AAA Auto - NIKDY!!!

Moderátor: stan

Zpráva
Autor
maryan
Příspěvky: 136
Registrován: 01 pro 2009 08:14
auto: Disco 3 & 4
Bydliště: BA, SK

AAA Auto - NIKDY!!!

#1 Příspěvek od maryan » 03 říj 2010 21:17

Hanbim sa za to, ale aby na praktiky autobazaru "AAA Auto" naletelo co najmenej ludi, rozhodol som sa zverejnit toto:
Pred 3-tyzdnami sme s manzelkou zasli do AAA Auto (Petrzalka, Bratislava) omrknut ake auto by bolo pre nu vhodne, kedze jej 12-rocneho Peugeota sme v ten den predali. Zaujal nas tam jeden Citroen C4. Po skusobnej jazde, psychonatlaku predajcu a casovej tiesni (vecer 20:00), sme za auto zlozili zalohu 300 eciek s tym, ze si to prideme na druhy den zobrat. Predajca manzelku uistil, ze v pripade ze si to rozmyslime, auto nemusime zobrat a zalohu nam vratia. Na druhy den pri dennom svetle auto vyzeralo podstatne horsie (interier znacne opotrebovany a spinavy) a co je podstatne, zistil som ze auto bolo prestriekane, co mi den pred tym zamlcali, aj ked som sa na to vyslovene pytal. Logicky sme chceli preto odstupit od kupy. Predajca sa zacal vykrucat ze sa to neda, jedine co pre nas moze spravit je, ze si mozeme vybrat ine auto. Ziadne auto ale nevyhovovalo nasim predstavam, tak sme trvali na odstupeni od zmluvy a vrateni zalohy. Nasledovala slovna prestrelka s ludmi ktory si hovoria ze "manageri". De facto po 2 hodinach sme odisli s dlhym nosom. Mame si vraj druhy krat riadne precitat co podpisujeme a ze nam zalohu nevratia. Auto sme neprevzali a ani nedoplatili...
Nechcem to prilis natahovat, chcem upozornit vsetkych na 100 krat opakovanu vec, ze si treba pred podpisom vsetko dobre precitat. Najma v pripade AAA Auto! Ich jednania nesu znamky psychologickeho natlaku v pripade ked si chcete auto kupit a znamky necestnosti v pripade ze nieco reklamujete.
Na zaver zopakujem, hanbim sa, ze sme naleteli. Nech je to ale pre ostatnych vystraha a nech sa z toho poucia. 300 eciek ma nezachrani, tak nech aspon tento prispevok zobudi tych co mieria do "AAA Auto"...
Ked bude zaujem, mozem sem dat zoznam vsetkych nekalych praktik a faktorov, ktore som rozpoznal (bohuzial neskoro). Najlepsie na tom je, ze v minulosti som absolvoval seriu skoleni prave na rozpoznanie takehoto spravania sa partnera pri jednani...
Disco 3

Uživatelský avatar
kris974
Příspěvky: 109
Registrován: 19 črc 2010 09:09
auto: DiscoveryII TD5
Bydliště: Bratislava

Re: AAA Auto - NIKDY!!!

#2 Příspěvek od kris974 » 03 říj 2010 21:39

Moja skusenost s nimi bola taka, ze ked som predaval auto Peugeot 407 v plnej vybave, tak mi ponukli za nu cenu. Povedal som, ze to neprichadza do uvahy, tak odisiel ze akoze prejednat s managerom. Vratil sa za 10 minut a povedal o 1000€ viac, ale to tiez bolo hlboko pod cenou. Tak som im poprial pekny den a dovi. Ako chapem ze musia z niecoho zit, ale vsetko ma svoje hranice. Rozhodne tam uz nevstupim a ani nikomu to neodporucam, ci je to uz nakup alebo predaj auta.
Byvalka Land Rover Discovery II HSE, r.v. 2003, 2,5TD automat, General Grabber AT 255/65 R16

Uživatelský avatar
Miky_CZ
Příspěvky: 5714
Registrován: 29 čer 2008 13:47
tel.: 603 975 234
auto: DI, D3 V8, XK8
Bydliště: Ostrava

Re: AAA Auto - NIKDY!!!

