Smazat prosím...

Moderátor: stan

Zpráva
Autor
marianh
Příspěvky: 401
Registrován: 06 zář 2016 07:34
tel.: +4369912287067
auto: Discovery 3 2.7 SE

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#61 Příspěvek od marianh » 15 bře 2017 19:09

Pracujem vo vedeckej sfere, dalo by sa takmer povedat "rocket science", cisty pragmatik, kedysi keby som si toto precital tak si poviem "to su blazni".
Ale 15 rokov skusenosti s ludmi ktori sa pohybuju v "ezoterickej sfere" ma presvedcilo ze na tom nieco je.
Prostredie/lokalita moze byt negativna, kvoli jej historii.
A aj to o psoch sedi. Aspon u mojich bestii...

Uživatelský avatar
OC
Příspěvky: 1583
Registrován: 12 říj 2006 04:46
Bydliště: Nová Ves pod Pleší
Kontaktovat uživatele:

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#62 Příspěvek od OC » 15 bře 2017 19:27

„Na tom něco je“ ve vědě rovná se „je to prokazatelné korektně sestaveným dvojitě slepým testem“.

Pokud se Vám to takto prokázat podaří, možná si můžete pomalu začít žehlit smoking, protože budete první na světě, a pro předávání Nobelovy ceny se smoking stále považuje za vhodné a adekvátní oblečení.
OC ~ http://www.ocs.cz/oc/RangeRover.html
Insured at Steyr&Mannlicher
Ostatně soudím, že registrace zbraní musí být zrušena: http://ocs.cz/Guns/halbrook/registrace.html

Mira 101
Příspěvky: 1279
Registrován: 17 čer 2013 23:19
tel.: 777667094
auto: D1 300Tdi
Bydliště: Morava

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#63 Příspěvek od Mira 101 » 15 bře 2017 19:30

Takhle chytří a pevní jsme naprosto všichni racionálně uvažující chlapi.........
potom s ti něco stane na vlastní kuži,něco co si do smrti nijak nevysvětlíš a všechny tyhle kecy už se Tě netýkají......

Sorry za OT,je to Roveruv inzerát,a když se mu tam nelíbilo,tak to nevzal,tak to je...

Uživatelský avatar
OC
Příspěvky: 1583
Registrován: 12 říj 2006 04:46
Bydliště: Nová Ves pod Pleší
Kontaktovat uživatele:

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#64 Příspěvek od OC » 15 bře 2017 19:47

Ono je hlavně lepší nevysvětlení než absurdní a naprosto pitomé pseudovysvětlení.

Kupříkladu „Tam a tam jsem se necítil dobře, bydlet tam nechci; nevím proč, nebylo mi tam příjemně“ je normální, smysluplné a bezproblémové. Snad všichni to známe a něco podobného jsme někdy zažili.

Zatímco „Tam a tam bydlet nechci, protože tam je negativní energie“ je hovadina první třídy, jež o autorovi vypovídá... no, nic hezkého.
OC ~ http://www.ocs.cz/oc/RangeRover.html
Insured at Steyr&Mannlicher
Ostatně soudím, že registrace zbraní musí být zrušena: http://ocs.cz/Guns/halbrook/registrace.html

Uživatelský avatar
Rover
Příspěvky: 5244
Registrován: 10 říj 2006 15:56
tel.: 736173373
Bydliště: Podkrkonoší...

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#65 Příspěvek od Rover » 15 bře 2017 19:54

Vystudoval jsem MFF UK a i díky tomu "vědě" myslím své a spoustě vědeckých poznatků se fakt jen směju... Na statku potřebuji mít koně, kteří budou ve stadiu rehabilitace a Ti se tam musí cítit dobře, aby "ozdravné procesy" probíhaly dobře. Zvířata jsou velmi citlivá a tyhle věci "mezi nebem a zemí" cítí ještě mnohem více než citlivé lidé. Události i lidé se vtisknou do domů i do krajiny, o tom je myslím zbytečné nějak diskutovat.

Mimochodem měl jsem při studiu na MFF UK velké problémy udělat zkoušku z teoretické fyziky, protože jsem neprozřetelně prohlásil, že umím najít proutkem vodu. Pan profesor vědec mně označil za šarlatána, který na té fakultě nemá co dělat a dal mi to až v posledním možném termínu. Najít proutkem vodu nebylo přece vědecky prokázáno :lol: No a pochybuje snad někdo že to nejde? Kolika lidem dělali studnu tak, že přišel proutkař a řekl tady udělejte vrt..
Country boy...

Uživatelský avatar
OC
Příspěvky: 1583
Registrován: 12 říj 2006 04:46
Bydliště: Nová Ves pod Pleší
Kontaktovat uživatele:

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#66 Příspěvek od OC » 15 bře 2017 20:00

No, pokud umíš prokázat, že virgule funguje, pak si taky můžeš vyžehlit ten smoking; ve Stockholmu na to čekají.

