Pomoc LR DII Td5

Všeobecné rady a informace

Moderátor: Acon

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7825
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: Pomoc LR DII Td5

#21 Příspěvek od Sláma Karel » 24 úno 2011 09:05

Kolik lidí z Vás má na autě ty zas..ný Arnoty? :Ale fuuj: Že se z nich můžete tak pokakat. :Ja blb: Já je tam dal před dvěma lety, na svojí P38, první odešel vloni v zimě a druhý letos. (Ve Slovenském Grobu a byl u toho zrovna Patrik a Pavel z Alčou) Takže ty dva zbylé už jsem vyhodil rovnou, než budu mít zase nějaký problém. Hlavní špatná vlastnost Arnotů je to co oni podávají za přednost. Ta jejich sponka. Vždycky tam zateče voda led ji roztáhne a můžeš ten skvělý Arnot vyhodit protože právě dožil a na to má přesně záruku, na doživotí. Posílat do Ameriky to určitě nebudu akorát jsem jim k tomu napsal co si o nich myslím. (slušně) Ani se neobtěžovali odpovědět.
A za cenu jednoho Arnota si koupím každý rok 4 nové z Paddocku. Takže si je užijte ve zdraví.

K :dance
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
keso
Příspěvky: 299
Registrován: 29 led 2007 09:40
tel.: 0908706600
Bydliště: STUPAVA

Re: Pomoc LR DII Td5

#22 Příspěvek od keso » 24 úno 2011 12:44

no prave som dovymienal mech ... priznaky boli obcasne mierne sfuknutie pravej strany vozidla + castejasia cinnost kompresora .... mech objednany v nedelu v anglicku, dnes dorazil, vymena cca 30 minut + daval som na oba mechy nove zaistovacie pliesky, kedze stare su dost prehrdzavene ....

najvacsi problem bol povolit na starom mechu hadicku :)

Odpovědět