RRC 3.5 v8 EFI - kompletní rozborka

Classic, 1995, 2002, 2006, Sport
Odpovědět
Zpráva
Autor
ŘEZNÍK
Příspěvky: 43
Registrován: 22 pro 2017 18:03
auto: Range Rover 3.5 V8

RRC 3.5 v8 EFI - kompletní rozborka

#1 Příspěvek od ŘEZNÍK » 08 pro 2018 06:14

Zdravím Vás všechny. Jsem už více jak rok majitelem, teď už ani nevím jestli hrdým nebo nešťastným tohoto monstra. Po dlouhodobém bádání, výměny všeho možného to konečně jezdí. ALE!!! Spotřeba 50l/100km, elektro je celý nějaký doprasený, půlka věcí nefunguje, škubání, kopání, hrnutí se přední nápravy pod auto, při ubrání plynu se to celý nějak podivně kroutí a hrozně to vždy zasáhne do prava, v cca 60km/h to nejde téměř udržet na rovné silnici natož v zatáčkách a ve spojení s ubráním plynu jsme měl co dělat, abych s tím neskočil do lesa. Najde se zde někdo ochotný kdo by mi s tím pomohl to celé nějak vyřešit? Podívat se co je na tom špatně atd. Klidně to naložím a někam s tim přijedu. Díky moc Vám všem


Sent from my iPhone using Tapatalk

pfacka
Příspěvky: 5
Registrován: 21 pro 2017 17:55
auto: RRC

Re: RRC 3.5 v8 EFI - kompletní rozborka

#2 Příspěvek od pfacka » 23 pro 2018 21:37

To tahanie do stran pri prudkom pridani/ubrati plynu by som tipol na silentbloky na prednej naprave hlavne ak ich maze olej z riadenia a motora. Ak to niekto pred tebou zdvyhol na strunach a nevykompenzoval kastor tak to bude tiez to bude jazdit ako keby si osedlal prasa. Ak mas automat ten moze tiez pridat trhanie a vibracie. Ale ak ti motor nejde poriadne najprv by som sa venoval tomu. Tie osemvalce mozu byt uplne rozhasene a stale dokazu s autom hybat. Tak napis viac detailov co si myslis ze je OK co si menil a vyriesil (zapalovanie, test kompresie, stav vacky, tlak paliva, striekacky...). Neboj len trpezlivost este rok alebo dva a budes jazdit ako pan ;-).

Uživatelský avatar
VencaZE
Příspěvky: 3564
Registrován: 17 kvě 2008 14:51
tel.: 602 550 993
auto: 110HT, S2A 88, G66
Bydliště: Brod nad Tichou, okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Re: RRC 3.5 v8 EFI - kompletní rozborka

#3 Příspěvek od VencaZE » 23 pro 2018 21:46

Já ti klidně skouknu ale až někdy v leden/únor..
V.
Urbanovi Pneu&Cars- Servis Land Rover, diagnostika, autoelektro, pneuservis a jiné.. urbanovipneucars@email.cz
WWW: http://www.landroverforum.cz/forum/view ... 12&t=26864
Proč bychom se dřeli, když můžeme spálit trochu nafty. OK1LRD

Odpovědět