Návod ( manuál ) na Freelander II. ( 2 ) v češtině ( CZ )

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Zpráva
Autor
janifiu
Příspěvky: 1
Registrován: 03 pro 2009 09:54
tel.: +421915869354
auto: LR FREELANDER 2

Uzivatelska priručka FREELANDER 2

#1 Příspěvek od janifiu » 03 pro 2009 09:59

Dobrý deň

Potreboval by som uzivatelsku prirucku v ceskom alebo slovenskom jazyku k FREELANDER 2 2,2 SE TD4.
Prosim poslat mail ak by niekto mal informaciu.

Vopred Vám ďakujem všetkym

Uživatelský avatar
Gunboy
Příspěvky: 86
Registrován: 19 bře 2010 20:58
auto: LR Freelander 2 TD4

Návod ( manuál ) na Freelander II. ( 2 ) v češtině ( CZ )

#2 Příspěvek od Gunboy » 21 bře 2010 08:22

Poctivě jsem hledal tady na fóru i obecně na netu, včetně ebay a aukro, ale manuál k Freelanderu II. jsem v češtině nikde v širém světě nenašel.
Při nákupu jsem dostal v němčině s vysvětlením, že Rakušáci český návod slibují, ale kdy bude, je ve hvězdách. Vzhledem k tomu, že jsme jako LR ČR "pod Rakouskem" teprvá chvilku, tak se toho asi hned tak nedočkám. Ptal jsem se na anglický návod a ten se sice dá objednat, ale stojí ňáký kačky/libry, který se mi za to nechce solit. Na LR UK jsem se díval, že by šel stáhnout, ale nakonec na mě stejně skočil Order form, čili opět chcou ze mě tahat prachy.

Takže dotazy do pléna/fóra zní:

1) Existuje vůbec v současné chvíli jakýkoliv český návod na Freelander II. ?

2) Poskytla by ho nějaká dobrá duše, jako v případě Freelandera I., kde se to dokonce ve spolupráci s Adminem podařilo dostat sem a v elektronické podobě ?

P.S.: Sorry za složitej předmět tématu, ale říkal jsem si, že pokud se to povede sehnat a vystavit sem, tak to usnadní hledání dalším generacím zoufalců bez návodu.
P.P.S.: Kdyby to tu někde přece jen bylo, tak mě moc nekamenujte, jsem ještě zelenáč v zeleném světě LR a tohle je moje první založení tématu. :tmi
P.P.P.S.: ...no a kdybyste někdo měl návod přesně na můj model - viz podpis, tak byste ten někdo ode mě dostal i nějakou lahef :Sorry: :D
Land Rover Freelander 2 TD4_e 2.2 Experience S manual MY2010, barva Zermatt silver, Terrain Response a plno dalších blbin

Uživatelský avatar
Gunboy
Příspěvky: 86
Registrován: 19 bře 2010 20:58
auto: LR Freelander 2 TD4

Re: Návod ( manuál ) na Freelander II. ( 2 ) v češtině ( CZ )

#3 Příspěvek od Gunboy » 21 bře 2010 08:58

Omlouvám se kolegům ze Slovenska, ze jsem jejich syntax nezanesl do názvu tématu, při procházení nezodpovězených témat jsem narazil na to, že už tu po tom návodě byla sháňka od nich a jak vidím, tak zatím taky bezvýsledně. http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... f=7&t=8423" onclick="window.open(this.href);return false;
Land Rover Freelander 2 TD4_e 2.2 Experience S manual MY2010, barva Zermatt silver, Terrain Response a plno dalších blbin

Uživatelský avatar
boboso
Příspěvky: 94
Registrován: 27 říj 2009 17:24
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod ( manuál ) na Freelander II. ( 2 ) v češtině ( CZ )

#4 Příspěvek od boboso » 21 bře 2010 10:23

Tak moje rada je: Vydrž,už to nebude dlouho trvat,protože nám začaly chodit už i materíly v češtině.Nicméně pokud potřebuješ něco vysvětlit máš přece kontakt na prodejce,u kterého jsi auto kupoval a ten ti musí všechno vysvětlit.Já osobně to svým zákazníkům vysvětluju i po telefonu třeba půl roku po zakoupení auta (to když si koupí třeba Range Rover kde je toho opravdu hodně) :blush
Prodej a servis Land Rover a Jaguar

