Spravne vyjadrovani gentlemana, aneb takovy jsem.

Moderátor: Miky_CZ

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
majkro
Příspěvky: 1259
Registrován: 12 zář 2010 20:36
tel.: 603952182
auto: LRD2TD5FL nosorozec

Re: Zmrd se najde i tady.

#61 Příspěvek od majkro » 31 pro 2010 13:26

Acon píše:
majkro píše:
To ma cas :) Az uznam za vhodny a on mi to nejak zkusi vysvetlit, tak hodim detaily. Ma cas do zitrka do obeda.
To si napísal pred 2 dňami. A preto, že si v avizovaný termín nič nezverejnil, vychádzam z toho, že Ti to pán akceptovateľne vysvetlil a tým pádom si sa mýlil. Alebo sa mýlim ja?
To ze ma cas do zitrka obeda do byl fakt a on se do te oby ozval. O cem probihal telefonat te zajimat nemusi. Uz jsem rikal, at sem zbytecne nepises, at pises pouze k veci.

Uživatelský avatar
majkro
Příspěvky: 1259
Registrován: 12 zář 2010 20:36
tel.: 603952182
auto: LRD2TD5FL nosorozec

Re: Zmrd se najde i tady.

#62 Příspěvek od majkro » 31 pro 2010 13:27

cyril píše:Já se domnívám, že jestli šlo ze strany údajného "Zmrda" o nedorozumění a souhru nešťastných náhod, měl by se přihlásit sám a problém popsat ze svýho pohledu. Myslím si, že je to možná jeho poslední šance na důstojnější odchod z fóra. I když totiž Majkro nezveřejní jeho nick, časem se jeho jméno stejně proflákne. A mezitím se možná zbytečně ublíží i jiným členům fóra, kteří dostanou nálepku "Zmrd" podle zaručeně ověřené informace od dalšího nejmenovaného člena fóra. :nech. Jsme přeci jenom lidi....
Celá tahle záležitost se již společným přičiněním všech, kteří jsme do vlákna přispěli nafoukla tolik, že smírným přáním "štěstí do Nového roku" nebo vyhlášením míru ve snaze o uklidnění situace, protože "Jsme tady přeci kamarádi sdruženi zájmem o společnou značku" už prostě nebude fungovat. A kdo tvrdí že ano, podezřívám jej, že je pokrytec. :chuckle .
No a pokud se dotyčný nepřihlásí, vlákno smažte. :Pohoda:
Asi tak, muze se prihlasit sam a rict k tomu co si mysli. Ale je to myslm zbytene, protoze by musel svest vinu na nekoho jineho a to se pak zas zamota do hadek a neduvery.

Uživatelský avatar
majkro
Příspěvky: 1259
Registrován: 12 zář 2010 20:36
tel.: 603952182
auto: LRD2TD5FL nosorozec

Re: Zmrd se najde i tady.

#63 Příspěvek od majkro » 31 pro 2010 13:29

WOYTA píše:Tohle je vážne zbytečný téma..... :hmm: Když Majkro napíše,že to jméno prozradí do oběda a pak hlásá : "povím to,až uznám za vhodné" (taky třeba nikdy), tak buď prestřelil s tím označením dotyčného zm..em, nebo je posera,co se bojí důsledků svého nařčení. Takže pro příště,když chceš něco zdělit,rozmysli si,než to napíšeš a když už to napíšeš........ tak to dotáhni do konce.
Jsem pro smazání tématu,co tu akorát lidi na Nový Rok :party zbytečně prudí. :ne
A treba taky nikdy...

Uživatelský avatar
majkro
Příspěvky: 1259
Registrován: 12 zář 2010 20:36
tel.: 603952182
auto: LRD2TD5FL nosorozec

Re: Zmrd se najde i tady.

#64 Příspěvek od majkro » 31 pro 2010 13:33

hokulia píše:majkro, evidentne mnoho z nas, vetsina ( mozna vsichni) nechapeme.....

Zatim jsi vsechny kdo na Tvoje vlakno prispeli bud nasral nebo zklamal.

Opakuju, dluzis nam rozuzleni. :hand
Neduzim nikomu nic, krom dotycneho, ktery dluzi rozumne vysvetleni mne. Vy to muzete zatim brat jako situaci pro ponauceni.

Uživatelský avatar
majkro
Příspěvky: 1259
Registrován: 12 zář 2010 20:36
tel.: 603952182
auto: LRD2TD5FL nosorozec

Re: Zmrd se najde i tady.