#3 Příspěvek od Miky_CZ » 03 říj 2010 21:49

pracoval sem tam brigadne, na dilne, nebudu komentovat, nekoupil bych si tam ani kolobezku
DI 300 Tdi: 4"lift, bodylift 2,5cm, BFG MT 285/75 R16, pevnostní nárazníky, prahy, přídavné světla, snorchel, CB, 2 navijáky, roll cage, kryty dif., žebřík, nájezdový plech, axle lock, true track, bufík atd
RRC 3,9 V8: závodní speciál

MadTom
Příspěvky: 14947
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: AAA Auto - NIKDY!!!

#4 Příspěvek od MadTom » 04 říj 2010 07:20

Před pár lety jsem si tam chtěl koupit oktávku 4x4 - při prvním prohlédnutí auta byla cena 300 000Kč - což vypadalo rozumně, po zkušební jízdě byla cena 399 000Kč a k tomu mi nabídli leasing kde v ceně bylo povinné ručení za 20 000Kč/rok a úrok navíšení o 22% za rok, a když jsem si z tašky vytáhnul kalkulačku a začali si to počítat, tak ten prodejce bylo skoro nepříčetnej. No měl smůlu, že mám silnější hlas než on. Prostě na slušné jednání tam člověk nenarazí.
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Uživatelský avatar
ssang
Příspěvky: 921
Registrován: 06 zář 2009 00:42
tel.: 733149044
auto: jen vzpomínky na LR
Bydliště: nad Prahou i v Praze

Re: AAA Auto - NIKDY!!!

#5 Příspěvek od ssang » 04 říj 2010 11:10

Z AAA jsem si koupil šest aut. Z těch šesti kousků jsem jedno po týdnu reklamoval s tím, aby mi dali mnou navrženou slevu, nebo si ho vzali zpátky za plnou cenu, kterou jsem jim zaplatil včetně poplatku za prověření původu. Problém byl v tom, že jsem po pár dnech zjistil, že u auta nefunguje čtyřkolka. Můžu vám říct, že to trvalo přibližně čtrnáct dní a byl to docela boj. V té době jsem byl snad první komu se to podařilo, aby dostal do korunky všechno a k tomu ještě kartu s 10% slevou na nákup dalšího auta. A hlavním důvodem mého úspěchu bylo to, že jsem si řádně přečetl jejich smlouvu a po chvíli dohadování a střídání se u mě různých manageru jsem některé body smlouvy přepsal, popř. vyškrtal. Podařilo se mi je totiž přesvědčit o tom, že s nimi hodlám podepsat smlouvu a né jednostranný diktát, tudíž mám také právo se k ní vyjádřit a pokud by to nešlo, tak z koupě nic nebude. A další hodně důležitá věc byla, že jsem platil v hotovosti i když se mě pořád snažili přesvědčit o tom jak je to super koupit na leasing a předložili mi po sobě tři nabídky. Z toho první dvě byly takové, že bych musel být minimálně hodně duševně chorý, abych na něco takového přistoupil a ta třetí už byla o něco reálnější, nicméně bych musel i tak makat každý den o dvě hodiny déle, abych zaplatil to o co by mě to auto vyšlo dráž a já ty peníze měl u sebe, takže nebylo co řešit a byla to k jejich zklamání platba v hotovosti. No a co se ostatních aut, která jsem v AAA koupil týká, tak jsem s nimi byl spokojen a s Mercedesem od nich jsem bez problémů za čtyři roky najel 240 000 km a dalšímu majiteli sloužil také dobře. Takže je to fakt o tom pořádně číst smlouvy a nebát se v odůvodněných případech do nich sáhnout a pokud vám to nedovolí a smlouva bude jednostranná, tak hodně přemýšlejte jestli do toho půjdete nebo to zkusíte jinde.
Jinak má osobní zkušenost při prodeji aut je taková, že většina lidí jsou hazardéři a při koupi auta jim stačí jen kus papíru, kde je napsáno, že pan ten a ten prodal auto panu tomu a tomu za tolik a tolik (někteří nechtějí ani to). Tak to je v případě problémů absolutně nedostčující, ale o tom toho je na netu popsáno dost.
Skutečně známou osobností se stáváme, když Word přestane naše příjmení podtrhávat červeně.
http://www.remax-czech.cz/reality/re-ma ... av-bursik/" onclick="window.open(this.href);return false;

kubaacze
Příspěvky: 335
Registrován: 20 bře 2010 10:32
auto: D1, exD2

Re: AAA Auto - NIKDY!!!

