Oprava nebo prodej

D, TD, TDI, TD5
Odpovědět
Zpráva
Autor
Petrads

Oprava nebo prodej

#1 Příspěvek od Petrads » 27 zář 2009 11:37

Ahoj, rada bych se poradila. Mam LR Discovery I, rv 1997, km: 154000. Pred tremi mesici jsem provedla kompletni vymenu brzd, desticek, vyfuk. Nicmene chybi vymenit tlumice a loziska. Auto pri nerovnostech na ceste trochu plave (v zatackach dost). Jelikoz je nonstop pouzivane, tak prece jenom koroze karoserie taky probiha :o)). Vaham jestli jit do dalsich oprav, protoze jinak se mi zda OK, anebo jestli ho ted prodat a poridit neco jineho. Jelikoz jsem na velkem SUV s uzaverkou dif. atd zivotne zavisla a auto se prece jenom zda jinak relativne v poradku, nevim. Nicmene nerada bych zustala viset s dvema detma v lese a uz neodjela :o))). Diky za radu.

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

Re: Oprava nebo prodej

#2 Příspěvek od RudaK » 27 zář 2009 17:36

Jestli ti pomůže rada amatéra,tak pokud de jen o tlumiče a ložiska ( nábojů předpokládám :wink: ),tak to taková cenová rána nebude.Ale nejlépe by bylo,nechat to prohlédnout některým z místních doktorů na LR . Menovat nemůžu,bo by se to zas obrátilo proti mě :mrgreen: Ale jsou tady a dobří,nejlépe vybrat podle bydliště ( není podmímkou ),aby to nebylo daleko.Není nad radu věciznalého LR ( přeci jen je to specifické auto ) ...přeju šťastnou ruku ve výběru,opravdu bych vsadil na takového mechanika,který má k LR vztah :!:
p.s. ještě takový malý detajl - příště to piš do sekce " DISCOVERY " :Sorry:
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Oprava nebo prodej

#3 Příspěvek od eliott » 01 říj 2009 20:48

Petrads píše:Ahoj, rada bych se poradila. Mam LR Discovery I, rv 1997, km: 154000. Pred tremi mesici jsem provedla kompletni vymenu brzd, desticek, vyfuk. Nicmene chybi vymenit tlumice a loziska. Auto pri nerovnostech na ceste trochu plave (v zatackach dost). Jelikoz je nonstop pouzivane, tak prece jenom koroze karoserie taky probiha :o)). Vaham jestli jit do dalsich oprav, protoze jinak se mi zda OK, anebo jestli ho ted prodat a poridit neco jineho. Jelikoz jsem na velkem SUV s uzaverkou dif. atd zivotne zavisla a auto se prece jenom zda jinak relativne v poradku, nevim. Nicmene nerada bych zustala viset s dvema detma v lese a uz neodjela :o))). Diky za radu.
No toho že by zůstala z ničeho nic nepojízdná bych se nebál. Většinou o sobě závady dávají vědět dopředu a auto je ještě nějakou dobu funkční.
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Odpovědět