Nezavisle kurenie

Discovery I, II, III

Moderátor: Miky_CZ

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Lancik
Příspěvky: 110
Registrován: 04 čer 2009 23:11
Bydliště: Rašovka

Re: Nezavisle kurenie

#21 Příspěvek od Lancik » 08 srp 2009 21:29

to je zajímavé řešení, ale pokud mu dojde nafta, tak se může spálit žhavící svíčka :(
nehledě na to, že bych musel nádržku vyrábět, přidělávat....
mám ještě jeden dotaz, topení mám teplovodní, má digiklima přípravu? myslím to tak, že třeba Š. Octavia ma jeden pin v ovládacím panelu, který po přivedení signálu od webasta, překlopil klapky na okno

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: Nezavisle kurenie

#22 Příspěvek od Acon » 08 srp 2009 22:30

určite neodíde, došla mi nafta X krát a všetko je OK. Určite je to nejako chránené.
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
jkačko
Příspěvky: 5
Registrován: 23 led 2013 11:53
auto: LR Discovery 3

Re: re nezávislé topení

#23 Příspěvek od jkačko » 16 led 2015 17:40

Admin píše:
RudaK píše:Pánové tak to mě zajímá.Bylo mě řečeno,že to nejde a když je auto v záruce tak už vůbec.Kamarád si nechal namontovat nezávislé horkovzdušné.Jasně že vše má své výhody a nevýhody.Mě by se právě líbilo využít už namontované přihřívání.Dík za rady.Ahoj Ruda
p.s.Píšu o D3
Discovery III je problém. Zatím přestavba na nezávislé topení které by fungovalo v Discovery III neexistuje. Je to v řešení mezi Webastem a Prahou. Snad už bude dotažené dokonce. :wink:
Chodí mi WEBASTO (origo dohrev) + dorobené dialkové ovládanie - WEBASTO. Dial. ovládačom ráno spúšťam kúrenie, po naštartovaní motora slúži ako dohrev. Inštalácia bola vykonaná rozšírením dohrevu na nezávislé kúrenie. Spokojnosť...

dufi
Příspěvky: 8
Registrován: 28 čer 2020 21:01

Re: Nezavisle kurenie

#24 Příspěvek od dufi » 03 črc 2020 10:33

Ahoj. Vedel by si k tomu napisat aj nejake kontakty, kde si si to daval robit...pripadne aky kit a kde si kupil. Vopred velka vdaka!

Odpovědět