BAZAR

Zde napište co vám zde chybí, co by jste chtěli zlepšit, upravit, nebo problémy s některou z funkcí na fóru.

Moderátor: stan

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11487
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#81 Příspěvek od eliott » 28 úno 2011 21:13

Tak to je asi nejlepší návrh co tu kdy byl. Ještě možná probrat ty hodnoty jednotlivých příspěvků, 500 je asi moc. A také bych potíral duplicitní inzerci, když dá někdo Auto na porážku a vedle z toho bude prodávat z toho auta třeba motor...
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
Miky_CZ
Příspěvky: 5712
Registrován: 29 čer 2008 13:47
tel.: 603 975 234
auto: DI, D3 V8, XK8
Bydliště: Ostrava

Re: BAZAR

#82 Příspěvek od Miky_CZ » 28 úno 2011 21:15

akorat ti tam karle chybi dily na serie, vim ze jich tolik neni ale taky si zaslouzi svou kategorii
DI 300 Tdi: 4"lift, bodylift 2,5cm, BFG MT 285/75 R16, pevnostní nárazníky, prahy, přídavné světla, snorchel, CB, 2 navijáky, roll cage, kryty dif., žebřík, nájezdový plech, axle lock, true track, bufík atd
RRC 3,9 V8: závodní speciál

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7821
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: BAZAR

#83 Příspěvek od Sláma Karel » 28 úno 2011 21:19

:Ja blb: :Ja blb: :Sorry: :Sorry: :oops: :oops:
Miky jasně.

To Eliott:
To si myslím, že by až tak nevadilo, pokud se vejde v jednom chlívku do deseti příspěvků. Zase to těžko třeba u mě nebo u tebe (když by jsme to chtěli udělat) někdo pozná jestli je to z toho auta nebo z jiného. :mrgreen:
Ale myslím, že to bych taky dokázal určitě pohlídat. :bandit

K :dance
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
DanoDEF
Příspěvky: 5087
Registrován: 15 říj 2006 21:36
auto: 110 SW
Bydliště: Geča

Re: BAZAR

#84 Příspěvek od DanoDEF » 28 úno 2011 21:25

Sláma Karel píše:
K :dance
... Vy nemate co robit cely den ! Ja to nestiham citat. :mrgreen:
LR Defender Td5 110SW po "prestavbe" a pred "prestavbou".

Uživatelský avatar
low
Admin fóra
Příspěvky: 4166
Registrován: 04 led 2007 10:39
tel.: +420 603462950
auto: def 110 + L322
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#85 Příspěvek od low » 28 úno 2011 21:27

mno ja nevim jestli tolik chlivku s inzerci je uplne nezbytnych kolik veci je shodnych treba na disko1+2 a def pripadne RRC??? pak to nekdo bude hazet do kazde sekce

to kdyz uz tak
def+D1,2+RRC+series
RR+free
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

zatim jako nejrozumnejsi se mne zda dodelat jeste dve az tri kolonky v bazaru
Obchodni nabidka pouzitych ND,
Obchodni nabidka novych ND
a auta na rozebrani.
s tim, ze z techto tri kategorii by se nenacitaly prispevky do listingu novych prispevku.


navic vsechny inzeraty by se po 2mesicich necinnosti mazaly automaticky

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7821
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: BAZAR

#86 Příspěvek od Sláma Karel » 28 úno 2011 21:30

No a co že to bude v každé sekci? Když budeš hledat něco na defendera, tak nemusíš tím pádem lézt do disco. A myslím, že tam těch inzerátů zas tak moc nebude když to bude rozdělené.
Nebo můžu tu duplicitu hlídat, však to nabízím.

Dano musíme, je to část naší práce, být informovaný. K :dance
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
low
Admin fóra
Příspěvky: 4166
Registrován: 04 led 2007 10:39
tel.: +420 603462950
auto: def 110 + L322
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#87 Příspěvek od low » 28 úno 2011 21:40

Def+D1,2+RRC+series
RR+free+D3,4
Poptávka náhradních dílů

Auta prodej
Auta koupě
Auta na porážku (i komercni)

Pneumatiky a disky

Díly pro LR komerční (nove, pouzite, doplnky)

Ostatní co se netýká LR

a co takto???? (s tim, ze Díly pro LR komerční by se neobjevovali v listingu novych prispevku)
nejake fakticke vyhrady proc to takto nedelit???