#6 Příspěvek od kubaacze » 04 říj 2010 11:36

taky jsem slysel hodne negativnich zprav na aaauto, jiste opravnenych, ale rikam si, ze kdyz to je nejvetsi bazar v cr, tak tam uz se v absolutnim poctu nasbira pekna radka lidi, kteri meli nejaky problem, mimo spousty lidi co spokojene jezdi.
asi budu vyjimka, ale my jsme koupili auto se kterym nebyl zadny problem, papiry sedely a pristup byl od prodejcu seriozni, bylo to v aaatuo Ostrava. Sice je pravda ze autem byla Felicie, kde neni temer co se pokazit :D ale byla od prvniho majitele a taky zachovala a pekna, jezdi do ted..
ale meli jsme sebou mechanika, a to je podle me zaklad...vzdycky vzit cloveka sebou, co se vyzna!!
pravda, ze jsem od te doby koupil par dalsich aut, ale uz zadne od aaa..

Uživatelský avatar
powl
Příspěvky: 431
Registrován: 15 zář 2009 13:37
Bydliště: Jablonec nN

Re: AAA Auto - NIKDY!!!

#7 Příspěvek od powl » 04 říj 2010 13:55

Nechovaji se slusne. Mel jsem za ukol jim prodat auto, ktery bylo naprosto v cajku. Pri testovaci jizde ridic AAA zamerne drzel spinac elektrickeho okynka cca 5 minut aby se prehrala tepelna pojistka a pak na mne zkousel ze okno nefunguje a ze chteji slevu. Potom se mne snazil vsugerovat ze ma auto deravy vyfuk. Obe jeho tvrzeni sem dementoval, zamkl auto a odbehl dovnitr s klickama a ja zustal venku v tricku v docela slusny zime. Po pulhodine pribehl jiny manik a ptal se mne jestli je pro mne vyznamnych pet tisic korun. Po peti tisicich zacal cenu tahat dolu. Po pulhodinovem debatnim krouzku jsme se na cene dohodli a placli jsme si. Mel jsem prijet druhy den s majitelem vozidla a sepsat to - no a samozrejme druhy den uz nic z dohodnuteho neplatilo a zkouseli to znova od zacatku. Vzali jsme auto a nasrani jeli domu :Ja blb:
Nežli čekat na šediny, lepší je dělat kraviny

Uživatelský avatar
turby
Příspěvky: 330
Registrován: 10 črc 2010 19:20
tel.: 602681051
Bydliště: Dřísy, Praha Východ

Re: AAA Auto - NIKDY!!!

#8 Příspěvek od turby » 04 říj 2010 14:16

stejna zkusenost, pred cca 5ti lety jsem prodaval Corsu od drahe. Dal jsem inzerat nekam na web (snad Sauto) a ozvali se okamzite z AAA a nabidli po telefonu 110k, tak jsem to tam odvezl, na miste byla cena nejednou 80k. Tak jsem je poslal nekam a jeste ten den si pro ni nekdo prijel za 115k. Z tech acek volali jeste asi tyden a neuveritelne prudili. Byla po generalce a novem laku, vypadala jako nova. I za tu cenu se mi ji nechtelo prodat. Draha si ale poridila dalsiho psa a uz se tam vsichni proste nevlezli. :-)
BMW R1150GS, BMW F650GS Dakar, KTM 250 EXCF, Honda CB600F Hornet a ted uz i LR Defender 110 300TDi neb me uz nebavi neustale moknout :-)

Uživatelský avatar
luque
Příspěvky: 460
Registrován: 06 říj 2009 20:18
auto: LR DII
Bydliště: Bytčica

Re: AAA Auto - NIKDY!!!

#9 Příspěvek od luque » 06 říj 2010 11:24

Syn tam kedysi pracoval :hmm: , takže praktiky tohto autobazáru má ako sa hovorí z prvej ruky. A preto od AAA ani koleso :Ale fuuj: .

Uživatelský avatar
DjALF
Příspěvky: 1805
Registrován: 26 dub 2007 02:34
auto: Toyota LC 100
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: AAA Auto - NIKDY!!!