Uživatelský avatar
Gunboy
Příspěvky: 86
Registrován: 19 bře 2010 20:58
auto: LR Freelander 2 TD4

Re: Návod ( manuál ) na Freelander II. ( 2 ) v češtině ( CZ )

#5 Příspěvek od Gunboy » 21 bře 2010 10:33

boboso píše:Tak moje rada je: Vydrž,už to nebude dlouho trvat,protože nám začaly chodit už i materíly v češtině.Nicméně pokud potřebuješ něco vysvětlit máš přece kontakt na prodejce,u kterého jsi auto kupoval a ten ti musí všechno vysvětlit.Já osobně to svým zákazníkům vysvětluju i po telefonu třeba půl roku po zakoupení auta (to když si koupí třeba Range Rover kde je toho opravdu hodně) :blush
Ok díky za zprávu z první ruky. :yes Tak já teda vydržím. Jinak prodejce mi potřebné věci vysvětlil a jednou jsem mu ještě volal, nicméně jednak lidi nerad zbytečně otravuju a jednak není nadto si někam vyjet do lesa nebo na louku, vzít si manuál a detailně si testovat a objevovat v klidu sám a pěkně si to užít. :chuckle

No a myslíš si, že až to budete mít v Ostravě v tej češtině, tak bys to sem pak mohl nějak dostat v el. formě nebo to bude placený jak ten anglickej manuál ?
Land Rover Freelander 2 TD4_e 2.2 Experience S manual MY2010, barva Zermatt silver, Terrain Response a plno dalších blbin

Uživatelský avatar
boboso
Příspěvky: 94
Registrován: 27 říj 2009 17:24
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod ( manuál ) na Freelander II. ( 2 ) v češtině ( CZ )

#6 Příspěvek od boboso » 21 bře 2010 11:42

To asi nepůjde,protože návody budou na kusy k autu a v elektronické podobě by to byl obrovský objem dat.Takže bombarduj svého prodejce (který za to nemůže) :Sorry: Zároveň by bylo nefér vůči našim zákazníkům,kteří si za to zaplatí,abych dával zdarma k dispozici návody všem.Klidně svému prodejci zavolej,on ti rád poradí a pokud ne tak příště si kup auto u nás,já to dělám běžně :chuckle Jestli tedy chceš vyjet do přírody a číst si tam návod tak tě musím vyvěsit na nástěnku cti s rozvinutou bojovou zástavou,protože to je rarita :yes .Nikomu se to číst nechce :rofl :rofl :rofl Každý mi radši zavolá. :mt
Prodej a servis Land Rover a Jaguar

Uživatelský avatar
Gunboy
Příspěvky: 86
Registrován: 19 bře 2010 20:58
auto: LR Freelander 2 TD4

Re: Návod ( manuál ) na Freelander II. ( 2 ) v češtině ( CZ )

#7 Příspěvek od Gunboy » 21 bře 2010 12:34

boboso píše:To asi nepůjde,protože návody budou na kusy k autu a v elektronické podobě by to byl obrovský objem dat.Takže bombarduj svého prodejce (který za to nemůže) :Sorry: Zároveň by bylo nefér vůči našim zákazníkům,kteří si za to zaplatí,abych dával zdarma k dispozici návody všem.Klidně svému prodejci zavolej,on ti rád poradí a pokud ne tak příště si kup auto u nás,já to dělám běžně :chuckle Jestli tedy chceš vyjet do přírody a číst si tam návod tak tě musím vyvěsit na nástěnku cti s rozvinutou bojovou zástavou,protože to je rarita :yes .Nikomu se to číst nechce :rofl :rofl :rofl Každý mi radši zavolá. :mt
Tak velkej objem dat to být nemusí, když se ví jak na to a to se ví už i na tomto fóru, když na Free I. jsou tu manuály, který mají 4 a 5MB, ale spíš nechápu to prodávání knížek od výrobce a dealerů LR, jste snad knihkupci ? :D Myslím, že zvlášť LR tohle nedůstojné počínání nemá zapotřebí. :wink: Vzdyť kdo potřebuje a hledá ten manuál ? Jenom lidi, kteří to auto koupili buď nové nebo ojeté a dostali manuál v jiné řeči nebo vůbec nebo kteří ho ztratili a všem těmhle lidem patří zdarma, alespoň v elektronické podobě, i když si myslím, že by třeba i ve stručnější formě papírová podoba LR nezruinovala, když může, jako každý velký výrobce aut, vyhazovat tuny papíru na reklamní brožury na tvrdém křídovém papíře, kteréžto jsou zdarma... :wink: Kolik myslíš, že by jich ten manuál chtělo ročně ? Podle mě pár desítek max., LR není Škodovka, aby na trocha papíru někdo prodělal gatě :) a to tím spíš, že si za to LR může samo, když to nedodává automaticky ke všem prodaným autům do země, kde má oficiální zastoupení už tolik let.
Pak samozřejmě je na českej návod nárok při koupi nového auta podle českých zákonů, jako na každý jiný výrobek prodávaný v ČR a nevadil by mi ani anglickej, ale přestože za to dealer nemůže, tak, že jsem při předávání auta přešel věty, "...holt je jen německej a anglickej zaplať...", je jenom moje dobrá vůle a LR ostuda, když u novejch aut za nemalý prachy, chce ještě prodávat a vydělávat na blbejch příručkách :shock: :)
No nic ve zlým a je to v podstatě kravina, ale zbytečná. :)
A můj dealer s razením po telefonu opravdu nemá problém, volal jsem mu i po pracovní době a ochotně poradil, ale jak jsem říkal, já radši sám, tahle porucha u mě začala v dětství už u výuky zavazování tkaniček a trvá doposud, takže je to spíš na psychiatra než na nástěnku, alespoň teda podle většinové společnosti, když to říkáš. :smirk

