Nalezeno 6 výsledků hledání

od olaf
25 čer 2013 20:33
Fórum: Freelander
Téma: Vyuzitelnost Freelandera prosba o radu pomoc
Odpovědi: 22
Zobrazení: 11787

Re: Vyuzitelnost Freelandera prosba o radu pomoc

Dakujem vsetkym ze ste neodignorovali toto vlakno a budem rad ked budete dalej pisat svoje nazory. Inak tie 15 kolesa to je zaujmavy napad potom tam potrebujem aj vyssie gumy? Rozumiem tomu spravne ze v tom pripade sa stane auto akoby maksie?? :hmm:
od olaf
25 čer 2013 20:28
Fórum: Freelander
Téma: Vyuzitelnost Freelandera prosba o radu pomoc
Odpovědi: 22
Zobrazení: 11787

Re: Vyuzitelnost Freelandera prosba o radu pomoc

Kazde jazdene auto je loteria.
Pravdepodobne mas na mysli cestu GA-SC ?
Mal som free 2001 td4 5-dverovy a poviem ti, ze po tej (a nielen tej) ceste som na lepsom aute este nesiel. Na tej ceste som rozhrkal vsetky auta okrem freecka.
Celkovo je freelander velmi dobre podvozkovo vyladeny (mcphersony ...
od olaf
24 čer 2013 14:33
Fórum: Freelander
Téma: Vyuzitelnost Freelandera prosba o radu pomoc
Odpovědi: 22
Zobrazení: 11787

Re: Vyuzitelnost Freelandera prosba o radu pomoc

Tak treba citroen....

Ja muzu Freelandera pouze porovnavat se starou Hondou Civic, kterou mam uz 7 let. Kazdy den rano za kazdeho pocasi nastartuje bez problemu, doveze mne necele 2 km do prace a pak z prace zase domu. Krome bezneho servisu (olej, filtry) nepotrebovala vubec nic a to je rok vyroby ...
od olaf
24 čer 2013 13:19
Fórum: Freelander
Téma: Vyuzitelnost Freelandera prosba o radu pomoc
Odpovědi: 22
Zobrazení: 11787

Re: Vyuzitelnost Freelandera prosba o radu pomoc

Nevim, zda je LR vhodny...takova cesta zamava s kazdym autem, pokud tam ale nejsou vymoly, ze by sis tam zlomil nohu, tak bych asi LR nevolil a mozna jit do neceho se vzduch.perovanim a mit upustene pneumatiky. Freelander je spise do terenu (lehciho), ale diry a vymoly s nim zamavaji mozna jeste ...
od olaf
24 čer 2013 13:06
Fórum: Freelander
Téma: Vyuzitelnost Freelandera prosba o radu pomoc
Odpovědi: 22
Zobrazení: 11787

Re: Vyuzitelnost Freelandera prosba o radu pomoc

vím že je to opak toho co se většinou děla. Ale asi bych tam dal měkči tlumiče, nebo nějak to auto nachystal na takove diry jak pišeš. Jinak asi to chce přes ty diry nejezdit kilem :mrgreen:


rozmyslal som aj nad inymi tlmcmi, ale hovorim si ze by som to chcel uz vyriesit tak aby som nemusel ...
od olaf
24 čer 2013 10:28
Fórum: Freelander
Téma: Vyuzitelnost Freelandera prosba o radu pomoc
Odpovědi: 22
Zobrazení: 11787

Vyuzitelnost Freelandera prosba o radu pomoc

Ahojte,
om tu na fore novy a zaregistroval som sa hlavne pre to aby som nasiel u vas pomoc a hlavne radu pri rozhodovani. Mozno to bude trochu obsirnejsie vysvetlovanie ale budem rad ak prispejete svojou radou. a teraz k veci: Odstahovali sme sa s priatelkou na dedinu a dochadzame kazdy den 50km do ...