zdravim vsetkych
tak uz sme sa tomu vrcaniu dostli na kobylku - bol to vyfuk, ktory ked sa zahrial a pri vytočení (na zdvihaku sa to neprejavilo len na ceste) klepal a zvnutra to bolo pocut ako tvrde vrcanie. trochu sme ho upravili a o 5 cisel skratili a auto ide OK.Pocas jazdy je vsetko ticho a ...
Nalezeno 5 výsledků hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 16 lis 2009 17:49
- Fórum: Freelander
- Téma: tvrda spojka + vrcanie
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2708
- 02 lis 2009 12:54
- Fórum: Freelander
- Téma: tvrda spojka + vrcanie
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2708
Re: tvrda spojka + vrcanie
Takze opat sme sa k nicomu nedostali - silentbloky su OK - ked je auto na zdvihaku na podvozku nic nehrka, nic nie je volne, az sa mi zdalo že az moc tuhe.
Pri nastartovanom aute na zdvihaku a po zaradeni rychlosti vsetko OK nic nechrume, nebucha - vsetko tak ako ma byt.
(zjazd funguje). Napada ma ...
Pri nastartovanom aute na zdvihaku a po zaradeni rychlosti vsetko OK nic nechrume, nebucha - vsetko tak ako ma byt.
(zjazd funguje). Napada ma ...
- 29 říj 2009 14:15
- Fórum: Freelander
- Téma: tvrda spojka + vrcanie
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2708
Re: tvrda spojka + vrcanie
Skusim pozriet - podam info
Dik
Dik
- 28 říj 2009 14:17
- Fórum: Freelander
- Téma: tvrda spojka + vrcanie
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2708
Re: tvrda spojka + vrcanie
Uz sme to kontrolovali 2x (aj v servise) a visco vyzera OK, preto som myslel, či niekto nema podobnu skusenost, je to vyslovene ako klepanie plechov.
- 27 říj 2009 13:40
- Fórum: Freelander
- Téma: tvrda spojka + vrcanie
- Odpovědi: 6
- Zobrazení: 2708
tvrda spojka + vrcanie
1. Chcel by som sa spytat, či je možné možné upraviť spojku - zda sa mi dost tvrda.
2.Pri vytáčaní vľavo nizkej rychlosti sa ozyva z podvozku (skôr zozadu) vrčanie (z vnutra je to zvuk ako keby sa trela guma o gumu - zvonku to znie ako rýchle klepanie dvoch plechov o seba)
Dik za rady
Freelander ...
2.Pri vytáčaní vľavo nizkej rychlosti sa ozyva z podvozku (skôr zozadu) vrčanie (z vnutra je to zvuk ako keby sa trela guma o gumu - zvonku to znie ako rýchle klepanie dvoch plechov o seba)
Dik za rady
Freelander ...