TD5 nastartuje ale chcípne

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Zpráva
Autor
omar
Příspěvky: 2717
Registrován: 15 črc 2008 21:30
tel.: 736769704
auto: Discovery TD5,F2
Bydliště: kousek od Nového Jičína

Re: TD5 nastartuje ale chcípne

#21 Příspěvek od omar » 07 úno 2019 18:20

JulieZvire píše: 07 úno 2019 18:13 Svody to nejsou, byl to jiný zvuk.
Jo, pán je divnej, zjistila jsem, že prodává i jiné auto a ještě prsaté figuríny na oblečení :D Je trochu zvláštní, ale třeba má prostě jen krizi, finanční, nebo středního věku, to nedokážu posoudit... :think
Hanysovo Disco jsem viděla. Ale má to prej někdo zarezervované a ještě to stejně ladí. A já bych to auto ráda brzo. Respektive hned jak se zbavíme té podělané chřipky, co si doma pořád mezi sebou přehazujeme. :envy
Co se týče offroadfora - ano, dotaz jsem položila obecně na Landcruisery, zajímalo mě to. Zvěsti o kazivosti LR jsou hrozivé, zatímco LC mají držet a mít lepší jízdní vlastnosti, teda prej... Nikdo mi ale nebyl pořádně schopný nic říct. A ani mě to auto nijak nenadchlo a nepřesvědčilo. Takže na to asi kašlu. Navíc, když už se něco pokazí, radši bych to řešila tady, v tomto super kolektivu, kde lidi mluví k věci a nemají jen blbé poznámky. Což mi ovšem připomíná poznámku ke kerosinu. Nevím o co ti jde, kde to beru je přece moje věc. Na přítele nic nepráskám. Pohybuju se v kolektivu lidí, jejichž životem jsou především letadla. Ať už jsou to piloti, instruktoři, mechanici... Sama si dělám piloťáky a ráda chodím pomáhat do leteckého muzea (taky se hrabat ve šrotech, ehmm pardo, unikátních kouscích z minulého století :) ) protože je tam parta fajn lidí a mám ráda vojenskou techniku. Tak jsem ostatně poznala i přítele :mrk
Jo a je mi tu o rok míň, protože tu mám zadané přesné datum narozenin a jsem narozená až v březnu :P Někdo ještě nějaké zbytečné otázky?
Tak se někdy stavte u nás na dědině.
http://www.leteckemuzeum.eu/#utm_source ... z-13066751
Trošku se okolo toho motám.

Mira 101
Příspěvky: 1279
Registrován: 17 čer 2013 23:19
tel.: 777667094
auto: D1 300Tdi
Bydliště: Morava

Re: TD5 nastartuje ale chcípne

#22 Příspěvek od Mira 101 » 07 úno 2019 18:35

JulieZvire píše: 07 úno 2019 18:13 Svody to nejsou, byl to jiný zvuk.
Jo, pán je divnej, zjistila jsem, že prodává i jiné auto a ještě prsaté figuríny na oblečení :D Je trochu zvláštní, ale třeba má prostě jen krizi, finanční, nebo středního věku, to nedokážu posoudit... :think
Hanysovo Disco jsem viděla. Ale má to prej někdo zarezervované a ještě to stejně ladí. A já bych to auto ráda brzo. Respektive hned jak se zbavíme té podělané chřipky, co si doma pořád mezi sebou přehazujeme. :envy
Co se týče offroadfora - ano, dotaz jsem položila obecně na Landcruisery, zajímalo mě to. Zvěsti o kazivosti LR jsou hrozivé, zatímco LC mají držet a mít lepší jízdní vlastnosti, teda prej... Nikdo mi ale nebyl pořádně schopný nic říct. A ani mě to auto nijak nenadchlo a nepřesvědčilo. Takže na to asi kašlu. Navíc, když už se něco pokazí, radši bych to řešila tady, v tomto super kolektivu, kde lidi mluví k věci a nemají jen blbé poznámky. Což mi ovšem připomíná poznámku ke kerosinu. Nevím o co ti jde, kde to beru je přece moje věc. Na přítele nic nepráskám. Pohybuju se v kolektivu lidí, jejichž životem jsou především letadla. Ať už jsou to piloti, instruktoři, mechanici... Sama si dělám piloťáky a ráda chodím pomáhat do leteckého muzea (taky se hrabat ve šrotech, ehmm pardo, unikátních kouscích z minulého století :) ) protože je tam parta fajn lidí a mám ráda vojenskou techniku. Tak jsem ostatně poznala i přítele :mrk
Jo a je mi tu o rok míň, protože tu mám zadané přesné datum narozenin a jsem narozená až v březnu :P Někdo ještě nějaké zbytečné otázky?
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
iYary
Příspěvky: 577
Registrován: 01 pro 2013 21:19
tel.: 6O2791O2O
auto: ex. Defender 11O Td5
Bydliště: Troppau

