Nalezen 1 výsledek hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 16 bře 2012 15:37
- Fórum: Freelander
- Téma: Freelander 2.0 di ... nereaguje plyn
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 1276
Freelander 2.0 di ... nereaguje plyn
Prestal mi na freelanderi reagovat plynovy pedal, auto nereaguje na zosliapnutie, viac dymi, no diagnostika vyhodila iba chybu tepelneho snimaca paliva, nie snimaca polohy paliva, nemal niekto stym skusenost?