#65 Příspěvek od majkro » 31 pro 2010 13:35

jeanes píše:Uz jsem tady jeden prispevek psal a rekl jsem si ze dalsi uz psat nebudu, ale neda mi to...

Nekdo tady rika, "Je to Majkrovo vlakno, tak at si tady pise co chce"... Majkro, preci jsi mohl predpokladat, ze kdyz tady uvedes danou situaci, ze bude POCHOPITELNE ostatni zajimat, o koho jde. Nebo snad ne?? Myslim, ze kdybys byl v nasi roli, ze by te primarne taky zajimalo o koho jde! Takze nasi otazku "KDO?" nepovazuj za "drzkovani", ale za naprosto pochopitelnou otazku!

Predpokladam, ze tady jde ostatnim (vcetne me) o jedno. Ty mozna znas krivaka (tim myslim toho, co jsi oznacil Zmrdem), ktery muze nejak "ublizit" i nam a tajis ho, protoze ty si myslis, ze mozna neni.

Docela by me zajimalo jak by ses postavil k situaci, kdyby ten tebou oznacovany Zmrd (a zaroven tebou pred nami ostatnimi kryty Zmrd) nekoho z nas tady treba dnes obral, ten obrany by tady napsal jmeno a ty bys zjistil, ze je to on (ten pred kterym jsi nas treba mohl ochranit). Myslim, ze tohle je to, o co ostatnim hlavne jde!

Taky jsem uz byl v situaci, ze mi kamarad dluzil par tisic a dlouho se nemel k tomu aby mi prachy vratil. Nikomu jsem o tom nerekl, cehoz dodnes lituju, protoze jsem VEDOME vystavoval ostatni kamarady, ze je taky muze obrat. Ale rozdil je v tom, ze tys tady nam vsem oznamil, ze o takovem problemovem cloveku vis, ze je to jeden z nas a ze nam zatim nereknes o koho jde. Ty nas tady vedome vystavujes MOZNEMU nebezpeci, ze se dostanem do stejne situace. Jestli jsem napsal neco, co neni pravda, tak mi to kdyztak osvetli. Mrzi me, ze nedomyslis dusledky svyho jednani... :ne

Naopak prave domyslim a vychazim ze zkusenosti. :bandit

Uživatelský avatar
majkro
Příspěvky: 1259
Registrován: 12 zář 2010 20:36
tel.: 603952182
auto: LRD2TD5FL nosorozec

Re: Zmrd se najde i tady.

#66 Příspěvek od majkro » 31 pro 2010 13:43

stan píše:Pánové, zklidněte hormony. Je to Majkrovo vlákno a jen on může rozhodnout dle svého svědomí, jestli toho dotyčného zmrda odhalí nebo mu dá ještě šanci situaci srovnat. Rozumím mu, protože se potýkám s jedním, který mi vrací dluh a má tolik výmluv, že už jsem mu nevěřil a najednou se zmátořil a začal platit, tak jak má, a dokonce popředu... Prostě dokud šance žije, je nekorektní ho obvinit. Dobré jméno se zkurví velmi snadno...

Na druhou stranu by tu Majkro mohl alespoň dát další díly reportáže - jak se domluvili dál, co mu dlašího nasliboval...

Celé to má sloužit k tomu, že když se nachomýtnu k podobnému jednání, tak si dám kurevský pozor, abych nepřišel o prachy, jako třeba Václaf...
:hand :yes hezky jsi to napsal, tak to ma byt..

Ve skutecnosti pockam az do 3.-4. ledna, pak uvidim.

Safraporte
Příspěvky: 1341
Registrován: 03 zář 2009 12:01
tel.: 739634575
auto: noLR
Bydliště: jak to jde, tak na rybách

Re: Zmrd se najde i tady.

#67 Příspěvek od Safraporte » 31 pro 2010 14:06

majkro píše: Ve skutecnosti pockam az do 3.-4. ledna, pak uvidim.
No pro mě jsi tímhle topicem bohužel znedůvěrohodnil jen sám sebe a ten údajný viník čehosi se Ti teď může jen smát.
Napřed výkřik do tmy a pak mlžení ...
Když pominu, jak jsi prozmrdoval celý první příspěvek, tak se člověk vlastně nic nedozvěděl ... jo vlastně jo - že remcáme, máme kecy a vlastně nevíme ,,wo co goo" :mrgreen:

Uživatelský avatar
majkro
Příspěvky: 1259
Registrován: 12 zář 2010 20:36
tel.: 603952182
auto: LRD2TD5FL nosorozec

Re: Zmrd se najde i tady.

