Porušení pravidel

Zde napište co vám zde chybí, co by jste chtěli zlepšit, upravit, nebo problémy s některou z funkcí na fóru.

Moderátor: stan

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
masar
Příspěvky: 2719
Registrován: 14 bře 2010 21:49
tel.: 773968639
auto: D2 Td5
Bydliště: Děčín

Porušení pravidel

#1 Příspěvek od masar » 14 led 2011 17:56

Přesunuto z téma: JAKOU NAVIGACI???? - http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... &start=280" onclick="window.open(this.href);return false;
sloon píše:
PavelU píše:Žádné linky, viz. pravidla... :idea:
.... v pravidlech nic takového nevidím když tak mě nasměruj?
Nechtěl jsem plevelit vlákno tak jsem to rovnou dal sem.

Souhlasím, včera jsem to taky řešil viz. http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... 4&start=40" onclick="window.open(this.href);return false; (už jsem to porušil zase). Objasní mi (nám) to někdo?
Land Rover Discovery 2 Td5

Uživatelský avatar
Rover
Příspěvky: 5243
Registrován: 10 říj 2006 15:56
tel.: 736173373
Bydliště: Podkrkonoší...

Re: Porušení pravidel

#2 Příspěvek od Rover » 14 led 2011 18:10

Takže ono se sem už nesmí psát třeba to, že repasované převodovky, rozvodovky, atd. dělá Ashcroft Trans. protože by se to někdo od nich mohl koupit napřímo, což se nesmí protože je tady obchod přes který by se to správně mělo kupovat? A tím by ten obchod přišel o obchod?

To mně není moc jasné, pokud má někdo (modelová situace) problém s převodovkou a neví si s tím rady, tak už sem nejde napsat - pokud chceš repasovanou v Anglii je neznámější Ashcroft + odkaz, u nás třeba sám repasuje Eliott + odkaz, atd. a člověk si sám vybere podle nějakých kriteríí. Nejde o kšeft, ale o pomoc...
Country boy...

Safraporte
Příspěvky: 1341
Registrován: 03 zář 2009 12:01
tel.: 739634575
auto: noLR
Bydliště: jak to jde, tak na rybách

Re: Porušení pravidel

#3 Příspěvek od Safraporte » 14 led 2011 18:10

Ať hledám jak hledám, nikde v pravidlech jsem nenašel zákaz linků (nezaměňovat s komerční nabídkou) :hmm:
Nevylívá se zde s vaničkou i dítě?

pravidla fóra

Uživatelský avatar
Benjamin
Příspěvky: 3515
Registrován: 08 lis 2010 11:31
auto: F150+bouda Gladiator
Bydliště:

Re: Porušení pravidel

#4 Příspěvek od Benjamin » 14 led 2011 18:43

Rover píše:Takže ono se sem už nesmí psát třeba to, že repasované převodovky, rozvodovky, atd. dělá Ashcroft Trans. protože by se to někdo od nich mohl koupit napřímo, což se nesmí protože je tady obchod přes který by se to správně mělo kupovat? A tím by ten obchod přišel o obchod?

To mně není moc jasné, pokud má někdo (modelová situace) problém s převodovkou a neví si s tím rady, tak už sem nejde napsat - pokud chceš repasovanou v Anglii je neznámější Ashcroft + odkaz, u nás třeba sám repasuje Eliott + odkaz, atd. a člověk si sám vybere podle nějakých kriteríí. Nejde o kšeft, ale o pomoc...
S tím plně souhlasím. Odkazy podobného typu mi mnohokrát pomohly a ušetřily tunu času. LR jsou specifická auta a pro člověka, který je čerstvým majitelem, je mnohdy těžké vůbec sehnat někoho, kdo by mu ten či onaký díl dodal za rozumnou cenu. Forum a odkazy mi vždycky hodně pomohly a ušetřily čas. Dnes všechno pracně googlím a ten odkaz by se někdy tolik hodil....