No a když jsme u toho proč jsem si nekoupil auto u vás, tak proto, že ještě nejste oficiální dealer, takže reklamu tu na LR Ostrava už v několikátém příspěvku děláš dobrou, ale tohle jste si měli ošéfovat nejdřív. Nebo se pletu a všechny weby byly ke čtvrtku 18.3.2010 neaktuální ? Já vím, že to nemusí o ničem vypovídat, ale šel jsem na jistotu při nákupu, přece jenom to byl ranec peněz, tak si to neber osobně. :cool
Land Rover Freelander 2 TD4_e 2.2 Experience S manual MY2010, barva Zermatt silver, Terrain Response a plno dalších blbin

Uživatelský avatar
PavelU
Příspěvky: 5182
Registrován: 01 úno 2009 17:54
tel.: +420 603716996
auto: Land Rover
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod ( manuál ) na Freelander II. ( 2 ) v češtině ( CZ )

#8 Příspěvek od PavelU » 21 bře 2010 12:52

To je normální, Boboso tu už má 83 reklamních příspěvků a ani jedna byť malá rada třeba technického rázu. Zkus obvolat nebo napsat ostatním prodejcům, kteří nemají zapotřebí si tady dělat levnou reklamu. Z vlastních zkušeností vím, že jsou ochotní pomoct a vyjít vstříc ikdyž jsem u nich auto nekoupil a ani neservisuji... :wink:
LAND ROVER náhradní díly, doplňky a offroad příslušenství. Distributor dílů ALLMAKES, TERRAFIRMA, BRITPART, BEARMACH, ALLISPORT
Kontakt: E-SHOP http://www.litep4x4.cz ** E-MAIL info@litep4x4.cz ** MOBIL (+420) 603716996 ** FACEBOOK - facebook.com/litep4x4

Uživatelský avatar
Gunboy
Příspěvky: 86
Registrován: 19 bře 2010 20:58
auto: LR Freelander 2 TD4

Re: Návod ( manuál ) na Freelander II. ( 2 ) v češtině ( CZ )

#9 Příspěvek od Gunboy » 21 bře 2010 12:57

PavelU píše:To je normální, Boboso tu už má 83 reklamních příspěvků a ani jedna byť malá rada třeba technického rázu. Zkus obvolat nebo napsat ostatním prodejcům, kteří nemají zapotřebí si tady dělat levnou reklamu. Z vlastních zkušeností vím, že jsou ochotní pomoct a vyjít vstříc ikdyž jsem u nich auto nekoupil a ani neservisuji... :wink:
Ok, dík za reakci, ale potíž je v tom, že ten českej manuál k F2 podle mě ještě neexistuje, takže kde nic není, ani Gunboy nezrekvíruje :D
A opravdu jsem teda asi exot, ale mě prostě to studování manuálů baví. Nemám žádnej konkrétní problém, jen jsem se v tom chtěl trochu počvachtat, když to mám teď nový. :cool
Land Rover Freelander 2 TD4_e 2.2 Experience S manual MY2010, barva Zermatt silver, Terrain Response a plno dalších blbin

