Goodyear Wrangler MT

Všeobecné rady a informace

Moderátor: Acon

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
motohanz
Příspěvky: 1038
Registrován: 08 bře 2007 11:40
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od motohanz » 05 čer 2008 16:31

no me to tak doslo ze to je expedicni rezerva... :wink: :) ale stejne vis me to proste zaujalo...
MotoHanz - prodej a dovoz motocyklů prodej náhradních dílů a doplňků na Harley-Davidson a další http://www.motohanz.cz

Uživatelský avatar
karel
Příspěvky: 1806
Registrován: 16 říj 2006 10:55
Bydliště: kousek od Přerova

#22 Příspěvek od karel » 05 čer 2008 17:20

erik píše:
karel píše:2 rezervy je naprostá nutnost, pokud jezdíš expedice a 2 sady Matadorů se taky můžou hodit :lol:
A budu meldovat furt dokola...neni rozdil mezi MT BFG a Wissenta.
Nemyslel jsem tím nic špatného Eriku, o sponzoringu Matadoru samozřejmě vím a sám jsem jezdil Izzardy, které se chovaly slušně takže v pohodě :wink: jen jsem se usmál nad tím jak na jedno auto dáváš 10 gum
Už tu nejsem, tak mě s fórem neotravujte!

Uživatelský avatar
Miloš II
Příspěvky: 1945
Registrován: 01 lis 2006 09:24
tel.: سوني اريكسون
auto: لاند روفر ديسكفري 2
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od Miloš II » 05 čer 2008 19:00

karel píše:
erik píše: A budu meldovat furt dokola...neni rozdil mezi MT BFG a Wissenta.
Nemyslel jsem tím nic špatného Eriku, o sponzoringu Matadoru samozřejmě vím a sám jsem jezdil Izzardy, které se chovaly slušně takže v pohodě :wink: jen jsem se usmál nad tím jak na jedno auto dáváš 10 gum

:lol: Tak to se asi Karle přímo uřehtáš jako kůň mám čtyři sady gum na diskách s dvě sady po šesti gumách samo že na diskách :idea: :lol: no zrovna mě dole zvonil zvonek asi pro mne přijel Chocholoušek :idea: Miloš II
Kgalagadi Transfrontier Park,Central Kalahari Game Reserve,Hurungwe Safari Area,Charara Safari Area,Mana Pools National Park,Chizarira National Park,Namib-Naukluft National Park,Lower Zambezi National Park

Odpovědět