Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 23 led 2011 19:55
- Fórum: Freelander
- Téma: ird nebo visko
- Odpovědi: 14
- Zobrazení: 3512
Re: ird nebo visko
ak máš zdvihnuté len jedno zadné koleso a pri točení ti kardany stoja tak môžeš mať problém aj v zadnom diferáku. Ak sa kardány točia problém bude v predu.