Spravne vyjadrovani gentlemana, aneb takovy jsem.

Moderátor: Miky_CZ

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Rosi
Příspěvky: 777
Registrován: 18 pro 2008 14:28
tel.: +420-608-084004
auto: LR 110SW Def Td5
Bydliště: Kósek vod Brna a Macochy

Re: Zmrd se najde i tady.

#81 Příspěvek od Rosi » 31 pro 2010 23:44

Proč mám pocit, že se toto vlákno nějak nehodí na toto fórum? :(
Není náhodou Majkro synonimum Pidibi? Každopádně to smrdí stejným naturelem :?: :!:
Poslední dobou se tu v aktivním tematu objevují veci, o kterých si neumím prïmárně pomyslet nic slušného... a subjektivně tu přibilo "hovnomailistů" (získávám konkurenci a to mě děsí :mrgreen: )
Adminové jistě někde užívají, ale za sebe bych rád "úklid"...
Def 110 Td5 SW
skype: vk770403; fotky: http://picasaweb.google.cz/Rosi770403/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Dusan
Příspěvky: 1047
Registrován: 03 srp 2008 23:19
auto: LR Defender 110 TD5

Re: Zmrd se najde i tady.

#82 Příspěvek od Dusan » 01 led 2011 00:29

Na uklid je treba miti "koule" :Pohoda:
.... ALEA IACTA EST

Uživatelský avatar
throtlle
Příspěvky: 161
Registrován: 15 lis 2009 19:04
Bydliště: vysočina

Re: Zmrd se najde i tady.

#83 Příspěvek od throtlle » 01 led 2011 13:09

kdo je zmrd, mi je celkem jedno
nachápu tady ale jednu věc a tou je ten váš úklid. zjakyho duvodu je tady posledni dobou potreba mazat témata? kdyz se tady lidi vlastnici LR projevujou jako pitomci, tak se to musi hnedle smazat? cenzura a presouvání do archivu snad kvuli tomu abyste vypadali jako Mirkové Dušínové? chápu, nechcete "klesnout" na úroven offroadfora, ale to si tady udelejte skupinu vás starousedlíků a nikoho dalšího mezi sebe nepouštějte.
Honza

Uživatelský avatar
paramount2
Příspěvky: 756
Registrován: 24 dub 2010 16:19
tel.: 775958013
auto: LR DI 300, 200
Bydliště: Jihlava

Re: Zmrd se najde i tady.

#84 Příspěvek od paramount2 » 01 led 2011 15:07

Já tomu moc nerozumím...
Nabídl ti auto, o kterým tvrdil, že je v německu, tys přišel na to, že je nabízený u nás....na jeho špek se zálohou jsi neskočil...
Tím by prostě pro mě celá záležitost skončila, s vychcánkama, co chtějí nějaký prachy předem se potkávám denně a prostě s nima kšeft neudělám a basta....
Tak prostě napiš ten a ten se za výše popsaných podezřelých okolností pokusil vytáhnout ze mně zálohu, dejte si pozor...
A pokud mu ještě dáváš čas, tak si nejsi stoprocentně jistej, že je zmrd...jinak bys to jméno zveřejnil.... :sad

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: Zmrd se najde i tady.

#85 Příspěvek od Acon » 01 led 2011 15:12

throtlle píše:kdo je zmrd, mi je celkem jedno
nachápu tady ale jednu věc a tou je ten váš úklid. zjakyho duvodu je tady posledni dobou potreba mazat témata? ...
Ktoré témy boli zmazané? Ja som akurát vyhodil pidibiho príspevky, ktoré on sám vymazal a tak zbytočne zaberali miesto.Niektoré témy sa scvrkli aj o stranu. Inak tu nikto nič nemaže. A že toto vlákno je bez úrovne je fakt. Preto sú viacerí za vymazanie. Načo má zaberať miesto, keď neobsahuje jedinú užitočnú ani zábavnú informáciu. Časom sa to ukludní, odíde to stratena a keď už to nikoho nebude zaujímať, niekto to snáď vyhodí.
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

Re: Zmrd se najde i tady.

#86 Příspěvek od RudaK » 01 led 2011 16:40

Mě to hlava nebere ....( nebo se mě nechce )

throtlle píše: chápu, nechcete "klesnout" na úroven offroadfora
Nepřipadá mě tohle fórum pokleslé :ty jeden...: ( nakonec tam je několik místních taky registrováno - např. já :mrk )
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: Zmrd se najde i tady.