V konečném výsledku, čím víc odkazů najdu, tím mám větší výběr a volbu. Rozhoduji se stejně potom dle vlastního úsudku..
UK:LR4 SDV6 HSE/Jaguar XK8 4.0/Rover 75 2.0 CDT Tourer/Triumph Spitfire 1500/LR DII Td5 Medvědi/LR Free 2.0 D/Jaguar XJ12 Sovereign. NonUK: Ford F-150 obytná nástavba Gladiator XL
www.nomadbear.cz

Uživatelský avatar
Zanzibar
Příspěvky: 1973
Registrován: 12 lis 2008 17:34
tel.: +420602286657
Bydliště: Běleč
Kontaktovat uživatele:

Re: Porušení pravidel

#5 Příspěvek od Zanzibar » 14 led 2011 19:03

:nerd
nestačím se divit. Ještě, že zde nezveřejňuji žádný ten "link" anebo Singapoore sling, ding a ling ( to je cocktail ) .
Kdyby tak někdo našel čas a všem "linkařům" sem umístil "antilink".
ať všem, co nevládnou angličtinou úplně zamotá hlavu. Jak důchodcům s PennyLidlTescoBilla.... letákem v ruce.

Tfuj !
tři series, jedna devadesátka a jedno disco :-)

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7821
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: Porušení pravidel

#6 Příspěvek od Sláma Karel » 14 led 2011 19:12

Rover píše:Takže ono se sem už nesmí psát třeba to, že repasované převodovky, rozvodovky, atd. dělá Ashcroft Trans. protože by se to někdo od nich mohl koupit napřímo, což se nesmí protože je tady obchod přes který by se to správně mělo kupovat? A tím by ten obchod přišel o obchod?

To mně není moc jasné, pokud má někdo (modelová situace) problém s převodovkou a neví si s tím rady, tak už sem nejde napsat - pokud chceš repasovanou v Anglii je neznámější Ashcroft + odkaz, u nás třeba sám repasuje Eliott + odkaz, atd. a člověk si sám vybere podle nějakých kriteríí. Nejde o kšeft, ale o pomoc...
No jo Rovere, ale ty nesmíš jmenovat ani ten obchod který to dělá tady, takže vlastně nevydělá nikdo, nic se neprodá a člověk který to potřebuje nic nemá, nebo si to bude muset dohledat někde sám, nebo to pěkně zaplatí třeba u ofic LR.

Pokud ale vím, tak LOW to tady nikde nezakazuje dávat odkazy na zahraniční prodejce dílů a pod. Bylo to myšleno tak aby si sem každý z místních prodejců z toho nedělal obchod.

Já si myslím, že se to tady trochu přehání a ty odkazy když tam někdo dá, tak by to nemělo vadit. Blbé ale stejně bude, že nemůžu napsat, že to třeba mám já, ale budu muset počkat až to napíše někdo za mě, protože jinak bych se choval komerčně. Smím to ale napsat do SZ, ale až to bude někdo hledat zase a najde tohle téma, tak se zase nic nedozví.

Myslím, že by to mělo být tak, že na dotaz tam odkaz můžu dát jakýkoliv, nebo nabídnout pomoc. Ale nezakládat vlastní vlákna o tom, že to umím nebo mám, jinde než v komerční sekci, kterou bohužel ale nikdo nečte.

Oni se pravidla už tak důkladně nedodržují ani v bazaru, což si myslím, že je dobře.

Stejně třeba lidé co mají Freelandera nebo i Defendera nečtou žádný jiný sekce než ty svoje a o bazaru natož o komerční sekci nemají ani ponětí.

Ale funguje to tak proč to měnit. Stačilo by trochu povolit.
Třeba kdyby se do každé sekce týkající se daného modelu LR udělal taky vlastní bazar tak by to bylo přehlednější a víc používané.

