Nalezeny 2 výsledky hledání

od melichar.praha
24 čer 2012 15:55
Fórum: Freelander
Téma: Startování v zimě
Odpovědi: 0
Zobrazení: 1415

Startování v zimě

Ahoj, ahoj.
Mám Freelandera II TD4 a v zimě špatně startuju. Nechal jsem udělat diagnostiku u Charouze (je tam motor Ford 2,4TDCI), ale kromě vadných žhavících svíček na nic nepřišli, počítač nic neukázal. Takže jsou vyměněné žhavící svíčky. A jako na potvoru už po výměně pak nebyl mráz... Zdá se mi ...
od melichar.praha
24 čer 2012 15:34
Fórum: Archív
Téma: Prahy na Freelandera - prodej.
Odpovědi: 4
Zobrazení: 887

Prahy na Freelandera - prodej.

Ahoj lidi, koupil jsem 5-ti letého Freelandera II s nášlapnými prahy. Ta holka co v něm jezdila byla dost malá, protože abych mohl normálně vystoupit, musel jsem je sundat :) . Teď mi leží na chalupě a rád bych se jich zbavil. Kolik si za ně asi mám říct? Je znát, že už na autě byly. Jsou k tomu ...