Prosím smazat

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Rover
Příspěvky: 5243
Registrován: 10 říj 2006 15:56
tel.: 736173373
Bydliště: Podkrkonoší...

Prosím smazat

#1 Příspěvek od Rover » 24 bře 2019 19:09

1999 Rover 75 2.0KV6, najeto čerstvě 160 000km, zlatý, dodělávaný profi celopolep boků zelená metalíza. Motor ve výborném stavu, jeden VIS (motorek variabilního sání) nový, druhý repasovaný, jede nádherně. Čerstvý olej od Millers - nano. Nano olej taky v převodovce, řadí krásně. Auto je plně funkční, jede nádherně, dlouhodobá spotřeba 8,5l/100km a to rozhodně ne s lehkou nohou. Auto vypadá opticky pořád hezky.

Propadla technická 27.2.2019, je potřeba vyvařit prahy vzadu - nalevo díra, napravo ještě ne. V rejdu ťuká na jedné straně rameno. V průběhu roku by chtěly pro klid duše udělat rozvody. Nejde zamykat klíčem, jen dálkou. Nezamykají se dveře spolujezdce a myslím, že i jedny zadní dveře, neřešil jsem, v Podkrkonoší se zatím nekrade a když jsem šel od auta na delší dobu tak jsem zamkl zámek řadící páky. Jinak drobné kosmetické nedostatky, ale auto vypadá i jede moc hezky. Svítí kontrolka airbagu, možná kontakt pod sedačkou, neřešil jsem. Klima funguje.

Na autě jsou jednu zimu jeté zimní Nokiany na origo 16-kách elektronech. K autu je i sada letních zánovních Toyo na stejných diskách, ale druhá sada pneu by nebyla za cenu níže, to by bylo plus něco dohodou. V ceně je sada domečku termostatu, ale ten byl před cca 3 lety dělaný (a spojka taky). K autu můžu dát přední a zadní nárazník a kabel diagnostiky.

Když bude někdo auto chtít a bude ho chtít doladit a používat nechám ho v případě bezbolestného jednání za 15 000,-Kč bez druhé sady kol. Auto je u Nové Paky a případně by bylo asi možné ho přiblížit na Křivoklátsko... Teoreticky se dá i za něco vyměnit, ale nenapadá mně za co... možná třeba za balíky hezkého sena :mrk

Fotky jsou na odkazu níže. Na fotkách je auto po zimě ještě nevyluxované, za cože se omlouvám.

https://roverkaja.rajce.idnes.cz/Rover_75_1999_KV6/
Country boy...

Zamčeno