Ahoj, ahoj.
Mám Freelandera II TD4 a v zimě špatně startuju. Nechal jsem udělat diagnostiku u Charouze (je tam motor Ford 2,4TDCI), ale kromě vadných žhavících svíček na nic nepřišli, počítač nic neukázal. Takže jsou vyměněné žhavící svíčky. A jako na potvoru už po výměně pak nebyl mráz... Zdá se mi ...
Nalezeny 2 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 24 čer 2012 15:55
- Fórum: Freelander
- Téma: Startování v zimě
- Odpovědi: 0
- Zobrazení: 1415
- 24 čer 2012 15:34
- Fórum: Archív
- Téma: Prahy na Freelandera - prodej.
- Odpovědi: 4
- Zobrazení: 887
Prahy na Freelandera - prodej.
Ahoj lidi, koupil jsem 5-ti letého Freelandera II s nášlapnými prahy. Ta holka co v něm jezdila byla dost malá, protože abych mohl normálně vystoupit, musel jsem je sundat :) . Teď mi leží na chalupě a rád bych se jich zbavil. Kolik si za ně asi mám říct? Je znát, že už na autě byly. Jsou k tomu ...