Dobrý den ,mám pořád vodu ve schránce na nářadí a nevím si stím rady ,nemáte někdo podobný problém ,po případě jestli někdo neví co stím.
Předem děkuji za radu.
Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 05 dub 2010 13:21
- Fórum: Freelander
- Téma: Voda v zavazadlovém prostoru
- Odpovědi: 1
- Zobrazení: 1111