Uživatelský avatar
Sláma Karel
Příspěvky: 7821
Registrován: 21 črc 2007 00:04
tel.: +420608333403
auto: to se mi sem nevejde
Bydliště: Mníšek Pod Brdy

Re: BAZAR

#88 Příspěvek od Sláma Karel » 28 úno 2011 21:43

A proč tolik vadí víc chlívečků? Hrozně to pomůže přehlednosti. K :dance
POUŽITÉ NÁHRADNÍ DÍLY NA VŠECHNY LAND ROVERY --- tel 608333403 --- email rangerover@volny.cz --- http://www.lrslama.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
28 let praxe

Uživatelský avatar
Kangaroo
Příspěvky: 703
Registrován: 18 led 2007 18:18

Re: BAZAR

#89 Příspěvek od Kangaroo » 28 úno 2011 22:28

stan píše:co kdyby se registrovani uzivatele stavali plnohodnotnymi az po nejakych (napriklad) 500 prispevcich a pak by mohli inzerovat normalne ve vsech rubrikach bazaru. Do te doby by meli omezeni a mohli by inzerovat pouze v jedne nebo par rubrikach...
Tim by se uprednostnili stavajici clenove, kteri navic radi v jinych rubrikach fora...

Otazka je, kolik a jakych by melo byt rubrik: Navrhne tu někdo nějaké konkrétní dělení?
500 je nesmysl, jsem tady léta a protože nepíšu nějakou "chytrost" ke každýmu příspěvku nebudu moct nic prodávat?

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11487
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#90 Příspěvek od eliott » 28 úno 2011 22:31

low píše:Def+D1,2+RRC+series
RR+free+D3,4
Tohle sloučení nemá hlavu ani patu, co má DII společného se Seríí, nebo Free1 s D3 ? Akorát v tom bude bordel, je třeba rozdělení podle aut. Klidně sloučit Free 1+2, Disco D3+4 ale jinak bych to asi neslučoval
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11487
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#91 Příspěvek od eliott » 28 úno 2011 22:33

Kangaroo píše:
stan píše:co kdyby se registrovani uzivatele stavali plnohodnotnymi az po nejakych (napriklad) 500 prispevcich a pak by mohli inzerovat normalne ve vsech rubrikach bazaru. Do te doby by meli omezeni a mohli by inzerovat pouze v jedne nebo par rubrikach...
Tim by se uprednostnili stavajici clenove, kteri navic radi v jinych rubrikach fora...

Otazka je, kolik a jakych by melo byt rubrik: Navrhne tu někdo nějaké konkrétní dělení?
500 je nesmysl, jsem tady léta a protože nepíšu nějakou "chytrost" ke každýmu příspěvku nebudu moct nic prodávat?
Souhlas, byl bych pro 200.
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
DanoDEF
Příspěvky: 5087
Registrován: 15 říj 2006 21:36
auto: 110 SW
Bydliště: Geča

Re: BAZAR

#92 Příspěvek od DanoDEF » 28 úno 2011 22:58

Sláma Karel píše: Dano musíme, je to část naší práce, být informovaný. K :dance
... musim sa zdokonalit v citani. Fakt rychlo to pribuda.
LR Defender Td5 110SW po "prestavbe" a pred "prestavbou".

Uživatelský avatar
Luboš M.
Příspěvky: 3300
Registrován: 09 úno 2007 17:16
tel.: 608 969 607
auto: Defender 110
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#93 Příspěvek od Luboš M. » 28 úno 2011 23:57

low píše:Def+D1,2+RRC+series
RR+free+D3,4
Poptávka náhradních dílů

Auta prodej
Auta koupě
Auta na porážku (i komercni)

Pneumatiky a disky

Díly pro LR komerční (nove, pouzite, doplnky)

Ostatní co se netýká LR

a co takto???? (s tim, ze Díly pro LR komerční by se neobjevovali v listingu novych prispevku)
nejake fakticke vyhrady proc to takto nedelit???
Můj návrh:
Bazar:
Auta prodej
Auta koupě
Auta na rozebrání
Díly Serie, defender
Díly D1, D2, D3, D4
Díly RRC, P38, a ostatní RR
Doplňky, interiér, exteriér, všechny značky
Pneu a disky nákup,prodej (všechny značky)

Není důležité jestli jsou nebo nejsou díly shodné Def, RRC atd. zájemci půjdou vždycky hlavně dle značky auta a ty (třeba Karle) budeš sledovat poptávky v ostatních značkách a budeš zájemcům doporučovat svoje zboží.
Myslím že je důležité "trochu" protřídit inzerci a ne udělat tisíc kolonek, které než projdeš tak je 5 hodin ráno.
Inzerce od počtu přízpěvků je blbost, vracíme se do roku před 89 :!:
Udělejte 10 možných nabídek týdně v jedné značce.
Komerce nekomerce stejně bude zle když nabídnu stejné zboží v dalším inzerátu o 100.- levněji.
Chovejme se k sobě eticky a bude všechno OK.
:hmm:
http://WWW.I-DEFENDER.CZ" onclick="window.open(this.href);return false; vlastní výroba a prodej doplňků na offroady Tel: 608-96 96 07
Miluji život, protože mi dal Land Rover. Miluji Land Rover, protože je to můj život.

