Koupě Defendra po milionté

D, TD, TDI, TD5
Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Rover CK
Příspěvky: 128
Registrován: 30 zář 2012 21:38
auto: Land Rover 88

Re: Koupě Defendra po milionté

#41 Příspěvek od Rover CK » 30 zář 2012 22:17

:hmm: U Defendera hodně záleží jaké budeš mít štěstí. Můžeš koupit kousek na který léta nesáhneš, ale taky můžeš koupit neskutečný sráč. Kvalita dílenského zpracování je dosti všelijaká a bude taky dost záležet jak si s tím poradíš sám , nebo pak servis a plati a platit :Ja blb: Dost taky záleží na tom kdo ho měl předtím.
ten co zde způsobil paniku

Uživatelský avatar
injaaa
Příspěvky: 972
Registrován: 29 čer 2011 10:06
tel.: 724334303
auto: Def 90, D3
Bydliště: Beroun

Re: Koupě Defendra po milionté

#42 Příspěvek od injaaa » 30 zář 2012 23:23

Rover CK píše::hmm: U Defendera hodně záleží jaké budeš mít štěstí. Můžeš koupit kousek na který léta nesáhneš, ale taky můžeš koupit neskutečný sráč. Kvalita dílenského zpracování je dosti všelijaká a bude taky dost záležet jak si s tím poradíš sám , nebo pak servis a plati a platit :Ja blb: Dost taky záleží na tom kdo ho měl předtím.
kolik defíků jsi měl?

P.

Uživatelský avatar
Hanys_a_Kaca
Příspěvky: 6477
Registrován: 18 kvě 2010 09:13
tel.: 775 173 983
auto: DEF110+D2+RRC
Bydliště: Prachatice / Budějice

Re: Koupě Defendra po milionté

#43 Příspěvek od Hanys_a_Kaca » 01 říj 2012 12:13

Rover CK píše::hmm: U Defendera hodně záleží jaké budeš mít štěstí. Můžeš koupit kousek na který léta nesáhneš, ale taky můžeš koupit neskutečný sráč. Kvalita dílenského zpracování je dosti všelijaká a bude taky dost záležet jak si s tím poradíš sám , nebo pak servis a plati a platit :Ja blb: Dost taky záleží na tom kdo ho měl předtím.
Ja bych nerekl, ze nejaky defender je "neskutecny srac" :punch
Defender take neni auto, na ktere je "vhodne" leta nesahnou, naopak, viz nize. :ty jeden...:

Je fakt, ze si auto sebou tahne svou historii. Kdyz jsem koupil auto po nekolika nehodach, ktere tahalo po polich nekolika tunuvej vlek vetsinu svyho zivota, stridali se na nem lidi (zamestnanci bez odpovednosti a soudnosti) a kazdy se spokojil s tim, ze vecer dojel zpet na dvur, proste otrok bez pana, tak musim pocitat s tim, ze na tom aute je spousta zanedbanych veci, ktere musim odchytat. Ale "neskutecny srac" ???
Jsem presvedcen, ze def se nesere. Proste na nem odejde to, o co nebylo radne postarano, nebo to, co ridic/majitel primo zkurvil. Defender narozdil od jinych aut sam neumre, nekdo ho musi zabit - vetsinou je to bohuzel jeho majitel.
Hanys a Káča

Land Rover se nekupuje, Land Rover se staví.
O našem výletu: http://www.oneland.cz

Uživatelský avatar
Rover
Příspěvky: 5244
Registrován: 10 říj 2006 15:56
tel.: 736173373
Bydliště: Podkrkonoší...

Re: Koupě Defendra po milionté

#44 Příspěvek od Rover » 01 říj 2012 16:15

Tady je devadesátka s automatem pro milovníky automatů...:

http://www.landy-point.de/k4cms/de/defe ... -0106.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Country boy...

