Nalezen 1 výsledek hledání

od janyk4
16 bře 2012 15:37
Fórum: Freelander
Téma: Freelander 2.0 di ... nereaguje plyn
Odpovědi: 0
Zobrazení: 1276

Freelander 2.0 di ... nereaguje plyn

Prestal mi na freelanderi reagovat plynovy pedal, auto nereaguje na zosliapnutie, viac dymi, no diagnostika vyhodila iba chybu tepelneho snimaca paliva, nie snimaca polohy paliva, nemal niekto stym skusenost?