K :dance
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
Mirko
Příspěvky: 2805
Registrován: 18 lis 2008 08:35
auto: RRC´s
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Porušení pravidel

#7 Příspěvek od Mirko » 14 led 2011 19:20

Pravidla by se měli rozšířit asi o nějaké sousloví typu: nedělat reklamu sám sobě, svému obchodu atd...Jelikož přítomní obchodníci z tohoto forumu i tak těží, a říkám to bez závisti a jsem rád za ně, tak bych si jimi ale nerad nechal diktovat pravidla, jak já komu, co a jak, mám poradit. A osobně mě teda nevadili ani vstupy typu: "na delší cesty s dědkem doporučuju" ale to jste si vyřešili mezi sebou a považuju to za uzavřené.
Mirko

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7821
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: Porušení pravidel

#8 Příspěvek od Sláma Karel » 14 led 2011 19:43

Mirko píše:Pravidla by se měli rozšířit asi o nějaké sousloví typu: nedělat reklamu sám sobě, svému obchodu atd...Jelikož přítomní obchodníci z tohoto forumu i tak těží, a říkám to bez závisti a jsem rád za ně, tak bych si jimi ale nerad nechal diktovat pravidla, jak já komu, co a jak, mám poradit. A osobně mě teda nevadili ani vstupy typu: "na delší cesty s dědkem doporučuju" ale to jste si vyřešili mezi sebou a považuju to za uzavřené.
Mirko
Nikdo tady nepíše, že by si dělal reklamu sám sobě. O reklamě tady nikdo nemluví. Tady jde o to, že když se třeba v sekci člověk konkrétně ptá, že nemůže sehnat převodovku http://landroverforum.klape.cz/forum/vi ... =8&t=12967" onclick="window.open(this.href);return false; a ptá se kde jí má sehnat nebo co má dělat, tak tam třeba PavelU nebo Eliott nemůže napsat, že má repasované, já tam nemůžu napsat, že jí mám použitou a ani nikdo mu nemůže nic doporučit ani dát link na to kde to dělají, protože je to reklama. To mi přijde úchylné a myslím, že to tak ani LOW nemyslel. To je přeci blbost ne? Proto tam nikdo nic z těch co by pomoci mohli nic nenapíšou a je to vyřešené.
Ano můžu mu poslat SZ, ale to zase nepomůže tomu dalšímu co to bude potřebovat a založí další nové vlákno a to Vám bude zase vadit, že jsou tu dublovaná témata.
Nebo nařiďte tomu člověku, že si to musí dát do poptávky ND protože jinak porušuje pravidla, kde mohou reagovat všichni. A budeme nařizovat a zakazovat a budeme mít všichni HOVNO. :ne

Podle mého na konkrétní otázku kde to má sehnat by se mělo smět odpovědět cokoliv konkrétního. Samozřejmě ne třeba takhle. "já to sice nemám, ale mám vrakoviště a kdyby jsi potřeboval něco jiného tak ...."
Ale napsat jo já ji mám, nebo PavelU má v eshopu repasované nebo prostě nějaký link do Anglie, nebo alespoň nějakou pomoc, by mělo být povoleno.

K :dance
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
masar
Příspěvky: 2719
Registrován: 14 bře 2010 21:49
tel.: 773968639
auto: D2 Td5
Bydliště: Děčín

Re: Porušení pravidel

#9 Příspěvek od masar » 14 led 2011 19:57

Sláma Karel píše: ....třeba PavelU nebo Eliott nemůže napsat, že má repasované, já tam nemůžu napsat, že jí mám použitou a ani nikdo mu nemůže nic doporučit ani dát link na to kde to dělají, protože je to reklama. To mi přijde úchylné a myslím, že to tak ani LOW nemyslel. To je přeci blbost ne? K :dance
Souhlasím a pochopil jsem ty pravidla tak jak píšeš, proto jsem založil tohle vlákno a doufám, že to někdo povolanější vysvětlí. Nemám sice moc vlastních zkušeností, protože trávím víc času u PC než v garáži, ale mám už trochu přehled (oproti úplným nováčkům) kde hledat, a tak můžu třeba hodit odkaz kde co najít nebo aspoň přesměrovat a usnadnit tak nově příchozím čas, přesně jak to napsal už někdo předemnou...
Land Rover Discovery 2 Td5

Uživatelský avatar
PavelU
Příspěvky: 5182
Registrován: 01 úno 2009 17:54
tel.: +420 603716996
auto: Land Rover
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Porušení pravidel

