Nalezen 1 výsledek hledání

od Zdeněk Gunčík
10 lis 2011 19:29
Fórum: Freelander
Téma: olej ve vodě
Odpovědi: 3
Zobrazení: 2409

olej ve vodě

Zdravím všechny free příznivce, chtěl bych vás požádat o radu. Mám free TD4 r.v.2001. Na jaře jsem zjistil, že se mi v nádobce na vodu objevil olej. Nechal jsem proto vyměnit těsnění pod hlavou, srovnat a natlakovat hlavu. Myslel jsem, že mám po problému. Celé léto jsem jezdil s čistou vodou v ...