SMAZAT

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6477
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

SMAZAT

#1 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 11 úno 2020 15:42

Bych pustil i naší halinu.
Nová stk, vin původní, z kladů hlavně: žádné šíbry, bez hagusů, není chronicky zatečené, slušný stav (jakože málo koroze) karoserie i rámu, funkční měchy i Ace, jasný původ s jasnými kilometry 185000,- (kupováno od první majitelky po leasingu, která to tedy měla asi 13 let a kilometry opravdu nestáčela). 5 míst. Tažné jsem dával já a tahal poslední dva roky, příležitostně, dohromady tak cca 20 odtahů. Jinak s námi žije na statku, takže oděrky od větví přibývají, ale nic moc dalšího ne. Absolvovala s námi i nějaké dovolené (švédsko apod.), udržel jsem ji v sériovém stavu, žádný lift, žádná vylepšení, jen krytky na světlech a mřížka v zavazadlovém prostoru za rameny druhé řady sedaček (už jednou mi možná zachránila krk, tak jsem ji z překulenkdy namontoval do haliny).
Auto NEMÁ na přídavce uzávěrku mezinápravy, což podle internetových diskuzí prakticky znamená, že se nedá používat (muj názor si asi dovedete představit, ale jsem schopnej k tomu dát i přídavku za tuto na výměnu). Jedno foto je ze včerejška, když jsem si myslel, že stačilo prořezat cestu do práce, ale kupodivu jsem si musel prořezat i cestu z práce domu... nebudu vůbec zakrývat, že to auto je používané jako landrover, na druhou stranu když něco chtělo, tak to dostalo.
Přílohy
P2100454.JPG
P1020199.JPG
Naposledy upravil(a) Hanys_a_Kaca dne 04 kvě 2020 11:16, celkem upraveno 1 x.
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6477
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: D2 td5, rok asi 2000, měchy a ACE, manuál, najeto 185000 km za 98765,-kč

#2 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 02 bře 2020 08:22

Rezervace do 14.3. pro pána, který auto viděl a je spokojený, 14.3. snad dorazí na párty a budeme ladit nějaké doplňky a cenu, tak snad bude spokojený i potom :-).
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Zamčeno