Stránka 1 z 1
Zvedací střecha
Napsal: 06 dub 2013 00:26
od hynek
Pánové...není to Landrover vím!!! Ale na Defíka to budem umět taky...tak kdo by chtěl..tak hurá do toho!!! Je to brnkačka!!;-))))
Re: Zvedací střecha
Napsal: 06 dub 2013 00:36
od lumberjack
A co když ne celou střechu, ale na defendera HT do zadního nákladního prostoru udělat do tý profilovaný střechy střešní okno, aniž by tam zatejkalo? Uměli byste?
Re: Zvedací střecha
Napsal: 06 dub 2013 00:46
od hynek
lumberjack píše:A co když ne celou střechu, ale na defendera HT do zadního nákladního prostoru udělat do tý profilovaný střechy střešní okno, aniž by tam zatejkalo? Uměli byste?
Já myslím že by to šlo... Ale bude s tím spousta práce...musel by se vybrousit přesnej rameček..ten se navaří na střechu přímo na ten profil a okno by se lícovalo na ten rovnej vrch rámečku...Def má střechu hliník že??
Re: Zvedací střecha
Napsal: 08 dub 2013 22:43
od lumberjack
Jo je to hliník, už sme něco řešili přes sz...
Re: Zvedací střecha
Napsal: 12 dub 2013 17:20
od hynek
Tak už jen vzpěry a stan

Re: Zvedací střecha
Napsal: 14 dub 2013 08:42
od Jenda
...mno mas to pekny ale tu vzperu by to chtelo alespon namorit proti skudcum
Jakej je rozpocet a jak mas vyresenej vnitrek ?
H.
Re: Zvedací střecha
Napsal: 15 dub 2013 23:11
od Max
Rozpočet je individuální. toyota je velká a střecha je nadrozměrná. Na Defendera 110 jsme schopni toto vyrobit kolem 80 tis. ale je to cena orientační. Protože nemáme defíka, takže potřebujeme pro vytvoření rozměrů někde Defendera zapůjčit. Záruka výrobku že se podaří je 100 procentní, už s tím zkušenost máme. jen nemáme ty rozměry pro tento typ. Musím upozornit že cena obsahuje plnou výbavu vč. postele a oplachtování ze kvalitních materiálů. nechceme prodávat šlupky které se rozpadnou za rok, nebo jim zešedne látka nebo barva kterou si majitel vozu vybere.
Doufám že se naše výrobky budou líbit. Samozřejmě jak bude pro land Rover hotový výrobek, sleva pro land rover club bude samozřejmostí.
Max
Re: Zvedací střecha
Napsal: 21 dub 2013 21:02
od Kangaroo
Hm, já to plánuju, 80 je dobrá cena, jen mám strach být první Defík, materiál ? Hliník? Kolik to cca bude vážit?
Re: Zvedací střecha
Napsal: 22 dub 2013 09:21
od Max
já bych z toho strach neměl, ale chápu tě
Materiál je dural, a váha nebude vůbec drastická, na tuhle toyku je to váha 90 kg, ale auto vůbec nic necítí. jezdil jsem s tím celý víkend a je to super.
Na Defíka bude váha podstatně nižší. střecha zůstává původní, pouze se zesílí aby tam byl úložný prostor. Počítám s váhou cca do 45 kg i s postelí.
Re: Zvedací střecha
Napsal: 22 dub 2013 20:59
od erik
45kg´´´to je supr