Uživatelský avatar
Rover CK
Příspěvky: 128
Registrován: 30 zář 2012 21:38
auto: Land Rover 88

Re: Koupě Defendra po milionté

#45 Příspěvek od Rover CK » 01 říj 2012 20:26

Hanys_a_Kaca píše:
Rover CK píše::hmm: U Defendera hodně záleží jaké budeš mít štěstí. Můžeš koupit kousek na který léta nesáhneš, ale taky můžeš koupit neskutečný sráč. Kvalita dílenského zpracování je dosti všelijaká a bude taky dost záležet jak si s tím poradíš sám , nebo pak servis a plati a platit :Ja blb: Dost taky záleží na tom kdo ho měl předtím.
Ja bych nerekl, ze nejaky defender je "neskutecny srac" :punch
Defender take neni auto, na ktere je "vhodne" leta nesahnou, naopak, viz nize. :ty jeden...:

Je fakt, ze si auto sebou tahne svou historii. Kdyz jsem koupil auto po nekolika nehodach, ktere tahalo po polich nekolika tunuvej vlek vetsinu svyho zivota, stridali se na nem lidi (zamestnanci bez odpovednosti a soudnosti) a kazdy se spokojil s tim, ze vecer dojel zpet na dvur, proste otrok bez pana, tak musim pocitat s tim, ze na tom aute je spousta zanedbanych veci, ktere musim odchytat. Ale "neskutecny srac" ???
Jsem presvedcen, ze def se nesere. Proste na nem odejde to, o co nebylo radne postarano, nebo to, co ridic/majitel primo zkurvil. Defender narozdil od jinych aut sam neumre, nekdo ho musi zabit - vetsinou je to bohuzel jeho majitel.
jojo největší nepřítel auta je v mnoha případech pouze a jen jeho majitel :Sorry:
ten co zde způsobil paniku

Uživatelský avatar
lumberjack
Příspěvky: 642
Registrován: 06 črc 2011 20:18
tel.: 732 808 469
auto: Defender TD5 110 HT
Bydliště: Benešov

Re: Koupě Defendra po milionté

#46 Příspěvek od lumberjack » 01 říj 2012 23:03

Achjo, chápu, že některý lidi maji potřebu si povykládat svoje názory a budou to podkládat tím, že tohle je forum, tak co... Ale třeba tohle vlákno se mohlo napojit na "koupě defendera" a podobně a bylo to. Takhle se to tu jen znepřehledňuje a je to škoda... A tohle se mohlo řešit v "ostatních", protože hodnota příspěvků neodpovídá dané sekci, ale to je zase jen můj názor :-)...

Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 3573
Registrován: 22 lis 2007 21:58
tel.: 775 391 907
auto: 110
Bydliště: Praha-Smetanova lhota

Re: Koupě Defendra po milionté

#47 Příspěvek od Jenda » 02 říj 2012 05:36

Hodnota prispevku v tomhle vlakne uz dlouho neodpovida tomu cemu bylo urcene :wink:
H.
It´s not broken, it´s british !
http://www.christophermccandless.info

Uživatelský avatar
Rover CK
Příspěvky: 128
Registrován: 30 zář 2012 21:38
auto: Land Rover 88

Re: Koupě Defendra po milionté

#48 Příspěvek od Rover CK » 10 říj 2012 19:15

jakou tady chceš hodnotu příspěvku :?: ,když jsem se dočetl :
" Tady se schází 95% lidí co o těch autech ví jen to nejnutnější a 5% co je fakt znají a mají na nich třeba postavenou i živnost!........."

/Předmět příspěvku: Re: Defender 90, pon říj 01, 2012 23:49 /
ten co zde způsobil paniku

Uživatelský avatar
Rover CK
Příspěvky: 128
Registrován: 30 zář 2012 21:38
auto: Land Rover 88

Re: Koupě Defendra po milionté

#49 Příspěvek od Rover CK » 10 říj 2012 19:18

Rover CK píše:jakou tady chceš hodnotu příspěvku :?: ,když jsem se dočetl :
" Tady se schází 95% lidí co o těch autech ví jen to nejnutnější a 5% co je fakt znají a mají na nich třeba postavenou i živnost!........."