Uživatelský avatar
Luboš M.
Příspěvky: 3300
Registrován: 09 úno 2007 17:16
tel.: 608 969 607
auto: Defender 110
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#94 Příspěvek od Luboš M. » 28 úno 2011 23:58

...tak a je vyřešeno :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
http://WWW.I-DEFENDER.CZ" onclick="window.open(this.href);return false; vlastní výroba a prodej doplňků na offroady Tel: 608-96 96 07
Miluji život, protože mi dal Land Rover. Miluji Land Rover, protože je to můj život.

Uživatelský avatar
stan
Příspěvky: 680
Registrován: 22 zář 2009 20:35
tel.: +420 603 499 869
auto: Discovery III - 4,4i
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#95 Příspěvek od stan » 01 bře 2011 05:45

Luboš M. píše: Bazar:
Auta prodej
Auta koupě
Auta na rozebrání
Díly Serie, defender
Díly D1, D2, D3, D4
Díly RRC, P38, a ostatní RR
Doplňky, interiér, exteriér, všechny značky
Pneu a disky nákup,prodej (všechny značky)
tohle se mi líbí - bylo by to přehledně rozdělené... ale...
Luboš M. píše:Není důležité jestli jsou nebo nejsou díly shodné Def, RRC atd. zájemci půjdou vždycky hlavně dle značky auta a ty (třeba Karle) budeš sledovat poptávky v ostatních značkách a budeš zájemcům doporučovat svoje zboží.
Myslím že je důležité "trochu" protřídit inzerci a ne udělat tisíc kolonek, které než projdeš tak je 5 hodin ráno.
Inzerce od počtu přízpěvků je blbost, vracíme se do roku před 89 :!:
Udělejte 10 možných nabídek týdně v jedné značce.
Komerce nekomerce stejně bude zle když nabídnu stejné zboží v dalším inzerátu o 100.- levněji.
Chovejme se k sobě eticky a bude všechno OK.
:hmm:
Problém je, že ne všichni se budou chovat eticky a slušně - z toho důvodu jsem navrhoval nějakou hranici příspěvků, aby byli zvýhodnění ti, co tady radí apod. Těch 500 příspěvků byl příklad, může být klidně i 200 - je s tím spojeno pár věcí:
- inzeráty z rubriky bazar by se musely mazat (například po měsíci neaktivity), nemohly by se přesouvat do bazaru, protože by i čistě inzerenti (typu lucasso, landroverdilysezenu apod.) za chvilku nashromazdili dostatek prispevku jen pomoci tech inzeratu...
- do tohoto omezeni by spadli i dalsi clenove, kteri by nemeli napr. tech 500 prispevku, prestoze jsou tu jiz roky a radi ostatnim - myslim si, ze lze zde udelit vyjimka a rucne je preradit do te spravne skupiny na zaklade zadosti a kontroly jejich prispevku (s nekterymi jsem to probiral po telefonu a zrazovali mne od toho - ze tyto vyjimky povedou akorat ke zle krvi, nicmene si myslim, ze tohle lze udelat naprosto transparentne... kdyz tak mi vynadejte, ja to vydrzim :P )
- pokud nezavedeme tento system, jak pak jinak zvyhodnit inzerenty, kteri nam vsem tady pomahaji radami?
- a jeste k tomu poctu - kdyz nasadime nizke cislo, muze se stat, ze si to uzivatel typu Lucasso (at mi promine, slouzi pouze jako priklad) nahoni na obyc zpravach typu smajliky a nic nerikajici zpravy...

tak a ted se pustte do mne, nasadil jsem si helmu, tak ty rany vydrzim... :P
Land Rover Discovery III - 4,4i V8 HSE - LPG, automat, rok 2006
nafta je palivo satanovo :)

Safraporte
Příspěvky: 1341
Registrován: 03 zář 2009 12:01
tel.: 739634575
auto: noLR
Bydliště: jak to jde, tak na rybách

Re: BAZAR

#96 Příspěvek od Safraporte » 01 bře 2011 06:35

Myslel jsem, že chcete nějakým rozumným způsobem zvýhodnit užitečné členy fóra (ty co radí) a ne zcela odbourat ty, co tu jen prodávají. To by asi nebylo moc výhodné pro kupující - množství nabídek tvoří ceny.