Uživatelský avatar
PavelU
Příspěvky: 5182
Registrován: 01 úno 2009 17:54
tel.: +420 603716996
auto: Land Rover
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod ( manuál ) na Freelander II. ( 2 ) v češtině ( CZ )

#10 Příspěvek od PavelU » 21 bře 2010 13:11

On se ti určitě ozve Moon nebo někdo z kluků co mají FL2... :wink:
LAND ROVER náhradní díly, doplňky a offroad příslušenství. Distributor dílů ALLMAKES, TERRAFIRMA, BRITPART, BEARMACH, ALLISPORT
Kontakt: E-SHOP http://www.litep4x4.cz ** E-MAIL info@litep4x4.cz ** MOBIL (+420) 603716996 ** FACEBOOK - facebook.com/litep4x4

Uživatelský avatar
boboso
Příspěvky: 94
Registrován: 27 říj 2009 17:24
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod ( manuál ) na Freelander II. ( 2 ) v češtině ( CZ )

#11 Příspěvek od boboso » 21 bře 2010 13:20

Pánové jste vedle jak ta jedle.Takže k těm návodům.Máš pravdu,že je to ostuda Land Roveru.My jim to sice říkáme,ale je to zatím nějak marné.V Salzburgu je taky jen team úředníků a ti toho navíc moc neudělají.S tím zakoupením návodů jsem to myslel tak,že si zákazník koupí auto a dostane k tomu i návod.Navíc žádné nedostáváme.A pokud ho chci tak si ho taky musím koupit.To že ho zatím nemáš znamená,že ho dostaneš jakmile ho dostane tvůj dealer.A nepochybuji,že ti poradí po telefonu když mu zavoláš.Tady na Moravě znám všechny kluky z dealerství a vím,že s tím nemají problém :) Jenom nevím proč bych měl dávat někomu návod zdarma (který já musím koupit),když si auto koupí v zahraničí v domění,že u nás je to drahé :mrgreen: :nech To snad chápete i vy,ne?A taky to nemyslím osobně,je to jen diskuze.
K technickým věcem se nevyjadřuji,protože nejsem technik,ale prodejce :Sorry: .Už jsem tady na fóru dával telefon na našeho technika,ale klidně ho dám znovu 606669643.Já vám můžu poradit s uživatelskými problémy ne s technickými.Mimochodem na technické věci se mě ještě nikdo neptal :wasntme
A přátelé,autorizaci máme,a to od samého začátku.Jen to prostě někomu vadilo a tudíž tuto informaci záměrně nezveřejnil.Nechci ale nikoho z vás zatěžovat vnitropolitickými tahanicemi uvnitř dealerské sítě,které LR dobrou reklamu nedělají. :ne Oficiální stránky v ČR ještě nejsou,takže je nutné se podívat na http://www.landrover.com" onclick="window.open(this.href);return false; a to najdete.Bohužel jim to trvá dýl než bysme si všichni přáli :head Takže tak je to s tou reklamou. :kiss
Prodej a servis Land Rover a Jaguar

Uživatelský avatar
Gunboy
Příspěvky: 86
Registrován: 19 bře 2010 20:58
auto: LR Freelander 2 TD4

Re: Návod ( manuál ) na Freelander II. ( 2 ) v češtině ( CZ )