/viz. Předmět příspěvku: Re: Defender 90, pon říj 01, 2012 23:49 /
ten co zde způsobil paniku

Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 3573
Registrován: 22 lis 2007 21:58
tel.: 775 391 907
auto: 110
Bydliště: Praha-Smetanova lhota

Re: Koupě Defendra po milionté

#50 Příspěvek od Jenda » 10 říj 2012 21:03

Ty budes ten novej DannielDesign ze ???
Jeste k tomu heslu co mas dole, nejak si fandis, myslim zes tu zadnou paniku nezpusobil. To uz tu byli jiny kabrnaci.
No kde jsou ted a kde je forum :wink: Jinak te tu vitam a az te prejde ,,prednasranost", treba pochopis o cem to je.
Honza
It´s not broken, it´s british !
http://www.christophermccandless.info

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: Koupě Defendra po milionté

#51 Příspěvek od Acon » 10 říj 2012 21:29

je pravda, že niektoré témy odbočia, no práve na tému "kúpa defíka" je na tomto fóre toho popísaného.... ..no hafo. Takže už sa to ľuďom nechce po X-tý krát opakovať. A na toto fórum nedám dopustiť, pretože jeho informačná hodnota je vysoká. Za tým si stojím.
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
Johny R
Příspěvky: 1138
Registrován: 20 říj 2010 20:41
tel.: 730622097
auto: Defík 90 300Tdi
Bydliště: Ostrava

Re: Koupě Defendra po milionté

#52 Příspěvek od Johny R » 10 říj 2012 21:38

Je to blázen, hoďte na něj síť :mrgreen: !

Uživatelský avatar
mr-tomas
Příspěvky: 2458
Registrován: 10 čer 2012 23:45
auto: Def 110 300Tdi
Bydliště: Praha 10

Re: Koupě Defendra po milionté

#53 Příspěvek od mr-tomas » 18 říj 2012 13:10

Když vidím na Defendrovi nalepenej po obvodě tenhle slzičkovej plech, tak je předpoklad že je pod tím rozkvetlá kastle?
Přílohy
def.jpg
Deformační zóna Defendera je vozidlo stojící před ním.

Uživatelský avatar
mr-tomas
Příspěvky: 2458
Registrován: 10 čer 2012 23:45
auto: Def 110 300Tdi
Bydliště: Praha 10

Re: Koupě Defendra po milionté

#54 Příspěvek od mr-tomas » 18 říj 2012 13:15

A když má namontovanou uvnitř přepážku (klec) ta je napevno bez možnosti vyndání?
Deformační zóna Defendera je vozidlo stojící před ním.

Uživatelský avatar
lumberjack
Příspěvky: 642
Registrován: 06 črc 2011 20:18
tel.: 732 808 469
auto: Defender TD5 110 HT
Bydliště: Benešov

Re: Koupě Defendra po milionté

#55 Příspěvek od lumberjack » 18 říj 2012 18:54

Klec můžeš odšroubovat. Alespoň já jí teda zapsanou nemám. Slzičkovej plech můžeš odšroubovat (pokud neni nanejtovanej) a přesvědčit se... Většinou se tam naopak dává, aby se nejnamáhanější části karoserie ochránily. Napoví ti, že je pod ním nějakej vosk...

edit: Tak kecám, zapsaný to mám, ale nic to nemění na tom, že se mříž, teda u mýho auta, nechá lehce vyndat...

