Nalezen 1 výsledek hledání

od zdenek69
05 dub 2010 13:21
Fórum: Freelander
Téma: Voda v zavazadlovém prostoru
Odpovědi: 1
Zobrazení: 1111

Voda v zavazadlovém prostoru

Dobrý den ,mám pořád vodu ve schránce na nářadí a nevím si stím rady ,nemáte někdo podobný problém ,po případě jestli někdo neví co stím.
Předem děkuji za radu.