#68 Příspěvek od majkro » 31 pro 2010 14:49

Zatim posledni prispevek ode mne v tomto topicu do pristiho tydne.
Obrázek

Uživatelský avatar
WOYTA
Příspěvky: 185
Registrován: 16 led 2010 10:58
tel.: +420 606 854 519
auto: Discovery ll td5
Bydliště: Tuchoměřice Praha-západ

Re: Zmrd se najde i tady.

#69 Příspěvek od WOYTA » 31 pro 2010 15:12

ještě ti tam chybí ten Colt Magnum u hlavy tý kočičky a je to dokonalý..... :bandit

nrsteve
Příspěvky: 23
Registrován: 31 srp 2010 12:22
tel.: 0944968526
auto: freelander 1.8 3.dv.
Bydliště: NR-ZV

Re: Zmrd se najde i tady.

#70 Příspěvek od nrsteve » 31 pro 2010 15:42

majkro.......stale tu cakame na odpoved kto to je?a ty nic...hm?stale,len bla,bla...takze mal si jeden sen a ked si sa zobudil...... :hmm koho vlastne chranis?toto forum urcite nie! :ty jeden...:

Safraporte
Příspěvky: 1341
Registrován: 03 zář 2009 12:01
tel.: 739634575
auto: noLR
Bydliště: jak to jde, tak na rybách

Re: Zmrd se najde i tady.

#71 Příspěvek od Safraporte » 31 pro 2010 16:38

Tak se nestačím divit :shock:
Nevím kolika lidem jsi podobnou SZ poslal a nebo jsem možná jediný, ale na rozdíl od tebe ukážu prstem a zveřejním to ...

SZ která mi přišla od majkra
majkro píše:Předmět: Zmrd se najde i tady.
Safraporte píše: No pro mě jsi tímhle topicem bohužel znedůvěrohodnil jen sám sebe a ten údajný viník čehosi se Ti teď může jen smát.
Napřed výkřik do tmy a pak mlžení ...
Když pominu, jak jsi prozmrdoval celý první příspěvek, tak se člověk vlastně nic nedozvěděl ... jo vlastně jo - že remcáme, máme kecy a vlastně nevíme ,,wo co goo" :mrgreen:
Radsi se zneduveryhodnim v ocich jednoho tupce, nez deseti normalnich lidi. To, ze ty nechapes o co mi jde neznemana, ze je to cele spatne. Nevyjadruj se k necemu co nechapes a budes mit klid.
Ve vsem co jsem psal jsem DODRZEL SLOVO, psal jsem, ze to zverejnim do druheho dne do obeda, pokud se neozve ten dotycny. On se ozval a tak jsem zatim nic nezverejnil. Uz jsem to psal a nebavi me to kazdemu KDO NEUMI CIST opakovat. To jestli to zverejnim nebo ne je moje vec a ty ani nikdo jiny do toho nema co kecat. Ty si maximalne muzes vzit ponauceni ze vznikle situace. Kazdej z vas remcalu by nejradeji ukazal prstem a rekl si jakej je nekdo hajzl. Ja jsem od vas cekal treba diskuzi na tema jak se mam zachovat dal korektne ke VSEM TREM stranam. Ano ke vsem trem, komunisti uz tu nejsou, zadne pranyrovani nebude, sorry. :ne

Je mi jedno jestli se z toho poserete nebo jestli se dal budem slusne bavit. Ten clovek se zachoval spatne, dostane na zaklade telefonatu moznost to vyzehlit.
[/i]

Nevím, kde jsi získal pocit, že mne můžeš jen tak nazývat tupcem, pokud vyjádřím názor jenž nekoresponduje s tím tvým, ani nevím kdo je ten podle tebe ,,zmrd", ale rovnou Ti za sebe mohu po téhle soukromé zprávě říct tvými slovy: jdi do prdele :moon

No a já se jdu připravit na oslavu Silvestra a až vystřízlivím, tak sem juknu, co jsi stačil vyplodit a s kým jsi se ještě stačil rozhádat ... potažmo koho jsi ještě stačil osočit :wink:

Uživatelský avatar
jeanes
Příspěvky: 227
Registrován: 05 úno 2010 09:51
auto: Freelander TD4 2005
Bydliště: Česká Skalice

Re: Zmrd se najde i tady.

