Prodáno, prosím smazat.

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
reissinger
Příspěvky: 29
Registrován: 06 led 2012 18:43
tel.: 777008501
auto: Disco I, P38

Prodáno, prosím smazat.

#1 Příspěvek od reissinger » 09 zář 2018 22:44

Ahoj, prodám Discovery 300tdi 3dv. vyroben v roce 97 z SRN do ČR přivezen v roce 2007. Od té doby jeden majitel, najeto 370 tis.km.Technická způsobilost do 30.1.2020.
Auto má manuální převodovku, klimatizaci, dvou palcový lift, zvýšené sání, přední pevnostní nárazník a CB vysílačku. Na pneumatikách (cooper discoverer st 235/85 R16) najeto cca 4tis. km. V rodině je už přes deset let a co se týče dílů, tak se vyměnilo kde co, zmíním tedy jen to důležitější za poslední tři roky. Výměna: startéru, alternátoru, vodní pumpy, hadic chlazení, servopumpy, plováku nádrže, plochého řemenu vodní pumpy, palivových hadic, hardyspojky. Výměna brzdového potrubí, brzdových kotoučů a destiček G.O. brzdičů (na brzdách najeto cca jen 6tis. km).Před půl rokem dělané nové prahy, vyvařené podběhy a podlaha. Minulý měsíc výměna: kostí a silentbloků stabilizátorů, tlumiče řízení, tlumiče spojky, tyčí a čepů řízení. Náplně a filtry měněny v čas a za ty správné :kiss . Co se týče koroze tak je celkově ve velici dobrém stavu. Při poslední technické kontrole obnoven VIN náhradní technologií - zapsáno v TP.
ZÁVADY: klimatizace je bez náplně, někde uchází. poškozený zámek dveří u spolujezdce (unavená pružina, zamykání funguje). Nefukční cyklovač předních stěračů (nevracejí se do výchozí pozice). Lehce uchází levé zadní kolo, ale to s největší pravděpodobností ještě stihnu vyřešit. Zničený interiér: chybí koberečky a izolace, sedadlo u spolujezdce je v jednom místě sešívané, spálený plast u podlahy za sedadlem spolujezdce, prohozená sedadla řidič/spolujezdec. To je asi vše, jen prkotiny žádnej průser.
Jinak motoricky je v pořádku nekouří, nežere a jezdí moc hezky. Řazení je OK, převodovky bez abnormálních zvuků. I když to nevypadá tak v terénu moc nejezdil, nikdy mě moc nebavilo dolovat z něho bláto aby nereznul. Koberečky jsem vyhodil aby šel snadněji vyvařit. Snažil jsem se k němu vždycky chovat rozumně ( žádný topení až po haubnu atd..). K autu přidám čtyři střešní příčníky, jsou robusní pro zahrádku, tu přidám taky ale není nic moc. A ještě pár drobných dílů co mi zbylo. Důvod prodeje je ten že mi došli peníze na rekonstrukci bytu, a to jsem ještě před měsícem myslel že si ho další dva roky nechám.
Foto je zde: https://lord-uther.rajce.idnes.cz/Land_Rover/
Když bude nějaká fotka chybět rád dodatečně pošlu, klidně se ptejte.
Cena 65.000,- Kč
Tel: 773667691
mail: denisreissinger@seznam.cz
Naposledy upravil(a) reissinger dne 11 zář 2018 20:26, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Marty_LR
Příspěvky: 773
Registrován: 04 led 2017 10:39
tel.: 604853426
auto: Volvo XC70 D5 P2

Re: Discovery I. 300tdi 3dv.

#2 Příspěvek od Marty_LR » 11 zář 2018 07:19

To vypadá moc pěkně - přeju brzký prodej .. :-)
Tel: 604 853 426
odtah.brozek@gmail.com

Volvo XC70 P2 D5
Ex: LR D1/D2/D3/D4/RRS/ L322 ...

Zamčeno