To počítání množství příspěvků mi nepřijde zcela šťastné (tak jak tu od některých padají návrhy, tak ten zmiňovaný lucasso a spol. nebude mít žádné příspěvky a tudíž nebude moc inzerovat. Navíc je příspěvek a příspěvek. Je rozdíl, jestli my například kecáme o rybách, nebo někdo radí v nějaké sekci, jak na opravu chladiče (např.). Navíc nemusí jít jen o nahnání příspěvků smajlíkama. Příspěvky nažene (pokud bude někdo chtít) i poznámkami typu ,,hmm, to je dobrý" v odborných sekcích.

Já jen, aby se s vaničkou nevylilo i dítě

Uživatelský avatar
stan
Příspěvky: 680
Registrován: 22 zář 2009 20:35
tel.: +420 603 499 869
auto: Discovery III - 4,4i
Bydliště: Krnov
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#97 Příspěvek od stan » 01 bře 2011 07:13

Safraporte píše:Myslel jsem, že chcete nějakým rozumným způsobem zvýhodnit užitečné členy fóra (ty co radí) a ne zcela odbourat ty, co tu jen prodávají. To by asi nebylo moc výhodné pro kupující - množství nabídek tvoří ceny.

To počítání množství příspěvků mi nepřijde zcela šťastné (tak jak tu od některých padají návrhy, tak ten zmiňovaný lucasso a spol. nebude mít žádné příspěvky a tudíž nebude moc inzerovat. Navíc je příspěvek a příspěvek. Je rozdíl, jestli my například kecáme o rybách, nebo někdo radí v nějaké sekci, jak na opravu chladiče (např.). Navíc nemusí jít jen o nahnání příspěvků smajlíkama. Příspěvky nažene (pokud bude někdo chtít) i poznámkami typu ,,hmm, to je dobrý" v odborných sekcích.

Já jen, aby se s vaničkou nevylilo i dítě
jasne, na základě těch příspěvků by bylo zvýhodnění - ti, co je nebudou mít, nebudou moct inzerovat ve všech rubrikách, takže budou inzerovat, ale omezeně...

je jasné, že počet příspěvků není ideální kritérium, ale jak jinak inzerenty rozdělit?
Land Rover Discovery III - 4,4i V8 HSE - LPG, automat, rok 2006
nafta je palivo satanovo :)

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11487
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#98 Příspěvek od eliott » 01 bře 2011 07:46

Stane, je reálné, aby systém fora pracoval částečně automaticky, viz následující:

Tak tedy, jestli to ovšem systém umožňuje, každý člen fora by měl svůj status, buď soukromá osoba, nebo komerční. Ten by si nově příchozí volil při registraci, existující členové by měli standardně přidělený status soukromé osoby, my rozumní by jsme si ho přepsali sami a Brutusovi a podobným by ho přepsal administrátor. Tento parametr by byl vidět pod avatarem.


Ten status by dost ulehčil práci, když jednou dostane status komerční, bude mu systém (alespoň doufám, že to půjde nastavit) hlídat podávání příspěvků automaticky. Třeba:

Pan X bude mít 12 příspěvků a podá si pár inzerátů. Moderátor to vyhodnotí jako komerční a změní mu status. Pak si pan X nepodá inzerát do dovršení 100 příspěvků nijak, protože ho systém nepustí. Až ho pustí, moderátor mu zkontroluje sem tam nějaký příspěvek, jestli to nejsou h...a , jen aby nahnal body. Pokuď jo, inzerát se smaže a pan X bude napomenutý.
Naposledy upravil(a) eliott dne 01 bře 2011 07:53, celkem upraveno 1 x.
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Uživatelský avatar
low
Admin fóra
Příspěvky: 4166
Registrován: 04 led 2007 10:39
tel.: +420 603462950
auto: def 110 + L322
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#99 Příspěvek od low » 01 bře 2011 07:52

eliott píše:Stane, je reálné,
realne to nejspise je, ale nezda se mne to uplne stastne

Uživatelský avatar
eliott
Příspěvky: 11487
Registrován: 06 led 2007 20:40
tel.: +420608021838
auto: několik
Bydliště: České Budweisrovice
Kontaktovat uživatele:

Re: BAZAR

#100 Příspěvek od eliott » 01 bře 2011 07:54

low píše:
eliott píše:Stane, je reálné,
realne to nejspise je, ale nezda se mne to uplne stastne
Ideál neexistuje, je třeba nalézt nejpřijatelnější kompromis.
Zastoupení ALLMAKES 4x4, TERRAFIRMA 4x4, prodejce BRITPART, specializovaný servis, renovace a přestavby na přání.
konzultace +420608021838 --- E-SHOP s náhradními díly http://www.eliott.in --- email : landrover.eliott@gmail.com

Odpovědět