#72 Příspěvek od jeanes » 31 pro 2010 16:57

majkro píše:
jeanes píše:Uz jsem tady jeden prispevek psal a rekl jsem si ze dalsi uz psat nebudu, ale neda mi to...

Nekdo tady rika, "Je to Majkrovo vlakno, tak at si tady pise co chce"... Majkro, preci jsi mohl predpokladat, ze kdyz tady uvedes danou situaci, ze bude POCHOPITELNE ostatni zajimat, o koho jde. Nebo snad ne?? Myslim, ze kdybys byl v nasi roli, ze by te primarne taky zajimalo o koho jde! Takze nasi otazku "KDO?" nepovazuj za "drzkovani", ale za naprosto pochopitelnou otazku!

Predpokladam, ze tady jde ostatnim (vcetne me) o jedno. Ty mozna znas krivaka (tim myslim toho, co jsi oznacil Zmrdem), ktery muze nejak "ublizit" i nam a tajis ho, protoze ty si myslis, ze mozna neni.

Docela by me zajimalo jak by ses postavil k situaci, kdyby ten tebou oznacovany Zmrd (a zaroven tebou pred nami ostatnimi kryty Zmrd) nekoho z nas tady treba dnes obral, ten obrany by tady napsal jmeno a ty bys zjistil, ze je to on (ten pred kterym jsi nas treba mohl ochranit). Myslim, ze tohle je to, o co ostatnim hlavne jde!

Taky jsem uz byl v situaci, ze mi kamarad dluzil par tisic a dlouho se nemel k tomu aby mi prachy vratil. Nikomu jsem o tom nerekl, cehoz dodnes lituju, protoze jsem VEDOME vystavoval ostatni kamarady, ze je taky muze obrat. Ale rozdil je v tom, ze tys tady nam vsem oznamil, ze o takovem problemovem cloveku vis, ze je to jeden z nas a ze nam zatim nereknes o koho jde. Ty nas tady vedome vystavujes MOZNEMU nebezpeci, ze se dostanem do stejne situace. Jestli jsem napsal neco, co neni pravda, tak mi to kdyztak osvetli. Mrzi me, ze nedomyslis dusledky svyho jednani... :ne

Naopak prave domyslim a vychazim ze zkusenosti. :bandit
Opravdu vychazis ze zkusenosti?? :rofl Takze zalozit tema a nekoho neznameho oznacit preventivne za Zmrda s tim, ze jiste to budes vedet az po nejakym obede ti prijde normalni?? ...protoze presne tuhle stupidinu jsi udelal a divis se nam vsem, ze nam to prijde divny... Nikdo nejsme dokonaly, ale clovek by mel mit trochu soudnosti, ktera ti aspon v tomhle topicu naprosto chybi...

Me uz je celkem jedno o koho jde (tim myslim identitu toho tebou oznaceneho Zmrda), ale jde mi predevsim o princip tvyho jednani (viz. muj predchozi prispevek)...
Jak se do lesa volá,...

Land Rover FREELANDER TD4, 2005, černá metalíza, světlá kůže, audio Harman/Kardon, 18"ALU, xenony, přední + boční rámy...

Uživatelský avatar
stan
Příspěvky: 680
Registrován: 22 zář 2009 20:35
tel.: +420 603 499 869
auto: Discovery III - 4,4i
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmrd se najde i tady.

#73 Příspěvek od stan » 31 pro 2010 17:00

majkro píše:
Sláma Karel píše:To je krásná pohádka. :roll:
A proč nenapíše o koho jde. Třeba aby se ostatní nenapálili. Tohle dost o ničem.

K :dance
To ma cas :) Az uznam za vhodny a on mi to nejak zkusi vysvetlit, tak hodim detaily. Ma cas do zitrka do obeda.
Panove, už to tady začínáte vážně nechutně hrotit... Jednak jsme na LR foru, kteremu slusi ponekud jina atmosfera, a jednak je Silvestr, tak to už dál nekažme...

Jinak jsem tady vytáhl reakci Majkra, kde píše, že mu dává čas do (v tuto chvíli) včerejška do oběda, jestli se mu ozve a zkusi mu to vysvětlit. Asi mu něco vysvětlil, když ho zatím nechce zveřejnit a dal mu nový termín do 3. nebo 4. ledna (teď nevím přesně). Tak to respektujte prosím a nespamujte tohle téma zbytečnýma urážkama (týká se i Majkra a jeho zde zveřejněné SZ)...

