RR evoque kde servisovat

Classic, 1995, 2002, 2006, Sport
Odpovědět
Zpráva
Autor
slavo6280
Příspěvky: 16
Registrován: 22 črc 2017 17:02
tel.: +421911160888
auto: RR evoque 2,2 TD4
Bydliště: Lučenec

RR evoque kde servisovat

#1 Příspěvek od slavo6280 » 07 úno 2020 20:45

Viete poradiť servis na evoque ročník 2011. Začalo mi hádzať všemožné poruchy snimačov. Zrejme riadiace jednotky vzájomne nekomunikuju. Dočítal som sa že to zvykne byť kvôli nedobijaniu doplnkovej batérie, ale tú som nenašiel a ani nechcem hľadať. Najlepšie okolo Zvolena, prípadne s vyzdvihnutim vozidla vo Zvolene.
Aktuálne sa na tom neodvážim jazdiť keďže to nabehne kedykoľvek a obmedzí výkon tak že bez ohľadu na zaradenu rýchlosť ignoruje plynový pedál až auto zastane. Potom pokiaľ držím ďalej plyn tak sa chytí ťahať a ide neurčitú dobu. Vyradí z funkcie aj parkovaciu brzdu a teda sa ani nedá vypnúť motor, jedine keď zosliapnem obyčajnú brzdu. Po naštartovaní niekedy ukazuje že je otvorená kapota. Vtedy musím vypnúť motor, vyjsť von a pritlacit na miesto kde je zapadka a popri tom zamkynat kym sa nepodarí uzamknut auto. Potom odomknut, naštartovať a vtedy už hlasku neukazuje. Avšak náhodne to znova všetko nahodi väčšinou za pár minút. Nechce sa mi však veriť že by kvôli chybnemu snimacu prednej kapoty auto vyradilo všetky systémy z činnosti.
Nejde mi pridať prilohy tak prepisem: predna kapota otvorena, snimac teploty motora, hladinomer nádrže, abs, ebd, hdc, posilňovač riadenia, chyba dobijania, režimy jazdy nedostupne, parkovaci asistent nedostupny, chyba prevodovky, obmedzenie vykonu

Uživatelský avatar
mipr
Příspěvky: 656
Registrován: 11 črc 2014 11:34
tel.: +421907431767
auto: Diskosky mam rad :-)
Bydliště: Horska 30, Bratislava

Re: RR evoque kde servisovat

#2 Příspěvek od mipr » 07 úno 2020 21:10

Ahoj Slavo. Od kial si? Lucenec? Ak sa ti chce do bratislavy tak sa v pondelok ozvi telefonicky... michal


Sent from my iPhone using Tapatalk
LRservis.sk Bratislava
specializovany servis pre znacku Land Rover
byvaly autorizovany distributor Bearmach (skoncili...)

Uživatelský avatar
matozv
Příspěvky: 310
Registrován: 01 zář 2017 14:06
auto: RR sport, D2, D3, D4

Re: RR evoque kde servisovat

#3 Příspěvek od matozv » 10 úno 2020 16:22

Cav som zo zv. Vyslovene s evoque skusenosti nejake extra nemam. Ale ak chces mozes to dat aj ku mne. Viem po to aj prist. Ak na nic nepridem alebo podobne nechcem od teba nic.

Sent from my Redmi 5 using Tapatalk


Odpovědět