Startování TD4 v mrazech

Freelander I, II

Moderátor: Safraporte

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Milan Svátek
Příspěvky: 12
Registrován: 03 pro 2008 17:03
tel.: 603877880
auto: Freelander II 092008
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Startování TD4 v mrazech

#21 Příspěvek od Milan Svátek » 13 led 2010 16:28

moon13 píše:
Hunter píše:Tak se pochlubte, jak vam TD4ky ted startuji? Ja od patku stal venku, nejezdim, marodim, a dnes jsem chtel dat auto radeji do garaze, a chytlo to sice, ale az asi na 3 nebo 4 otoceni (to se mi zatim nestalo ani minule roky). Pak jsem to projel a jelo to, takze to nevypada na naftu, to bych asi moc daleko nedojel. A to tu bylo asi jenom -13.
Tak já jsem nechal elektrónku 2x přes noc v mrazech a bylo to poznat.
První noc to bylo těch -16°C, tak jsem zmáčknul čudlik a nic... asi po 15 sekundách to naskočilo.
A pak chudák brblal, prostě jak malej brácha od Zetoru :D
Ale jinak ok.
Zdravím všechny Lanďáky. Mám něco přes rok nový FREELANDER II TD4. Najeto 40 000km. Startování velmi slušné. Jenom, když je velká zima, tak je lepší nastartovat o něco dříve, než chce člověk opustit dům. Auto nastartuje, ale pak se to v něm hádá, pokud se hned jede. Není na něm žádná závada, jenom mi to také připadá surové hned vyrazit.

Uživatelský avatar
moon13
Příspěvky: 2478
Registrován: 06 dub 2009 12:15

Re: Startování TD4 v mrazech

#22 Příspěvek od moon13 » 13 led 2010 23:05

Milan Svátek píše:Zdravím všechny Lanďáky. Mám něco přes rok nový FREELANDER II TD4. Najeto 40 000km. Startování velmi slušné. Jenom, když je velká zima, tak je lepší nastartovat o něco dříve, než chce člověk opustit dům. Auto nastartuje, ale pak se to v něm hádá, pokud se hned jede. Není na něm žádná závada, jenom mi to také připadá surové hned vyrazit.
Taky Tě zdravím a jsem rád, že je tady další F2, už jsem tady z toho začal blbnout... prostě silná konkurence a takový ty pocity méněcennosti :mrgreen: Ale někteří mě tady podrželi :D No nic.
Já jen budu citovat poslední pravdu, co jsem slyšel - že v zimě se má auto nastartovat a jet. A já to tak praktikuju.
Ex: Free II 2,2 TD4, Disco II 4,0 V8, Disco III 2,7 TDV6

Uživatelský avatar
Milan Svátek
Příspěvky: 12
Registrován: 03 pro 2008 17:03
tel.: 603877880
auto: Freelander II 092008
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Startování TD4 v mrazech

#23 Příspěvek od Milan Svátek » 14 led 2010 08:41

moon13 píše:
Milan Svátek píše:Zdravím všechny Lanďáky. Mám něco přes rok nový FREELANDER II TD4. Najeto 40 000km. Startování velmi slušné. Jenom, když je velká zima, tak je lepší nastartovat o něco dříve, než chce člověk opustit dům. Auto nastartuje, ale pak se to v něm hádá, pokud se hned jede. Není na něm žádná závada, jenom mi to také připadá surové hned vyrazit.
Taky Tě zdravím a jsem rád, že je tady další F2, už jsem tady z toho začal blbnout... prostě silná konkurence a takový ty pocity méněcennosti :mrgreen: Ale někteří mě tady podrželi :D No nic.
Já jen budu citovat poslední pravdu, co jsem slyšel - že v zimě se má auto nastartovat a jet. A já to tak praktikuju.
Ahoj, F2 je super, jenom je na něm dostslabá spojka a hodně smrdí. Vývod toho smradu je snad napojen přímo na sání vzduchu do kabiny a není možné ho vyvětrat. Popisoval jsem v jiném tématu moji zkušenost s vytahováním zapadených aut minulý pátek při tom lehkém sněžení :lol: . F2 jezdí parádně. Akcelerace, výjezdy, přejezdy atd, vše bez komplikací. Jediné velké mínus, je kufr, ten je pro mne žalostně malý. Příště jdu do D4 místo F2. Už jsem tu DISCOVERY 4 vyzkoušel a je to ještě lepší. Dokonce bych si vzal i automat. Už mi to nevadí a to jsem byl vždy zásadně proti, protože mě "kvedlat" s pákou baví. :) Milan

Odpovědět