Re: TD5 nastartuje ale chcípne

#23 Příspěvek od iYary » 07 úno 2019 18:47

i Toyota bude super, já mám rád hodně HZJ ... ale záleží co ti víc přiroste k srdci .... když trefíš na fajn auto a budeš ho mít ráda odpustíš mu občas nějaké neduhy. Když já chtěl defa tak jsem si první přečetl skoro celé tohle forum a závěr byl, že tohle auto nemůžu mít ... no a mám ho už 5 let a jezdím s ním denně. Neříkám, že občas nepošilhávám po toyotě HZJ, MB Géčku, nebo J Rubiconu ... to jsou všechny krásné auta ..... co je na LR super, že se kolem nich motají fajn lidi ... zatím mi vždy poradili a vtřícně pomohli ... Pokud chceš disco tak hledej třeba tady a nebo chvíli počkej pokud si nejsi jistá tím co jsi viděla ....

Uživatelský avatar
JulieZvire
Příspěvky: 159
Registrován: 25 led 2019 10:09
auto: 2x D2
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: TD5 nastartuje ale chcípne

#24 Příspěvek od JulieZvire » 07 úno 2019 19:07

Omar: Vidíš jak je ten svět malý, pořád ti samí blázni a potkávají se v jiných kruzích, které spolu na první pohled nesouvisí :D :mrk
Je to k vám štreka, stav se někdy ty tady, kdybys měl cestu kolem: https://www.museum-kunovice.cz :nod
Vloni se zpřístupnil Tupolev TU-154M - Naganský expres a tento rok bude nová L-39ZA Albatros :clap :)

iYary: Já tady do toho fora hledím a studuju už tak dva týdny téměř nepřetržitě, složitější věci posílám dál příteli ať mi to "přeloží" :D . Nestíhám kroutit hlavou, co všechno se sere, ale taky vidím to, že spoustu věcí si lidi způsobují sami, neznalostí nebo špatnými díly... A to Disco mi nějak začíná přirůstat k srdci, stejně jako VY tady :) Vím, že když se to bude sypat, tak tady určitě najdu jak to (ne)opravovat, nebo někdo poradí... dokonce i pomůže.... :heart

Zatím střádám informace, rozhlížím se, zjišťuju na co si dát bacha. Nějaké auta už jsem viděla (viz toto vlákno), ale zatím hledám. Nic se nemá uspěchat :)
2x D2: shnilá a překulená

Hunting and travelling

S pozdravem J&J

Uživatelský avatar
JulieZvire
Příspěvky: 159
Registrován: 25 led 2019 10:09
auto: 2x D2
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: TD5 nastartuje ale chcípne

#25 Příspěvek od JulieZvire » 07 úno 2019 19:22

Ale stejně prostě :D :cool :
fix it.png
fix it.png (68.23 KiB) Zobrazeno 2292 x
2x D2: shnilá a překulená

Hunting and travelling

S pozdravem J&J

Uživatelský avatar
peppino
Příspěvky: 721
Registrován: 04 zář 2011 23:29
tel.: 606486252
auto: LR DII Td5
Bydliště: Chotěboř

Re: TD5 nastartuje ale chcípne

#26 Příspěvek od peppino » 07 úno 2019 20:06

JulieZvire píše: 07 úno 2019 19:07 Omar: Vidíš jak je ten svět malý, pořád ti samí blázni a potkávají se v jiných kruzích, které spolu na první pohled nesouvisí :D :mrk
Je to k vám štreka, stav se někdy ty tady, kdybys měl cestu kolem: https://www.museum-kunovice.cz :nod
Vloni se zpřístupnil Tupolev TU-154M - Naganský expres a tento rok bude nová L-39ZA Albatros :clap :)

iYary: Já tady do toho fora hledím a studuju už tak dva týdny téměř nepřetržitě, složitější věci posílám dál příteli ať mi to "přeloží" :D . Nestíhám kroutit hlavou, co všechno se sere, ale taky vidím to, že spoustu věcí si lidi způsobují sami, neznalostí nebo špatnými díly... A to Disco mi nějak začíná přirůstat k srdci, stejně jako VY tady :) Vím, že když se to bude sypat, tak tady určitě najdu jak to (ne)opravovat, nebo někdo poradí... dokonce i pomůže.... :heart

