odkazy na cudzie stránky v novom tabe?

Zde napište co vám zde chybí, co by jste chtěli zlepšit, upravit, nebo problémy s některou z funkcí na fóru.

Moderátor: stan

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
stormrage
Příspěvky: 217
Registrován: 28 čer 2013 13:52
auto: mercedes

odkazy na cudzie stránky v novom tabe?

#1 Příspěvek od stormrage » 07 srp 2023 19:34

zakazdym sa pozabudnem ked rozklikávam odkazy ,presmeruje ma to na nejakú stránku napr bazos a opusti forum .... idealne by bolo ostat na fore a externe odkazy automaticky otvarat v novych taboch ... vacsinou ich uzivatel zo zvyku zatvori a potom sa musi znovu dostat na LR forum

Uživatelský avatar
pojir
Příspěvky: 2551
Registrován: 20 zář 2013 12:29
tel.: 602727915
auto: D2
Bydliště: u Blanska
Kontaktovat uživatele:

Re: odkazy na cudzie stránky v novom tabe?

#2 Příspěvek od pojir » 07 srp 2023 19:38

Jo, tak presne tohle bych nechtel a jsem rad za stavajici stav, kdy se muzu svobodne rozhodnout, jestli odkaz otevru v novym tabu nebo ne.
Jakkoliv vysoko vyskocis, nikdy nepreskocis svoji prdel.

Uživatelský avatar
masar
Příspěvky: 2725
Registrován: 14 bře 2010 21:49
tel.: 773968639
auto: D2 Td5
Bydliště: Děčín

Re: odkazy na cudzie stránky v novom tabe?

#3 Příspěvek od masar » 07 srp 2023 19:40

Na PC stačí klepnout na myši na kolečko a máš to v nový záložce.
Land Rover Discovery 2 Td5

Uživatelský avatar
stormrage
Příspěvky: 217
Registrován: 28 čer 2013 13:52
auto: mercedes

Re: odkazy na cudzie stránky v novom tabe?

#4 Příspěvek od stormrage » 08 srp 2023 13:21

masar píše: 07 srp 2023 19:40 Na PC stačí klepnout na myši na kolečko a máš to v nový záložce.
😀 toto samozrejme viem , tak isto aj na mobilnych zariadeniach ... ide o to že externy odkaz spravidla a zo zvyku zavriem , najma ak sa jedná o vyprsany inzerat alebo nieco nezaujimave , neklikam na šipku späť v prehliadači , tym padom si zavriem aj povodne vlakno a musim sa naň doklikať nanovo .... a hovorim to iba preto, že na väčšine webovych stranok sa odkazy na ine domeny presmeruvaju nepriamo prave z tohto dôvodu ... je to zaužívané pravidlo a tu na fóre to pôsobí mätúco ... ale to už je na adminoch 🤷🏼‍♂️ ja si dám rady aj bez toho ale je to z mojho uzivatelskeho pohladu blbost... od toho tie taby sú aby sa s nimi efektivne pracovalo to sa mozeme vratit na zaciatok milenia k explorelu 🤡

Odpovědět