#87 Příspěvek od Acon » 01 led 2011 17:01

throtlle píše:... ale to si tady udelejte skupinu vás starousedlíků a nikoho dalšího mezi sebe nepouštějte.
to predsa nikto nechce. A už vôbec nikto nechce riešiť "starousadlíkov" a iných. Za posledný 1/2 rok sem pribudlo x nových a nemyslím, že by im to dával ktokoľvek najavo. Aj Majkro sem zapadol, myslím, úplne normálne. Len touto témou sa trochu odlíšil. Na ofroade som registrovaný aj ja. No je tam, vzhľadom na rozmanitosť značiek,milión tém, ktoré sú mimo mňa. Preto dávam prednosť tomuto. Asi z rovnakého dôvodu tak robia viacerí a pár neprajníkov toto fórum, alebo jeho členov označuje za nejakých nafúkancov. To je zcestné.
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
RudaK
Příspěvky: 8487
Registrován: 24 lis 2006 18:09
tel.: SONY Xperia Z3
auto: D III + D 1
Bydliště: Raygern - Sud mahren

Re: Zmrd se najde i tady.

#88 Příspěvek od RudaK » 01 led 2011 17:05

Acon píše: a pár neprajníkov toto fórum, alebo jeho členov označuje za nejakých nafúkancov. To je zcestné.
:yes
D III - 2,7 TDV - The end result of a lot of hard work.
D 1 - 300 TDI 33x12.5R15 - už konečně nesmrtelná " SPIDERMAN "

Uživatelský avatar
Truck Rover
Příspěvky: 321
Registrován: 23 pro 2007 15:30
tel.: +421940860490
auto: LR 90
Bydliště: Hôrka nad Váhom
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmrd se najde i tady.

#89 Příspěvek od Truck Rover » 01 led 2011 19:11

koho? kde? okolkej? :mrgreen:
LR 90

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11492
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmrd se najde i tady.

#90 Příspěvek od eliott » 03 led 2011 22:43

throtlle píše:kdo je zmrd, mi je celkem jedno
nachápu tady ale jednu věc a tou je ten váš úklid. zjakyho duvodu je tady posledni dobou potreba mazat témata? kdyz se tady lidi vlastnici LR projevujou jako pitomci, tak se to musi hnedle smazat? .
K tomu bych se přidal, každý by měl mít možnost si v historii fóra zalistovat a přečíst si, jak se kdo projevoval. Ale jelikož to není v zájmu dotyčných, tak si zřejmě časem zařídí smazání a spoléhají na to, že se na jejich chování :Ale fuuj: časem zapomene...
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
Rosi
Příspěvky: 777
Registrován: 18 pro 2008 14:28
tel.: +420-608-084004
auto: LR 110SW Def Td5
Bydliště: Kósek vod Brna a Macochy

Re: Zmrd se najde i tady.

#91 Příspěvek od Rosi » 04 led 2011 10:14

eliott píše: K tomu bych se přidal, každý by měl mít možnost si v historii fóra zalistovat a přečíst si, jak se kdo projevoval. Ale jelikož to není v zájmu dotyčných, tak si zřejmě časem zařídí smazání a spoléhají na to, že se na jejich chování :Ale fuuj: časem zapomene...
Ses Patriku špatně vyspal, ne? :mrgreen:
A nebo taky píšeš o někom konkrétním nekonkrétně?
Možná je to infekční...
Def 110 Td5 SW
skype: vk770403; fotky: http://picasaweb.google.cz/Rosi770403/" onclick="window.open(this.href);return false;

kubes
Příspěvky: 203
Registrován: 21 bře 2007 14:03

Re: Zmrd se najde i tady.

#92 Příspěvek od kubes » 04 led 2011 21:30

majkro píše:Prizdisraci maji potrebu nekoho kamenovat, aby si dokazali, ze nejsou takovy, jaci na ne cumej po ranu do zrcadla.Rozumnym lidem staci ukazat zkusenosti a zpusoby. Ty si pak aplikuji na podobne situace a pouci se. Neni proc se soustredit na jedno jmeno. Panuje tu mezi lidma velka duvera, je to dobre, ale chtel jsem ukazat hranice. Ukazat prstem na nekoho umi kazdej. Me ted ten clovek presvedcuje, ze je to souhra blbych nahod. Rad se necham presvedcit, lepsi jeden neutralni, nez deset proti.

