Teplota oleja v prevodovkeTd5 automat

Všeobecné rady a informace

Moderátor: Acon

Odpovědět
Zpráva
Autor
Matoo

Teplota oleja v prevodovkeTd5 automat

#1 Příspěvek od Matoo » 28 kvě 2007 16:08

Nazdar, potreboval by som poradit ohladom teploty oleja v automate Td5. Zvykne sa mi pri dlhšej alebo narocnejsej jazde rozsvietit kontrolka teploty oleja. Predchadzajuci majitel ma presvedcil, ze je to pre tento model typicke a nemam si s tym lamat hlavu. Je to pravda??? No aj napriek tomu by som sa rad presvedcil ci to je naozaj tak. Aka ma byt spravna telota?? resp. kedy ma čidlo informovat o prehriatí??? Ma s tym niekdo skusenosti? Viem to niekomu zverit na kontrolu? Aj na Slovensku??? Vdaka.

P.S: Som novy privrzenec LR. Uz 2 mesiace LR Disco Td5. Zatial bez uprav, ale aj to pride.

Uživatelský avatar
DanoDEF
Příspěvky: 5099
Registrován: 15 říj 2006 21:36
auto: 110 SW
Bydliště: Geča

Re: Teplota oleja v prevodovkeTd5 automat

#2 Příspěvek od DanoDEF » 28 kvě 2007 20:08

Matoo píše: ... Aj na Slovensku??? Vdaka.

P.S: Som novy privrzenec LR. Uz 2 mesiace LR Disco Td5. Zatial bez uprav, ale aj to pride.
musis uviest asppon ciastocnu lokalizaciu aby sa dalo poradit...
LR Defender Td5 110SW po "prestavbe" a pred "prestavbou".

Matoo

#3 Příspěvek od Matoo » 29 kvě 2007 11:56

Nazdar Dano. Som z Lučenca. Mal som pôvodne v plane kontaktovat Ta cez weekend v R.S., ale bohuzial plany sa mi trosku komplikuju, takze neviem ci tam vobec pridem.

Uživatelský avatar
DanoDEF
Příspěvky: 5099
Registrován: 15 říj 2006 21:36
auto: 110 SW
Bydliště: Geča

#4 Příspěvek od DanoDEF » 29 kvě 2007 12:53

Matoo píše:Nazdar Dano. Som z Lučenca. Mal som pôvodne v plane kontaktovat Ta cez weekend v R.S., ale bohuzial plany sa mi trosku komplikuju, takze neviem ci tam vobec pridem.
...ah to si ty... :D
LR Defender Td5 110SW po "prestavbe" a pred "prestavbou".

Uživatelský avatar
erik
Příspěvky: 2870
Registrován: 16 říj 2006 19:00
tel.: +421905448329
auto: D90 td5,/D2-3/D4,D5
Bydliště: skalica
Kontaktovat uživatele:

Re: Teplota oleja v prevodovkeTd5 automat

#5 Příspěvek od erik » 31 kvě 2007 09:19

Matoo píše:Nazdar, potreboval by som poradit ohladom teploty oleja v automate Td5. Zvykne sa mi pri dlhšej alebo narocnejsej jazde rozsvietit kontrolka teploty oleja. Predchadzajuci majitel ma presvedcil, ze je to pre tento model typicke a nemam si s tym lamat hlavu. Je to pravda??? No aj napriek tomu by som sa rad presvedcil ci to je naozaj tak. Aka ma byt spravna telota?? resp. kedy ma čidlo informovat o prehriatí??? Ma s tym niekdo skusenosti? Viem to niekomu zverit na kontrolu? Aj na Slovensku??? Vdaka.

P.S: Som novy privrzenec LR. Uz 2 mesiace LR Disco Td5. Zatial bez uprav, ale aj to pride.
Ja pri rychlosti nad 90 km a vonkajsej teplote mam ten isty problem. Je to normalne, hreje to az v kabine, no nemam kontrolku, ktora by svietila :D , tak som kludny...
Defender 90 Td5 171k Old Man Emu,Warn 8274, M 6000 ,ARB nárazník, Safari Snorkel,2xWebasto,Garmin nuvi 660, CB.MATADOR WISENTTA M/T 235/85 R 16 MP-75., Roll cage,retezy PEWAG,2xARB uzaverky,
Discovery 3 ,bez skrabancu

Matoo

#6 Příspěvek od Matoo » 03 čer 2007 18:57

Tiez so ma dozvedel, ze mam byt kludny, ale pre istotu by som si to dal rad preverit.

Odpovědět