Zatím kdokoli (včetně mně párkrát před lety, když jsem si nebyl jist, co si o tom myslet) kdykoli udělal korektní pokus, vždy bez jedné jediné výjimky se spolehlivě ukázalo, že hádání pomocí virgule je přesně stejně spolehlivé, jako házení (neciknutou) hrací kostkou.
Naposledy upravil(a) OC dne 15 bře 2017 20:01, celkem upraveno 1 x.
OC ~ http://www.ocs.cz/oc/RangeRover.html
Insured at Steyr&Mannlicher
Ostatně soudím, že registrace zbraní musí být zrušena: http://ocs.cz/Guns/halbrook/registrace.html

Uživatelský avatar
Rover
Příspěvky: 5244
Registrován: 10 říj 2006 15:56
tel.: 736173373
Bydliště: Podkrkonoší...

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#67 Příspěvek od Rover » 15 bře 2017 20:01

OC píše: 15 bře 2017 19:47Zatímco „Tam a tam bydlet nechci, protože tam je negativní energie“ je hovadina první třídy, jež o autorovi vypovídá... no, nic hezkého.
Mně je vcelku jedno co si o mně myslíš, když už jsi takhle kritický a jseš přesvědčený o své absolutní vědecké pravdě. A klidně znovu napíšu, že ten statek byl prolezlý krví a utrpením a to jak doslova tak i obrazně. Události věcí minulých tam zanechaly svůj otisk.

O tom co je hovadina a o kom si myslíš něco hezkého nebo nehezkého jen mně dost jedno. Já si zase můžu myslet něco o Tobě, ale to si nechám jen pro sebe...
Country boy...

Uživatelský avatar
OC
Příspěvky: 1583
Registrován: 12 říj 2006 04:46
Bydliště: Nová Ves pod Pleší
Kontaktovat uživatele:

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#68 Příspěvek od OC » 15 bře 2017 20:02

Hm, jak Tě tak čtu, je mi už dost zřejmé, proč jsi měl na MFF UK problémy se zkouškami: chybí Ti vědecká poctivost; neprokazatelné a subjektivní dojmy a emoce prohlašuješ za objektivní fakta. To je dost velký problém :(
OC ~ http://www.ocs.cz/oc/RangeRover.html
Insured at Steyr&Mannlicher
Ostatně soudím, že registrace zbraní musí být zrušena: http://ocs.cz/Guns/halbrook/registrace.html

Uživatelský avatar
Rover
Příspěvky: 5244
Registrován: 10 říj 2006 15:56
tel.: 736173373
Bydliště: Podkrkonoší...

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#69 Příspěvek od Rover » 15 bře 2017 20:04

OC píše: 15 bře 2017 20:00 No, pokud umíš prokázat, že virgule funguje, pak si taky můžeš vyžehlit ten smoking; ve Stockholmu na to čekají.

Zatím kdokoli (včetně mně párkrát před lety, když jsem si nebyl jist, co si o tom myslet) kdykoli udělal korektní pokus, vždy bez jedné jediné výjimky se spolehlivě ukázalo, že hádání pomocí virgule je přesně stejně spolehlivé, jako házení (neciknutou) hrací kostkou.
Jasně pan vědec se svojí neomylnou a jedinou pravdou. Nemáš pravdu a jednou se to dozvíš.

Prosím o ukončení této Tvojí hloupé a netolerantní off topic diskuze.
Country boy...

Uživatelský avatar
Rover
Příspěvky: 5244
Registrován: 10 říj 2006 15:56
tel.: 736173373
Bydliště: Podkrkonoší...

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#70 Příspěvek od Rover » 15 bře 2017 20:05

OC píše: 15 bře 2017 20:02 Hm, jak Tě tak čtu, je mi už dost zřejmé, proč jsi měl na MFF UK problémy se zkouškami: chybí Ti vědecká poctivost; neprokazatelné a subjektivní dojmy a emoce prohlašuješ za objektivní fakta. To je dost velký problém :(
Ty si ze mně děláš srandu nebo jseš opravdu tak ubohý? Nějak jsem nepochopil proč na mně útočíš. Myslím, že můžu mít vlastní názor, který ještě k tomu nikomu nevnucuju.
Naposledy upravil(a) Rover dne 15 bře 2017 20:29, celkem upraveno 1 x.
Country boy...

marianh
Příspěvky: 401
Registrován: 06 zář 2016 07:34
tel.: +4369912287067
auto: Discovery 3 2.7 SE

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#71 Příspěvek od marianh » 15 bře 2017 20:06

Mal som ruku v stave ze som ju nevedel dvihnut nad uroven ramena. Dlhodobo, 2 ci 3 roky. Veda (medicina) nic nezmenila.
Alternativa ktoru by OC oznacil za absolutnu blbost dostala za mesiac rameno do stavu ze po ca. 10 rokoch co odvtedy uplynulo vlastne ani neviem ktora ruka to bola.
Viem to vysvetlit? Vobec. Chcem to vysvetlit? Vlastne ani nie, je mi to jedno. Ze to o mne nieco vypoveda? Nech - hlavne ze mam obe ruky zdrave ;)

A naucilo ma to nehovorit o veciach ktorym nerozumiem a o ludoch ktori sa takym veciam venuju s despektom.
OC by sa to mal tiez naucit.