Prizdisracum zdar!
Souhlasím s tím, co píše "majkro". Málokdy je něco bílé nebo černé. Mohou nastat v životě situace, kdy je obtížné dostát některým slibům. Taky ne každý je schopen si přiznat, že se něco "nepovedlo" a s protistranou to ihned řešit. Domnívám se, že poskytnout někomu přiměřený čas na nápravu je vhodné, pokud bych se dostal do podobné situace, taky bych ocenil, kdyby někdo ke mě přistupoval podobně.
Otázka je, jaký čas je přiměřený. Samozřejmě to závisí od dané situace. Můj příspěvek je takto obecný záměrně, prosím uživatele fora, kteří se domnívají, že by mohli reagovat konkrétněji, aby tak zatím nečinili.
Děkuji Kubeš

Uživatelský avatar
Luboš M.
Příspěvky: 3301
Registrován: 09 úno 2007 17:16
tel.: 608 969 607
auto: Defender 110
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmrd se najde i tady.

#93 Příspěvek od Luboš M. » 04 led 2011 21:42

kubes píše:
majkro píše:Prizdisraci maji potrebu nekoho kamenovat, aby si dokazali, ze nejsou takovy, jaci na ne cumej po ranu do zrcadla.Rozumnym lidem staci ukazat zkusenosti a zpusoby. Ty si pak aplikuji na podobne situace a pouci se. Neni proc se soustredit na jedno jmeno. Panuje tu mezi lidma velka duvera, je to dobre, ale chtel jsem ukazat hranice. Ukazat prstem na nekoho umi kazdej. Me ted ten clovek presvedcuje, ze je to souhra blbych nahod. Rad se necham presvedcit, lepsi jeden neutralni, nez deset proti.

Prizdisracum zdar!
Souhlasím s tím, co píše "majkro". Málokdy je něco bílé nebo černé. Mohou nastat v životě situace, kdy je obtížné dostát některým slibům. Taky ne každý je schopen si přiznat, že se něco "nepovedlo" a s protistranou to ihned řešit. Domnívám se, že poskytnout někomu přiměřený čas na nápravu je vhodné, pokud bych se dostal do podobné situace, taky bych ocenil, kdyby někdo ke mě přistupoval podobně.
Otázka je, jaký čas je přiměřený. Samozřejmě to závisí od dané situace. Můj příspěvek je takto obecný záměrně, prosím uživatele fora, kteří se domnívají, že by mohli reagovat konkrétněji, aby tak zatím nečinili.
Děkuji Kubeš
To máš naprostou pravdu, je otázkou cti každého z nás jak se k takové situaci postaví. Každý z nás má jisté starosti a taky to nějak řeší. Nikdo není dokonalí a všechno se nechá vyřešit, jen je potřeba si pořádně hrábnout do svědomí a hlavně to začít řešit.
http://WWW.I-DEFENDER.CZ" onclick="window.open(this.href);return false; vlastní výroba a prodej doplňků na offroady Tel: 608-96 96 07
Miluji život, protože mi dal Land Rover. Miluji Land Rover, protože je to můj život.

Uživatelský avatar
Rosi
Příspěvky: 777
Registrován: 18 pro 2008 14:28
tel.: +420-608-084004
auto: LR 110SW Def Td5
Bydliště: Kósek vod Brna a Macochy

Re: Zmrd se najde i tady.

#94 Příspěvek od Rosi » 05 led 2011 08:36

kubes píše:
majkro píše:Prizdisraci maji potrebu nekoho kamenovat, aby si dokazali, ze nejsou takovy, jaci na ne cumej po ranu do zrcadla.Rozumnym lidem staci ukazat zkusenosti a zpusoby. Ty si pak aplikuji na podobne situace a pouci se. Neni proc se soustredit na jedno jmeno. Panuje tu mezi lidma velka duvera, je to dobre, ale chtel jsem ukazat hranice. Ukazat prstem na nekoho umi kazdej. Me ted ten clovek presvedcuje, ze je to souhra blbych nahod. Rad se necham presvedcit, lepsi jeden neutralni, nez deset proti.

Prizdisracum zdar!
Souhlasím s tím, co píše "majkro". Málokdy je něco bílé nebo černé. Mohou nastat v životě situace, kdy je obtížné dostát některým slibům. Taky ne každý je schopen si přiznat, že se něco "nepovedlo" a s protistranou to ihned řešit. Domnívám se, že poskytnout někomu přiměřený čas na nápravu je vhodné, pokud bych se dostal do podobné situace, taky bych ocenil, kdyby někdo ke mě přistupoval podobně.
Otázka je, jaký čas je přiměřený. Samozřejmě to závisí od dané situace. Můj příspěvek je takto obecný záměrně, prosím uživatele fora, kteří se domnívají, že by mohli reagovat konkrétněji, aby tak zatím nečinili.
Děkuji Kubeš
No, otázka je jestli teda v rámci "poskytnutí času na nápravu" je potřeba vytvářet vlákno o teoreticky potencionálním nejmenovaném zmrdovi. Není lepší prostě neztrácet čas mlácením prázdné slámy a radši než se exhibovat se svým mirkodušínovstvím a citovými ztrátami to vyřešit a pak případně napsat definitivní fakta bez otazníku :?: :idea:
Mě je vcelku jedno jestli "zmrd" existuje či je výplodem bujné fantazie (třeba jsem to já, kdo ví :mrgreen: ). Vadí mě princip prezentace a 5 stránek o ničem...
Def 110 Td5 SW
skype: vk770403; fotky: http://picasaweb.google.cz/Rosi770403/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 3573
Registrován: 22 lis 2007 21:58
tel.: 775 391 907
auto: 110
Bydliště: Praha-Smetanova lhota