#10 Příspěvek od PavelU » 14 led 2011 20:13

masar píše:
Sláma Karel píše: ....třeba PavelU nebo Eliott nemůže napsat, že má repasované, já tam nemůžu napsat, že jí mám použitou a ani nikdo mu nemůže nic doporučit ani dát link na to kde to dělají, protože je to reklama. To mi přijde úchylné a myslím, že to tak ani LOW nemyslel. To je přeci blbost ne? K :dance
Souhlasím a pochopil jsem ty pravidla tak jak píšeš, proto jsem založil tohle vlákno a doufám, že to někdo povolanější vysvětlí. Nemám sice moc vlastních zkušeností, protože trávím víc času u PC než v garáži, ale mám už trochu přehled (oproti úplným nováčkům) kde hledat, a tak můžu třeba hodit odkaz kde co najít nebo aspoň přesměrovat a usnadnit tak nově příchozím čas, přesně jak to napsal už někdo předemnou...
Já ti to vysvětlím, problém je v tom, že dáváš odkazy jenom na naše stránky shopu a to se tady "staré partě" nelíbí a všechny linky na náš shop nechávají smazat. Proto následovaly moje dvě ironické připomínky ve vlákně o navigacich s cílem rozpoutat debatu o tomto pravidlu, které je podle mě nesmyslné.
LAND ROVER náhradní díly, doplňky a offroad příslušenství. Distributor dílů ALLMAKES, TERRAFIRMA, BRITPART, BEARMACH, ALLISPORT
Kontakt: E-SHOP http://www.litep4x4.cz ** E-MAIL info@litep4x4.cz ** MOBIL (+420) 603716996 ** FACEBOOK - facebook.com/litep4x4

MadTom
Příspěvky: 14903
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: Porušení pravidel

#11 Příspěvek od MadTom » 14 led 2011 20:39

A kam se teda může odkazovat? Přece pokud někomu mohu a chci poradit, tak mu ještě nebudu dělat průzkum trhu, ten ať si udělá sám, pro mě je primární část té rady, aby věděl, co vůbec má shánět - to je ta zásadní informace. Maximálně bych ještě mohl napsat, že to není jedinej dodavatel v ČR - zahraničí neřeším. Navíc pokud má někdo přehlednej web, tak se na něj dobře odkazuje, protože to omezuje další nejasnosti.
Asi by chtělo do pravidel přidat pár modelových příkladů, co je v pořádku a co není. Znovu jsem si je přečetl a jediné co mi z nich vyplynulo už tady shrnul Karel Sláma - na "reklamu" prodejců výrobců a dalších je tu extra sekce.
A ještě jeden dotaz - je možné bez omezení odkazovat na jednotlivá témata fóra? Nebo i tady platí, že na "komerční" sekci se odkazovat nesmí?
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: Porušení pravidel

#12 Příspěvek od Acon » 14 led 2011 20:49

Sláma Karel píše:
Rover píše:Takže ono se sem už nesmí psát třeba to, že repasované převodovky, rozvodovky, atd. dělá Ashcroft Trans. protože by se to někdo od nich mohl koupit napřímo, což se nesmí protože je tady obchod přes který by se to správně mělo kupovat? A tím by ten obchod přišel o obchod?

To mně není moc jasné, pokud má někdo (modelová situace) problém s převodovkou a neví si s tím rady, tak už sem nejde napsat - pokud chceš repasovanou v Anglii je neznámější Ashcroft + odkaz, u nás třeba sám repasuje Eliott + odkaz, atd. a člověk si sám vybere podle nějakých kriteríí. Nejde o kšeft, ale o pomoc...
No jo Rovere, ale ty nesmíš jmenovat ani ten obchod který to dělá tady, takže vlastně nevydělá nikdo, nic se neprodá a člověk který to potřebuje nic nemá, nebo si to bude muset dohledat někde sám, nebo to pěkně zaplatí třeba u ofic LR.

Pokud ale vím, tak LOW to tady nikde nezakazuje dávat odkazy na zahraniční prodejce dílů a pod. Bylo to myšleno tak aby si sem každý z místních prodejců z toho nedělal obchod.

Já si myslím, že se to tady trochu přehání a ty odkazy když tam někdo dá, tak by to nemělo vadit. Blbé ale stejně bude, že nemůžu napsat, že to třeba mám já, ale budu muset počkat až to napíše někdo za mě, protože jinak bych se choval komerčně. Smím to ale napsat do SZ, ale až to bude někdo hledat zase a najde tohle téma, tak se zase nic nedozví.

