Uchytenie predných svetiel - Classic

Classic, 1995, 2002, 2006, Sport
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Macej
Příspěvky: 469
Registrován: 16 úno 2010 17:50
tel.: 0944 528 535
auto: 2xRRC
Bydliště: Vchod Záhoria

Uchytenie predných svetiel - Classic

#1 Příspěvek od Macej » 06 úno 2011 19:26

Ctení kolegovia, mám s čumákom mojho Classica menší problém, ktorý ale trápi iba moje estetické cítenie :roll: . Jedná sa o to, že pradávny predošlí majtel (tak to prišlo z itálie) porobil na čumáku zvláštny "lečotuning". Ide o to že použil plastovú masku s prídavnými dialkovými svetlami (čo by v podstate až tak nevadilo) ale hlavné svetlá nechal na originál hliníkových rámčekoch svetiel ktoré patria k origo al. maske s zvyslím delením (šak chápeme sa o jakú masku sa jedná :) ). Týmto prechádzam k tomu čo ma vlastne trápi. Dneska som to študoval a odhodlal som sa k tomu že túto chybu krásy odstránim a že kým nezoženiem origo masku (čo je dosť nereálne) tak primontujem túto plastovú tak jak má byť. Sklamanie! Po rozborke predku som zistil, že nemám ako pripevniť svetlá pretože držia iba na tých rámčekoch (tie dialkové sú na tej plastovej maske ale hlavné tam nemajú úchytenie).

Tak sa chcem obrátiť na vás. Nemáte niekto foto uchytenia parabol v spojení s plastovou maskou? Prípadne dá sa kúpiť niaky "udělátor" ktorý drží svetlá tak ako majú byť?
Trošku mi to robí starosti lebo pri samodomo výrobe niakých držiakov možem určite lahko rozladiť svietenie (čo by som spáchal velmi nerad lebo mi to svieti parádne).

Budem vďačný za hociaký postreh/poznámku/radu :yes

Tu je foto nech vidíte čo mi tak trhá srdce a estetiku :roll: :
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Uživatelský avatar
Mirko
Příspěvky: 2815
Registrován: 18 lis 2008 08:35
auto: RRC´s
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Uchytenie predných svetiel - Classic

#2 Příspěvek od Mirko » 06 úno 2011 21:06

Ahoj Macej,
Toto:
Obrázek
našroubuješ sem
Obrázek
a más hlavní světlomety vyřešené.
Ty plastové mísy seženeš nové a nestojí moc. Je to tak originál u plastové masky.
Jak tam mají držet ty menší světlomety nevím, ale je tu v Brně Alex, který to tam má, tak se ho určitě zeptám, až ho příště uvidím.
Mirko

Uživatelský avatar
Macej
Příspěvky: 469
Registrován: 16 úno 2010 17:50
tel.: 0944 528 535
auto: 2xRRC
Bydliště: Vchod Záhoria

Re: Uchytenie predných svetiel - Classic

#3 Příspěvek od Macej » 06 úno 2011 21:43

No paráda. Skúsim teda pohladať niekde tie misky. A ak budú tak ma čaká trošku vrtania lebo tam mám menej dier. To by ale hodnotu pôvodonosti auta nemalo meniť :lol: . Tie menšie tam držia priamo na maske a s tými problém neni.
Ďakujem :yes :yes

Odpovědět