Zatím střádám informace, rozhlížím se, zjišťuju na co si dát bacha. Nějaké auta už jsem viděla (viz toto vlákno), ale zatím hledám. Nic se nemá uspěchat :)
Oni se serou všechny auta,vzhledem k používání.A už to bylo řečeno mockrát-na fórech se obecně řeší problémy a né to,že někdo jezdí bez poruch.
Pokud něco funguje,nebojte se použít kurvítko!

Uživatelský avatar
JulieZvire
Příspěvky: 159
Registrován: 25 led 2019 10:09
auto: 2x D2
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: TD5 nastartuje ale chcípne

#27 Příspěvek od JulieZvire » 07 úno 2019 20:43

Tak jasně že se sere všechno.... A přece jen chci kupovat 20 let staré auto... Ale někdo tvrdí, že něco se sere míň. Spousta lidí mě navádí na Landcruiser. Ale přijde mi, že tam ty poruchy nejsou tak zmapované. Díly dražší, hůř sehnatelné... Takže když už se něco posere, je to ranec. Je šíleně moc variant toho auta a každé podstatně rozdílné. Vůbec v tom nevidím žádný systém a nikdo mi na moje otázky pořádně ani nedokázal odpovědět. Nevím no, prostě představa něco na tom autě řešit se mi nelíbí.
2x D2: shnilá a překulená

Hunting and travelling

S pozdravem J&J

Uživatelský avatar
pojir
Příspěvky: 2550
Registrován: 20 zář 2013 12:29
tel.: 602727915
auto: D2
Bydliště: u Blanska
Kontaktovat uživatele:

Re: TD5 nastartuje ale chcípne

#28 Příspěvek od pojir » 07 úno 2019 20:45

Vzdyt na landroverech se nic nesere. Jen je holt polovina dilu spotrebni zbozi.
Jakkoliv vysoko vyskocis, nikdy nepreskocis svoji prdel.

Uživatelský avatar
JulieZvire
Příspěvky: 159
Registrován: 25 led 2019 10:09
auto: 2x D2
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: TD5 nastartuje ale chcípne

#29 Příspěvek od JulieZvire » 07 úno 2019 20:52

Jestli ono to nebude stylem používání vozu :ty jeden...: :D
2x D2: shnilá a překulená

Hunting and travelling

S pozdravem J&J

Uživatelský avatar
habakuk
Příspěvky: 2569
Registrován: 10 črc 2011 20:45
auto: Discovery II
Bydliště: Blansko

Re: TD5 nastartuje ale chcípne

#30 Příspěvek od habakuk » 07 úno 2019 20:55

No bude to tím, že se s těma verglama jezdí.


Sent from my iPhone using Tapatalk
D II Td5 manuál + 2'' Lift a nějaký ty drobný úpravy
D II Td5 automat a nějaký ty drobný úpravy

Uživatelský avatar
pojir
Příspěvky: 2550
Registrován: 20 zář 2013 12:29
tel.: 602727915
auto: D2
Bydliště: u Blanska
Kontaktovat uživatele:

Re: TD5 nastartuje ale chcípne

#31 Příspěvek od pojir » 07 úno 2019 21:07

Naopak - cim min se s tim jezdi, tim vic se toho sere.
Jakkoliv vysoko vyskocis, nikdy nepreskocis svoji prdel.

Uživatelský avatar
JulieZvire
Příspěvky: 159
Registrován: 25 led 2019 10:09
auto: 2x D2
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: TD5 nastartuje ale chcípne

#32 Příspěvek od JulieZvire » 08 úno 2019 11:40

Mira 101: Co se pořád směješ? I když já čekala, že nějaký rýpal se najde i tu :D No když dojde mašina na heavy údržbu, tak tam zbyde i několik tun paliva, které nesmí zpátky do letadla a zaměstnavatel je rád, že se to palivo ekologicky (a ekonomicky :D ) zlikviduje a nemusí to platit :P :angel

Myslím že to označení "spotřební díly" je nejvýstižnější :rofl
2x D2: shnilá a překulená

Hunting and travelling

S pozdravem J&J

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6482
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: TD5 nastartuje ale chcípne

#33 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 08 úno 2019 12:20

tralala
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Odpovědět