#12 Příspěvek od Gunboy » 21 bře 2010 14:02

boboso píše:Pánové jste vedle jak ta jedle.Takže k těm návodům.Máš pravdu,že je to ostuda Land Roveru.My jim to sice říkáme,ale je to zatím nějak marné.V Salzburgu je taky jen team úředníků a ti toho navíc moc neudělají.S tím zakoupením návodů jsem to myslel tak,že si zákazník koupí auto a dostane k tomu i návod.Navíc žádné nedostáváme.A pokud ho chci tak si ho taky musím koupit.To že ho zatím nemáš znamená,že ho dostaneš jakmile ho dostane tvůj dealer.A nepochybuji,že ti poradí po telefonu když mu zavoláš.Tady na Moravě znám všechny kluky z dealerství a vím,že s tím nemají problém :) Jenom nevím proč bych měl dávat někomu návod zdarma (který já musím koupit),když si auto koupí v zahraničí v domění,že u nás je to drahé :mrgreen: :nech To snad chápete i vy,ne?A taky to nemyslím osobně,je to jen diskuze.
K technickým věcem se nevyjadřuji,protože nejsem technik,ale prodejce :Sorry: .Už jsem tady na fóru dával telefon na našeho technika,ale klidně ho dám znovu 606669643.Já vám můžu poradit s uživatelskými problémy ne s technickými.Mimochodem na technické věci se mě ještě nikdo neptal :wasntme
A přátelé,autorizaci máme,a to od samého začátku.Jen to prostě někomu vadilo a tudíž tuto informaci záměrně nezveřejnil.Nechci ale nikoho z vás zatěžovat vnitropolitickými tahanicemi uvnitř dealerské sítě,které LR dobrou reklamu nedělají. :ne Oficiální stránky v ČR ještě nejsou,takže je nutné se podívat na http://www.landrover.com" onclick="window.open(this.href);return false; a to najdete.Bohužel jim to trvá dýl než bysme si všichni přáli :head Takže tak je to s tou reklamou. :kiss
Takže toto je špatná stránka LR v ČR ? Tam nejste. http://www.land-rover.cz/default.asp?de ... &submenu=7" onclick="window.open(this.href);return false;
Mimochodem na té, co uvádíš, jsem vás taky nenašel, zkus mě navést.
No a s vnitropolitickýma věcma nás klidně zatěžuj, od toho tady to fórum je, pěkně si na to založ téma a hezky to na nás vybal, at víme, co se děje v kuchyni :D
Vy tu na tom českém pidipísečku s někým bojujete a jak to, že tam jsou ti ostatní a vy ne ?

Co se týká toho návodu z hlediska výrobce, tak je mi jasný současný stav a z hlediska vás jako dealera po vás nikdo nechce, abyste dávali někomu něco zdarma, co sami kupujete, jen jsem se zamýšlel nad tím, že prodej knih by měl být v pozadí vašeho "buzinesu" :) a že většinu návodů k použití dávají sami výrobci zdarma ke stažení na web a nedělají z toho vědu, popř. se toho úkolu zhostí dealer, když na svoje jistě nemalé náklady zakoupí jeden kus, nascanuje a dá na své stránky, no a když není ani jemu rady a pomoci, zhostí se toho nakonec sami uživatelé daného výrobku, což se jistě brzo stane i v tomto případě a proto je tu mimo jiné i toto LR fórum. :yes
Chápu, že je něco jako krize, ale až taková, že LR a někteří dealeři se budou handrkovat o placený nebo neplacený manuály ? :wink:
Land Rover Freelander 2 TD4_e 2.2 Experience S manual MY2010, barva Zermatt silver, Terrain Response a plno dalších blbin

Uživatelský avatar
PavelU
Příspěvky: 5182
Registrován: 01 úno 2009 17:54
tel.: +420 603716996
auto: Land Rover
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod ( manuál ) na Freelander II. ( 2 ) v češtině ( CZ )

#13 Příspěvek od PavelU » 21 bře 2010 14:18

boboso píše:K technickým věcem se nevyjadřuji,protože nejsem technik,ale prodejce :Sorry: .Už jsem tady na fóru dával telefon na našeho technika,ale klidně ho dám znovu 606669643.Já vám můžu poradit s uživatelskými problémy ne s technickými.Mimochodem na technické věci se mě ještě nikdo neptal :wasntme
Tady po tomto tvém příspěvku a představě, že budu mít tu drzost se k tobě připlazit na servis, jsem raději oslovil někoho jiného, někoho kdo má svou práci rád a nedělá mu problém druhému pomoct... :idea: Tož tak... :wink:

http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... 278#p93278" onclick="window.open(this.href);return false;
LAND ROVER náhradní díly, doplňky a offroad příslušenství. Distributor dílů ALLMAKES, TERRAFIRMA, BRITPART, BEARMACH, ALLISPORT
Kontakt: E-SHOP http://www.litep4x4.cz ** E-MAIL info@litep4x4.cz ** MOBIL (+420) 603716996 ** FACEBOOK - facebook.com/litep4x4

Safraporte
Příspěvky: 1341
Registrován: 03 zář 2009 12:01
tel.: 739634575
auto: noLR
Bydliště: jak to jde, tak na rybách