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11487
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Defendra po milionté

#56 Příspěvek od eliott » 18 říj 2012 21:53

lumberjack píše:Klec můžeš odšroubovat. Alespoň já jí teda zapsanou nemám. Slzičkovej plech můžeš odšroubovat (pokud neni nanejtovanej) a přesvědčit se... Většinou se tam naopak dává, aby se nejnamáhanější části karoserie ochránily. Napoví ti, že je pod ním nějakej vosk...

edit: Tak kecám, zapsaný to mám, ale nic to nemění na tom, že se mříž, teda u mýho auta, nechá lehce vyndat...
Vosk tam máš proto, že jsem tam ty plechy dával já, jinak to tam dávají nasucho. Ale i já tam ty plechy dával proto, že spodní hrana blatníku byla trochu zoxidovaná.
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
mr-tomas
Příspěvky: 2458
Registrován: 10 čer 2012 23:45
auto: Def 110 300Tdi
Bydliště: Praha 10

Re: Koupě Defendra po milionté

#57 Příspěvek od mr-tomas » 18 říj 2012 23:06

Hmm, takže polepený auta slzičkovym plechem nebrat. :|
Deformační zóna Defendera je vozidlo stojící před ním.

Uživatelský avatar
Rover CK
Příspěvky: 128
Registrován: 30 zář 2012 21:38
auto: Land Rover 88

Re: Koupě Defendra po milionté

#58 Příspěvek od Rover CK » 18 říj 2012 23:40

mr-tomas píše:Hmm, takže polepený auta slzičkovym plechem nebrat. :|
nebrat tot otázka , může to být zamaskování koroze nebo nějakého poškození , ale taky to může být jen bezdůvodný výtvor autokutila ,který to někde viděl a jen se vopičí. Takže lepší je to předem vše pořádně prozkoumat . ale když už tam je namontovaná tato plechová vostuda tak se s tím už musí žít, .proto že ty díry by se musely zašpuntovat a to by byla ještě větší vostuda :)
ten co zde způsobil paniku

Uživatelský avatar
lumberjack
Příspěvky: 642
Registrován: 06 črc 2011 20:18
tel.: 732 808 469
auto: Defender TD5 110 HT
Bydliště: Benešov

Re: Koupě Defendra po milionté

#59 Příspěvek od lumberjack » 19 říj 2012 18:05

eliott píše: Vosk tam máš proto, že jsem tam ty plechy dával já, jinak to tam dávají nasucho. Ale i já tam ty plechy dával proto, že spodní hrana blatníku byla trochu zoxidovaná.
No já už podle tebe ten vosk plácám všude :-) Že byla trochu chycená mi nevadí, stejnak to vypadá, že první půjdou do švestek dveře řidiče... I když tam žádnej pičaplech nacpat nejde do toho spodního rohu, tak snad vydží ještě nějakou dobu...

edit: Jinak já dal slzičkovej plech na prahy jen kvůli tomu, že jsem je měl zohybaný a taky vymačkaný nějaký to těsnění, takže tam byla fuka přes kterou mi tam cákala voda a nakonec jsem jednu stranu ještě odrovnal v lese o vysokej pařez. A taky tam neni vidět bílá základovka od častýho nastupování a vystupování... Jak to vypadá je věc názoru každýho jedince... Mě jde především o funkčnost.

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11487
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě Defendra po milionté

#60 Příspěvek od eliott » 19 říj 2012 18:15

lumberjack píše:
eliott píše: Vosk tam máš proto, že jsem tam ty plechy dával já, jinak to tam dávají nasucho. Ale i já tam ty plechy dával proto, že spodní hrana blatníku byla trochu zoxidovaná.
No já už podle tebe ten vosk plácám všude :-) Že byla trochu chycená mi nevadí, stejnak to vypadá, že první půjdou do švestek dveře řidiče... I když tam žádnej pičaplech nacpat nejde do toho spodního rohu, tak snad vydží ještě nějakou dobu...

edit: Jinak já dal slzičkovej plech na prahy jen kvůli tomu, že jsem je měl zohybaný a taky vymačkaný nějaký to těsnění, takže tam byla fuka přes kterou mi tam cákala voda a nakonec jsem jednu stranu ještě odrovnal v lese o vysokej pařez. A taky tam neni vidět bílá základovka od častýho nastupování a vystupování... Jak to vypadá je věc názoru každýho jedince... Mě jde především o funkčnost.
Dveře byly ponořené do vosku, tak by se jejich stav neměl moc zhoršovat.
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Odpovědět