BMW X3 3.0 SD 210kw výměna

Moderátoři: Miky_CZ, Acon, Sláma Karel

Odpovědět
Zpráva
Autor
PetrVIVIVI
Příspěvky: 30
Registrován: pon úno 26, 2018 15:45

BMW X3 3.0 SD 210kw výměna

#1 Příspěvek od PetrVIVIVI » pon bře 23, 2020 13:46

Ahoj.

Z důvodu potřeby většího auta a ideálně 7 místného bych rád nabídl na výměnu mé BMW X3 za Discovery 3 (možná i range rover sport) cca stejný ročník i km (pouze automat).

BMW má aktuálně najeto 275tis km. Výroba 11/2006, facelift, mpacket. Olej měním každý rok i když poslední roky s ním nenajezdím víc jak 8 tis.za rok. Jezdím jenom víkendové vyjíždky a dlouhé trasy. Do města používám swifta na krátké trasy. Je opečovávané a vše je a bylo měněno s předstihem. Poslední větší výmena byla unašeč hydroměniče a zadní těsněni motoru, zadní pružiny a komplet přední brzdy. Oba termostaty a komplet výměna chladící kapaliny. Nová baterka a proplach serva. Nikde nic neteče olej je od výměny po výměnu na maximu. Krásný zvuk i tah. Řadí sametově. Výměna olejů v automatu u kapsch a diferácích minulý rok. Teď jsem vyměnil všechny žhavičky i modul. Klapky to má zaslepené už dávno. K autu jsou origo černá kola bmw (zrenovovaná) na zimních nokianech (najeto asi 2tis.km) a letní nové borbety na nových nokianech letních. Vše standard 18 palců. Auto má před rokem rozleštěn lak a od té doby voskuju co 3 měsíce a je myto pouze ručně. Nikde nic neklepe podvozek suchý a bez koroze. Má to zatmavené skla (s atestem) 2 klíče atd. Tažné sundávací které bylo asi jednou použito a stejně tak originální bmw nosiče které mám ještě zabalené v origo krabici. Je to automat, digi klima navigace, výhřev, sedaček i skel, webasto s dálkáčem, kůže. Cením si ho na 220tis což je i cena na výměnu a pro případný prodej se můžeme na ceně domluvit u auta.

Pokud by měl někdo zájem hoďte mi SZ. Je to parádní svezení. Z 0-100 by to mělo zvládnout za 6.6 ale nikdy jsem ho tak netrápil. Jet to umí velice rychle.
Přílohy
IMG_5503.jpeg
IMG_6441.jpeg
IMG_6188.jpeg

Odpovědět