Nechme to téma v tuto chvíli uzavřený a vstupme poněkud šťastněji do nového roku 2011 :drink
Land Rover Discovery III - 4,4i V8 HSE - LPG, automat, rok 2006
nafta je palivo satanovo :)

Uživatelský avatar
majkro
Příspěvky: 1259
Registrován: 12 zář 2010 20:36
tel.: 603952182
auto: LRD2TD5FL nosorozec

Re: Zmrd se najde i tady.

#74 Příspěvek od majkro » 31 pro 2010 17:11

Pocit jsem ziskal na zaklade tvych prispevku na toto tema, nepochpil jsi ani jednu ze dvou zasadnich veci. Prvni veci je, ze se rozhodnu sam kdy a zda to zverejnim. Druha vec jsou tvoje hloupe nazory na to kdo je v pravu neco vedet/zverejnit. To, ze nemas koule to resit v soukromi a nechat si to treba vysvetlit dle meho je tvuj problem. Jestlize pises souromou komunikaci na topic, znamena to, ze si sem jdes pro ukricenou podporu dalsich podobnych prizdisracu, nebo jak me tu nekdo nazval.

Ja jsem napsal pribeh, ze ktereho si zdravy clovek udela nazor na vzniklou situaci.

Nejvice si "v zajmu fora" otvirali drzku ti, kteri maji za pul roku sve existence tady 5 komentaru, z toho 2 komentare se navazi do mne v tomto topicu.
Dalsi berou do drzky moji cestnost, duveryhodnost a loajalitu. Jenze jen ve svem vlastnim zajmu a ukojeni svych potreb nekoho jebat. Ze by precetli o cem je tu rec a dokonce respektovali me prani zatim nic nerikat?
Asi si by si kazdy z nich uz vcera koupil auto nebo cokoliv a tak to musi hned vedet, ale kvuli mne si to koupit nemuze.

Mohl jsem v podobnych a slozitejsich situacich nabidnout aspon malou pomoc. Nenabizim nic.



Na zaklade vyvoje teto dizkuze jsem se kvuli tem nekolika jednodussim uzivatelum rozhodl nezverejnit nici jmeno.

Nekteri ho znaji, nekteri jsou na podobne situace pripraveni a vedi jak jednat a nekteri se poserou.

Timto toto tema povazuju za uzavrene a na dalsi reakce uz nebudu brat ohled.

Uživatelský avatar
jeanes
Příspěvky: 227
Registrován: 05 úno 2010 09:51
auto: Freelander TD4 2005
Bydliště: Česká Skalice

Re: Zmrd se najde i tady.

#75 Příspěvek od jeanes » 31 pro 2010 18:23

majkro píše:Pocit jsem ziskal na zaklade tvych prispevku na toto tema, nepochpil jsi ani jednu ze dvou zasadnich veci. Prvni veci je, ze se rozhodnu sam kdy a zda to zverejnim. Druha vec jsou tvoje hloupe nazory na to kdo je v pravu neco vedet/zverejnit. To, ze nemas koule to resit v soukromi a nechat si to treba vysvetlit dle meho je tvuj problem. Jestlize pises souromou komunikaci na topic, znamena to, ze si sem jdes pro ukricenou podporu dalsich podobnych prizdisracu, nebo jak me tu nekdo nazval.

Ja jsem napsal pribeh, ze ktereho si zdravy clovek udela nazor na vzniklou situaci.

Nejvice si "v zajmu fora" otvirali drzku ti, kteri maji za pul roku sve existence tady 5 komentaru, z toho 2 komentare se navazi do mne v tomto topicu.
Dalsi berou do drzky moji cestnost, duveryhodnost a loajalitu. Jenze jen ve svem vlastnim zajmu a ukojeni svych potreb nekoho jebat. Ze by precetli o cem je tu rec a dokonce respektovali me prani zatim nic nerikat?
Asi si by si kazdy z nich uz vcera koupil auto nebo cokoliv a tak to musi hned vedet, ale kvuli mne si to koupit nemuze.

Mohl jsem v podobnych a slozitejsich situacich nabidnout aspon malou pomoc. Nenabizim nic.



Na zaklade vyvoje teto dizkuze jsem se kvuli tem nekolika jednodussim uzivatelum rozhodl nezverejnit nici jmeno.

Nekteri ho znaji, nekteri jsou na podobne situace pripraveni a vedi jak jednat a nekteri se poserou.

