
Kontaktovat uživatele:

Re: VOLTE KARLA

#79 Příspěvek od Ivan » 17 led 2013 11:30

Ondra to řekl za mne. A ještě dodám, díky pánové za kultivovanou debatu, bohužel to v podobných otázkách v našich krajích nebývá zvykem. Myslím, že kdo má rád Land Rovery, nemůže být úplně zlý člověk.................


OC píše:Já bych knížu nevolil ani za velké prachy. Kdyby alternativou nebyl Zeman.

To prase z Vysočiny osobně znám už od '89, kdy jsme se těžce pohádali o to, zda je správné dočasně zakázat komunisty. Proti němu bych volil i hromadu hnoje jako menší zlo.

Jinak jen tak namátkou ano, kníža je opravdu ohavný eurohujer, chce federalizaci a euro kolem roku 2020, nicméně daně a sociální věci by rád nechal na jednotlivých státech. Zatímco Zeman nemá nálepku eurohujera, ačkoli chce euro už kolem roku 2017 a federální Evropu se společnou vládou a společnou fiskální i daňovou politikou?!?

Také bych se zmínil o tom, že kníža by vyznamenal Mašíny, je proti daňové progresi, podporuje odluku církví od státu a restituce, je proti majetkovým přiznáním, má pušky a zbrojní pas... Zeman ve všech bodech právě naopak.

A last but not least, kdo volí Zemana, je v mimořádně dobré společnosti, gratulujeme.
Ivan
LR Defender 110 TD5, http://www.ismrcka.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
sonorek
Příspěvky: 232
Registrován: 21 bře 2012 11:56
auto: FreeLander 2.0 TD4

Re: VOLTE KARLA

#80 Příspěvek od sonorek » 17 led 2013 11:51

Sláma Karel píše:To by mě zajímalo co jsi tam vyplňoval, že máš shodu 29% s Milošem? :shock:

Mě to vyšlo 5% pro Karla a -5% pro Miloše. Tam je vidět, že ani jeden z nich není mým ideálem, ale menší zlo je Karel . :dance

K :dance
Jo, to už sám nevím, ale co se týká unie, jsme se neshodli. Nechci euro, unii, nato, nevadí mi komunisté ve vládě, pokud je lidi zvolí, proč ne. Občas mi to připadá, že demokracie je jen pro někoho.

Zamčeno