Nalezeny 4 výsledky hledání
Přejít na rozšířené vyhledávání
- 02 říj 2018 17:16
- Fórum: Defender
- Téma: Jak odhlucnit defika
- Odpovědi: 102
- Zobrazení: 70518
Re: Jak odhlucnit defika
Tak byste ho mohli zkusit odhlučnit
Tady se podívejte na videa: https://www.2din.cz/tlumeni-odhlucneni-auta/ Myslím, že by to mělo jisto jistě vyřešit problém 
- 04 pro 2017 17:37
- Fórum: Defender
- Téma: Alubutyl - odhlučnenie
- Odpovědi: 9
- Zobrazení: 8570
Re: Alubutyl - odhlučnenie
já jsem se řídil návodem co mají kluci na webu https://www.2din.cz/odhlucneni-auta-2/ , je to docela srozumitelně napsané a myslím si kdybys nevěděl rady tak při výběru materiálu pomůžou
- 02 srp 2017 17:27
- Fórum: Cestování, zážitky z cest, akce, srazy ...
- Téma: Parkování u letiště Ruzyně
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 17305
Re: Parkování u letiště Ruzyně
Já tedy spíše využívám služeb tohoto parkoviště: http://www.zaparkujteuletiste.cz Mám s ním již dlouholeté zkušenosti, protože neustále cestuji
Určitě doporučuji 
- 19 led 2017 17:12
- Fórum: Cestování, zážitky z cest, akce, srazy ...
- Téma: Parkování u letiště Ruzyně
- Odpovědi: 18
- Zobrazení: 17305
Re: Parkování u letiště Ruzyně
S touto firmou nemám až takové zkušenosti. Go parking je celkem drahý, radši bych zkusil hledat nějaké ty menší firmy, co jsem tak četl tak firma www.zaparkujteuletiste.cz má dobrou reputaci. Určitě bych tohle zkusil brát jako možnost. 