Stránka 1 z 1

Manuály

Napsal: 22 říj 2007 13:10
od Gobey
Přeji příjemné pondělní dopoledne,

od prodejce jsem dostal tyto dva manuály a seznam náhradních dílů. Bude - li mít někdo zájem nahlédnout či pořídit kopie, opisy či výpisy, jsou mu k dispozici. Možná se mi podaří časem přemluvit paní sekretářku, aby je nascanovala, pak je někam uložím.

H.

PS: s ohledem na to, že se mimo jiné živím autorským právem, tak jejich použití je možné jen k nevýdělečným účelům (i to je trochu contra legem :) )

Napsal: 22 říj 2007 17:53
od kubes
Ten první mám v elektronické podobě, netřeba scanovat. Zdraví Kubeš

Napsal: 22 říj 2007 22:15
od Gobey
mám to taky na PC + nějaké zapojení elektřiny a podobně.

H.

Napsal: 23 říj 2007 20:25
od yorkin
Tady je ještě odkaz na "pár" manuálů: http://www.landroversonly.com/forums/sh ... hp?t=17678
Enjoy 8)

Re: Manuály

Napsal: 31 črc 2011 11:29
od budsky
zdravim nebyla by oskenovaná ta kniha od haynes na SIIA diesel

Re: Manuály

Napsal: 31 črc 2011 17:12
od mihalicek
Ahoj
super je originální CD co dělá LR - pro jednotlivý modely shrnuli vše co Land Rover vydal - katalog dílů, servisní manuály, uživatelský příručky atd. Není to zadarmo ale naskenovat nějakou knihu taky něco stojí a nebo jí kopírovat a takto je vše pohromadě. Umíme následující:
http://www.britishcars.cz/originalni-te ... publikace/" onclick="window.open(this.href);return false;
Honza

Re: Manuály

Napsal: 01 srp 2011 00:01
od Allik
budsky píše:zdravim nebyla by oskenovaná ta kniha od haynes na SIIA diesel
nedostal sem se k ni o vikendu, ale snad nezapomenu tento tyden...

ty cd jsou opravdu bezva, ale myslim, ze se ti tam nekde vloudila chybicka u ceny? nemelo ty byt 2v1

http://www.britishshop.cz/category.php?id_category=6" onclick="window.open(this.href);return false;