Discovery 1 300tdi "

Moderátor: stan

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Juricek
Příspěvky: 400
Registrován: 20 bře 2014 20:41
tel.: +421915522788
auto: D1 "Ďiviak"

Discovery 1 300tdi "

#1 Příspěvek od Juricek » 28 dub 2022 20:37

Padlo konečne rozhodnutie, život je zmena...

Kde začať?
Ťažko sa predáva obľúbené auto...
Takže.
Predám Diskošku nájazd 395 212 km. 2.5 tdi 83kw. Auto bolo Vyvarené komplet. Čiže je minimálne hrdzavé. Co sa týka technickej stránky všetko funkčné. Jazdím na ňom každý deň. V zadnej náprave je ARB uzávierka. Auto ma Pevnostné nárazníky prahy navijak Superwinch e.p9. Motor je mierne upravený aby auto malo peknú dynamiku. Momentálne po výmene spojky, olejov, rozvodov zadné brzdy, predné brzdy.(VRÁTANE STRMENOV). Je postavené na vzduchovom podvozku predok aj zadok. Viem postaviť auto na struny za 5 minút môžem ich tam nahodiť a vzduch si nechať. Veľa doplnkov na aute. V kufri je storage system 4 zásuvky s led osvetlením. Veľa doplnkov co tu nebudem rozpisovať budú na fotkách. Poďme teraz k nedostatkom:preliacne dvere všetky. Oxidácia zadných blatníkov (od vonku hliník, keby som vedel ako to odstránim už to dávno spravím) chýbajú dva plasty v interiéry pri šoférovych a spolujazdcovych nohách. Pretlačená strecha nad šoférom.
keď to zhrniem auto je veľmi v schopnom stave. Prípravene na všetky možné dobrodružstvá.v aute je pre investovaných toľko peňazí ze by mi vyšlo na malý bungalov. Za tie roky čo som majiteľ som zažil strašne veľa zážitkov s "Ďiviakom" o to sa mi bude ťažšie sním lúčit. Fakt som mal sním veľmi veľmi veľa krásnych zážitkov. S týmto autom som spoznal strašne veľa nových ludi.
Ak by ste chceli viac fotiek mam všetko čo sa kedy na aute robilo odfotene, v podstatne ma digitálnu servisnú knihu :)
Dôvod predaja je že nezmestim sem všetky veci co chcem takže prechod na Discovery 2, alebo Patrol alebo Land cruiser 80 uvidíme co bude. Na cene sa dá dohodnúť, treba zavolať prísť pozrieť. Možnosť predať aj bez stanu. Všetko podľa dohody.

Cena 11 000 €
+samozrejme plus dohoda Obrázek ObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázekObrázek

Odoslané z LYA-L29 pomocou Tapatalku



Naposledy upravil(a) Juricek dne 28 dub 2022 20:37, celkem upraveno 2 x.
R2D2 Roverisss D1 300tdipower on Maxxis Treps 37x12.5 .
Imporved by LandOFF
-----LandOFF SERVICE------- :)

Zamčeno