Timto toto tema povazuju za uzavrene a na dalsi reakce uz nebudu brat ohled.
Ja myslim, ze hlavni chybou je ze jsi tady mozna nepravem jednoho z nas oznacil Zmrdem... Nevyjadril ses ani na jednu z mych otazek... Tusim asi proc... No neznam sice toho dotycneho o kterym toto cele je ale aspon jsem si udelal castecny obrazek o nekom jinem...
Naposledy upravil(a) jeanes dne 31 pro 2010 18:26, celkem upraveno 1 x.
Jak se do lesa volá,...

Land Rover FREELANDER TD4, 2005, černá metalíza, světlá kůže, audio Harman/Kardon, 18"ALU, xenony, přední + boční rámy...

Uživatelský avatar
Hunter
Příspěvky: 1497
Registrován: 22 bře 2007 01:04
auto: Free I Td4 AT
Bydliště: Jičínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmrd se najde i tady.

#76 Příspěvek od Hunter » 31 pro 2010 18:26

stan píše:Panove, už to tady začínáte vážně nechutně hrotit... Jednak jsme na LR foru, kteremu slusi ponekud jina atmosfera, a jednak je Silvestr, tak to už dál nekažme... ...
Tak tak, nestacim se divit, takovou uroven bych cekal jinde, ale zde urcite ne, jak pise Stan, zacina to byt jiz fakt nechutne, a ty dva obrazky to jen dokonaly. Celou dobu jsem jenom prihlizel, ale nyni bych byl osobne pro to, aby toto vlakno zmizelo (rozumej bylo smazano) a jiz se dal nerozvijelo... A pokud se chcete urazet, tak si hosi zajdete na pivo a tam si to vyrikejte, ale sem to prosim netahejte.
Free Td4 2004 HSE automat

Uživatelský avatar
WOYTA
Příspěvky: 185
Registrován: 16 led 2010 10:58
tel.: +420 606 854 519
auto: Discovery ll td5
Bydliště: Tuchoměřice Praha-západ

Re: Zmrd se najde i tady.

#77 Příspěvek od WOYTA » 31 pro 2010 19:27

SMAZAT!!!! Faktk to tu akorát jitří vášně a přitom je to wo ničom. Je nejvyšší :time

Uživatelský avatar
hokulia
Příspěvky: 411
Registrován: 29 kvě 2008 08:05
auto: RR S'charged, 2x110
Bydliště: Benesovsko

Re: Zmrd se najde i tady.

#78 Příspěvek od hokulia » 31 pro 2010 19:28

majkro, tak jak vyvoj tohohle tvyho vlakna sleduju, uz jsi
nasliboval a nesplnil nekolik terminu a veci
nazval spoustu clenu fora ruznymi jmeny
nasral dalsi spoustu clenu fora
pobavil zbytek

To vse na konci roku. Preju Ti a Tobe podobnym, aby se Ti v pristim roce darilo stejne dobre jako letos, ba jeste lepe. :hand :F :dance :ninja :rofl :party :cash :cash :cash :Pohoda: :beer :moon
Všechno je jinak.

Uživatelský avatar
brudr
Příspěvky: 2163
Registrován: 06 úno 2008 23:55
Bydliště: BRÜNN

Re: Zmrd se najde i tady.

#79 Příspěvek od brudr » 31 pro 2010 21:42

Majkro to bere asi jako takovej inteligencni test,kdo to neuhodne z te jeho "pohadky" tak je tupec s IQ tykve a nebude se s nim bavit.Asi hleda rovneho "inteligenta" k sobe :wink:
Tak ja se radim mezi ty "tupce" :moon :moon :moon :moon
A jinak :party :party :party :dance :dance :party :party :rock :rock a zitra rano/poledne/odpoledne :Ale fuuj:
tel:604422529
p.bocek@email.cz

Uživatelský avatar
airbilly
Příspěvky: 194
Registrován: 21 zář 2010 20:22
tel.: HTC Desire HD
auto: Freelander 2 SE TD4e
Bydliště: Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmrd se najde i tady.

#80 Příspěvek od airbilly » 31 pro 2010 22:55

brudr píše:a zitra rano/poledne/odpoledne :Ale fuuj:
Brácho tak ako sa u nás hovorí, tak to teda prrrrr. To je skoda materiálu.
FREEL2, Rimini Red, park heater, CB ALAN42, BF Winter Slalom KSI 235/65/R17 ( 29" )
VW Tiguan 1.4 TSI 150HP Bluemotion 2WD ;-)

Zamčeno