D4/D3 off road extended mode - trik jak max. zvednout auto

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
turby
Příspěvky: 330
Registrován: 10 črc 2010 19:20
tel.: 602681051
Bydliště: Dřísy, Praha Východ

Re: D4/D3 off road extended mode - trik jak max. zvednout au

#21 Příspěvek od turby » 23 dub 2011 10:37

Tomas K: myslis neslavne slavne "Rathovy cesty"? U nas meli pred Rathem delat uplnou rekonstrukci, ale jak rozdal rozpocet duchodcum na recepty tak na silnici nezbylo. Poklice uz nemam zadne a ani je kupovat nebudu, kosti jsem na Vitu uz menil 2x za dva roky, dale praskle pero atd... A to jezdim hodne slusne a skoro prazdny. Vzdycky kdyz mi prijde silnicni dan tak bych sel nejradeji defenestrovat :mrgreen: sorry za OT
BMW R1150GS, BMW F650GS Dakar, KTM 250 EXCF, Honda CB600F Hornet a ted uz i LR Defender 110 300TDi neb me uz nebavi neustale moknout :-)

marianh
Příspěvky: 401
Registrován: 06 zář 2016 07:34
tel.: +4369912287067
auto: Discovery 3 2.7 SE

Re: D4/D3 off road extended mode - trik jak max. zvednout auto

#22 Příspěvek od marianh » 12 kvě 2018 17:03

Tak mne "extended mod" nefunguje alebo nieco robim zle.
Zavesil som auto pomocou tu spominaneho "triku" (z offroad do normalnej polohy s niecim podlozenym), auto klesalo, zachytilo sa, napisalo mi to ze ide do extended rezimu, po chvili prestalo pisat ze stupa ale vysledok bol ze auto stale viselo, vyska mensia ako offroad rezim.
Ked som skusil "super extended" tak auto dalo ten spominany zvukovy signal ale vobec sa nezdvihlo, stale viselo.
Tak som to vzdal, tukol do ovladaca aby sa resetol rezim na normalny offroad a auto sa dvihlo do normalneho offroadu.
Takze extended/super extended rezim auto vobec nedvihol, boo este nizsie nez v offroad rezime :(

Odpovědět