#10 Příspěvek od DjALF » 06 říj 2010 14:41

luque píše:Syn tam kedysi pracoval :hmm: , takže praktiky tohto autobazáru má ako sa hovorí z prvej ruky. A preto od AAA ani koleso :Ale fuuj: .
Tak nějak :idea: u AAA makal chvíli kámoš a stačilo mi jen pár historek. Ale zase na druhou stranu znám kluka co tam koupil,už dvě auta vždycky úplná spokojenost. Nicméně já osobně bych tam nic nekoupil.
Discovery I 300TDI "Užovka" - lehka OFF kosmetika "už EX"
Toyota Land Cruiser 100 "želva"
http://www.djalf.cz/ http://sportrescue.cz/

Uživatelský avatar
pablo.gs
Příspěvky: 627
Registrován: 12 dub 2009 11:13
auto: ex DII TD5
Bydliště: Neupaka

Re: AAA Auto - NIKDY!!!

#11 Příspěvek od pablo.gs » 06 říj 2010 16:20

Podobnou zkušenost mám taky. Dal jsem inzerát s hromadou fotek na S-auto a hned se ozvali. Po telefonu jsme domluvili cenu a když jsem to dovezl 120km do Prahy neplatilo vůbec nic. Po telefonu huj potom fuj. Arogantní hajzlíci. :ne
Opačnou zkušenost mám s Trotina auto H.K. Dával jsem tam 2 dodávky a vždy solidní jednání a odpovídající cena. A pokaždý platilo daný slovo. :yes
To, že jsi paranoidní, ještě neznamená, že Tě nesledují.

pidibi
Příspěvky: 854
Registrován: 24 úno 2009 23:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: AAA Auto - NIKDY!!!

#12 Příspěvek od pidibi » 06 říj 2010 19:10

...
Naposledy upravil(a) pidibi dne 15 pro 2010 22:02, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
majkro
Příspěvky: 1259
Registrován: 12 zář 2010 20:36
tel.: 603952182
auto: LRD2TD5FL nosorozec

Re: AAA Auto - NIKDY!!!

#13 Příspěvek od majkro » 06 říj 2010 19:43

Taky pridam trosku do mlyna, sice ne o nakupu, ale prodeji :) Mel jsem 407ku pazouta a chtel jsem se ho zbavit, tou dobou jsem vubec nevedel, ze pujdu do LR. Dal jsem teda na sauto inzerat se spoustou fotek. Volal mi nejakej clovek (v teto fazi jeste nazyvan clovekem), ze pry by se na nej rad podival a nabidl mi nejakou castku. V obedove pauze jsem se tedy vydal na domluvenou adresu. Divil jsem se, ze tam sidli AAA, ale co uz.. Nez jsem zaparkoval, stihl mi od nich volat jeste jeden clovek. Domluvil jsem se po telefonu presne na urcitou hodinu a slibili, ze se mi budou moci venovat, abych neztracel cas. Ja jsem tam byl za pet minut domluvena hodina a sel se zeptat co dal. Nechali me zaparkovat pred vykup a rekli at se jdu s obchodnikem projit a podivat na jina auta, ze to zatim zaridej. Pomalu jsem si prochazel SUV, kdyz se mi rozezvonil telefon a volal mi treti clovek s tim samym, slusne jsem mu rekl, ze kdyz se podiva vpravo od jeho okna, tak toho pazouta uvidi, uvidel... Utrousil jsem neco ve smyslu "idioti" a obchodnik stojici vedle mne jen souhlasne zakyval hlavou. Koukal jsem, ze nic nevidim a rozhodl jsem se jit pro nabizenou cenu. Celkem me prekvapilo, ze se na to auto po pul hodine nikdo ani nepodival. Byl jsem se tedy zeptat, na jak dlouho to vidi a jedinou odpovedi mi bylo "prosimvas ted neobtezujte, nemame cas" a dal si cpali drzky nejakym levnym gulasem v polystyrenovej misce. Sedl jsem do auta, vycouval jsem na parkoviste a sledoval, jak ke mne bezi obchodnik. Zeptal se me proc odjizdim. Slusne jsem mu rekl, ze se mi nedostalo slibenych sluzeb a nemam dale zajem ztracet cas, podekoval jsem za jeho sluzby pri prohlidce jineho auta a rozloucil se. Obchodnik se omluvil. Behem cesty domu mi volal zas nejakej idiot, ze prej jestli jim nechci na vykup do Acek dovezt pazouta. Rekl jsem mu od zacatku celou situaci a po jeho otazce "a proc jste odjel?" jsem se zeptal jak by se zachoval on a hned polozil telefon. Netrvalo to asi 2 (slovy DVA) kilometry a zvonil mi telefon, v nem zas jiny hlas. Nemusim asi rikat odkud to bylo. Utrousil jsem neco o kretenech s nedostudovanou zakladkou na jeho adresu a zavesil. Pak uz byl klid. Asi ani nepocitejte, kolikrat mi za ten den volali, ze maji velky zajem toto auto koupit.