Myslím, že by to mělo být tak, že na dotaz tam odkaz můžu dát jakýkoliv, nebo nabídnout pomoc. Ale nezakládat vlastní vlákna o tom, že to umím nebo mám, jinde než v komerční sekci, kterou bohužel ale nikdo nečte.

Oni se pravidla už tak důkladně nedodržují ani v bazaru, což si myslím, že je dobře.

Stejně třeba lidé co mají Freelandera nebo i Defendera nečtou žádný jiný sekce než ty svoje a o bazaru natož o komerční sekci nemají ani ponětí.

Ale funguje to tak proč to měnit. Stačilo by trochu povolit.
Třeba kdyby se do každé sekce týkající se daného modelu LR udělal taky vlastní bazar tak by to bylo přehlednější a víc používané.

K :dance
Pod toto sa podpisujem.
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: Porušení pravidel

#13 Příspěvek od Acon » 14 led 2011 20:52

zároveň uznám, že je ťažké udržať poriadok bez pravidiel. Ja som si zvykol na ponuky "miestnych" upozorniť s tým, že treba hladať tam a tam. Ak sa niekto pýta a hladá pomoc, tak mu ju jednoducho niekto musí ponúknuť. A pomoc niekedy znamená kšeft. No vôbec nevidím problém vo vkladaní odkazov na "nemiestnych" predajcov, zvlášť tých zahraničných.
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Safraporte
Příspěvky: 1341
Registrován: 03 zář 2009 12:01
tel.: 739634575
auto: noLR
Bydliště: jak to jde, tak na rybách

Re: Porušení pravidel

#14 Příspěvek od Safraporte » 14 led 2011 21:00

Sláma Karel píše:... Blbé ale stejně bude, že nemůžu napsat, že to třeba mám já, ale budu muset počkat až to napíše někdo za mě, protože jinak bych se choval komerčně.
K :dance
No a tady se otevírá takzvaná díra v trhu. Jestli chceš, já tě jako nezávislý budu v příspěvcích na fóru doporučovat, samozřejmě zdarma ... za pouhých 10% provize ze zobchodované částky :mrgreen: VTIP
Hele každé pravidlo lze obejít a zvlášť, když na tohle ani nebylo myšleno ...

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: Porušení pravidel

#15 Příspěvek od Acon » 14 led 2011 21:06

A už keď som sa prebral zo spánku... Táto téma v nedávnej minulosti nadlho uspala toto fórum. Možno som jediný, čo si pamätá ako to tu po tej búrke stíchlo, ale pamätám sa na to. Chvalabohu nikoho nenapadlo LR komunitu roztrieštiť založením ďalších X fór o LR.
Nejako výrazne by som sa tejto téme nevenoval. Ak je to potrebné, dal by som priestor na debatu low+ predajcovia. Zbytok pospolitého ľudu by tým nemal byť obťažovaný a hlavne by nemal trpieť blokáciou informácií, pretože sem prispievajú Tí, čo potrebujú poradiť a Ti čo poradia. Obe strany sú obmedzované. SS nič nerieši. Teda rieši konkrétneho pýtajúceho sa, ale ktokoľvek po ňom nenájde vo vlákne odpoveď, kde zoženie to čo potrebuje.


V téme Garmin mi tam svietia upozornenia o porušení pravidiel (vložené odkazy na predajcu garminu) Keďže to asi nie je miestny predajca, nebudem to mazať, nech tá téma dáva zmysel.
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Uživatelský avatar
PavelU
Příspěvky: 5182
Registrován: 01 úno 2009 17:54
tel.: +420 603716996
auto: Land Rover
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Porušení pravidel

#16 Příspěvek od PavelU » 14 led 2011 21:48

Acon píše:Keďže to asi nie je miestny predajca, nebudem to mazať, nech tá téma dáva zmysel.
Tuto větu nechápu, takže odkazy se můžou dávat na stránky všech prodejců kromě těch kteří chodí a přispívají na tomto fóru? Když dám odkaz na stránky třeba Auto Jase, tak je to v pořádku?
LAND ROVER náhradní díly, doplňky a offroad příslušenství. Distributor dílů ALLMAKES, TERRAFIRMA, BRITPART, BEARMACH, ALLISPORT
Kontakt: E-SHOP http://www.litep4x4.cz ** E-MAIL info@litep4x4.cz ** MOBIL (+420) 603716996 ** FACEBOOK - facebook.com/litep4x4