Re: Návod ( manuál ) na Freelander II. ( 2 ) v češtině ( CZ )

#14 Příspěvek od Safraporte » 21 bře 2010 15:01

heh, co vše se člověk nedozví v topicu o sháňce po manuálu k autu, jež ani nevlastní :mrgreen:

Uživatelský avatar
Gunboy
Příspěvky: 86
Registrován: 19 bře 2010 20:58
auto: LR Freelander 2 TD4

Re: Návod ( manuál ) na Freelander II. ( 2 ) v češtině ( CZ )

#15 Příspěvek od Gunboy » 21 bře 2010 17:11

Safraporte píše:heh, co vše se člověk nedozví v topicu o sháňce po manuálu k autu, jež ani nevlastní :mrgreen:
No já vím, jsem trochu ukecanej :wink: a co ses vlastně dozvěděl, cos ještě nevědel ? :)
Land Rover Freelander 2 TD4_e 2.2 Experience S manual MY2010, barva Zermatt silver, Terrain Response a plno dalších blbin

Safraporte
Příspěvky: 1341
Registrován: 03 zář 2009 12:01
tel.: 739634575
auto: noLR
Bydliště: jak to jde, tak na rybách

Re: Návod ( manuál ) na Freelander II. ( 2 ) v češtině ( CZ )

#16 Příspěvek od Safraporte » 21 bře 2010 17:28

Gunboy píše:
Safraporte píše:heh, co vše se člověk nedozví v topicu o sháňce po manuálu k autu, jež ani nevlastní :mrgreen:
No já vím, jsem trochu ukecanej :wink: a co ses vlastně dozvěděl, cos ještě nevědel ? :)
to vůbec nebylo na tebe :D

Uživatelský avatar
Gunboy
Příspěvky: 86
Registrován: 19 bře 2010 20:58
auto: LR Freelander 2 TD4

Re: Návod ( manuál ) na Freelander II. ( 2 ) v češtině ( CZ )

#17 Příspěvek od Gunboy » 21 bře 2010 17:42

Aha :roll: tak to jsem navíc ještě vztahovačnej, to je den ... :rofl
Land Rover Freelander 2 TD4_e 2.2 Experience S manual MY2010, barva Zermatt silver, Terrain Response a plno dalších blbin

Uživatelský avatar
cyril
Příspěvky: 2751
Registrován: 17 črc 2008 17:22
tel.: iphone
auto: D4,110,130,90,F2,107
Bydliště: Doma

Re: Návod ( manuál ) na Freelander II. ( 2 ) v češtině ( CZ )

#18 Příspěvek od cyril » 21 bře 2010 21:10

Gunboy píše:
boboso píše:Pánové jste vedle jak ta jedle.Takže k těm návodům.Máš pravdu,že je to ostuda Land Roveru.My jim to sice říkáme,ale je to zatím nějak marné.V Salzburgu je taky jen team úředníků a ti toho navíc moc neudělají.S tím zakoupením návodů jsem to myslel tak,že si zákazník koupí auto a dostane k tomu i návod.Navíc žádné nedostáváme.A pokud ho chci tak si ho taky musím koupit.To že ho zatím nemáš znamená,že ho dostaneš jakmile ho dostane tvůj dealer.A nepochybuji,že ti poradí po telefonu když mu zavoláš.Tady na Moravě znám všechny kluky z dealerství a vím,že s tím nemají problém :) Jenom nevím proč bych měl dávat někomu návod zdarma (který já musím koupit),když si auto koupí v zahraničí v domění,že u nás je to drahé :mrgreen: :nech To snad chápete i vy,ne?A taky to nemyslím osobně,je to jen diskuze.
K technickým věcem se nevyjadřuji,protože nejsem technik,ale prodejce :Sorry: .Už jsem tady na fóru dával telefon na našeho technika,ale klidně ho dám znovu 606669643.Já vám můžu poradit s uživatelskými problémy ne s technickými.Mimochodem na technické věci se mě ještě nikdo neptal :wasntme
A přátelé,autorizaci máme,a to od samého začátku.Jen to prostě někomu vadilo a tudíž tuto informaci záměrně nezveřejnil.Nechci ale nikoho z vás zatěžovat vnitropolitickými tahanicemi uvnitř dealerské sítě,které LR dobrou reklamu nedělají. :ne Oficiální stránky v ČR ještě nejsou,takže je nutné se podívat na http://www.landrover.com" onclick="window.open(this.href);return false; a to najdete.Bohužel jim to trvá dýl než bysme si všichni přáli :head Takže tak je to s tou reklamou. :kiss
Takže toto je špatná stránka LR v ČR ? Tam nejste. http://www.land-rover.cz/default.asp?de ... &submenu=7" onclick="window.open(this.href);return false;
Mimochodem na té, co uvádíš, jsem vás taky nenašel, zkus mě navést.
No a s vnitropolitickýma věcma nás klidně zatěžuj, od toho tady to fórum je, pěkně si na to založ téma a hezky to na nás vybal, at víme, co se děje v kuchyni :D
Vy tu na tom českém pidipísečku s někým bojujete a jak to, že tam jsou ti ostatní a vy ne ?