Potom jsem pozdeji odpoledne prijel do jineho bazaru, kde staly tri freelandery, porad jsem jeste nevedel jake auto se mi bude libit. Prisel jsem k nim, stav nic extra, ale nic spatneho a cena prizniva. Zeptal jsem se jak jsou ta auta na tom po technicke strance, co nahony, prevodovka, a spojka atd.. Ze prej vsechno v perfektnim stavu (vsechna auta kolem 150000km a to jeste nejspis stocena). Dalsi moje otazka byla, jeslti je mozne to nechat prekontrolovat v servisu nez neco koupim. Zacali se tam asi tri moroni smat, ze prej temhle autum tu stejne malokdo rozumi a ze mi o ton 4x4 nahonu prd nekdo rekne, navic ze prej auta vozej do vzdalenosti max 5km od bazaru, dal mam pry smulu. Nevedomost je sladka.. POrad s usmevem na rtech rikali, ze za tak dobry prachy to nikde nesezenu a ze brzy nebudou a takove ty kecy.. Tak jsem rekl fajn, asi kilometr a pul odtud je House of England, coz je take autorizovany servis LR a ze chci zavezt na kontrolu jeste ted toho cerneho. Ze to uhradim, pokud auto je v takovem stavu v jakem tvrdi. Jednomu rizkovi se opotilo celo, druhemu tricko a treti nenasel od auta klice. Tak jsem sel zas s prazdnou.

Nakonec jsem nasel prilozenou fotku a nejak jsem se zakoukal. Sedl jsem do pazouta a jel se na to podivat, za dve hodky jsem jel domu v necem jinem a 407 nechal na protiucet. Prolezl jsem do te doby hodne bazaru po brne a cestou ruzne po CR, ale nikde se mi nelibila nabidka a chovani tolik jako tokraautomobily.cz, LR tam sice byl jen jeden ale jednani ylo na jednicku. V aute jsem se povozil, pokecali jsme co a jak a kyvl jsem. Nedelam nikomu reklamu, ty lidi neznam, ale potesilo me to po dlouhych 3 mesicich hledani nekoho slusneho.


Obrázek

Uživatelský avatar
michi
Příspěvky: 95
Registrován: 05 led 2008 15:33
tel.: +421 905680509
auto: listnatý les
Bydliště: Zálesie, Slovakia, Europa
Kontaktovat uživatele:

Re: AAA Auto - NIKDY!!!

#14 Příspěvek od michi » 06 říj 2010 20:05

maryan píše:Pred 3-tyzdnami sme s manzelkou zasli do AAA Auto (Petrzalka, Bratislava) omrknut ake auto by bolo pre nu vhodne...
Majči, a Ty si čo, padol z višne rovno na hlavu??? :O

Veď to to sú veci známe odkedy sa tu AAA vyskytuje!!! A že ojebú nejakého chudáka to viem pochopiť, ale Teba? Veru, hanbi sa...:Ale fuuj:
http://www.aloha.sk" onclick="window.open(this.href);return false;
http://picasaweb.google.com/michi4x4" onclick="window.open(this.href);return false;

maryan
Příspěvky: 136
Registrován: 01 pro 2009 08:14
auto: Disco 3 & 4
Bydliště: BA, SK

Re: AAA Auto - NIKDY!!!

#15 Příspěvek od maryan » 06 říj 2010 21:47

To Michi: Mal som v ten den asi zatmenie mysle. Na druhej strane to beriem ako poriadnu lekciu aby som nenaletel na nieco este horsie.
Dnes sa k...ti z AAA zase blysli! Volala ich anketarka, ze ako sme spokojny z ich sluzbami!!?? ...radsej hned zlozila. A zlaty kliniec prisiel asi po 10 minutach ked zavolal dalsi magor z AAA ze mame prist ihned auto doplatit, lebo ze nam ho dalej drzat nemozu...
Zaujimalo by ma, ci tieto praktiky im vtlkaju do hlavy na nejakych skoleniach, alebo je to improvizacia a chvilkove pomatenie jednotlivcov? Nema niekto nejake interne informacie z AAA?
Disco 3

Uživatelský avatar
turby
Příspěvky: 330
Registrován: 10 črc 2010 19:20
tel.: 602681051
Bydliště: Dřísy, Praha Východ

Re: AAA Auto - NIKDY!!!