MadTom
Příspěvky: 14903
Registrován: 06 lis 2008 23:15
tel.: 608 600 360
auto: D2, Def 130
Bydliště: Olomouc

Re: Porušení pravidel

#17 Příspěvek od MadTom » 14 led 2011 21:55

Pavle, přesně na to jsem se ptal. A ještě to doplním, zda já mohu na tvůj nebo eliottův eshop nebo Karlovo vrakoviště dát odkaz a vy ne? To je trošku na hlavu - oboje. :?:
Drobek - Discovery II TD5 pro ženu, Blufínek - Defender 130 TD5 na ježdění s dětma a mě zbyl už zase jenom Ford Mondeo

Uživatelský avatar
PavelU
Příspěvky: 5182
Registrován: 01 úno 2009 17:54
tel.: +420 603716996
auto: Land Rover
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Porušení pravidel

#18 Příspěvek od PavelU » 14 led 2011 22:05

Na hlavu to je, ale nebudu s tím mít problém, když se bude měřit stejným metrem...
LAND ROVER náhradní díly, doplňky a offroad příslušenství. Distributor dílů ALLMAKES, TERRAFIRMA, BRITPART, BEARMACH, ALLISPORT
Kontakt: E-SHOP http://www.litep4x4.cz ** E-MAIL info@litep4x4.cz ** MOBIL (+420) 603716996 ** FACEBOOK - facebook.com/litep4x4

Uživatelský avatar
masar
Příspěvky: 2719
Registrován: 14 bře 2010 21:49
tel.: 773968639
auto: D2 Td5
Bydliště: Děčín

Re: Porušení pravidel

#19 Příspěvek od masar » 14 led 2011 22:11

Nemůžu a ani vám nechci říkat co máte dělat, tak vás alespoň požádám - raději to nechme ležet, alespoň do doby než se vyjádří Low, ať se ta debata nezvrtne špatným směrem případně k nějákému zbytečnému konfliktu. :Sorry: :wink:
Land Rover Discovery 2 Td5

Uživatelský avatar
Acon
Příspěvky: 4972
Registrován: 07 úno 2009 20:29
tel.: 00421910600711
auto: DII TD5 1999
Bydliště: Nitra SK

Re: Porušení pravidel

#20 Příspěvek od Acon » 14 led 2011 22:20

PavelU píše:
Acon píše:Keďže to asi nie je miestny predajca, nebudem to mazať, nech tá téma dáva zmysel.
Tuto větu nechápu, takže odkazy se můžou dávat na stránky všech prodejců kromě těch kteří chodí a přispívají na tomto fóru? Když dám odkaz na stránky třeba Auto Jase, tak je to v pořádku?
Ale chápeš. Vieš sám prečo celý tento nezmysel s pravidlami vznikol. Pozor, netvrdím, že si za to zodpovedný, alebo je za to zodpovedný niekto iný. Vieš prečo celá kauza vznikla. Ja osobne nestojím na žiadnej strane a v prípade záujmu sa obraciam aj na Teba aj na iných tunajších predajcov. Ale vieme, že celá podstata pravidiel sa týka hlavne odkazov na "miestnych" predajcov. To vlákno o navi úplne stratí zmysel, ak tam akýkoľvek návštevník nenájde odkazy. Samozrejme sa to týka aj vlákien, kde je odkaz na Tvoj e-shop, eliottov e-shop a akékoľvek shopy kohokoľvek.
Po 2 Discovery2 Discovery4 2009, 2,7TDV6, ARB, navijak, ochrana podvozku, ochrana zadného diferáku, 2 uzávierky, strešný nosič, led rampa, pracovné svetlá, X-Lifter... pravidelne dôkladne servisovaná, jazdíme každoročne Balkán a nechcem tam mať problém.

Odpovědět