Range Rrover P38 2,5 - stěrače, dálkové světla, ostřikovače

Classic, 1995, 2002, 2006, Sport
Odpovědět
Zpráva
Autor
Talbot
Příspěvky: 4
Registrován: 29 pro 2017 12:13
tel.: 702041679
auto: Range Rover p38 dse

Range Rrover P38 2,5 - stěrače, dálkové světla, ostřikovače

#1 Příspěvek od Talbot » 29 pro 2017 18:38

Zdravím, jsem tu docela nový a zatím to tu pilně studuju :angel nenašel jsem ale vlákno které by probíralo můj problém.

S přítelkyní jsme přídili rangieho p38 2,5 dse 1998.
Na autě byly vyběhané páčky ovládání stěračů a světel/blinkrů.

stěrače, ostřikovače - stěrače fungují puze dole ve 2. a 3. poloze a to vždy stejnou rychlostí nic více na dané páčce nejde ovládat. Navíc když stěrače vypnu, tak je musím chytit vždy v dolní poloze - nevrací se na původní místo :head plus nefunguje ani zadní stěrač a nikde nejede ostřik oken/světel

Dálkové, blinkry - na (původní?) páčce nedržely dálkové (údajně, pův. majtel říkal) vyřešil to tím, že nějakým, mě dosud neznámým způsobem dálkové napojil na kolečko ovládání obrysovek a potkávacích světel.

Já jsem se zatím dostal jen k tomu, že jsem vyměnil páčku světel a stěračů, které jsou z nějakého vraku. vyřešilo se mi tím pouze to, že mi drží blinkry a po zatáčce je volant vypne zpět. Zbylé, výše popsané problémy zůstaly.

Jo a pojistky zkontrolovány a v pořádku, relé nevím..

Pokud jste někdo měli stejný problém, nebo víte kde je zakopaný pes u těch stěračů a ostřiku byl bych super rád.
Díky, peace!


PS: S těma dálkovýma na tom kolečku bych se naučil žít, ale bez ovládání rychlosti stěračů a ostřiku oken to fakt nedám.. :shake

Uživatelský avatar
pojir
Příspěvky: 2550
Registrován: 20 zář 2013 12:29
tel.: 602727915
auto: D2
Bydliště: u Blanska
Kontaktovat uživatele:

Re: Range Rrover P38 2,5 - stěrače, dálkové světla, ostřikovače

#2 Příspěvek od pojir » 29 pro 2017 21:42

Ja bych mel takovy celkem klasicky nazor - dej to nekomu, kdo tomu rozumi. Ten uvidi hned, co je tam jinak a spatne. A pokud se s tim da jezdit i bez toho, tak klidne az budes potrebovat opravit neco jineho...
Jakkoliv vysoko vyskocis, nikdy nepreskocis svoji prdel.

Talbot
Příspěvky: 4
Registrován: 29 pro 2017 12:13
tel.: 702041679
auto: Range Rover p38 dse

Re: Range Rrover P38 2,5 - stěrače, dálkové světla, ostřikovače

#3 Příspěvek od Talbot » 30 pro 2017 21:55

jo, bude to asi neklepší řešení :nod sám nebo s mým dvorním mechanikem by jsme to dali asi až za hoodně dlouho..

Odpovědět