Uživatelský avatar
Maxsel
Příspěvky: 3654
Registrován: 23 zář 2007 19:49
auto: Land Rover
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#72 Příspěvek od Maxsel » 15 bře 2017 20:19

Jen proto, že něco neumíme změřit nebo to uchopit, ještě neznamená, že to neexistuje. A nádherným příkladem je v současném světě např. gravitace. Všichni víme, že existuje, ale přímo jí měřit neumíme (neznáme nosič), a už vůbec jí neumíme ovládat nebo uměle vytvořit. Tak co? Existuje vůbec? Nebo je nevědecká?
Discovery 4 TDV6 HSE
Discovery 2 TD5

http://www.youtube.com/maxselcz

Uživatelský avatar
stiinek
Příspěvky: 645
Registrován: 20 pro 2013 23:27
auto: D2 Td5 2004
Bydliště: Pošukov

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#73 Příspěvek od stiinek » 15 bře 2017 20:50

Rover píše: 15 bře 2017 19:54 No a pochybuje snad někdo že to nejde? Kolika lidem dělali studnu tak, že přišel proutkař a řekl tady udělejte vrt..
Tak to já znám zahradu, kde je 7 děr podle rad 7 různých zaručených proutkařů, a v žádné ani stopa po prameni.
Osmý proutkař vodu našel, na opačné straně zahrady protékající zatrubněný potok...

Proutkaření věřím asi tak stejně jako detektoru ADE-651:
http://technet.idnes.cz/pseudoveda-dete ... 4_veda_mla
Disco2 Td5 2004
Nanocom Evolution (D2 + Td5)
T4 TestBook Hand Held Tester (Def, Free1, D1, D2, P38)

Uživatelský avatar
kryten
Příspěvky: 1874
Registrován: 11 kvě 2007 17:33
tel.: +420606042322

Re: Poptávka: usedlost, statek, chalupa... pozemek na výstavbu - koně - JČ, SČ, ZČ, Vysočina

#74 Příspěvek od kryten » 15 bře 2017 21:38

Rover píše: 15 bře 2017 20:05
OC píše: 15 bře 2017 20:02 Hm, jak Tě tak čtu, je mi už dost zřejmé, proč jsi měl na MFF UK problémy se zkouškami: chybí Ti vědecká poctivost; neprokazatelné a subjektivní dojmy a emoce prohlašuješ za objektivní fakta. To je dost velký problém :(
Ty si ze mně děláš srandu nebo jseš opravdu tak ubohý? Nějak jsem nepochopil proč na mně útočíš. Myslím, že můžu mít vlastní názor, který ještě k tomu nikomu nevnucuju.
Bohužel,jsou a budou mezi námi lidé,kteří neumí potlačit svojí negativní stránku ega a musí za každou cenu vyjádřit svojí nezpochybnitelnou pravdu.Nemá smysl jim to vyvracet a jakákoliv polemika s nimi je zbytečná.
Pana OC jsem viděl jednou před lety v Přešticích a nijak blíž ho neznám.Doposud jsem ho považoval za inteligentního člověka,podle jeho předešlých příspěvků.Poté,co jsem si ale přečetl to,co napsal do Roverovy poptávky po usedlosti,jsem názor přehodnotil a je mi líto,že je na tak nízké frekvenci...Každý má ale šanci,dřív nebo později...nemá cenu kohokoliv odsuzovat nebo se hádat...

Protože ale nemám co doporučit k tématu poptávky v tomto inzerátu,omlouvám se tím autorovi za off-topic a nebudu se dál k ničemu mimo téma vyjadřovat.
k.

Uživatelský avatar
hok300
Příspěvky: 1101
Registrován: 21 zář 2015 11:10
auto: Def 300TDi

Re: Smazat prosím...

#75 Příspěvek od hok300 » 16 bře 2017 14:00

Tak tuhle debatu doopravdy nechápu! jestli je tady někdo joo vědec tak at mi dokáže opak toho čemu věřím a budu spokojenej. Já věřím na negativní energii. podle mě v každém starém domě je nějaká bud negativní nebo pozitivní. Vím to, celý život bydlím ve starých domech, staré domy miluji! a mám rád když dům nějakou historii a to své kouzlo má, naopak od domu nového.

- jednoduše si myslím že kdo se někde cítí špatně tak dům ho spíš nepřijal a naopak, dokonce tohle si já myslím i o autech! a jestli to je mýlka tak prosím OC chci nějaký tvůj věděcký důkaz a svůj názor změním. Mě přijde u vědy (nejsem věřící, jen v něco věřím ale bůh to asi není)že ona má tunu teorií ale prakticky nic nebylo dokázáno jen napsáno na papíře nebo tabuli.
300TDI---The Legend begins

Mira 101
Příspěvky: 1279
Registrován: 17 čer 2013 23:19
tel.: 777667094
auto: D1 300Tdi
Bydliště: Morava

Re: Smazat prosím...

#76 Příspěvek od Mira 101 » 16 bře 2017 16:04

Tak škoda no,ale na závěr,nedá mi to :mrgreen: ,
https://www.youtube.com/watch?v=Jmgdw-mjj_I

Zamčeno