#16 Příspěvek od turby » 06 říj 2010 21:50

maji na to skoleni nekolikrat do roka :roll:
BMW R1150GS, BMW F650GS Dakar, KTM 250 EXCF, Honda CB600F Hornet a ted uz i LR Defender 110 300TDi neb me uz nebavi neustale moknout :-)

Uživatelský avatar
matooo
Příspěvky: 1785
Registrován: 11 dub 2010 20:31
tel.: 775555656
auto: puma
Bydliště: brnoo

Re: AAA Auto - NIKDY!!!

#17 Příspěvek od matooo » 07 říj 2010 12:53

Marian tak půjdeme někam vedle acek pojezdit do blata zaseru auto az postrop a pudu im to bahno aspoň vyhodit na parkal;-))

Uživatelský avatar
Zanzibar
Příspěvky: 1973
Registrován: 12 lis 2008 17:34
tel.: +420602286657
Bydliště: Běleč
Kontaktovat uživatele:

Re: AAA Auto - NIKDY!!!

#18 Příspěvek od Zanzibar » 07 říj 2010 14:55

Na vývoji cen jejich akcií je taky vidět, jak se jim daří.... :mrgreen: :mrgreen:
Ale majitel je slušnej chlápek, Australan, má sice zákaz podnikání v Německu atd. , ale úplnej k...t to není.
Nicméně nic bych tam nekoupil, ale kdysi tam pracoval známej ve výkupu a tak nám dával za ojetý firemní auta peníze odpovídající stavu. Asi ho za to vyhodili... :mrgreen:
tři series, jedna devadesátka a jedno disco :-)

Uživatelský avatar
pablo.gs
Příspěvky: 627
Registrován: 12 dub 2009 11:13
auto: ex DII TD5
Bydliště: Neupaka

Re: AAA Auto - NIKDY!!!

#19 Příspěvek od pablo.gs » 07 říj 2010 16:00

Zanzibar píše:Na vývoji cen jejich akcií je taky vidět, jak se jim daří.... :mrgreen: :mrgreen:
To s tím nemá nic společnýho. Ty emise se upisovaly někdy v 09/2007 za 60,-Kč a všichni kdo dělají burzu věděli že to je nadhodnocený. Ale samo se našlo dost těch kteří si je koupili a akcie se během 1/2 roku dostaly na reálnějších 20,- s čímž pan Denny předem kalkuloval a v podstatě si za peníze těch naivků:
1.výrazně navýšil svoje majetkové podíly"
2. provedl akvizici v Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku

To, že se potom dostaly na pětikačku už bylo krizí, ale dneska už zase jsou zase 17-20,- což je asi tak reálná hodnota.
To, že jsi paranoidní, ještě neznamená, že Tě nesledují.

Uživatelský avatar
Luboš M.
Příspěvky: 3301
Registrován: 09 úno 2007 17:16
tel.: 608 969 607
auto: Defender 110
Kontaktovat uživatele:

Re: AAA Auto - NIKDY!!!

#20 Příspěvek od Luboš M. » 07 říj 2010 17:12

pablo.gs píše:
Zanzibar píše:Na vývoji cen jejich akcií je taky vidět, jak se jim daří.... :mrgreen: :mrgreen:
To s tím nemá nic společnýho. Ty emise se upisovaly někdy v 09/2007 za 60,-Kč a všichni kdo dělají burzu věděli že to je nadhodnocený. Ale samo se našlo dost těch kteří si je koupili a akcie se během 1/2 roku dostaly na reálnějších 20,- s čímž pan Denny předem kalkuloval a v podstatě si za peníze těch naivků:
1.výrazně navýšil svoje majetkové podíly"
2. provedl akvizici v Maďarsku, Rumunsku a na Slovensku

To, že se potom dostaly na pětikačku už bylo krizí, ale dneska už zase jsou zase 17-20,- což je asi tak reálná hodnota.
Pablo a tys toho u nich nakoupil valník, že? :D
http://WWW.I-DEFENDER.CZ" onclick="window.open(this.href);return false; vlastní výroba a prodej doplňků na offroady Tel: 608-96 96 07
Miluji život, protože mi dal Land Rover. Miluji Land Rover, protože je to můj život.

Zamčeno