Nalezen 1 výsledek hledání

od elexis
23 led 2011 19:55
Fórum: Freelander
Téma: ird nebo visko
Odpovědi: 14
Zobrazení: 3512

Re: ird nebo visko

ak máš zdvihnuté len jedno zadné koleso a pri točení ti kardany stoja tak môžeš mať problém aj v zadnom diferáku. Ak sa kardány točia problém bude v predu.