Re: Zmrd se najde i tady.

#95 Příspěvek od Jenda » 05 led 2011 13:47

.......... :yes
H.
It´s not broken, it´s british !
http://www.christophermccandless.info

Uživatelský avatar
Honzan
Příspěvky: 694
Registrován: 24 lis 2008 21:24
tel.: 728581532
auto: DI
Bydliště: Blansko

Re: Zmrd se najde i tady.

#96 Příspěvek od Honzan » 05 led 2011 14:14

Rosi píše:No, otázka je jestli teda v rámci "poskytnutí času na nápravu" je potřeba vytvářet vlákno o teoreticky potencionálním nejmenovaném zmrdovi. Není lepší prostě neztrácet čas mlácením prázdné slámy a radši než se exhibovat se svým mirkodušínovstvím a citovými ztrátami to vyřešit a pak případně napsat definitivní fakta bez otazníku :?: :idea:
Mě je vcelku jedno jestli "zmrd" existuje či je výplodem bujné fantazie (třeba jsem to já, kdo ví :mrgreen: ). Vadí mě princip prezentace a 5 stránek o ničem...
Presne to mi zvedlo mandle...
"třístovka" je spravna volba, i kdyz obcas zastavkuje :D

Uživatelský avatar
Rosi
Příspěvky: 777
Registrován: 18 pro 2008 14:28
tel.: +420-608-084004
auto: LR 110SW Def Td5
Bydliště: Kósek vod Brna a Macochy

Re: Zmrd se najde i tady.

#97 Příspěvek od Rosi » 05 led 2011 14:54

Rosi píše: ...Není lepší prostě neztrácet čas mlácením prázdné slámy ...
Karle promiň, došlo mi to až teď :!: :Sorry: :mrgreen: :mrgreen:
Def 110 Td5 SW
skype: vk770403; fotky: http://picasaweb.google.cz/Rosi770403/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pablo.gs
Příspěvky: 627
Registrován: 12 dub 2009 11:13
auto: ex DII TD5
Bydliště: Neupaka

Re: Zmrd se najde i tady.

#98 Příspěvek od pablo.gs » 05 led 2011 15:08

Honzan píše:
Rosi píše:No, otázka je jestli teda v rámci "poskytnutí času na nápravu" je potřeba vytvářet vlákno o teoreticky potencionálním nejmenovaném zmrdovi. Není lepší prostě neztrácet čas mlácením prázdné slámy a radši než se exhibovat se svým mirkodušínovstvím a citovými ztrátami to vyřešit a pak případně napsat definitivní fakta bez otazníku :?: :idea:
Mě je vcelku jedno jestli "zmrd" existuje či je výplodem bujné fantazie (třeba jsem to já, kdo ví :mrgreen: ). Vadí mě princip prezentace a 5 stránek o ničem...
Presne to mi zvedlo mandle...
:yes :yes :yes
To, že jsi paranoidní, ještě neznamená, že Tě nesledují.

Uživatelský avatar
pablo.gs
Příspěvky: 627
Registrován: 12 dub 2009 11:13
auto: ex DII TD5
Bydliště: Neupaka

Re: Zmrd se najde i tady.

#99 Příspěvek od pablo.gs » 05 led 2011 15:09

Rosi píše: Karle promiň, došlo mi to až teď :!: :Sorry: :mrgreen: :mrgreen:
:rofl :dance :rofl :clap
To, že jsi paranoidní, ještě neznamená, že Tě nesledují.

Uživatelský avatar
Hunter
Příspěvky: 1497
Registrován: 22 bře 2007 01:04
auto: Free I Td4 AT
Bydliště: Jičínsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Zmrd se najde i tady.

#100 Příspěvek od Hunter » 05 led 2011 15:51

Rosi .... :yes
Free Td4 2004 HSE automat

Zamčeno