Nalezeno 5 výsledků hledání

od yetizima
16 lis 2009 17:49
Fórum: Freelander
Téma: tvrda spojka + vrcanie
Odpovědi: 6
Zobrazení: 2708

Re: tvrda spojka + vrcanie

zdravim vsetkych

tak uz sme sa tomu vrcaniu dostli na kobylku - bol to vyfuk, ktory ked sa zahrial a pri vytočení (na zdvihaku sa to neprejavilo len na ceste) klepal a zvnutra to bolo pocut ako tvrde vrcanie. trochu sme ho upravili a o 5 cisel skratili a auto ide OK.Pocas jazdy je vsetko ticho a ...
od yetizima
02 lis 2009 12:54
Fórum: Freelander
Téma: tvrda spojka + vrcanie
Odpovědi: 6
Zobrazení: 2708

Re: tvrda spojka + vrcanie

Takze opat sme sa k nicomu nedostali - silentbloky su OK - ked je auto na zdvihaku na podvozku nic nehrka, nic nie je volne, az sa mi zdalo že az moc tuhe.
Pri nastartovanom aute na zdvihaku a po zaradeni rychlosti vsetko OK nic nechrume, nebucha - vsetko tak ako ma byt.
(zjazd funguje). Napada ma ...
od yetizima
29 říj 2009 14:15
Fórum: Freelander
Téma: tvrda spojka + vrcanie
Odpovědi: 6
Zobrazení: 2708

Re: tvrda spojka + vrcanie

Skusim pozriet - podam info

Dik
od yetizima
28 říj 2009 14:17
Fórum: Freelander
Téma: tvrda spojka + vrcanie
Odpovědi: 6
Zobrazení: 2708

Re: tvrda spojka + vrcanie

Uz sme to kontrolovali 2x (aj v servise) a visco vyzera OK, preto som myslel, či niekto nema podobnu skusenost, je to vyslovene ako klepanie plechov.
od yetizima
27 říj 2009 13:40
Fórum: Freelander
Téma: tvrda spojka + vrcanie
Odpovědi: 6
Zobrazení: 2708

tvrda spojka + vrcanie

1. Chcel by som sa spytat, či je možné možné upraviť spojku - zda sa mi dost tvrda.

2.Pri vytáčaní vľavo nizkej rychlosti sa ozyva z podvozku (skôr zozadu) vrčanie (z vnutra je to zvuk ako keby sa trela guma o gumu - zvonku to znie ako rýchle klepanie dvoch plechov o seba)

Dik za rady

Freelander ...