Co se týká toho návodu z hlediska výrobce, tak je mi jasný současný stav a z hlediska vás jako dealera po vás nikdo nechce, abyste dávali někomu něco zdarma, co sami kupujete, jen jsem se zamýšlel nad tím, že prodej knih by měl být v pozadí vašeho "buzinesu" :) a že většinu návodů k použití dávají sami výrobci zdarma ke stažení na web a nedělají z toho vědu, popř. se toho úkolu zhostí dealer, když na svoje jistě nemalé náklady zakoupí jeden kus, nascanuje a dá na své stránky, no a když není ani jemu rady a pomoci, zhostí se toho nakonec sami uživatelé daného výrobku, což se jistě brzo stane i v tomto případě a proto je tu mimo jiné i toto LR fórum. :yes
Chápu, že je něco jako krize, ale až taková, že LR a někteří dealeři se budou handrkovat o placený nebo neplacený manuály ? :wink:
http://www.landrover.com/Microsites/Glo ... ocation=CZ" onclick="window.open(this.href);return false; Tady už je těch zástupců pro CZ víc....Takže jde o to, kdo a jak reaguje na změny... :Pohoda:

Uživatelský avatar
boboso
Příspěvky: 94
Registrován: 27 říj 2009 17:24
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod ( manuál ) na Freelander II. ( 2 ) v češtině ( CZ )

#19 Příspěvek od boboso » 21 bře 2010 22:17

No nevím PavleU co ti pořád vadí a proč máš tak bojovnou náladu.Skoro bych řekl,že ať napíšu cokoli tak se ti to stejně líbit nebude :nech Nikam se plazit nemusíš.Já svou práci mám rád a obětoval jsem jí hodně abych ji mohl dělat.Ale víc než slova bude lepší když přijedeš a přesvědčíš se sám.Nebo se zeptej těch co u nás byli,třeba Cyrila.Já si přece nebudu hrát na mechanika když mechanik nejsem,to je celé.Rozhodně se tady na fóru nehodlám hádat,a už vůbec ne kvůli návodu.
Pro všechny,tady je ten odkaz s dealerskou sítí http://www.landrover.com/Microsites/Glo ... ocation=CZ" onclick="window.open(this.href);return false;
Prodej a servis Land Rover a Jaguar

Uživatelský avatar
PavelU
Příspěvky: 5182
Registrován: 01 úno 2009 17:54
tel.: +420 603716996
auto: Land Rover
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Návod ( manuál ) na Freelander II. ( 2 ) v češtině ( CZ )

#20 Příspěvek od PavelU » 21 bře 2010 23:04

Ale to vůbec ne, já se nechci hádat a bojovou taky nemám... :mrgreen:

A to, že se mi nelíbí to co napíšeš taky není pravda, naopak je super když je člověk do LR tak zapálený. Jenom nevím jestli ti to mám věřit, protože když si po sobě přečteš všechny příspěvky, tak to vypadá jako by jsi zahájil nějakou prodejní (předvolební :mrgreen: ) kampaň.

Setkání se taky nebráním, až pojedeš přes Zlín, klidně můžeme zajít na kafe. Věřím tomu, že řeč stát nebude... :wink:
LAND ROVER náhradní díly, doplňky a offroad příslušenství. Distributor dílů ALLMAKES, TERRAFIRMA, BRITPART, BEARMACH, ALLISPORT
Kontakt: E-SHOP http://www.litep4x4.cz ** E-MAIL info@litep4x4.cz ** MOBIL (+420) 603716996 ** FACEBOOK - facebook.com/litep4x4

Odpovědět