terrain response faulty / transmission faulty

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Odpovědět
Zpráva
Autor
polena
Příspěvky: 2
Registrován: 29 dub 2019 15:04
tel.: 737427872
auto: freelander II td4

terrain response faulty / transmission faulty

#1 Příspěvek od polena » 03 kvě 2019 08:51

zdravím, mám freelandera II rok 07 motor 2,2td4 a začínám být nešťastný z elektroniky:

už dlouhodobě mi tam vyskakuje hláška: transmission faulty traction reduced : dle diagnostiky je to problém nízkého tlaku čerpadla haldexu ale čtyřkola funguje, a nikdo si neví rady co s tím, zda vyměnit čerpaldo když funguje či dát haldex na repas? nevít kde může být problém? jinak olej a filtr v haldexu jsem měnil to nepomohlo

a nově teď přibyla hláška terrain response system faulty a odpojí mi to jízdný režimy, zhasne ovládací tlačítko a režimy nefungují ale diagnostika nic nehlásí ani auto nic nenahlásí, hlášku terrain response nahlásí až když otočím kolečkem na nějaký režim v tobě když vidím že nesvítí panel

možná bude mít vše spojení s tím, že dlouhodobě někdy jde a někdy nejde originální handsfree, prostě auto někdy jednotku najde a někdy je jakoby mrtvá a občas se stane že rádio i display navigace prostě zhasnou , jako by někdo odpojil od zdroje a hned zase naběhnou.

a jako poslední hláška: většinou při startu když auto třeba půl dne stojí: hdc swich off ale to asi bude normální

poradil by někdo prosím

Michaq
Příspěvky: 7
Registrován: 23 pro 2016 21:10
tel.: 775164556
auto: Freelander 2 2,2td4

Re: terrain response faulty / transmission faulty

#2 Příspěvek od Michaq » 06 lis 2019 22:12

terrain response system faulty mi vyskakuje taky, zhasnou jízdní režimy a to je blbé, hlavně když je zima a jede v tom přítelkyně. Dělá mi to od toho co jsem to koupil a diagnostika hlásí, že jednotka má špatnou rychlost vozidla.

Odpovědět